Yep, http://www.imdb.com/title/tt0374463/. Voorlopige releasedatum staat op maart 2010.quote:Op zaterdag 5 december 2009 11:50 schreef BaggerUser het volgende:
hey er zou toch een vervolg komen van Band of Brothers maar dan in de pacific ?
Warriors is nog steeds een van de meest aangrijpende miniseries die ik ooit heb gezien.quote:Op woensdag 16 december 2009 00:31 schreef demspec het volgende:
Momenteel is m'n favoriet generation kill, maar wat ik mis in de meeste lijstjes is Warriors. Een miniserie van de bbc over UNPROFOR in Joegoeslavië in de jaren '90.
heb ik gezien ,geweldige filmquote:Op donderdag 17 december 2009 22:36 schreef darkdepth het volgende:
The Hurt Locker is ook een hele goede film die je gezien moet hebben !!!
quote:Op donderdag 17 december 2009 22:36 schreef darkdepth het volgende:
The Hurt Locker is ook een hele goede film die je gezien moet hebben !!!
Heb de eerste 4 afleveringen binnen gehaald, ben benieuwd.quote:Op zondag 16 mei 2010 04:53 schreef WammesWaggel het volgende:
Kick,
Kijken er hier mensen de nieuwe serie Strike Back? zeker een aanrader
Wat is er mis met die film? Geen idee hoe waarheidsgetrouw alles is, maar ik vond het een goede film, voor een niet-defensiepersoon wel de moeite van het kijken waard iig.quote:
Oke, ik vind het best een toffe serie, maar tering he, het kan geen goedkope serie zijn, geef dan ook wat geld uit aan fatsoenlijke nepbaarden voor degenen die als Afghaan door moeten gaanquote:Op zondag 16 mei 2010 04:53 schreef WammesWaggel het volgende:
Kick,
Kijken er hier mensen de nieuwe serie Strike Back? zeker een aanrader
ik heb ooit in KLB haarfijn uitgelegd waar het allemaal aan schort, maar om een samenvatting te geven:quote:Op zondag 16 mei 2010 14:55 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Wat is er mis met die film? Geen idee hoe waarheidsgetrouw alles is, maar ik vond het een goede film, voor een niet-defensiepersoon wel de moeite van het kijken waard iig.
Wauw.quote:Op woensdag 25 januari 2012 16:39 schreef Sine_Pari het volgende:
Had bij de premiere kunnen zijn was het niet dat ik moet werken
Down Periscope.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:29 schreef Iska het volgende:
Zijn er ook nog suggesties voor maritieme docu's/films?
Heb er al een aantal gezien als The Hunt for Red October en Carrier (docu), maar zijn niet van hetzelfde niveau als regular army films
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
thfro is masterlijke film vind ik hoorquote:Op zondag 29 januari 2012 19:29 schreef Iska het volgende:
Zijn er ook nog suggesties voor maritieme docu's/films?
Heb er al een aantal gezien als The Hunt for Red October en Carrier (docu), maar zijn niet van hetzelfde niveau als regular army films
Kijk eerst Stalingrad maar eens.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:42 schreef klaasdj het volgende:
Full Metal Jacket is sowieso de coolste warmovie ever!
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:42 schreef klaasdj het volgende:
Full Metal Jacket is sowieso de coolste warmovie ever!
Deze gaat over 1939: http://www.imdb.com/title/tt0098437/quote:Op zondag 12 februari 2012 17:04 schreef Pumatje het volgende:
Ik ben de naam kwijt van een leuke film. Is Volgens mij ook Fins.
Gaat over de oorlog in Finland 1944.
Kan iemand deze herinneren?
max manus misschien?quote:Op zondag 12 februari 2012 17:04 schreef Pumatje het volgende:
Ik ben de naam kwijt van een leuke film. Is Volgens mij ook Fins.
Gaat over de oorlog in Finland 1944.
Kan iemand deze herinneren?
IL-2 is het allerbruutst.quote:Op zondag 12 februari 2012 19:07 schreef Cobra4 het volgende:
"Wings of Russia".
18 afleveringen van 50 minuten. Grotendeels over de Russische militaire luchtvaart.
Zekers. Ik had niet verwacht dat de Russen zo'n inzicht zouden geven.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |