S is Jan Smit.quote:
Ik ben al zo oud dat het toen nog John de Mol Producties heette. Of misschien zelfs nog Produkties.quote:
Jan Smit heeft eik al 1 en ander toegegeven in het palinggate topic via correspondente Anniebab.. Hij zei dat de discussie op Fok over zijn sexuele geaardheid nu niet goed uitkwam... nee wanneer wel jantje?quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:36 schreef Maanvis het volgende:
[..]
S is Jan Smit.
F is shownieuws.
D is albert verlinDen.
We wachten nog op de PM van Jan Smit aan shownieuws waarin ie toegeeft dat ie homo is.
Dat was bob de streamer idd..quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja hoor, dat stond ook gewoon op de aftiteling.
Edit: je zat er mee aan tafel zondag, of is dat die streamer?
toen ze nog zwartwit beelden uitzonden!quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ben al zo oud dat het toen nog John de Mol Producties heette. Of misschien zelfs nog Produkties.
Ja. Met Dappere Dodo en Tante Hannie.quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:38 schreef versabommie het volgende:
toen ze nog zwartwit beelden uitzonden!
Ja of die gast uit sneek met wit shirt en ketting.. of de broer van Pim ook gekleed in het wit.quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:35 schreef Copycat het volgende:
[..]
Of er wordt gedoeld op Bobbie Vlemmix. Zoon van en runner tijdens.
quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:44 schreef ditisHuub het volgende:
Ik weet niet wat er verder dan allemaal voor speculaties in dat team rondgaan maar 1 ding is zeker. Ik heb er met die hele Marielle niet over gesproken.
Dat zij vervolgens speculaties vanuit het bunkerteam als feiten naar voren brengt in een chat is naast heel erg dom ook nog eens SUPER onprofessioneel. Geen wonder dat ze niet meer bij Talpa werkt.
Later all Huub
dus is het allemaal Mariell's eigen schuld, liegt ze en is ze een onruststoker!quote:
ik zal even zoeken naar afbeeldingenquote:Op woensdag 27 mei 2009 11:35 schreef Danny het volgende:
[..]
Gert zat strak op iets voor zich uit te staren (en heeft nog even op tafel gedanst), maar Bob de streamer heeft wel degelijk zijn heupjes geswingt hoor
Die moet je koesterenquote:Op woensdag 27 mei 2009 11:43 schreef versabommie het volgende:
[..]
dus is het allemaal Mariell's eigen schuld, liegt ze en is ze een onruststoker!
is tie zo lang dan?quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:34 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik heb John slechts twee keer gezien in die tijd. En toen hoefde ik niet op mijn knietjes.
quote:
quote:
We kunnen stellen dat dit 1 van de druppels is neem ik aan? Huub zal zwager Bram zijn ongenoegen hebben kenbaar gemaakt.quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:41 schreef Maanvis het volgende:
Voor Stefan:
Ik weet niet wat er verder dan allemaal voor speculaties in dat team rondgaan maar 1 ding is zeker. Ik heb er met die hele Marielle niet over gesproken.
Dat zij vervolgens speculaties vanuit het bunkerteam als feiten naar voren brengt in een chat is naast heel erg dom ook nog eens SUPER onprofessioneel. Geen wonder dat ze niet meer bij Talpa werkt.
Later all Huub
Top or bottom?quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:49 schreef Stefan het volgende:
Ik moest het doen met Haye van der Heijden
ok, dus ze heeft bij John de Mol gewerkt en flikte daar blijkbaar, als we huub moeten geloven, dezelfde geintjes.quote:
Nee hoor, rechtstreeks aan Mariel toen ik er zag bij de kickoff, direct, zonder blad voor mond nemend,quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:52 schreef Stefan het volgende:
[..]
We kunnen stellen dat dit 1 van de druppels is neem ik aan? Huub zal zwager Bram zijn ongenoegen hebben kenbaar gemaakt.
Ik denk het niet.. Het is niet des Huubs om aan te sturen op een vertrek van Mariell. Hij is meer van de directe confrontatie en het zich daarna naast zich neerleggen.quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:52 schreef Stefan het volgende:
[..]
We kunnen stellen dat dit 1 van de druppels is neem ik aan? Huub zal zwager Bram zijn ongenoegen hebben kenbaar gemaakt.
ik weet niet of ze hier heeft gewerkt, vrij twijfelachtig. Mensen die ik het hier gevraagd heb kennen haar niet, aan de andere kant. Personeelsbestand is in tv wereld vluchtig, dus zeg niet dat t niet waar is.quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:54 schreef Danny het volgende:
[..]
ok, dus ze heeft bij John de Mol gewerkt en flikte daar blijkbaar, als we huub moeten geloven, dezelfde geintjes.
Niet Bram, maar Mariell zelf. Quote van Huub uit topic 4.quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:52 schreef Stefan het volgende:
We kunnen stellen dat dit 1 van de druppels is neem ik aan? Huub zal zwager Bram zijn ongenoegen hebben kenbaar gemaakt.
quote:Op woensdag 27 mei 2009 09:57 schreef ditisHuub het volgende:
op het kickof feestje ben ik ook binnengekomen en het eerste wat ik tegenover Mariel zei toen ik haar zag was dat ik het totaal niet sjiek vond wat ze had gedaan in die stomme chat, in niet mis te verstane bewoordingen heb ik haar uitgelegd wat ik daarvan vond, en vervolgens (ook om een beetje haar ongelijk te bewijzen) ben ik die bunker binnengewandeld.
Daarna was het ook uitgesproken en dus ook geen issue verder meer tussen mij en haar. Heb zowiezo geen issue met haar overigens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |