quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:52 schreef koei het volgende:
Sorry Edwinuss... De waarheid kan soms pijn doen...
Prototype lijkt me wel veel vetter eigenlijk. Misschien omdat ik hem gewoon nog niet heb gespeeldquote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:49 schreef Fallen het volgende:
[..]
Je hebt een mooie versie gekregen bij Press-Event?
Het lijkt me een leuke game, maar de komende tijd ga ik denk ik geen nieuwe games kopen.
Moet hard werken en studeren en sporten en andere games uitspelen. Heb er nog genoeg liggen en om nou een spel te kopen om in de kast te zetten is ook zonde van het geld...
Maar best kans dat ik over een week of 2 met inFamous thuis kom....
Nee, het Meisje met de Vanillestokjes niet meer gezien nee. Was wel vandaag op het juiste tijdstip bij de AH... en nee, deze AH gaat om 21:00 dicht. Had ik tot 21:00 moeten blijven?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:52 schreef koei het volgende:
Sorry Edwinuss... De waarheid kan soms pijn doen...
En heb je je vanillestokjes-dame nog gezien Fallen? Wat doe je eigenlijk sowieso online nu? Is jullie Albert Heijn niet tot 22.00 uur open?
Heb je weer porno geupload?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:57 schreef Edwinuss het volgende:
Wat the fuck is er met Youtube? Zodra ik inlog krijg ik het bericht dat het account is opgeschort en niet meer beschikbaar is. Als ik mijn username ( edwinusss ) in search typ kan ik wel zien welke video's ik heb geupload maar geen bekijken..
Geniaal!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:58 schreef koei het volgende:
Poll: Wat is GTA 4?geniaal wel oke slechter dan zijn voorganger op lange termijn een tegenvaller
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Het is niet alleen geniaal maar een stap dichter bij de realiteit.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:00 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
Geniaal!
De game is vantevoren zo erg gehyped en kreeg zulke zieke cijfers overal dat iedereen er extra kritisch naar is gaan kijken. Maar het is gewoon een keihard feit, die game is briljant, en klopt van alle kanten. Of het nou jouw soort game is of niet.
Slechter dan z'n voorganger...quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:58 schreef koei het volgende:
Poll: Wat is GTA 4?geniaal wel oke slechter dan zijn voorganger op lange termijn een tegenvaller
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Ik vond de characters en missies een stuk leuker dan de andere GTA's, geen enkele andere GTA heb ik helemaal uitgespeeld. Na een tijdje was het alleen nog maar leuk om rond te kloten. GTA IV heb ik nu 2 keer uitgespeeld. Oké daar kan je niet meer in rondkloten maar dat hoeft ook niet, het is gewoon een compleet andere game geworden. Mensen die dat willen gaan het schijt-saintsrow2 maar doen. Of nog beter; de echte oude GTA's!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:01 schreef Fallen het volgende:
[..]
Slechter dan z'n voorganger...
Wat een faal-game is GTA-IV toch.
Saaie characters, saaie missies, geen zak te doen met je geld, irritantie side-missies (nee, zout op met je bowlen!) en een totaal gebrek aan klooi-maar-aan-en-vermaak-jezelf-mogelijkheden.
Hmmzz, I like your ideas!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:01 schreef koei het volgende:
Kun je niet een praatje aanknopen met iemand van het personeel die veel contact met klanten onderhoudt? Of als ze een koffietafel hebben kun je zo'n hangbejaarde omkopen voor een pak koekjes! Die blijft dan de hele dag daar zitten en belt jou als ze er is! Die hebben toch niets beters te doen!
En wel 24/7 SUIT UP hè! Je weet maar nooit!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:11 schreef Fallen het volgende:
[..]
Hmmzz, I like your ideas!
Maar dan zullen ze eerst het koffieapparaat moeten fixen. Dat is nu al 3 weken buiten gebruik...
En als die het doet ga ik daar gewoon zitten met m'n laptop. Ga ik daar zitten studeren... (yeah, right!)
Maar goed, morgen weer een avond...
ow, shit.. niet, morgen pionieren met de welpen!
Misschien... maar ik ga zeker niet in een suitjama rondlopen in de AH!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:13 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
En wel 24/7 SUIT UP hè! Je weet maar nooit!
[ afbeelding ]
Suitjama's!
Ja, gezellig... koffiedrinken bij de AH.... romantisch!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:16 schreef koei het volgende:
Ik zou beginnen met een klacht indienen bij de algemene Albert Heijn klantenservice. Wij hebben dat bij jumbo ook, en als daar een klacht binnenkomt dan moet dat altijd met de hoogste prioriteit gefixt worden. Dus dan doet over twee a drie dagen het koffiezetapparaat het weer! Dan hoef je daarna alleen nog een pak koekjes te kopen! En als het koffiezetapparaat weer werkt, dan neemt het meisje met de vanillestokjes vast ook een bakje en is ze langer in de winkel! Of dan kun je als je haar tegen komt gezellig een bakje koffie in de Albert Heijn drinken!
Wij hebben 2 welpenhordes, 1 op maandagavond en 1 op woensdagavond.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:18 schreef koei het volgende:
oh, en kleine kinderen doen het altijd goed Fallen! Gewoon je braafste welpen meenemen naar de winkel om iets te kopen dat op was! (wel eerst iets opmaken natuurlijk!).
Draaien jullie welpen 's avonds? Dat is toch helemaal niet handig met bedtijd en buiten programma enzo?
Precies Lyzio!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:20 schreef Lyzio het volgende:
GTA IV was een van de slechtste GTA's ooit. Zowel qua spel als setting als beleving als mogelijkheden. GTA San Andreas was duizend maal beter dan dit overhypede misbaksel van Rockstar. Vertel mij nou eens wat GTA IV nou beter maakt dan welke GTA dan ook?
En kom niet aan met 'betere graphics'
Wat is er dan slechter aan 4? Heb daarvoor alleen die top-down GTA's gespeeld en Vice City. Vice City vond ik tof omdat het uitgebreider was dan Driver (vond ik vrij lineair). Maar heb zeker veel meer tijd in 4 gestoken dan in Vice City.. Wellicht toch maar eens San Andreas van XBL af halenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:20 schreef Lyzio het volgende:
GTA IV was een van de slechtste GTA's ooit. Zowel qua spel als setting als beleving als mogelijkheden. GTA San Andreas was duizend maal beter dan dit overhypede misbaksel van Rockstar. Vertel mij nou eens wat GTA IV nou beter maakt dan welke GTA dan ook?
En kom niet aan met 'betere graphics'
Jij bent volgens mij heel slecht in sollicitatiegesprekken hé.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:40 schreef Edwinuss het volgende:
Draai de vraag eens om.
Wat is beter aan al die andere GTA's?
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:56 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Jij bent volgens mij heel slecht in sollicitatiegesprekken hé.
GTA 1 was vernieuwend, vice city was de welkome aanvulling op gta 3. En 4, bigger, stronger, faster en stronger. Maar dat is mijn mening, wat vindt 'men' zo geweldig aan GTA:SA?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:40 schreef Edwinuss het volgende:
Draai de vraag eens om.
Wat is beter aan al die andere GTA's?
Je had hem gewoon aan mij moeten geven.. Sucken in een gamequote:Op woensdag 27 mei 2009 00:28 schreef koei het volgende:
Had ik al gezegd dat inFAMOUS tof is? Ik suck wel, maar desondanks vermaak ik me prima met het spel! Ben al op 9%!1!1!
Donker grauw guur en grijs inderdaad, maar toonloos zeker niet! Alleen Vice City komt dichtbij qua sfeer! Misschien vindt jij grauwe dingen niet sfeervol maar ik des te meer! De sfeer die ze hebben neergezet in GTA IV met vooral de belichting is subliem! Geen enkele game die daar bij in de buurt komt. Terwijl de sfeer (qua graphics, niet personages etc) in de andere GTA's niks speciaals was. Op vice city na, die is geweldig (maar dan wel een stuk eentoniger dan IV)quote:Op dinsdag 26 mei 2009 23:42 schreef Lyzio het volgende:
Oké, om op het punt terug te komen. GTA 1 was inderdaad -zoals Reintji zegt- vernieuwend met zijn 'sandbox-achtige-top-down-view', daarna kwamen er een aantal spin-offs waarvan London 1969 zeker het spelen waard is alvorens GTA 2 kwam waarin nóg meer mogelijk was dan in GTA 1.
GTAIII was grensverleggend. Een beetje hetzelfde effect dat Super Mario 64 met zich meebracht. GTA in 3D, ongekend en nog nooit vertoond in wat voor genre of welke game dan ook. Ook hier kwamen spin-offs van die we kennen als Vice City dat gekenmerkt werd door een unieke sfeer, enorm goede setting en een gameplay om je vingers bij af te likken. Wie wilde nou niet Tommy Vercetti zijn? En iedereen die deze game gespeeld heeft weet hoe vet het was om in die enorme mansion de boss neer te knallen. Het gaf je een gevoel van 'I OWN THIS TOWN!'. Allthough je dat gevoel throughout de hele game al had.
San Andreas is voor mij de ultieme GTA waar alles in zat wat je hebben wilde. Of je het ghetto-gebeuren nou digged of niet, het verhaal was subliem. Maar dat was nog niets vergeleken bij de omgeving en setting. Ik wil niet weten hoe vaak ik die enorme berg opgereden ben met welk voertuig dan ook om er keihard vanaf te jumpen. Je had de ghetto, het stadsgedeelte, de bergen, het platteland. Allemaal met hun eigen, en voor Rockstar zo kenmerkende, gevoel dat alles klopte. De personages in bepaalde gebieden sloten naadloos aan met het gebied zelf. Een geweldig voorbeeld zijn de missies voor 'The Truth', de pot-dealer op het platteland. Je ging haast geloven dat hij met zijn zus ketste en een mutant in de kelder had zitten.
En dan was er GTA IV. Er werden ons gouden bergen beloofd en de interactie met de wereld zou ongekend zijn. Daar is in de game niks, maar dan ook he-le-maal niks van terug te merken. Althans niet in de zin van dat het de gameplay in any way bevorderd. De stad leeft, true enough, maar wat heb je er aan? Alles is grijs in die game en de cyclus van dag en nacht klopt voor geen meter. Het lijkt altijd donker, grauw, guur, grijs en toonloos te zijn in Liberty City.
Juist realistisch toch? Elke keer dat je midden in een missie, trouwens alleen tijdens het rijden naar een belangrijke plek, wordt gebeld antwoord Niko met een bij de missie passend antwoord dat hij nu niet kan. Daar is dus over na gedacht, en hoorde erbij. En waarom is dat irritant? Het gebeurt niet midden in de actie ofzo! En je kan ook gewoon niet opnemen!quote:Het verhaal is qua plot misschien beter dan San Andreas maar ongelofelijk slecht uitgewerkt. Het gebruik van de GSM was ook een parade-paardje van Rockstar dat tal van nieuwe mogelijkheden met zich mee zou brengen. Ik weet niet wat jullie fanboys er van vonden, maar ik geloof niet dat jullie van harte kunnen zeggen dat het een goede toevoeging was. Het ding was gewoon irritant. Je zit midden in een missie -die overigens allemaal op elkaar lijken- en Roman belt om te gaan bowlen. Kom op zeg!
Ik had bij alle andere 3D GTA's juist een hekel aan die 'gekke' missies, lekker met je mini helicoptertje in een gebouw vliegen. Wat een onzin zeg! Ik vind een sfeervolle wereld met realistische missies veel leuker, ookal is het dan eentoniger. De spanning van achtervolgingen in GTA IV vind ik echt niet terug in de andere GTA's hoor. IV rijdt gewoon geweldig, een geweldige balans tussen arcade en realisme. Dat je op hoge snelheid door een bocht heengaat en je keihard aan het pookje trekt omdat je het bijna niet haalt. Dat je met je rechterpookje de camera moet besturen, zodat wanneer je iets over het hoofd ziet en ergens tegenaan knalt, het ook echt je eigen schuld is omdat je niet die kant op hebt gekeken. Voor mij klopt het helemaal.quote:Nee, GTA IV is de slechtste GTA ooit gemaakt. Grauw, grijs, guur en donker. Fuck de graphics, ik wil gameplay en dat was in GTA IV ver te zoeken. Hopelijk keert GTA V terug naar de roots. Variërende omgevingen, verschillende characters, en dan bedoel ik ook écht verschillend, iets kunnen doen met je geld, een beetje RPG-shit er doorheen draaien zoals in S:A wel gebeurd is. Ik heb hoop, maar als ze -en dat zullen ze ongetwijfeld doen door het enorme kas-succes van GTA IV- voortborduren op het laatst gefabriceerde misbaksel kijk ik er niet eens naar om.
Mogguhquote:
Gelukkig valt over smaak niet te twisten. Grauw en grijs vond ik het zeker niet en ook de sfeer van het verhaal spraken mij erg aan. Maar goed, voor mij was het na een kort avontuur met Vice City de eerste grote sandbox game op een next-gen console. Ik zal eens kijken naar SA.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 23:42 schreef Lyzio het volgende:
Oké, om op het punt terug te komen. GTA 1 was inderdaad -zoals Reintji zegt- vernieuwend met zijn 'sandbox-achtige-top-down-view', daarna kwamen er een aantal spin-offs waarvan London 1969 zeker het spelen waard is alvorens GTA 2 kwam waarin nóg meer mogelijk was dan in GTA 1.
GTAIII was grensverleggend. Een beetje hetzelfde effect dat Super Mario 64 met zich meebracht. GTA in 3D, ongekend en nog nooit vertoond in wat voor genre of welke game dan ook. Ook hier kwamen spin-offs van die we kennen als Vice City dat gekenmerkt werd door een unieke sfeer, enorm goede setting en een gameplay om je vingers bij af te likken. Wie wilde nou niet Tommy Vercetti zijn? En iedereen die deze game gespeeld heeft weet hoe vet het was om in die enorme mansion de boss neer te knallen. Het gaf je een gevoel van 'I OWN THIS TOWN!'. Allthough je dat gevoel throughout de hele game al had.
San Andreas is voor mij de ultieme GTA waar alles in zat wat je hebben wilde. Of je het ghetto-gebeuren nou digged of niet, het verhaal was subliem. Maar dat was nog niets vergeleken bij de omgeving en setting. Ik wil niet weten hoe vaak ik die enorme berg opgereden ben met welk voertuig dan ook om er keihard vanaf te jumpen. Je had de ghetto, het stadsgedeelte, de bergen, het platteland. Allemaal met hun eigen, en voor Rockstar zo kenmerkende, gevoel dat alles klopte. De personages in bepaalde gebieden sloten naadloos aan met het gebied zelf. Een geweldig voorbeeld zijn de missies voor 'The Truth', de pot-dealer op het platteland. Je ging haast geloven dat hij met zijn zus ketste en een mutant in de kelder had zitten.
En dan was er GTA IV. Er werden ons gouden bergen beloofd en de interactie met de wereld zou ongekend zijn. Daar is in de game niks, maar dan ook he-le-maal niks van terug te merken. Althans niet in de zin van dat het de gameplay in any way bevorderd. De stad leeft, true enough, maar wat heb je er aan? Alles is grijs in die game en de cyclus van dag en nacht klopt voor geen meter. Het lijkt altijd donker, grauw, guur, grijs en toonloos te zijn in Liberty City. Het verhaal is qua plot misschien beter dan San Andreas maar ongelofelijk slecht uitgewerkt. Het gebruik van de GSM was ook een parade-paardje van Rockstar dat tal van nieuwe mogelijkheden met zich mee zou brengen. Ik weet niet wat jullie fanboys er van vonden, maar ik geloof niet dat jullie van harte kunnen zeggen dat het een goede toevoeging was. Het ding was gewoon irritant. Je zit midden in een missie -die overigens allemaal op elkaar lijken- en Roman belt om te gaan bowlen. Kom op zeg!
Nee, GTA IV is de slechtste GTA ooit gemaakt. Grauw, grijs, guur en donker. Fuck de graphics, ik wil gameplay en dat was in GTA IV ver te zoeken. Hopelijk keert GTA V terug naar de roots. Variërende omgevingen, verschillende characters, en dan bedoel ik ook écht verschillend, iets kunnen doen met je geld, een beetje RPG-shit er doorheen draaien zoals in S:A wel gebeurd is. Ik heb hoop, maar als ze -en dat zullen ze ongetwijfeld doen door het enorme kas-succes van GTA IV- voortborduren op het laatst gefabriceerde misbaksel kijk ik er niet eens naar om.
quote:[knip]
I has decided to write to you.
My name is Yana. I the lonely woman. To me 34 years. My growth 178. My weight of 70 kg. I never was married.
I live in Russia. And I have not found the love in Russia.
[knip]
Ik zal nooit importchickies vinden, maar jij! Feli man!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |