Nee, ook dat niet, geloof ik.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:15 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Misschien een gamma?
Dat ben ik dus niet hè. Ik had echt een pleurishekel aan economie op het VWO
Ook, en ik ben bang dat ik een alfa binnen no time zou laten weten wie de baas isquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:17 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Hahaha, maar dat is omdat je diehard bèta's gewend bent, of niet? Van die lekker ongecompliceerde mannen
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:08 schreef loveli het volgende:
[..]
En je kunt goed koken, bent aan het promoveren, hebt een toffe vent, goeie baan, kunt goed koken...
Pyro-wattes??quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:18 schreef XcUZ_Me het volgende:
In 1997 deed ik eindexamen HAVO met NL/ENG/DU/FR/GS/BIO en in 1998 deed ik eindexamen VWO met hetzelfde pakket, aangevuld met tekenen/kunstgeschiedenis. Voor bio had ik op de havo nog een 7, maar op het vwo een 5, want toen kwam o.a. de pyrodruivenzuurcyclus en genetica erbij, werd het te schei- en wiskundig en snapte ik het niet meer
.
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:19 schreef loveli het volgende:
[..]
Ook, en ik ben bang dat ik een alfa binnen no time zou laten weten wie de baas is
De citroenzuurcyclus? Die heb je vast wel gehad.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:20 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Pyro-wattes??Dat herinner ik me helemaal niet
Genetica vond ik dus echt het tofste van biologie.
Ik had het ook verdrongen hoorquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:20 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Pyro-wattes??Dat herinner ik me helemaal niet
Genetica vond ik dus echt het tofste van biologie.
Geweldig juist! Naast Nederland, maatschappijleer, geschiedenis en aardrijkskunde mijn lievelingsvak (ja, ik vond/vind school leuk)quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:18 schreef Mini_rulez het volgende:
Oja, economie... Dat was inderdaad het enige vak waar ik echt niks aan vond.
Ik vond school ook erg leuk. Ik was dan ook bijna nooit ziekquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:23 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Geweldig juist! Naast Nederland, maatschappijleer, geschiedenis en aardrijkskunde mijn lievelingsvak (ja, ik vond/vind school leuk)
Wat apart! Dat eerste dan, van de snoepautomaat. Heb je toevallig geen vorm van dyscalculie? (dyslexie maar dan op het gebied van rekenen).quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:22 schreef XcUZ_Me het volgende:
Heb ook nog gewoon een trauma van dat ik als kind na het zwemmen wat uit de snoepautomaat mocht halen en dan altijd maar koos voor 11/22/33/etc, omdat ik niet wist als ik bijvoorbeeld 34 wilde, of ik dan eerst de 3 of de 4 moest toetsen. En nog steeds, als mensen telefoonnummers aan me oplezen als "tweehonderdeenenvijftig" ofzo, dan gaat het geheid mis
. Cijfertje voor cijfertje graag.
Loop je niet met Evy?quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:25 schreef Phaidra het volgende:
Oh ja, Maria, wat fijn dat jullie in het nieuwe huisje wonen!!![]()
En gister heb ik heerlijk hardgelopen, eerst 15 min., toen 2 min. wandelen en daarna nog 10 min! De laatste 2 min. waren wel zwaar, werd ook een beetje misselijk, maar heb het wel volgehouden!! Ik heb eindelijke het idee dat m'n conditie weer wat terugkomt... Volgende keer ga ik 20 min. achter elkaar proberen, zonder pauze.
Dan zeg ik dat ik niet meteen m'n grote mond open moet trekkenquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:27 schreef ColdFeet het volgende:
Zo Vikkestein. Wat zeg je daarvan? Alfa èn bèta
Ja klopt. Is ook vastgesteld door een orthopedagoge. Ik bakte er echt helemaal niks van. Altijd enen en tweeën voor m'n toetsen. Op een gegeven moment mocht ik mn huiswerk voor andere vakken doen tijdens de wiskundelessen. Maar in de vakken díe ik deed, was ik dan wel weer zodanig goed, dat ik dus 5VWO heb overgeslagen en van 5H gelijk naar 6V ben gegaan. En dat terwijl ik CITO-toets advies LBO/MAVO hadquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:28 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wat apart! Dat eerste dan, van de snoepautomaat. Heb je toevallig geen vorm van dyscalculie? (dyslexie maar dan op het gebied van rekenen).
Dat laatste herken ik wel. Mijn vader doet dat ook altijd en dan raak ik de draad ook kwijt.
Dat was in de tijd dat ik nog geneeskunde wilde studeren; voor het loten tellen alleen de hoogste 7 cijfers, dus had ik er wiskunde A en Frans als extra vakken bij. Achteraf zonde van m'n tijd, dusquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:29 schreef loveli het volgende:
In 9 vakken examen doen terwijl je er maar 7 hoeft? Welja..
Ook zonder natuurkunde, scheikunde en bio was ANW niet echt boeiend hoorquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:30 schreef Phaidra het volgende:
Oh, Tink, ik vond school ook heel leuk hoor! Niets om je voor te schamen. Alleen economie vond ik een drama, voor de rest vond ik alles leuk. Oh nee, ANW was ook niet echt boeiend, als je al natuurkunde, scheikunde en bio in je pakket hebt.
Wauwquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ja klopt. Is ook vastgesteld door een orthopedagoge. Ik bakte er echt helemaal niks van. Altijd enen en tweeën voor m'n toetsen. Op een gegeven moment mocht ik mn huiswerk voor andere vakken doen tijdens de wiskundelessen. Maar in de vakken díe ik deed, was ik dan wel weer zodanig goed, dat ik dus 5VWO heb overgeslagen en van 5H gelijk naar 6V ben gegaan. En dat terwijl ik CITO-toets advies LBO/MAVO had. Maar ik had 1 taalvraag fout en 1 rekenvraag goed.. Tja, dan wordt het beeld wel verstoord ja...
Patsertquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:31 schreef Muis006 het volgende:
Nederlands, Engels, Duits, Aardrijkskunde, Geschiedenis, Economie, Wiskunde en Filosofie hier
QFTquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ook zonder natuurkunde, scheikunde en bio was ANW niet echt boeiend hoor.
Daarvoor moet je bij Friek_ zijnquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Patsert.
Waarom worden wij dan niet elke dag getrakteerd op een wijsgerige uitspraak van jou?.
hmm, wij moesten zelf jam maken, dat lijkt tenminste nog een BEETJE op een scheikundeproefjequote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:33 schreef Muis006 het volgende:
[..]
QFT![]()
Wij moesten voor eindopdracht in 1 jaar zelf broodjes gezond maken.
Nou vraag ik je, wat heeft dat met ANW te maken
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:33 schreef Muis006 het volgende:
[..]
QFT![]()
Wij moesten voor eindopdracht in 1 jaar zelf broodjes gezond maken.
Nou vraag ik je, wat heeft dat met ANW te maken
Ohh dat was echt mijn hel, ik heb C&M gedaan, met tekenen, gym, en alle talen en een beetje geschiedenis en eerst een half jaar economie, maar dat heb ik verruild voor biologiequote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:30 schreef Mini_rulez het volgende:
Mijn officiële pakket was NT en NG (wiskunde B1,2, natuurkunde 1,2, scheikunde 1,2, biologie 1,2) met als keuzevakken Latijn, economie 1 en muziek.
Maarja, in de Tweede Fase krijg je er dan sowieso Nederlands en Engels bij, en Duits 1 en Frans 1, KCV, levensbeschouwing, geschiedenis & maatschappijleer, algemene natuurwetenschappen. Al met al heb je dus toch vanalles wat.
Het was een uitprobeersel, maar wel geslaagdquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:32 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Wauw5VWO is echt het moeilijkste jaar, juist
Nee, dat is/wordt vervangen door NLT, geloof ik.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:33 schreef Blurred86 het volgende:
ohja, ANW, dat was ik helemaal vergeten!
wat was dat een dom vak zeg, bestaat dat nog steeds?
Ik had het profiel Economie en Maatschappij. Ik had eigenlijk voor Cultuur en Maatschappij willen kiezen (want dan hoefde ik geen eindexamen te doen in wiskunde), maar ik dacht dat ik dan ook muziek moest doen en dat was wat lastig ivm m'n gehoor. Later bleek dat ik ook eoa kunstgeschiedenisvak had kunnen kiezen, dus faaaaaaaal. Maar goed, ik heb uiteindelijk centraal eindexamen gedaan in Nederlands, Engels, geschiedenis, wiskunde A1,2, economie 1,2, aardrijkskunde, Management en Organisatie.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:35 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik weet het nauwelijks meerVolgens mij had ik in 6 vwo examen gedaan in ehhh...
Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Geschiedenis 2, Wiskunde A1 en kunstgeschiedenis...? Geen idee of ik nou iets mis
Ohhh, mijn soortgelijke triomf bij Scheikundequote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:36 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik had jaren achtereen dezelfde lerares Frans die mij altiijd hoofdschuddend aankeek: "Nee meisje, dat wordt nooit wat met jou".
Ik had het hoogste examencijfer van iedereen. Ha.
Helaas was het dat ook wel, voor wat betreft triomfen.
Brrrquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:38 schreef Laureline het volgende:
O ColdFeet, deze gaven ik en mijn vriendinnen elkaar dan altijd vroeger:
[ afbeelding ]
Bij ons op school hoefde je met C&M geen eindexamen wiskunde A1 te doen. Maar dat is later idd veranderd, volgens mij.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:40 schreef MariaEtcetera het volgende:
Vikzor, ik móest ook eindexamen wiskunde A1 hoor! En ik deed behoorlijk CM, zo min mogelijk wiskunde voor mij!
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:42 schreef neen het volgende:
Hadden de mensen met scheikunde ook voor het examen een "groot" practicumtentamen? Die ook meetelde naast alle schriftelijke tentamens.
Die werd bij ons goed gemaakt, iedereen haalde z'n cijfer op. Maar ik niet natuurlijkquote:
second that!!quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:40 schreef MariaEtcetera het volgende:
Vikzor, ik móest ook eindexamen wiskunde A1 hoor! En ik deed behoorlijk CM, zo min mogelijk wiskunde voor mij!
Ik weet alleen nog dat een klasgenote per ongeluk het 0,1M zoutzuur ietsie te ver opzoog met zo'n pipetquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:43 schreef neen het volgende:
[..]
Die werd bij ons goed gemaakt, iedereen haalde z'n cijfer op. Maar ik niet natuurlijk
Het zegt me allemaal niets meerquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:45 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik weet alleen nog dat een klasgenote per ongeluk het 0,1M zoutzuur ietsie te ver opzoog met zo'n pipet
Oja, die pipetten waarbij je zelf moest zuigen... Hoe duur kan zo'n ballonnetje nou zijn?quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:45 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik weet alleen nog dat een klasgenote per ongeluk het 0,1M zoutzuur ietsie te ver opzoog met zo'n pipet
Don't worry, als het echt heel giftig was gaven ze het vast niet aan scholieren.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:47 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb bij scheikunde regelmatig per ongeluk giftige stoffen door de gootsteen gegooid![]()
![]()
.
Da's best lullig, zegquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:47 schreef Phaidra het volgende:
Ik had bij wiskunde een 5 voor een praktische opdracht (was het eerste cijfer dat meetelde) omdat in die periode mijn vader overleed. De docente heeft later (na mijn examen, waarbij ik een 9.7 haalde voor het centraal schriftelijk terwijl ik gemiddeld een 7.7 stond) toegegeven dat ze dat niet had moeten doen. Vond ik toch ook wel een triomf!
Op zich kun je best combineren, het wordt alleen beperkt door het feit dat er zoveel verschillende vakken zijn dat het qua rooster allemaal erg ingewikkeld wordt als je als enige van je profiel een bepaald keuzevak van een ander profiel wilt volgen. Er zijn ook best veel vakken die iedereen moet volgen waardoor er minder tijd overblijft voor de vakken die je echt kiest en waardoor schuiven in je rooster nog lastiger wordt.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:48 schreef Laureline het volgende:
Ik had ook oldschool examen VWO met: Nederlands, Engels, Latijn, Wiskunde A & B, Natuurkunde, Geschiedenis, Tekenen/Kunstgeschiedenis. Beetje schizofreen pakket, nu ik het zo bekijk.
Nu snap ik geen bal meer van de eindexamens met al die vooraf samengestelde 'profielen' in de 'studiehuizen'. Lijkt me ook erg vervelend dat je geen eigen combinaties meer kan maken.
Volgens mij is het idee ook dat er voorkomen wordt dat leerlingen een onsamenhangend pakket kiezen waarmee ze op geen enkele studie toegelaten worden. Je moet dus echt een richting kiezen in plaats van losse vakken.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:48 schreef Laureline het volgende:
Ik had ook oldschool examen VWO met: Nederlands, Engels, Latijn, Wiskunde A & B, Natuurkunde, Geschiedenis, Tekenen/Kunstgeschiedenis. Beetje schizofreen pakket, nu ik het zo bekijk.
Nu snap ik geen bal meer van de eindexamens met al die vooraf samengestelde 'profielen' in de 'studiehuizen'. Lijkt me ook erg vervelend dat je geen eigen combinaties meer kan maken.
Echt, de keuzes die je toen maakte op die leeftijdquote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:56 schreef kwakveense het volgende:
als achtste vak had ik geschiedenis, maar dat heb ik na 3 weken laten vallen omdat mn beste virneidnnetje dan twee tussenuren had, tegelijk met de jongen op wie ik verliefd was, dus ik wilde lieve rook die twee tussenuren en ik vond de leraar saai en stom
Nou stellen veel studies tegenwoordig ook echt een bepaald profiel als toelatingseis, dus dan heb je dat samenhangende pakket ook wel nodig. Was dat voor de tweede fase eigenlijk ook al zo? Met al die verschillende pakketten moesten ze toch haast wel coulanter zijn?quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:57 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
Volgens mij is het idee ook dat er voorkomen wordt dat leerlingen een onsamenhangend pakket kiezen waarmee ze op geen enkele studie toegelaten worden. Je moet dus echt een richting kiezen in plaats van losse vakken.
Ik vond het vooral jammer dat op mijn middelbare school alleen 'standaard' vakken gegeven werden en geen filosofie of interessante talen oid.
Ja, al die alfa's die geen wiskunde kiezen en dan in de problemen komen op hun vervolgopleiding, want aan een beetje statistiek ontkom je bijna niet.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:57 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
Volgens mij is het idee ook dat er voorkomen wordt dat leerlingen een onsamenhangend pakket kiezen waarmee ze op geen enkele studie toegelaten worden. Je moet dus echt een richting kiezen in plaats van losse vakken.
Oeh, dat klinkt wel erg lekker jaquote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:00 schreef Daph_ het volgende:
Ze hebben een nieuw lunchbuffet op kantoor
L: ciabattabroodje met rosbief, pijnboompitjes en rucolabakje magere yoghurt met banaan, appel sinaasappel
plakje ontbijtkoek met boter
Voor straks nog een broodje met rosbief, pijnboompitjes en rucola1 is net een beetje te weinig, dus het tweede broodje wordt ook mijn T
nomnomnom
Nou we hadden ook heel veel sla-salades enzo, verse groentequote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Oeh, dat klinkt wel erg lekker ja. Wat dat betreft ben ik wel blij dat ik m'n eigen spullen mee moet nemen. Zo'n buffet is funest voor mij.
Moet m'n lijstje herzien!
O: 1 boterham met appelstroop
T: Plakje ontbijtkoek (de laatste! nu is het op!!)
L: 2 knackebrod met kipfilet + 1 appel
T: bakje optimel kwark
S: RPM
D: Chicken Tonight met verse ananas
T: -
Ok.. is dit genoeg?
Maak tijd om een dietiste te zoeken. Begin met die CF kent, om het jezelf makkelijk te maken.quote:
Die zit niet meer in Goudaquote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:09 schreef loveli het volgende:
[..]
Maak tijd om een dietiste te zoeken. Begin met die CF kent, om het jezelf makkelijk te maken.
Dat groen vloekt bij je rode haar.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 12:08 schreef loveli het volgende:
En je kunt goed koken, bent aan het promoveren, hebt een toffe vent, goeie baan, kunt goed koken...
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 11:43 schreef Lastpost het volgende:
Het vlees op tijd uit de vriezer halen bijvoorbeeld, anders is je maaltijd ineens nogal gehandicapt met wat aardappels en groente.
Kipfilet dan, of ander vlees? Pindakaas, andere noten?quote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:10 schreef XcUZ_Me het volgende:En ik vond het al zoveel. Ik heb geen eieren in huis
.
Mini: hier ook geen kantine hoor en een magnetron staat hier ook niet. Geen 'verwarmingselementen' aanwezig. Alleen een koelkast en een besteklade.
Zal wel kipfilet worden danquote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:13 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Kipfilet dan, of ander vlees? Pindakaas, andere noten?
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:10 schreef XcUZ_Me het volgende:
En ik vond het al zoveel. Ik heb geen eieren in huis
.
Ik denk dat ik dat als kind ook wel kreeg (naast een enkele keer macaroni of nasi), maar het zou me nu wel vervelen.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:20 schreef Phaidra het volgende:
@VMW, vroeger aten wij idd iedere avond aardappelen, groente, vlees. Afgewisseld met 1x in de twee weken soep met brood of macaroni met tomaten/gehakt prutje. Toen ik een jaar of 15 was, werd ik dat een beetje zat en ging ik af en toe andere dingen koken. Dat beviel blijkbaar toch wel en nu eet ze zelf ook veel afwisselender!
Iets leuks voor de moeder. Paps heeft er een kind bij en is in de wolken, de baby krijgt al genoeg knuffels en kleertjes, moeders heeft het 9 maanden zwaar gehad plus het kind ter wereld gezet. Dus.. iets leuks voor haar.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:22 schreef TJDoornbos het volgende:
Zit al de hele ochtend mn kop te breken wat je ouders geeft als ze net een 2de meid hebben gekregen.......
Een bon voor de prenatal.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:22 schreef TJDoornbos het volgende:
Zit al de hele ochtend mn kop te breken wat je ouders geeft als ze net een 2de meid hebben gekregen.......
De pest is dat het pand daar al uit elkaar valt van het meisjesspeelgoed van de oudstequote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:25 schreef Tinkepink het volgende:
Een mooi bestekje, leuk speelgoed voor de baby, een luierpakje.... Ga anders even naar de Prenatal. Keuze genoeg.
Aardappels en groente alleen, dat aten wij vroeger thuis vaak, en dat kan toch best kaal zijn. Als je het dan leuk in de oven doet met wat kaas, alla, maar gewoon gekookte aardappels met sperzieboontjes is wel saai, vind ik.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:12 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ik doe al 20 jaar zonder. Niets gehandicapts aan.
Eet je serieus elke dag vlees, aardappels en groente?
Nooits iets creatiefs?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |