Lange termijn meet agendaquote:Vergunning ingebruikname openbare grond voor het plaatsen van een kokosmat van 3 bij 2 meter in het voetgangersgebied langs de Rotte t.h.v. het Noordplein en 2 schemerlampen op de hoek Zaagmolenstraat en 1e Pijnackerstraat aan de bestaande lantaarnpaal op ca. 5 meter hoogte. De schemerlampen branden in de avond en nacht. De vergunning is verleend voor de periode 1 maart 2009 tot en met 30 juni 2010
Heb je nog meer manieren om respectloos met de mening van anderen om te gaan of blijft het beperkt tot degene die je vandaag hebt laten zien?quote:Op vrijdag 5 juni 2009 15:56 schreef Marlies1981 het volgende:
je klinkt nu als een verwend jochie in een snoepwinkel.
Keihard blanco. Ik heb het al meerdere malen uitgebreid onderbouwd uitgelegd maar je blijft het voor doen komen alsof het een vorm van luiheid is; mijn standpunten met betrekking tot de EU liggen dermate ver weg van wat politieke partijen voor me zouden gaan verdedigen dat het geen enkel nut heeft om te gaan stemmen. Tenzij ik natuurlijk tegen familie, vrienden en bekenden wil verkondigen dat ik heb gestemd, dat ik daarvoor weliswaar m'n principes voor heb moeten verloochenen en dat ik een partij heb gesteund die zaken gaat verdedigen waar ik tegen ben maar ik tenminste wel heb gestemd!quote:Als je verplicht was te stemmen en je wilde het zo goed mogelijk doen, waar zou je dan op stemmen?
Het is wel schrijnend. De PVV krijgt de heel veel stemmen in Rotterdam. Pim Fortuyn krijgt heel veel stemmen hier. De NSDAP kreeg in Rotterdam ook heel veel stemmenquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:02 schreef Marlies1981 het volgende:
[..]
ach, landelijk is het 17. Verder kunnen ze niet veel kwaad denk ik.
tsja... LPF stemmers zin Wilders stemmers. alles en iedereen die alleen maar kunnen kankeren en het leuk vinden dat anderen dat ook doen, zonder dat het leidt tot goede oplossingen of zonder dat ze zelf er eens aan gaan werken (de luie donders).quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:02 schreef Marlies1981 het volgende:
[..]
ach, landelijk is het 17. Verder kunnen ze niet veel kwaad denk ik.
Quequote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:10 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Oh god, dat betekent dat in de grondwet een verbod op vrouwelijke kleding komt?
Ik ben er een ster in, dus daag me niet uit...quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:08 schreef FJD het volgende:
[..]
Heb je nog meer manieren om respectloos met de mening van anderen om te gaan of blijft het beperkt tot degene die je vandaag hebt laten zien?
Blanco is geen keuze. Als je nu voor een partij zou moeten kiezen, welke zou het dan zijn?quote:[..]
Keihard blanco. Ik heb het al meerdere malen uitgebreid onderbouwd uitgelegd maar je blijft het voor doen komen alsof het een vorm van luiheid is; mijn standpunten met betrekking tot de EU liggen dermate ver weg van wat politieke partijen voor me zouden gaan verdedigen dat het geen enkel nut heeft om te gaan stemmen. Tenzij ik natuurlijk tegen familie, vrienden en bekenden wil verkondigen dat ik heb gestemd, dat ik daarvoor weliswaar m'n principes voor heb moeten verloochenen en dat ik een partij heb gesteund die zaken gaat verdedigen waar ik tegen ben maar ik tenminste wel heb gestemd!
Landelijk heb ik wel nog steeds gestemd simpelweg omdat ik me daar, inclusief een paar compromissen, wel voldoende in kan vinden. Overigens zal dat de komende keer ook wel weer lastig worden. Alleen D66 durft hardop te roepen dat de AOW leeftijd omhoog moet maar dat gaat dan weer met zulke laffe stapjes...
Er zijn betere kwaliteiten om te hebben.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:17 schreef Marlies1981 het volgende:
Ik ben er een ster in, dus daag me niet uit...![]()
Elke stem anders dan blanco zou een afgedwongen stem zijn en daarmee een schande voor een democratisch bestel.quote:Blanco is geen keuze. Als je nu voor een partij zou moeten kiezen, welke zou het dan zijn?
Ohh you're feistyquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:17 schreef Marlies1981 het volgende:
[..]
Ik ben er een ster in, dus daag me niet uit...![]()
[..]
Blanco is geen keuze. Als je nu voor een partij zou moeten kiezen, welke zou het dan zijn?
die heb ik ook...quote:
Je zou daar ook genuanceerder mee om kunnen gaan, zoals D66 bijvoorbeeld voorstelt. Kun je je daar niet bij vinden? Ik zie geen enkel punt waar ik D66 nou principieel erg lastig vind doenquote:[..]
Elke stem anders dan blanco zou een afgedwongen stem zijn en daarmee een schande voor een democratisch bestel.
Zoals ik overigens al eerder heb aangegeven had ik de meeste overeenkomsten met de VVD maar geven die maar wat graag privacy op voor terrorisme. Ik ben daar heel principieel in; juist door die privacy steeds verder op te geven, geef je mensen het gevoel dat er een gevaar dreigt, creëer je een sfeer van angst onder je bevolking en geef je terroristen precies wat ze willen. Kortom, middelvinger opsteken en doorlopen.
Verras mequote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:25 schreef Marlies1981 het volgende:
die heb ik ook...
Genuanceerd ga ik om met punten als "de landbouwsubsidie voor Frankrijk moet worden afgebouwd" of "de EU korting van GB moet naar beneden". Dat zijn punten die ik op zou willen geven om m'n stem ergens te kunnen laten landen. Privacy en een economische visie op Europa zijn voor mij belangrijke principes die ik niet opgeef.quote:Je zou daar ook genuanceerder mee om kunnen gaan, zoals D66 bijvoorbeeld voorstelt. Kun je je daar niet bij vinden? Ik zie geen enkel punt waar ik D66 nou principieel erg lastig vind doen
Ik doelde op de TTquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:17 schreef FJD het volgende:
[..]
Que
Naja op dit moment is er ook landelijk maar weinig voor mijn smaak bij. PVV, PvDD, SP, CU, SGP behoeven gok ik geen uitleg. GL trekt ietwat bij maar is nog verre van liberaal en blijft een naief wereldbeeld hebben. Het CDA heb ik me keihard in vergist de laatste vier jaar. PvdA..tja als je vrouwen als Hamer en Vogelaar onder het mom van positieve discriminatie op belangrijke plekken zet dan heb je als partij snoeihard gefaald (los daarvan bestaat er geen positieve discriminatie). De VVD onder Rutte is echt een schande voor het liberale gedachtengoed. D66 heeft in haar vorige regeerperiode ook niet echt een solide indruk gemaakt.
Kortom, het zou zomaar kunnen dat ik dan wel blanco ga stemmen.
Ik vergelijk ze niet, het zijn gewoonweg allemaal partijen waarvan een ieder zonder uitleg begrijpt waarom die voor mij als liberaal geen optie zouden zijn.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:43 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
En SP (Links-progresief) en PVDD (leuke opppositiepartij) vergelijken met rechts-Conservatieve partijen is wel een beetje no-go imho
Terechte klachtquote:Op vrijdag 5 juni 2009 19:07 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Wat een kut zaak is verhage zeg!
Ik was er nog nooit geweest. We waren aan het frituren, maar de patat vergeten. Snacks zaten er al in, en verhage was de dichstbijzijnde (wel geteld 30 seconde lopen).
Ik loop naar binnen, en er zitten 2 mensen die al besteld hebben. Dat leek mij mooi, want dan was ik snel aan de beurt.
Na maar liefst iets meer dan een kwartier! nam het niet al te grote licht achter de balie de tijd om mijn bestelling, een gezinsbox patat, op te nemen. Welke uit de diepvries in het vet ging. Nog 5 minuten wachten dus.
Mijn patat klaar, maar er lag nog afgekoelde patat in het uitlek bakje. Wat doe je daarmee? Die gooi je uiteraard in de frituurpan waar ook patat in zit!![]()
Het is mij nog nooit eerder gebeurd dat ik ergens binnenkwam, de kleinst mogelijke bestelling heb, niemand voor me, en meer dan 20 minuten sta te wachten.
Als dat licht nu gelijk bij binnenkomst had gevraagd wat ik wilde, patat in de frituur had gekiept, had ze ook niet de afgekoelde patat terug te hoeven gooien ().
Ja, ze frituren het zelfs twee keer verantwoord. Kankerpatat!quote:Verantwoord frituren...
Slechts 44% van de cafetaria's en fast food bedrijven frituurt verantwoord. Het Voedingscentrum adviseert alleen horeca te bezoeken die deelnemen aan de campagne. Onze vestigingen frituren al 40 jaar in vloeibaar vet en houden zich aan de spelregels. Zo kunt u altijd rekenen op lekkere en gezonde frites en snacks. Lees meer over de campagne verantwoord frituren!
nee, dat is per definitie niet mogelijkquote:Op vrijdag 5 juni 2009 19:52 schreef FJD het volgende:
Gewoon wat MBO opleidingen. Tis misschien niet de meest inspirerende werkomgeving maar goed, tis iig een opleidingWe zijn niet allemaal geboren met een IQ van +120 he
quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:10 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Oh god, dat betekend dat in de grondwet een verbod op vrouwelijke kleding komt?
Tenzij je een Fok! IQ topic als representatief voor de samenleving zietquote:Op vrijdag 5 juni 2009 19:55 schreef Marlies1981 het volgende:
nee, dat is per definitie niet mogelijk
Zo eentje die noord en zuid met elkaar verbindt zeker?quote:Op vrijdag 5 juni 2009 19:59 schreef DutchTrain het volgende:
Een derde metrolijn.
Ja echt; Gasten met een hoofdletterquote:Steeds meer Gasten bezoeken Verhage. Ze willen onder andere snel, vakkundig en vriendelijk geholpen worden. Dat biedt kansen.
Nee, die van de Nieuwe Kuip naar Waalhaven.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:01 schreef FJD het volgende:
Zo eentje die noord en zuid met elkaar verbindt zeker?
Daar had natuurlijk bedreigingen moeten staanquote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:04 schreef Marlies1981 het volgende:
Veel ooit als parttimer begonnen scholieren, draaien nu hun eigen fast foodrestaurant. Over kansen gesproken...
Maak even een station rechts naast het Unilever gebouwquote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:02 schreef DutchTrain het volgende:
Nee, die van de Nieuwe Kuip naar Waalhaven.
Tja maar de kansen die ze kregen hebben ze dan wel ten volste benut denk ik.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:04 schreef Marlies1981 het volgende:
Veel ooit als parttimer begonnen scholieren, draaien nu hun eigen fast foodrestaurant. Over kansen gesproken...
In de wet moet komen staan dat die onderkruipende kutzanger niet in onze stad mag komen!quote:Op vrijdag 5 juni 2009 23:36 schreef ebeaydojraes het volgende:
OMG Jordy va Loon komt 5 july naar Schiedam (Maasboulevard feest ...)
Schiedam is niet onze stad. Sowieso is zelfs rotterdam niet van jouquote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:38 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
In de wet moet komen staan dat die onderkruipende kutzanger niet in onze stad mag komen!
Schiedam is vroeger of later gewoon Rotterdam dus koest brabo!quote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:55 schreef JJdJ1984 het volgende:
[..]
Schiedam is niet onze stad. Sowieso is zelfs rotterdam niet van jou
100% Eensquote:Op zaterdag 6 juni 2009 14:10 schreef FJD het volgende:
Om nog even aan te geven waarom ik een pleuris hekel heb aan partijen die doen alsof Europa een positief samenwerkingsverband is waarin we met z'n allen het beste beentje voor zetten;
Nederland moet de Europese Commissie uitleggen waarom de voorlopige verkiezingsuitslagen donderdagavond al bekend zijn gemaakt. De commissie gaat na of ons land daarmee EU-regels heeft overtreden. In dat geval zou Nederland een boete opgelegd krijgen.
http://www.ad.nl/binnenla(...)_matje_geroepen.html
Het voorstel van de Nederlandse minister van Financiën, om Duitsland en Frankrijk mogelijk te beboeten omdat hun begrotingstekorten te hoog zijn, heeft vannacht in Brussel tijdens onderhandelingen geen meerderheid kunnen halen. Duitsland en Frankrijk accepteren die sancties niet en willen hooguit 'vrijwillig' maatregelen nemen. Daarmee is de mogelijkheid van miljardenboetes, die omschreven staan in het stabiliteitspact rond de euro, definitief van de baan.
Geen EU-boetes voor Frankrijk en Duitsland (oud nieuwsbericht)
Het zou lachwekkend zijn als het niet zo treurig was.
Ik stem op jouquote:Op zaterdag 6 juni 2009 14:11 schreef TJDoornbos het volgende:
100% Eens
wanneer ga je hem testen?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 15:28 schreef littledrummergirl het volgende:
tvptje
onder het mom van nutteloze aanschaffen voor ons nieuwe huiswe hebben net alvast een bbq gekocht
Kan hier ook kost een wiiquote:Op zaterdag 6 juni 2009 20:26 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Mooi dan kan ik GP kijken!
Leg jij het ff daar uit
Er is voetbalquote:Op zaterdag 6 juni 2009 21:24 schreef ebeaydojraes het volgende:
*zucht* ik verveel me...
Dat tweede voorstel haalde geen meerderheid, dus dat lijkt me dan een democratisch besluit. Dat de EC Nederland achter de broek aan zit vind ik ook niet vreemd. De verkiezingen kunnen tenslotte in andere landen beïnvloed worden door de vroege bekendmaking en de vraag is hoe gewenst dat is bij verkiezingen.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 14:10 schreef FJD het volgende:
Het zou lachwekkend zijn als het niet zo treurig was.
Da's niet nutteloos. In Nederland hebben we doorgaans meer dan 2 dagen zon.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 15:28 schreef littledrummergirl het volgende:
tvptje
onder het mom van nutteloze aanschaffen voor ons nieuwe huiswe hebben net alvast een bbq gekocht
Als je naar de rechterrand kijkt dan zie je ook best wel dat het stijl loopt.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 19:49 schreef Isegrim het volgende:
Deze is ook wel leuk:
[ afbeelding ]
Die gele hierboven was trouwens echt eng. Heiden6 durfde er niet eens op.Hij lijkt op de foto niet echt steil, maar het voelde alsof je loodrecht naar beneden ging.
alsof men in Duitsland kijkt naar wat Nederland doet ... (alleen het referendum had zo zijn gevolgen).quote:Op zondag 7 juni 2009 08:42 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat tweede voorstel haalde geen meerderheid, dus dat lijkt me dan een democratisch besluit. Dat de EC Nederland achter de broek aan zit vind ik ook niet vreemd. De verkiezingen kunnen tenslotte in andere landen beïnvloed worden door de vroege bekendmaking en de vraag is hoe gewenst dat is bij verkiezingen.
De gang van zaken rammelt echt aan alle kanten. Als ik een afspraak schendt mag ik natuurlijk nooit een stem hebben in de boete-vraag.quote:Op zondag 7 juni 2009 08:42 schreef Alicey het volgende:
Dat tweede voorstel haalde geen meerderheid, dus dat lijkt me dan een democratisch besluit. Dat de EC Nederland achter de broek aan zit vind ik ook niet vreemd. De verkiezingen kunnen tenslotte in andere landen beïnvloed worden door de vroege bekendmaking en de vraag is hoe gewenst dat is bij verkiezingen.
Heb ik meegenomen toen ik ging hardlopenquote:Op zondag 7 juni 2009 13:56 schreef littledrummergirl het volgende:
goeiemorgen allemaal![]()
waar is het lekkere weer naartoe?
quote:
Ga je binnen zittenquote:Op zondag 7 juni 2009 14:31 schreef littledrummergirl het volgende:stommerd! nu zit ik hier met die kloteregen..
zeg niet dat ik IN de regen staquote:
quote:Op zondag 7 juni 2009 08:43 schreef Alicey het volgende:
[..]
Als je naar de rechterrand kijkt dan zie je ook best wel dat het stijl loopt.Wel leuk dat soort dingen.
Aruba is wel gezellie zo te zien.
Toen zat Jaap Elshout er met zijn electronica bedrijf. Hij heeft daarna de Holding opgezet en één van zijn werknemers, Marcel Capitein is directeur geworden van Media Markt the Corner.quote:Op zondag 7 juni 2009 14:48 schreef Asgard het volgende:
Ik las laatst dat de Media Markt al 10 jaar in R'dam stond (sinds '99 dus, ik dacht veel korter). Maar hoe lang ik ook nadenk, ik kan me niet herinneren wat er voor de MM in dat gebouw zat? Een speelgoedwinkel ofzo?
quote:Wie: Marcel Capitein (40), vestigingsdirecteur
Waar: In Rotterdam Centrum sinds november 1999
Werknemers: 270
Bezoekers: 100.000 p/w
'If you can't beat them, join them', lijkt het verhaal van Marcel Capitein. Met zijn compagnon Jaap Elshout runde hij in de jaren negentig de elektronicazaak Mega Elshout in Rotterdam. Hierbij hadden ze zich onder meer laten inspireren door het Media Markt-concept. Op een dag stonden drie heren wel heel opzichtig zijn koelkasten te inspecteren. Capitein: "Toen stelden ze zich voor. Bleken ze van Media Markt Duitsland te zijn. Ik had geruchten opgevangen dat ze naar Nederland zouden komen, maar het kwam ineens wel heel dichtbij."
Dit leidde tot meerdere gesprekken met het concern en uiteindelijk nam Media Markt Mega Elshout over. "Wij wilden altijd al een winkel naar het voorbeeld van de Media Markt. Dit was onze kans." Capiteins compagnon werd directeur van Media Markt Nederland en Capitein werd de eerste vestigingsdirecteur van de allereerste Nederlandse Media Markt.
In eerste instantie schoorvoetend. "Ik dacht: ik ga niet voor die Duitsers werken." Maar na een kennismakingstraject van drie maanden in Duitsland was hij om. "Ik zag dat je echt vrijheid en verantwoordelijkheden kreeg." Vooral de eerste maanden van zijn directeurschap drong dit besef goed tot hem door. "Het was ontzettend spannend iets nieuws neer te zetten, maar er ging ook van alles mis. We wisten niet eens hoe de kassabonnen werkten." Maar inmiddels heeft Capitein zijn vestiging weten uit te bouwen tot marktleider in Rotterdam. "Ik mag niet zeggen dat ik ontevreden ben."
Ik heb niet afgegeven op jullie weberquote:Op zondag 7 juni 2009 14:46 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Eerst een beetje afgeven op onze Weber en dan zelf een fake Weber kopen.
ah oke, thanks!quote:Op zondag 7 juni 2009 15:07 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
Toen zat Jaap Elshout er met zijn electronica bedrijf. Hij heeft daarna de Holding opgezet en één van zijn werknemers, Marcel Capitein is directeur geworden van Media Markt the Corner.
Voor zover ik het mij kan herinneren althans.
edit:
excuus compagnon Cappie:
[..]
Dat gaat dan toch alleen over het pand op het Alexandrium? Op het Binnenwegplein zat er een meubelzaak in (HH de Klerk? Of was dat het pand van Donner?)quote:
werd tijdquote:
Piet van Reeuwijk meubelenquote:Op zondag 7 juni 2009 14:48 schreef Asgard het volgende:
Ik las laatst dat de Media Markt al 10 jaar in R'dam stond (sinds '99 dus, ik dacht veel korter). Maar hoe lang ik ook nadenk, ik kan me niet herinneren wat er voor de MM in dat gebouw zat? Een speelgoedwinkel ofzo?
wees blij dat ze je niet Harry Potter noemen...quote:Op zondag 7 juni 2009 20:44 schreef TJDoornbos het volgende:
Eindelijk thuis na dagje 0162, wat een gehucht met stomme mensen blijft dat toch.
Mij godverdomme Jamai noemen..............stelletje bloedhonden
dan had je die helemaal een kuttrap gekregen.quote:Op zondag 7 juni 2009 21:06 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
wees blij dat ze je niet Harry Potter noemen...
quote:Op zondag 7 juni 2009 15:51 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik heb niet afgegeven op jullie weberIk heb alleen gezegd dat ik bij echt amerikaans barbecueen denk aan een amerikaan die veel te veel vlees in 1 keer dr op doet
Zie ook het filmpje dat je eerder postte, van een man die "low and slow" 7kg biefstuk 14 uur laat liggen. Ja, als ik een pannekoek van 2kg maak, doetie er ook wel 14 uur over op laag gas, maar dan is het nog geen low and slow techniek
![]()
Shabu goed?quote:Op zondag 7 juni 2009 20:16 schreef DutchTrain het volgende:
Zo... weer terug van een dagje Japan in Rotterdan
Eerst de Japandag in de Kunsthal en daarna gegeten bij Shabu Shabu. Erg lekker, zelf als je net 5 weken in Japan bent geweest :q
Runderborst in plaats van runderreet. De kerntemperatuur wilde hij op, als ik het goed herinner, 80 graden hebben.quote:Op maandag 8 juni 2009 00:12 schreef Isegrim het volgende:
En brisket is dus absoluut geen biefstuk.
http://en.wikipedia.org/wiki/Brisket
Ik heb een paar keer murene in aquaria gezienquote:Op maandag 8 juni 2009 00:16 schreef Isegrim het volgende:
Vandaag drie keer gesnorkeld en onder andere twee zeeschildpadden, een grote murene en een grote trompetvis gezien.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En dus precies hetzelfde?quote:Op maandag 8 juni 2009 00:20 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Runderborst in plaats van runderreet.
Nee. Het resultaat is dan niet hetzelfde.quote:De kerntemperatuur wilde hij op, als ik het goed herinner, 80 graden hebben.
Als hij dus kleine porties had genomen, had hij ook de tijd kunnen in korten![]()
quote:Albert Heijn verlaagde daarop ook de prijzen van vergelijkbare producten. De woordvoerder benadrukte echter dat Albert Heijn er niet op uit is om goedkoper te zijn dan Jumbo. "We willen alleen dat de afstand in prijzen gelijk blijft."
Dit soort spelfouten doen altijd pijn aan mijn ogen.quote:Op maandag 8 juni 2009 12:11 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
AH en Jumbo wakkeren supermarktoorlog weer aan
[..]AH verklaard zelf duurder te zijn.
Staat bij deze in onze agenda!quote:Op maandag 8 juni 2009 12:50 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Declares. Declared, maar nooit declaretVeel logischere taal.
Trouwens: 27 juni vier ik mijn verjaardag!
Bij deze is iedereen die gezellig is invited!
(taalnazi's mogen hun boek "mein sprache kampf", en hun film " taal-Fitna" thuislaten).
Gezellig maar heb al een verjaardag van vriendin van Vincent....quote:Op maandag 8 juni 2009 12:50 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Declares. Declared, maar nooit declaretVeel logischere taal.
Trouwens: 27 juni vier ik mijn verjaardag!
Bij deze is iedereen die gezellig is invited!
(taalnazi's mogen hun boek "mein sprache kampf", en hun film " taal-Fitna" thuislaten).
quote:Op maandag 8 juni 2009 12:55 schreef Alicey het volgende:
[..]
Staat bij deze in onze agenda!
We nemen wel onze zeis en hooivork mee..
Van de broer van joost van ome theo zn achterneef?quote:Op maandag 8 juni 2009 12:57 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Gezellig maar heb al een verjaardag van vriendin van Vincent....
Ik heb een housewarmingquote:Op maandag 8 juni 2009 12:57 schreef TJDoornbos het volgende:
Gezellig maar heb al een verjaardag van vriendin van Vincent....
Ik woon in de polderquote:Op maandag 8 juni 2009 13:15 schreef Marlies1981 het volgende:
wij hebben al jaren verwarming thuis
Tuurlijk niet, maar dat stelen we wel van een of andere boer die op Zuid komt winkelen..quote:Op maandag 8 juni 2009 13:07 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]gebruiken ze in Schiedam nog dergelijk landbouw-gereedschap?
of ben je in de war met de hamer en sikkel?![]()
Omdat ik hem niet snap denk ik.. Of hij moet heul erg flauw zijn.quote:Op maandag 8 juni 2009 14:02 schreef Marlies1981 het volgende:
[..]
dit was een grap, waarom stinkd niemand erin?
Pas op je woorden he!quote:Op maandag 8 juni 2009 14:33 schreef Alicey het volgende:
Tuurlijk niet, maar dat stelen we wel van een of andere boer die op Zuid komt winkelen..
das de ex van LDG 12 jaar geleden ofzoquote:Op maandag 8 juni 2009 13:08 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Van de broer van joost van ome theo zn achterneef?![]()
Alsof ik weet wie Vincent is...
Valt wel meequote:
Komkommertelerquote:Op maandag 8 juni 2009 15:03 schreef FJD het volgende:
[..]
Valt wel meeMaar kom wel uit een klein dorp zo naar de grote stad toe
er stond weer een d ipv een t. Vind je dat heul flauw?quote:Op maandag 8 juni 2009 14:34 schreef Alicey het volgende:
[..]
Omdat ik hem niet snap denk ik.. Of hij moet heul erg flauw zijn.
quote:
Heb je een zeis en/of een hooivork voor ons?quote:Op maandag 8 juni 2009 15:03 schreef FJD het volgende:
[..]
Valt wel meeMaar kom wel uit een klein dorp zo naar de grote stad toe
Nee, dat zag ik niet deze keer.quote:Op maandag 8 juni 2009 15:17 schreef Marlies1981 het volgende:
[..]
er stond weer een d ipv een t. Vind je dat heul flauw?
Thats just how they arequote:Op maandag 8 juni 2009 15:40 schreef Marlies1981 het volgende:
[..]
Oh woman! Maak mijn leven toch niet zo onnodig ingewikkeld!
Ik heb nooit gezegd dat leven met mij makkelijk is.quote:Op maandag 8 juni 2009 15:40 schreef Marlies1981 het volgende:
[..]
Oh woman! Maak mijn leven toch niet zo onnodig ingewikkeld!
...het valt ook wel mee eigenlijkquote:Op maandag 8 juni 2009 15:51 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik heb nooit gezegd dat leven met mij makkelijk is.
Dat was tenminste een goede grap geweest!quote:Op maandag 8 juni 2009 15:51 schreef Alicey het volgende:
Ik heb nooit gezegd dat leven met mij makkelijk is.
quote:Op maandag 8 juni 2009 14:52 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
das de ex van LDG 12 jaar geleden ofzo
donkerquote:Op maandag 8 juni 2009 16:35 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Hoe was het met Fenne in de kelder?
Zonder LDG in dit topic zou LHO in een oorverdovend schatergelach zijn uitgebarsten, alstie dat nu zou proberen dan is het enige barsten wat we zouden horen dat van z'n bril.quote:Op maandag 8 juni 2009 16:05 schreef Alicey het volgende:
Ik weet niet of de mensen daarom gelachen zouden hebben..
Thank youquote:Op zondag 7 juni 2009 20:36 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Piet van Reeuwijk meubelen
Hier ook nog een stukje over de meubelzaak die in Donner zat, wat ook de vreemde vorm verklaart van die winkel => http://www.wonen.rotterdam.nl/smartsite2060284.dws
alsof ik zn brilletje zou brekenquote:Op maandag 8 juni 2009 17:20 schreef FJD het volgende:
[..]
Zonder LDG in dit topic zou LHO in een oorverdovend schatergelach zijn uitgebarsten, alstie dat nu zou proberen dan is het enige barsten wat we zouden horen dat van z'n bril.
Eerder veel minder werk en dus geen inkomenquote:Op maandag 8 juni 2009 17:50 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
alsof ik zn brilletje zou brekendan ziet ie niks meer
da's nog veel meer werk dan!
De sushi was erg goed aan het begin van de avond. Later had ik wel een erg koude tonijn en leek de sushi steeds kleiner te worden.quote:Op maandag 8 juni 2009 00:11 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Shabu goed?Hoor er erg wisselende verhalen over...
Belangrijker nog; dan istie de hele dag thuis.quote:Op maandag 8 juni 2009 17:56 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Eerder veel minder werk en dus geen inkomen
whehehe da's wel erg Rotterdams.quote:Op maandag 8 juni 2009 18:12 schreef littledrummergirl het volgende:
[ afbeelding ]
dit soort dingen spot je hier bij de c1000 op zuidik stem voor beter taalonderwijs ( ook voor LHO
)
Whehe ga jij daar naar toequote:Op maandag 8 juni 2009 12:57 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Gezellig maar heb al een verjaardag van vriendin van Vincent....
Die negert die durft?quote:Op maandag 8 juni 2009 19:24 schreef WHATSHESAID het volgende:
Hoii mijn vriend staat op de metro (het rijdende gevaarte, niet die stinkkrant)
quote:Op maandag 8 juni 2009 19:24 schreef WHATSHESAID het volgende:
Hoii mijn vriend staat op de metro (het rijdende gevaarte, niet die stinkkrant)
welke dan?quote:Op maandag 8 juni 2009 19:28 schreef WHATSHESAID het volgende:
Nee, al ken ik een van de twee negerts op die metro ook
zal morgen es kijken of ik em langs zie komenquote:
ik heb geen geldquote:Op maandag 8 juni 2009 19:16 schreef JJdJ1984 het volgende:
[..]
Whehe ga jij daar naar toeIk ga lekker naar concert at sea
Neem het weer maar mee zodra je terug komtquote:Op maandag 8 juni 2009 20:02 schreef ebeaydojraes het volgende:
http://magicseaweed.com/M(...)ledLongRange/europe/
owww. kheb zin in dit weekend
ik ga naar 34 graden en overwegend zonnig
Help die arme jongen er nu niet steeds aan herinneren dat hij familie van je isquote:
Ik ben hem meer waard dan zijn broertje hem waard is hoorquote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:18 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Help die arme jongen er nu niet steeds aan herinneren dat hij familie van je is
Jullie nichtje komt in een warme familie terecht zie ik alquote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:21 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik ben hem meer waard dan zijn broertje hem waard is hoor
Over een uur ga ik je basilicum weer onderhanden nemen!quote:
gaat dat zo lastig worden dan?quote:Op dinsdag 9 juni 2009 15:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Met mijn camera?Dan zou ik als ik jou was vast een zoektocht maken naar software die wat kan met quicktimes
Warm.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 16:02 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Over een uur ga ik je basilicum weer onderhanden nemen!![]()
Hoe is het daar?
ow wat stoerquote:Op dinsdag 9 juni 2009 19:01 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Warm.
We gaan straks naar de Butterfly Farm ( http://www.aruba-travelguide.com/butterflyfarm/ ).
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 19:01 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Warm.
We gaan straks naar de Butterfly Farm ( http://www.aruba-travelguide.com/butterflyfarm/ ).
Ze moeten ze alleen wat beter vastplakken, foto's maken is echt moeilijkquote:Op dinsdag 9 juni 2009 19:03 schreef littledrummergirl het volgende:
ow wat stoervind vlindertuinen in dierentuinen ook altijd zo mooi
Zoals alles in Aruba, is ook deze site ietwat amateuristisch.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 19:09 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]met een echte page-not-found vlinder
Ja, die fout heb ik ook wel eens gemaakt. Maar met tmpeg kun je de boel wel weer omzetten. En anders kun je altijd nog een filmpje maken van het afspelen van het filmpje op de computer met een camera die wel asf / wmv / avi op kan nemen.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 15:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Met mijn camera?Dan zou ik als ik jou was vast een zoektocht maken naar software die wat kan met quicktimes
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 19:50 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ja, die fout heb ik ook wel eens gemaakt. Maar met tmpeg kun je de boel wel weer omzetten. En anders kun je altijd nog een filmpje maken van het afspelen van het filmpje op de computer met een camera die wel asf / wmv / avi op kan nemen.
Madelief is nu al 100x toffer dan TJ ooit zal wordenquote:Op dinsdag 9 juni 2009 13:26 schreef FJD het volgende:
[..]
Jullie nichtje komt in een warme familie terecht zie ik al
quote:Rotterdam klantvriendelijkste gemeente
DEN HAAG - Rotterdam is dinsdag uitgeroepen tot klantvriendelijkste gemeente van Nederland. Dat gebeurde tijdens het jaarcongres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG). Dat heeft de VNG laten weten.
De jury noemde acht punten waarom Rotterdam de titel kreeg. Zo bracht de gemeente het aantal vergunningstelsels terug met een kwart, verbeterde de digitale dienstverlening en kregen de Rotterdammers begrijpelijker formulieren.
Verder verminderde Rotterdam de administratieve lasten voor ondernemers met 36 procent en kan de horeca in de stad eenvoudig via SMS doorgeven dat ze langer openblijven.
Alphen aan den Rijn en de West-Brabantse regio (Roosendaal) kregen ook een prijs. Alphen werd onderscheiden voor de aanpak voor de verbetering van de dienstverlening aan burgers en ondernemers. Roosendaal en een aantal andere gemeenten in West-Brabant kregen een prijs voor vereenvoudiging van de adminstratieve regels.
Ze ziet er idd uit alsof je meer aan haar hebt dan aan mij. En nee ben niet zonder je langsgeweest heb foto van je aangetrouwde (gebeurd ooit nog wel toch zeker) neef gehadquote:Op dinsdag 9 juni 2009 19:55 schreef JJdJ1984 het volgende:
[..]
Madelief is nu al 100x toffer dan TJ ooit zal worden
Ik geloof dat 1 april al tijdje terug is. Vrienden van me willen geregistreerd partnerschap maar weinig mensen kunnen ze info verschaffen laat staan rotterdam.nlquote:
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 20:13 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik geloof dat 1 april al tijdje terug is. Vrienden van me willen geregistreerd partnerschap maar weinig mensen kunnen ze info verschaffen laat staan rotterdam.nl
1 april is al weer een tijdje terugquote:Op dinsdag 9 juni 2009 20:47 schreef FJD het volgende:
Haha, TJ heeft vrienden die niet met een computer om kunnen gaan.
Ok, jouw grap was beterquote:
voor de koelkast wanneer is het gratis?quote:Op dinsdag 9 juni 2009 20:44 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Hmm, heb ik toch binnen 5 seconden gevonden => http://rotterdam.nl/smartsite229.dws?Menu=715000&MainMenu=715000&goto=261833&style=2125&substyle=251101
Dienstverlening is juist super, met 'mijn loket' en alle digitale diensten om afspraken te maken.
Als financiering rond is. Morgen of overmorgen ligt offerte op tafel dan nog wat bescheiden opzoeken, taxatie regelen en dan zal t wel snel gaan. Huidige verwachting is begin juli sleutel en dan nog drie of vier weken klussen/verhuizen dus vanaf augustus echt wonenquote:Op dinsdag 9 juni 2009 21:14 schreef DutchTrain het volgende:
Gefeliciteerd!
Wanneer zou je kunnen gaan verhuizen?
Woensdag tussen 9.00 en 10.00 in het Stadhuis in de Trouwkamers en op een aantal andere dagen in de verschillende deelgemeentenquote:Op dinsdag 9 juni 2009 21:10 schreef TJDoornbos het volgende:
voor de koelkast wanneer is het gratis?
Gedestilleerd, wel te verstaan?quote:Op dinsdag 9 juni 2009 21:16 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Woensdag tussen 9.00 en 10.00 in het Stadhuis in de Trouwkamers en op een aantal andere dagen in de verschillende deelgemeenten
=> http://rotterdam.nl/rotte(...)dswinkels%202009.pdf
Ik heb al een koelkast, maar ik houd me aanbevolen voor een willekeurige liquide koelkastinhoud op basis van graan en hop
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 21:36 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Whiskey moet niet in de koelkast...
Whisky ook nietquote:Op dinsdag 9 juni 2009 21:36 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Whiskey moet niet in de koelkast...
Ja, van die kanker autochtonen die onze badjas in elkaar slaanquote:
Thanks!quote:Op dinsdag 9 juni 2009 19:35 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Trouwens 2 (!!) nieuwe brieven van je penpalScan volgt morgen.
Het gaat om kaarten, dus wordt een foto :-)quote:
Gaat weer snel voorbij, zo'n zonnige vakans ^^quote:
Hmmmm, blijf je in Olandá dan?quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:18 schreef ebeaydojraes het volgende:
hmzzz. zo zonnig wordt die van mij niet. beetje jammer.
Jij wilt toch wind?quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:18 schreef ebeaydojraes het volgende:
hmzzz. zo zonnig wordt die van mij niet. beetje jammer.
quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:13 schreef ebeaydojraes het volgende:
neeeeeeeeee. tiis inie plankzeilen maar golfsurfen
plonzen ookquote:Op woensdag 10 juni 2009 20:20 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]Wind geeft toch ook grote golven?
Morgen gaan we uit eten bij Madame Janette, een restaurant dat al een paar keer is uitgeroepen tot het beste van het Caribisch gebied. Vrijdag wil ik nog een keer snorkelen.quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:13 schreef Romanov het volgende:
[..]
Gaat weer snel voorbij, zo'n zonnige vakans ^^
Gelukkig heb je nog ff om te genieten, hoe gaan jullie ut afsluiten?
Madamme Jeanette zit op de Kruiskade. Een Suri-tent, ik gok vernoemd naar een ingredientquote:Op woensdag 10 juni 2009 20:55 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Morgen gaan we uit eten bij Madame Janette, een restaurant dat al een paar keer is uitgeroepen tot het beste van het Caribisch gebied. Vrijdag wil ik nog een keer snorkelen.
quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:58 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Madamme Jeanette zit op de Kruiskade. Een Suri-tent, ik gok vernoemd naar een ingredient![]()
Met pakweg een half uur komen je kaarten! Ben nu de camera leeg aan het halen![]()
We hebben vast wel trek als we thuiskomen.quote:Moet je zondag bij thuiskomst ontbijten/middag eten?
Oh ik wilde meer je koelkast vullen maar dat is ook goed hoorquote:Op woensdag 10 juni 2009 21:00 schreef Isegrim het volgende:
[..]
[..]
We hebben vast wel trek als we thuiskomen.Ga je voor ons koken?
Uitstekend plan wmb.quote:Op woensdag 10 juni 2009 21:05 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Oh ik wilde meer je koelkast vullen maar dat is ook goed hoorViermaal turkse Mezes met Iskender?
In jullie huis?
(dat van ons is een puinzooi atm
).
Syl heeft voor school 300 MB aan foto's gegenereerd. Allemaal kontjes en mooie meisjes op de marktquote:
foto serie over multicultiquote:
Ahh, Antilliaanse konten.quote:Op woensdag 10 juni 2009 21:21 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
foto serie over multicultikan ik het helpen dat ze steeds voor me liepen
Wat wil je hiermee precies zeggen?quote:
Hier ook al niet. Zit je soms in de buurt?quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:56 schreef Isegrim het volgende:
Oh, en ik wilde even melden dat het hier - in tegenstelling tot in Rotterdam- niet regent.![]()
Als het goed is kan ik je bijna zien.quote:Op woensdag 10 juni 2009 21:39 schreef Breuls het volgende:
[..]
Hier ook al niet. Zit je soms in de buurt?
Je mag de zesde zomerdag op mijn verjaardag komen vieren hoorquote:Op woensdag 10 juni 2009 21:40 schreef WHATSHESAID het volgende:
Hou eens even op ja, mijn herfstdip is alweer in zicht door dit weer
Die 60 kilometer of wat is het, is bijna te zwemmenquote:Op woensdag 10 juni 2009 21:41 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Als het goed is kan ik je bijna zien.
Ik zou hier best een paar maandjes willen blijven hangen.
Geniet nog maar van die kut zon, zolang het nog kanquote:
Sterkte met het weer hier.quote:Op woensdag 10 juni 2009 21:05 schreef Isegrim het volgende:
Even nagekeken - wij komen om half twaalf aan op Schiphol en zullen dus ergens tussen half twee en half drie thuis zijn denk ik.
Ze timen het inderdaad wel goedquote:
Niet gewoon doen uiteraard inclusief rondje om de kuip tijdens de Open Dagquote:Op donderdag 11 juni 2009 20:06 schreef Joey_Kindt het volgende:
Ik ga binnenkort met mijn school naar Rotterdam en Ik krijg 20 euro van een maat als ik de hele dag met een Ajax shirt loop, Nu dus de vraag:Hoe gevaarlijk is het om in Rotterdam met een Ajax shirt te lopen?
quote:Op donderdag 11 juni 2009 20:06 schreef Joey_Kindt het volgende:
Ik ga binnenkort met mijn school naar Rotterdam en Ik krijg 20 euro van een maat als ik de hele dag met een Ajax shirt loop, Nu dus de vraag:Hoe gevaarlijk is het om in Rotterdam met een Ajax shirt te lopen?
Als het nou loop een rondje met een Ajax shirt door Eindhoven of Alkmaar heen dan zou ik dat wel zo doen maar ik hoor dat Feyenoord supporters nogal agressief zijnquote:Op donderdag 11 juni 2009 20:13 schreef JJdJ1984 het volgende:
[..]
Niet gewoon doen uiteraard inclusief rondje om de kuip tijdens de Open Dag
preciesquote:Op donderdag 11 juni 2009 20:13 schreef JJdJ1984 het volgende:
[..]
Niet gewoon doen uiteraard inclusief rondje om de kuip tijdens de Open Dag
Ja, maar de harde kern van de hooligans heeft een pacemaker, dus daar hoef je niet bang voor te zijnquote:Op donderdag 11 juni 2009 20:15 schreef Joey_Kindt het volgende:
[..]
Als het nou loop een rondje met een Ajax shirt door Eindhoven of Alkmaar heen dan zou ik dat wel zo doen maar ik hoor dat Feyenoord supporters nogal agressief zijn
Klopt. Dr zitten veel PVV stemmers tussen, dat zijn nogal eens tikkende kruitvatjes. Rossen je zo in elkaarquote:Op donderdag 11 juni 2009 20:15 schreef Joey_Kindt het volgende:
[..]
Als het nou loop een rondje met een Ajax shirt door Eindhoven of Alkmaar heen dan zou ik dat wel zo doen maar ik hoor dat Feyenoord supporters nogal agressief zijn
Zie ook het onderzoek namens Netwerk, waaruit bleek dat iets van 1/3 van de PVV stemmers geweld op zn tijd geoorloofd vindquote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:09 schreef Romanov het volgende:
[..]
Klopt. Dr zitten veel PVV stemmers tussen, dat zijn nogal eens tikkende kruitvatjes. Rossen je zo in elkaar
Klinkt als een biased onderzoekquote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:20 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Zie ook het onderzoek namens Netwerk, waaruit bleek dat iets van 1/3 van de PVV stemmers geweld op zn tijd geoorloofd vindTov. 2 procent van de rest van de bevolking ofzo.. .:D
kijk gast je kan proberen de bink uit te hangen en de hele dag met een ajax shirt door de stad te lopen. de kans is groot dat er niks gebeurt en jij de grote man wordt en 20 euro verdient. aan de andere kant kan je het heel erg slecht treffen en een groepje hooligans tegenkomen die nogal fucked up zijn vanwege het slechte seizoen van Feyenoord en het feit dat jij met een ajax shirt daar rondloopt. tenzij je gekker bent dan hun (messen trekken etc) heb je niks te vrezen, anders is het niet zo verstandig om met zo'n shirt in rotterdam te lopenquote:Op donderdag 11 juni 2009 20:06 schreef Joey_Kindt het volgende:
Ik ga binnenkort met mijn school naar Rotterdam en Ik krijg 20 euro van een maat als ik de hele dag met een Ajax shirt loop, Nu dus de vraag:Hoe gevaarlijk is het om in Rotterdam met een Ajax shirt te lopen?
epic failquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:18 schreef lavache het volgende:
ROTTERDAM
Het Manhattan aan de Maas![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ROTTERDAM
De stad aan de Hudson![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:
Nemen Ise en Heiden dat niet mee? Dutchtrain had al mooi weer uit japan meegebracht, dat is nu op...quote:Op vrijdag 12 juni 2009 06:41 schreef Alicey het volgende:
Hoi allemaal
Heeft iemand al goed weer besteld voor de komende dagen?
Ja en bier en wijn en BBQ vlees en de sleutel van Ise en Heiden hun huisquote:Op vrijdag 12 juni 2009 06:41 schreef Alicey het volgende:
Hoi allemaal
Heeft iemand al goed weer besteld voor de komende dagen?
Die zitten mooi in mijn tasquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:45 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Ja en bier en wijn en BBQ vlees en de sleutel van Ise en Heiden hun huis
Weer verbeterd?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 10:24 schreef ebeaydojraes het volgende:![]()
* ebeaydojraes playing Jonah - So Long
Ja, na de zomer is het hier nog steeds geweldig.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:43 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
En Breuls gaat zorgen voor een mooie nazomer.
Wat was je van plan?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:45 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Ja en bier en wijn en BBQ vlees en de sleutel van Ise en Heiden hun huis
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 18:02 schreef Marlies1981 het volgende:
Whahaha...A. heeft net een betalingsherinnering gehad...van de Alzheimer stichting
feestje bouwenquote:Op vrijdag 12 juni 2009 15:08 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Wat was je van plan?Op 25 juli ben je welkom.
Ben je precies op tijd om te helpen met het opruimenquote:Op vrijdag 12 juni 2009 23:32 schreef Isegrim het volgende:
Moet je opschieten. Overmorgen zijn we terug.
Goed uitgerekend héquote:Op zaterdag 13 juni 2009 01:22 schreef FJD het volgende:
[..]
Ben je precies op tijd om te helpen met het opruimen
Nagenieten van de aanval en glorieuze overwinning van Gesink in de etappe van vandaagquote:Op zaterdag 13 juni 2009 09:32 schreef DutchTrain het volgende:
Nog iemand een idee wat we vanavond moeten gaan doen?
Zaterdag 13 juni downtime!
Rotown (Australisch bandje), Pub, of andere ideeën ?
Is het ergens live op tv?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 11:27 schreef FJD het volgende:
[..]
Nagenieten van de aanval en glorieuze overwinning van Gesink in de etappe van vandaag
Ik vind helemaal nietsquote:Op zaterdag 13 juni 2009 11:28 schreef TJDoornbos het volgende:
Is het ergens live op tv?
Jawel, gewoon op Eurosport 1 en 2.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 12:07 schreef TJDoornbos het volgende:
Schandalig dus, net als dat Le Mans niet 24 live te volgen is!
Daar lig ik dan weer minder wakker van.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 12:07 schreef TJDoornbos het volgende:
Schandalig dus, net als dat Le Mans niet 24 live te volgen is!
niet alle uren toch?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 12:27 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Jawel, gewoon op Eurosport 1 en 2.
Donderdag nog de kwalificatie zitten kijken
Coolquote:Op zaterdag 13 juni 2009 12:34 schreef DutchTrain het volgende:
Shirt voor Breuls
[ afbeelding ]
www.shirtvandedag.nl
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |