 
		 
			 
			
			
			Ja, maar daar heeft hij geen recht van spreken als het gaat over het feit dat ze niet mag spreken over die bunker, want dat stond er ook in. Ze heeft immers niets ondertekend!quote:Op woensdag 27 mei 2009 14:57 schreef ditisHuub het volgende:
bram heeft nergens gezegd dat ze is ontslagen, bram heeft gewoon hier gemeld dat zij niet namens the Bunker spreekt of nog iets met the bunker te maken heeft. Thats all
 
			 
			
			
			wat is nou het verschil tussen een geheimhoudingsverklaring en een geheimhoudingscontract? Of heb je het nou over peren en appels die ik probeer te vergelijken?quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:08 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
het ging om een geheimhoudingsverklaring, niet om een contract
 
			 
			
			
			hohohohoquote:Op woensdag 27 mei 2009 15:01 schreef Stefan het volgende:
[..]
Er is al van diverse kanten gezegd dat het haar in "niet misverstande bewoordingen kenbaar is gemaakt" dat ze niet meer mocht meedoen. En dat er een brief achteraanging, aldus Bram zelf
Dus weet niet of dit een damagecontrolpoging is maar die faalt jammerljk.
 
			 
			
			
			marriel zegt dat alsido geen contract getekend heeft bij johan, dat is heel iets anders dan een geheimhoudingsverklaring bij the bunker (en om die laatste ging het tenslotte)quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:11 schreef Maanvis het volgende:
[..]
wat is nou het verschil tussen een geheimhoudingsverklaring en een geheimhoudingscontract? Of heb je het nou over peren en appels die ik probeer te vergelijken?
 
			 
			
			
			I doubt itquote:Op woensdag 27 mei 2009 15:03 schreef Stefan het volgende:
Huub, heeft Bram geen cameraploegje laten meedraaien achter de schermen. Dat je net zo'n portret kreeg als de docu over Hans Klok of Duncan Stutterheim. Dat was echt boeiende tv geweest.
 
			 
			
			
			quote:Betreft Mariell
Er is geen relatie meer tussen The Bunker en Mariell ze heeft geen enkele zeggenschap over het programma The Bunker. Elke uitspraak die ze daarover doet is onrechtmatig. Dit is haar eerder middels een brief duidelijk gemaakt. Dit is vanaf 15 mei 2009 van kracht.
Vriendelijke groeten en op met Fok naar The Bunker II
Enjoy Media Entertainment
Bram Recourt
www.thebunkeronline.tv
 
			 
			
			
			En dat er een brief achteraan gaat. Dat staat er.quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:13 schreef ditisHuub het volgende:
Wel dat ze niets meer met the bunker heeft te maken.
 
			 
			
			
			Ik kan niet tegen bloed.quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:09 schreef Maanvis het volgende:
Kopijkat, wil jij mijn spindoctor worden?
 
											 
			 
			
			
			In een contract staat standaard een concurentiebedring.quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:13 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
marriel zegt dat alsido geen contract getekend heeft bij johan, dat is heel iets anders dan een geheimhoudingsverklaring bij the bunker (en om die laatste ging het tenslotte)
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Maar dan is het toch ook gewoon niet meer? Ze was daar vrijwilliger (begreep ik) en dat is om wat voor reden dan ook niet goed gelopen, Bram zal zijn redenen hebben om haar weg te sturen en wat het dan ook is wil hij niet in de openbaarheid hebben, klaar toch?quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:13 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
hohohoho
ik heb hier niets mee te maken, werk niet voor the bunker of met Bram, ik geef commentaar op wat ik hier lees als fok user.
ik refereen gewoon aan brams berichtje hier op FOK en daar staat niets in over ontslaan. Wel dat ze niets meer met the bunker heeft te maken.
 
											 
			 
			
			
			Weet het wel zeker van niet. Dat had Bram niet kunnen handelen, zeker geen onafhankelijke cameraploeg. Als ik carte blanche op papier had gekregen had ik het wel willen doen. Kosteloos, zolang het mijn materiaal zou zijn en ik het kon verkopen. Maar Bram was al als de dood dat zn concept gejat zou worden. Terecht ook, natuurlijk. Dat je er bang voor bentquote:
 
			 
			
			
			Hij geeft er gewoon mee aan dat niemand nog een woord moet geloven wat Mariell zegt.quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:16 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het gaat mij om het volgende: "Elke uitspraak die ze daarover doet is onrechtmatig", dat kan Bram volgens mij nooit hard maken
 
			 
			
			
			Dat staat er niet, ik interpreteer het meer als dat hij iemand de mond probeert te snoeren.quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:19 schreef Stefan het volgende:
[..]
Hij geeft er gewoon mee aan dat niemand nog een woord moet geloven wat Mariell zegt.
 
			 
			
			
			nee hij geeft er aan mee dat haar uitspaken dus niet meer per definitie waarheid zijn voor the bunker, of dat the bunker op haar uitspraken aangesproken kan wordenquote:Op woensdag 27 mei 2009 15:19 schreef Stefan het volgende:
[..]
Hij geeft er gewoon mee aan dat niemand nog een woord moet geloven wat Mariell zegt.
 
			 
			
			
			zal best, daar gaat het niet overquote:Op woensdag 27 mei 2009 15:16 schreef Stefan het volgende:
[..]
In een contract staat standaard een concurentiebedring.
 
			 
			
			
			Ik heb hier meer dan 15 arbeidsovereenkomsten voor bepaalde tijd liggen en in geen van allen een concurrentiebeding.quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:16 schreef Stefan het volgende:
[..]
In een contract staat standaard een concurentiebedring.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Kun je svp nog de post(s) quoten waarin dat stond? Ik ben de draad namelijk een beetje kwijt.quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:01 schreef Stefan het volgende:
[..]
Er is al van diverse kanten gezegd dat het haar in "niet misverstande bewoordingen kenbaar is gemaakt" dat ze niet meer mocht meedoen. En dat er een brief achteraanging, aldus Bram zelf

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |