Davinia tochquote:
quote:Op donderdag 11 juni 2009 09:35 schreef mikoxx het volgende:
Davinia welkom! Gefeliciteerd met je zwangerschap en hopelijk valt t allemaal mee...
klaagmodus aan: Hier een slechte nacht gehad... buikpijn, pijn in mn heupen en warm warm warm! Bah! Voel me nu ook helemaaaal niet uitgerust.. vandaag maar rustig aan denk ik en vanmiddag lekker weer plat. Help hopen voor dinsdag want ik wil niet meeheeer!! Buik is vol vol vol!einde klaagmodus Sorry hoor
Goh, lekker is dat huup!
Dat is echt balen zeg.quote:Op donderdag 11 juni 2009 10:10 schreef mefke79 het volgende:
was ik net nog zostemming is hier inmiddels
![]()
er zou een nieuwe kdv bij ons om de hoek geopend worden en dat is nu verboden door de rechter. Op zich met goede redenen hoor, maar pff, zo wordt de kans op opvang bij de organisatie die wij willen en die in de buurt is wel heel klein. Stomme ambtenaren ook, doe je werk dan goed en hou je aan regelsik ga maar eens douchen, boze bui van me afspoelen.
Ik heb geen idee, morgen afspraak bij de diëtiste. We zien wel. Wat moet, dat moet, zo simpel is hetquote:Op donderdag 11 juni 2009 10:32 schreef huuphuup het volgende:Innepin
![]()
moet je nu eerst dat dieet een tijdje proberen en dan weer glucose prikken? Of zetten ze je gewoon voor de resterende tijd op een dieet? Vervelend. Zielepietje
haha gekquote:Op donderdag 11 juni 2009 10:38 schreef innepin het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, morgen afspraak bij de diëtiste. We zien wel. Wat moet, dat moet, zo simpel is hetEn ik weet ook wel dat ik best wel veel zoetigheid naar binnen gewerkt heb, dus echt verbazingwekkend is het nou ook weer niet.
![]()
Urla, da's ook onhandig zo, dat ze alleen maar aan hele dagen doen ineens. Fijn dat je toch min of meer een oplossing hebt kunnen vinden. Huup ook al opvangissues.. blah..
Rocka, hij's al op hoorIk vond het ook wel een goed argument
Poppejans, hartje! Jeuj!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |