Je roept maar een eind weg over rascisme en extreem-rechts. Moslims zijn geen ras welke woordjes je er ook voor- of achter zet. Ik heb Wilders nergens horen zeggen dat men op geweld moet overgaan.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 16:58 schreef Meki het volgende:
[..]
Was het maar bij zeggen gebleven... het gaat nu tot de orde van de dag tot racisme en discriminatie van PVV Wilders en zijn extreem rechtse aanhang die tot geweld overgaat..
Leer ermee te leven met een kerk of een moskee.. want de gelovigen hebben ook hun eigen plaats nodig..
Wat dacht je ervan om daar gewoon lekker je eigen huiskamer voor te gebruiken?quote:Leer ermee te leven met een kerk of een moskee.. want de gelovigen hebben ook hun eigen plaats nodig..
Ach kom, als je iets van politieke geschiedenis weet, dan zie je hoe doorzichtig zo'n populistische partij is. Gewoon Boerenpartij retro praat dit. Ook dat gemompel over Geert, alsof het een vriend van je is. Het is een partij uit rancune, van een politicus die boos ergens is weg gegaan. Het staat in geen enkele traditie en het gaat snel weer voorbij en in 2015 kun je leuk promoveren op de opkomst en ondergang van de PVV.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 16:59 schreef Grimmbeard het volgende:
[..]
Pardon? Ik klaag er helemaal niet over, het is inderdaad fantastisch hoe ze keer op keer de PVV een zeteltje bij lijken te geven, maar als je echt wilt weten waar de PVV voor staat moet je niet bij de PO zijn, dat geldt volgens mij voor de meeste partijen. De PO is inderdaad soms bedroevend links, maar dat is voor de PVV alleen maar gunstig lijkt het wel
. En zonde van de tijd? Dat kun jij op voorhand vertellen? Volgens mij is op elke andere politieke partij stemmen zonde van de tijd, want die beginnen paniekerig in steeds grotere cirkels om de PVV te draaien (gisteren ook weer tijdens dat "debat"
). Ik zie geen enkele redenen om minder vertrouwen te hebben in Geert, zo ongeveer de enige die het vertrouwen van de kiezer nog niet beschadigd heeft.
Klopt, maar je kan niet nagaan of iemand iets crimineels doet door gebreken van de ouders, of door andere oorzaken.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:02 schreef Adamo144 het volgende:
[..]
Omdat het probleem grotendeels in de familie zit. Ik neem aan dat jij vroeger aangesproken werd op je gedrag door je ouders. Overigens vind ik die maatregel ook wel vrij hard
Het is met dit soort Marokkaanse families vaak net als met die Tokkies. Jij hebt last van zoon Tokkie. Maar ondertussen zijn dochter Tokkie, pa Tokkie, ma Tokkie en oma Tokkie net zo verrot.quote:
Gebruik die term dan ook niet, als het niet klopt.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:04 schreef SCH het volgende:
Mensen die weer gaan zeiken dat je niet racistisch kan zijn omdat moslims geen ras zijn![]()
![]()
Dan kun je Limburg wel afdrijven.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:04 schreef Dawnbreaker het volgende:
[..]
Klopt, maar je kan niet nagaan of iemand iets crimineels doet door gebreken van de ouders, of door andere oorzaken.
Wel vind ik dat er bijvoorbeeld een regel moet komen dat inwonende burgers Nederlands moeten kunnen spreken. Dit betekend niet dat ze niet een andere taal mogen spreken in het openbaar, maar ze moeten zich wel verstaanbaar kunnen maken in de Nederlandse taal.
Ik had het niet beter kunnen omschrijvenquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:05 schreef JamesWarrenJones het volgende:
[..]
Het is met dit soort Marokkaanse families vaak net als met die Tokkies. Jij hebt last van zoon Tokkie. Maar ondertussen zijn dochter Tokkie, pa Tokkie, ma Tokkie en oma Tokkie net zo verrot.
Dan kunnen we wel weer vanalles nuanceren en er weer een bak geld tegenaan gooien. Maar dat hebben we de afgelopen decennia al gedaan en dat heeft niks geholpen.
Bovendien gaat er een afschrikwekkende werking vanuit als zo'n hele familie wordt uitgezet. Als alleen de zoon op het vliegtuig wordt gezet haalt iedereen z'n schouders op. Maar stuur die hele familie ook mee en de schrik komt er goed in. En dat is precies wat we nodig hebben: als mensen hun kinderen niet goedschiks opvoeden, dan maar kwaadschiks.
De ontkenning is stompzinnig. Er is gewoon een enorme haat tegenover moslims, die puur gebaseerd is op de groep, dat is hetzelfde als racisme. Een haat vanwege kenmerken van een groep.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:05 schreef MrData het volgende:
[..]
Gebruik die term dan ook niet, als het niet klopt.
Zeker weten. Maar geen plaats ter grootte van 2 voetbalvelden met zuilen die boven de lichtmasten van de Kuip uitkomen. Je kan doorslaan natuurlijk..quote:Op vrijdag 5 juni 2009 16:58 schreef Meki het volgende:
want de gelovigen hebben ook hun eigen plaats nodig..
Dat dus.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:05 schreef MrData het volgende:
[..]
Gebruik die term dan ook niet, als het niet klopt.
Sterk argument manquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:04 schreef SCH het volgende:
Mensen die weer gaan zeiken dat je niet racistisch kan zijn omdat moslims geen ras zijn![]()
![]()
Wie is nu aan het discrimineren...quote:
Nee, haat vanwege gebruiken, gedachtegangen en indoctrinatiequote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:06 schreef SCH het volgende:
[..]
De ontkenning is stompzinnig. Er is gewoon een enorme haat tegenover moslims, die puur gebaseerd is op de groep, dat is hetzelfde als racisme. Een haat vanwege kenmerken van een groep.
Ook deze opmerking snijdt hout, tweede op rijquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:06 schreef JamesWarrenJones het volgende:
In de praktijk bestaat er in Nederland momenteel vooral racisme tegen "kazen". En dat zal de komende jaren alleen maar erger worden, naarmate het aandeel van deze "kazen" afneemt.
quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:07 schreef Dawnbreaker het volgende:
[..]
Wie is nu aan het discrimineren...
Ik moet nog de eerste limburger tegenkomen die zich niet in abn verstaanbaar kan maken. Spreektaal moet je spreken met andere mensen die deze spreektaal spreken. voor de rest gewoon abn. Alleen de klankkleur en uitspraak zal verschillen, de woorden niet.
Yup, 2 jaar geleden was het ook hip en bij de volgende verkiezingen is het weer hip.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:08 schreef SCH het volgende:
Ach, het is nu even hip om PVV te stemmen. Mensen zijn nou eenmaal snel boos en teleurgesteld en voelen zich achter gesteld. Terwijl ik me dan afvraag wat ze zelf eigenlijk doen. Een beetje zeuren en klagen is niet zo moeilijk.
Volgens mij is AZ juist kampioen geworden.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:06 schreef JamesWarrenJones het volgende:
In de praktijk bestaat er in Nederland momenteel vooral racisme tegen "kazen". En dat zal de komende jaren alleen maar erger worden, naarmate het aandeel van deze "kazen" afneemt.
Bange huilie.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:06 schreef JamesWarrenJones het volgende:
In de praktijk bestaat er in Nederland momenteel vooral racisme tegen "kazen". En dat zal de komende jaren alleen maar erger worden, naarmate het aandeel van deze "kazen" afneemt.
quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:09 schreef pfaf het volgende:
Ik heb het gedaan omdat ik gewoon niet wil dat mijn zuurverdiende geld naar Roemeense weeskinderen gaat, maar geïnvesteerd wordt in meer militairen bij mij op straat.
Dat is dus het gezeik wat je meteen krijgt als je kritiek durft te uiten. Meteen weer huilebalken die schreeuwen dat je racist bent....quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:09 schreef SCH het volgende:
[..]Wat een onzin. Ik kom net uit Limburg, de helft van de mensen zijn niet te verstaan. Veel slechter dan de gemiddelde allochtoon, dat zul je zelf toch ook wel weten. Ik vind het trouwens geen probleem hoor.
Het gaat jou daar ook niet om waarschijnlijk. Je wilt waarschijnlijk weer een stok hebben om allochtonen te slaan. Maar je bent niet racistisch natuurlijk
Zeker. En over 6 jaar doet de laatste PVV-er het licht uit.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:09 schreef Adamo144 het volgende:
[..]
Yup, 2 jaar geleden was het ook hip en bij de volgende verkiezingen is het weer hip.
Kritiek.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:11 schreef Adamo144 het volgende:
[..]
Dat is dus het gezeik wat je meteen krijgt als je kritiek durft te uiten. Meteen weer huilebalken die schreeuwen dat je racist bent....
Vind ik sowieso hoor. Ik heb veel liever dat ze hier wat aan de veiligheid doen, dan het geld in een bodemloze Oostblok-put storten.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:09 schreef pfaf het volgende:
Ik heb het gedaan omdat ik gewoon niet wil dat mijn zuurverdiende geld naar Roemeense weeskinderen gaat, maar geïnvesteerd wordt in meer militairen bij mij op straat.
Militairen op straatquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:09 schreef pfaf het volgende:
Ik heb het gedaan omdat ik gewoon niet wil dat mijn zuurverdiende geld naar Roemeense weeskinderen gaat, maar geïnvesteerd wordt in meer militairen bij mij op straat.
Zoals de PvdA dat over twee jaar doet?quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:11 schreef SCH het volgende:
[..]
Zeker. En over 6 jaar doet de laatste PVV-er het licht uit.
Pfaf, je hebt vriendenquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:12 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Vind ik sowieso hoor. Ik heb veel liever dat ze hier wat aan de veiligheid doen, dan het geld in een bodemloze Oostblok-put storten.
Verder vind ik het belangrijk dat het huidige kabinet opstapt. Door PVV te stemmen voor het EP, hoop ik dat Balkenende z'n conclusies trekt.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:10 schreef SCH het volgende:
[..]
En ik omdat ik Europa onzin vind en het heel goed vind dat er vier mensen van de PVV dure centen gaan verspillen aan niks doen in het Europees Parlement. Dat zal ze leren daar.
Denk je dat nou echt?quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:12 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Zoals de PvdA dat over twee jaar doet?
Ik denk het niet, ze hebben voldoende tijd om nieuwe aspirant kamerleden te ronselen. Daarbij heeft Wilders de touwtjes goed in handen, heel anders dan bijvoorbeeld bij de LPF het geval was. Alleen een aanslag kan hier nog verandering in brengen.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:11 schreef SCH het volgende:
[..]
Zeker. En over 6 jaar doet de laatste PVV-er het licht uit.
Nee tuurlijk denk ik dat niet echt. Maar ik zie wel een fors verlies aankomen.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:13 schreef SCH het volgende:
[..]
Denk je dat nou echt?
Het valt me wederom op hoe weinig jonge mensen van politieke geschiedenis weten.
Waar is er een homo van een flatgebouw geflikkerd dan?quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:13 schreef Adamo144 het volgende:
[..]
homo's van flatgebouwen flikkeren, vrouwen als vee behandelen, inderdaad, blinde haat
er wonen eenmaal veel moslims in Nederland en ze moeten 5 keer per dag bidden en hebben dus plaats nodig om te bidden..quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:06 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Zeker weten. Maar geen plaats ter grootte van 2 voetbalvelden met zuilen die boven de lichtmasten van de Kuip uitkomen. Je kan doorslaan natuurlijk..
Net als dat men doorslaat in het stigmatiseren van de PVV-stemmer, met als hoogtepunt de NOS die daar gisteren vrolijk aan meedeed.
Ik zou er bijna zelf op gaan stemmen door dat soort types
Hij duldt geen tegenspraak in zijn partij door geen leden toe te laten. Als enige lid dood hij het vrije woord binnen de partij, omdat alleen zijn mening telt.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:13 schreef LENUS het volgende:
[..]
Ik denk het niet, ze hebben voldoende tijd om nieuwe aspirant kamerleden te ronselen. Daarbij heeft Wilders de touwtjes goed in handen, heel anders dan bijvoorbeeld bij de LPF het geval was. Alleen een aanslag kan hier nog verandering in brengen.
En voorlopig pakt dat beter uit als met de LPF. Geef hem eens ongelijkquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:15 schreef JoaC het volgende:
[..]
Hij duldt geen tegenspraak in zijn partij door geen leden toe te laten. Als enige lid dood hij het vrije woord binnen de partij, omdat alleen zijn mening telt.
Dude, als de eerste persoon die serieus reageert dit antwoord van jou krijgt, waarom open je dit topic dan? Je mening staat al lang vast, je wil hem slechts bevestigd zien. Kun jij de imam niet vragen of je bij hem heitje voor een karweitje kunt doen in de moskee ofzo? Ik word zo moe van die baggertopics van jouquote:
quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:14 schreef Meki het volgende:
[..]
er wonen eenmaal veel moslims in Nederland en ze moeten 5 keer per dag bidden en hebben dus plaats nodig om te bidden..
de meesten moskeeen kunnen de drukte niet aan vandaar die grootte van die moskee
Wilders roept tot geweld uit en zijn aanhang van londsdale tot extreem rechtse groeperingen die gebruiken geweld..quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:02 schreef MrData het volgende:
[..]
Je roept maar een eind weg over rascisme en extreem-rechts. Moslims zijn geen ras welke woordjes je er ook voor- of achter zet. Ik heb Wilders nergens horen zeggen dat men op geweld moet overgaan.
[..]
Wat dacht je ervan om daar gewoon lekker je eigen huiskamer voor te gebruiken?
Wellicht dat dit nog gaat veranderen en anders is het ook prima. Hiermee heeft hij rust in de tent en krijg je niet dat geleuter dat machtwellustelingen de partij kapen zoals bij TON en de LPF. Daarbij, onze worstendraaier uit Oss was ook alleenheerser, maar daar hoor je dan weer weinig over.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:15 schreef JoaC het volgende:
[..]
Hij duldt geen tegenspraak in zijn partij door geen leden toe te laten. Als enige lid dood hij het vrije woord binnen de partij, omdat alleen zijn mening telt.
Electoraal wel.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:15 schreef Urquhart het volgende:
[..]
En voorlopig pakt dat beter uit als met de LPF. Geef hem eens ongelijk
Dat protestclubje zal ook afkalven tot het niveau van 10 jaar terug zonder hun GROTE LEIDER.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:16 schreef LENUS het volgende:
[..]
Wellicht dat dit nog gaat veranderen en anders is het ook prima. Hiermee heeft hij rust in de tent en krijg je niet dat geleuter dat machtwellustelingen de partij kapen zoals bij TON en de LPF. Daarbij, onze worstendraaier uit Oss was ook alleenheerser, maar daar hoor je dan weer weinig over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |