Het doet er eigenlijk niet toe hoe jij er over denkt, maar toch een kleine reactie hierop. Het los dragen van een das onder een overhemd met een cardigan is totaal niets mis mee wellicht hecht jij hier andere waarden aan, dat kan niets mis mee en heb jij een andere smaak dan ik, dat is prima. Maar ga nu niet doen dat jij hier de kenner bent op het gebied van dassen. De das is tegenwoordig meer dan alleen een object. Het is mode accessoire geworden dat niet alleen onder jasjes (colberts voor sommigen) gedragen wordt. Daarnaast (vind ik) heb je geen recht van spreken, wat jij niet mooi vind wilt niet zeggen ( in jou subjectieve belevenis) dat iedereen dat ook maar moet vinden. Misschien zou jij als ''de echte kenner'' wat meer met de tijd mee moeten gaan. Ik waardeer je mening maar het voegt eigenlijk niets toe.quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:39 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Wat een vertoning. Hoe haal je het in godsnaam in je hoofd om een das op die manier te dragen? Eenieder die het dragen van een das WEL kan waarderen zal zich op dit moment de ogen uit het hoofd krabben.
mrs.? Een tip voor jou: beter lezen. Je hoeft mij niet van pakken te voorzien. Ben al bezitter van ''enkele'' maatpakken.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:52 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Ohja. Nou ik ben ook advocaat in spe, dus wellicht kan ik hem een tip geven: Er zijn zat aanbiedingen (Suit Supply, Bijenkorf bijvoorbeeld) waar je voor een schijntje (¤300,- ongeveer) een prima 'beginnerspak' kan aanschaffen. Koop dan gelijk een normale das erbij, en dan zie je er prima uit. Dit soort 'casual maar toch weer niet' onzin ziet er belachelijk uit.
Kleine tip: lees even over wat je hebt getypt voordat je op "invoeren" klikt. Kan me bijna niet voorstellen dat je een WO opleiding doet.quote:Op donderdag 28 mei 2009 20:24 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Aangezien ik niet eerder kon reageren op deze aantijgingen dan maar bij deze. Allereerst:
[..]
Het doet er eigenlijk niet toe hoe jij er over denkt, maar toch een kleine reactie hier op. Het los dragen van dassen onder een overhemd met een cardigan is totaal niets mis mee wellicht hecht jij hier andere waarden aan, dat kan niets mis en heb jij andere smaken dan ik, dat is prima. Maar ga nu niet doen dat jij hier de dassen kenner bent, de das is tegenwoordig meer dan alleen een object. Het is mode accessoire geworden dat niet alleen onder jasjes (colberts voor sommigen) gedragen wordt. Daarnaast vind ik dat jij geen recht van spreken hebt, wat jij niet mooi vind wilt niet zeggen ( in jou subjectieve belevenis) dat iedereen dat ook vind. Misschien zou jij als ''de echte kenner'' wat meer met de tijd mee moeten gaan Ik waardeer je mening maar het voegt eigenlijk niets toe.
[..]
mr. ? Een tip voor jou: beter lezen. Je hoeft mij niet van pakken te voor zien. Ben al bezitter van enkele maatpakken.
Lees even over ? Simpel scoren en dan nog falen.quote:Op donderdag 28 mei 2009 20:44 schreef Japin het volgende:
[..]
Kleine tip: lees even over wat je hebt getypt voordat je op "invoeren" klikt. Kan me bijna niet voorstellen dat je een WO opleiding doet.
Ik mag toch wel even reageren op een reactie naar mij toe gericht ;-). Maar goed het is inderdaad beter om naar de essentie van deze reeks terug te gaan.quote:Op donderdag 28 mei 2009 20:52 schreef Nashje het volgende:
Wat een non-discussie is hier gaande zeg, sjezus.
Ik besef me dat ik niet echt constructief bezig ben maar ik kan dit gewoon niet laten. Rechtstreeks uit de van Dale:quote:Op donderdag 28 mei 2009 20:50 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Lees even over ? Simpel scoren en dan nog falen.
quote:Op donderdag 28 mei 2009 22:45 schreef KopieerMachine het volgende:
[ afbeelding ]
En voor het eerst een héle dag om gehad![]()
[ afbeelding ]
Waar heb je die schoenen gekocht?quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:24 schreef Salt_Seafood het volgende:
Maagdelijk wit vandaag:
[ afbeelding ]
Bij de Zeemanquote:
Vaak zijn dit linkshandige. Naar mijn weten dien je een horloge altijd te dragen aan de kant waar je niet mee werkt / schrijft / etc..quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:20 schreef Bobooo het volgende:
[..]
maar ik vind het nog steeds zo raar dat sommige mensen hun horloge rechts dragen..
Spiegelbeeldquote:Op donderdag 28 mei 2009 23:20 schreef Bobooo het volgende:
[..]
maar ik vind het nog steeds zo raar dat sommige mensen hun horloge rechts dragen..
haha ok, beetje dom van mijquote:Op donderdag 28 mei 2009 23:36 schreef KopieerMachine het volgende:
[..]
Spiegelbeeldik draag 'm altijd links hoor
Dank jequote:Op donderdag 28 mei 2009 23:41 schreef Bobooo het volgende:
[..]
haha ok, beetje dom van mij
verder nice.
Ik als linkshandige draag het linksquote:Op donderdag 28 mei 2009 23:33 schreef JaapTrekhaak het volgende:
[..]
Vaak zijn dit linkshandige. Naar mijn weten dien je een horloge altijd te dragen aan de kant waar je niet mee werkt / schrijft / etc..
En ja, dit is een tvp![]()
Ik ben rechts en draag hem altijd rechts, links voelt gewoon niet lekker aan.quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:33 schreef JaapTrekhaak het volgende:
[..]
Vaak zijn dit linkshandige. Naar mijn weten dien je een horloge altijd te dragen aan de kant waar je niet mee werkt / schrijft / etc..
En ja, dit is een tvp![]()
mooie jas.quote:Op donderdag 28 mei 2009 16:59 schreef SinjiOnO het volgende:
Ik kan niet wachten tot de broek gaat faden.. honeycombs were arth thou
jah het merk maar niet de winkel waar het te kopen toch? mooie avatarquote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:08 schreef Salt_Seafood het volgende:
Dat vroeg ik toch ook al Romanista!
Wat een leuk topjequote:
Dank je wel.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:37 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Wat een leuk topje!
Vanochtend/begin van de middag
[ afbeelding ]
Later in de middag
[ afbeelding ]
Oehlala een kledingwisselquote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:37 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Wat een leuk topje!
Vanochtend/begin van de middag
[ afbeelding ]
Later in de middag
[ afbeelding ]
Haha ja dat zwarte shirtje was i.v.m. uitzendbureau bezoeken maar toch wel erg warmquote:Op zaterdag 30 mei 2009 01:36 schreef karoltje het volgende:
[..]
Oehlala een kledingwissel. Vergeleken met je birkies lopen die slippers als plankjes of niet
.
Ik draag hem rechts.. En ik ben links.quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:20 schreef Bobooo het volgende:
[..]
maar ik vind het nog steeds zo raar dat sommige mensen hun horloge rechts dragen..
Jammer van dat petje. Voor de rest nicequote:Op zaterdag 30 mei 2009 14:08 schreef SinjiOnO het volgende:
Heerlijk weer inderdaad, leuk dat de dames weer vertegenwoordigt worden. Werd een beetje moe van de gozers, no offence
![]()
[ afbeelding ]
Leuke stijl heb jequote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:21 schreef SiETSKE. het volgende:
vanmorgen. nu niet meer, is te heet.
[ afbeelding ]
Thnx en jij mooie nickname!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:26 schreef ASroma het volgende:
[..]
jah het merk maar niet de winkel waar het te kopen toch? mooie avatar
sowieso fapt iedereen hier op elkaar en elke outift is altijd mooi. kritiek is ver te zoeken, al helemaal als het een meisje isquote:
Niks met kritiek te maken.. AS ROMAquote:Op zondag 31 mei 2009 13:49 schreef bbaadd het volgende:
[..]
sowieso fapt iedereen hier op elkaar en elke outift is altijd mooi. kritiek is ver te zoeken, al helemaal als het een meisje is
is misschien zo, maar als er kritiek gegeven wordt is het vaak toch niet opbouwend, maar puur om te zeiken.quote:Op zondag 31 mei 2009 13:49 schreef bbaadd het volgende:
[..]
sowieso fapt iedereen hier op elkaar en elke outift is altijd mooi. kritiek is ver te zoeken, al helemaal als het een meisje is
netjesquote:Op zondag 31 mei 2009 17:55 schreef pumpkinsoup het volgende:
[ afbeelding ]
beetje lui dus maar photobooth'en.
spijkerbroekje, oversized tank - h&m
ketting - mama
Volgens mij hoor je een horloge altijd rechts te dragen vanwege de draaiknopjes die aan de rechterkant zitten. Draag je hem links, dan zitten deze knopjes vaak in je hand te drukken als je deze buigt.quote:Op zondag 31 mei 2009 15:22 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik ben links en draag mijn horloge links. is mij zo aangeleerd. Maar met schrijven hoor je vaak mijn horloge tikken. Ik snap heel goed dat andere linkhandige hem rechts dragen.
Dolichologofobie, hoe vallen deze schoen? Precies jouw maat of groter/kleiner?quote:Op donderdag 21 mei 2009 17:39 schreef Dolichologofobie het volgende:
De beloofde foto's van m'n schoenen:
Precies mijn maat.quote:Op maandag 1 juni 2009 19:08 schreef Gimmick het volgende:
Uit het vorige topic:
[..]
Dolichologofobie, hoe vallen deze schoen? Precies jouw maat of groter/kleiner?
Dank, ik heb ze nu online besteld. Op hoop van zegen dan maar.quote:
Mijn beste vriend. Dat heet een iPodquote:Op donderdag 4 juni 2009 14:45 schreef Famouss het volgende:
haha niet liegen!
Ik zie je mobiel daar links onder op de foto
Eenvoudig en toch leuk!quote:Op dinsdag 2 juni 2009 20:33 schreef pumpkinsoup het volgende:
[ afbeelding ]
beetje simpel vandaag, en een beetje warm (':
Volgens mij hoor je juist je horloge links te dragenquote:Op maandag 1 juni 2009 17:49 schreef Waag-hals het volgende:
[..]
Volgens mij hoor je een horloge altijd rechts te dragen vanwege de draaiknopjes die aan de rechterkant zitten. Draag je hem links, dan zitten deze knopjes vaak in je hand te drukken als je deze buigt.
Ze zijn binnen. Maat is perfect. Mooie schoenen, fijn voor de zomer. Dankquote:
Ik kan niet wachten.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 12:05 schreef Stansfield het volgende:
vanavond zal ik ook even een keer een foto plaatsen.
Ja dat zag ik net ook, foto is al van gisterenquote:Op vrijdag 5 juni 2009 13:47 schreef NoralyZ het volgende:
knakvoet op 1e foto!
waar is dat leren jasje van?
En niet te vergeten de pose compleet met "het" handje naar buitenquote:Op vrijdag 5 juni 2009 13:47 schreef NoralyZ het volgende:
knakvoet op 1e foto!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |