Euhm jawel, dan weet men dat ze te koop zijn. Wat is anders het nut? Alsof de internationale top wel om Pellè staat te springen? Ik krijg het idee dat ze niet willen snijden in de oudjes en willen wachten tot volgend jaar de contracten aflopen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:26 schreef dill het volgende:
[..]
Maar wat heeft het in de etalage zetten voor nut dan?
Gaan daar de salarissen van omlaag? Alsof een club niet bij Feyenoord aan zou kloppen omdat iemand 'niet in de etalage staat' als ze een speler willen hebben![]()
Jij wilt gewoon horen dat ze iets aan het proberen zijn, dat wil ik ook. Maar het in de etalage zetten van bepaalde spelers lost echt het probleem niet op.
Lijkt mij ook ja.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:31 schreef Kopbal het volgende:
Volgens mij is dat bericht over Beenhakker gewoon rechtstreeks overgenomen van de snor, die maar wat aan het speculeren was.
Toch zou er wel eens waarheid in kunnen zitten. Het zou me niet verbazen als Leo er binnen 2 maanden mee kapt.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:31 schreef Kopbal het volgende:
Volgens mij is dat bericht over Beenhakker gewoon rechtstreeks overgenomen van de snor, die maar wat aan het speculeren was.
En dan gaat hij Jol opvolgen bij Ajaxquote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Toch zou er wel eens waarheid in kunnen zitten. Het zou me niet verbazen als Leo er binnen 2 maanden mee kapt.
Kan niet, hij heeft een contract!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Toch zou er wel eens waarheid in kunnen zitten. Het zou me niet verbazen als Leo er binnen 2 maanden mee kapt.
Zeggen dat ze op moeten flikkeren en dan waarschijnlijk het contract afkopen... + Geluk hebben dat ze ermee akkoord gaanquote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:09 schreef dill het volgende:
[..]
Wij weten gewoon geen fuck, dat is het hele probleem.
Ik zou ook zeggen, gooi Landzaat, Hofland en de Cler eruit. Scheelt bakken met salaris... Maar zo simpel werkt het gewoon niet. Ik weet totaal niet hoe het werkt![]()
quote:En dus kun je er eigenlijk geen zinnig woord over zeggen. Behalve dan dat ze ze nooit hadden moeten halen maar daar hebben we geen fuck aan.
Die contracten lopen toch nog maar 1 jaar? Dan kun je ze beter uit laten dienen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:58 schreef Keltie het volgende:
[..]
Zeggen dat ze op moeten flikkeren en dan waarschijnlijk het contract afkopen... + Geluk hebben dat ze ermee akkoord gaan
[..]
Geen idee. Als dat zo is wel ja.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 14:24 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Die contracten lopen toch nog maar 1 jaar? Dan kun je ze beter uit laten dienen.
Uhu.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 14:34 schreef Keltie het volgende:
[..]
Geen idee. Als dat zo is wel ja.
Met dit materiaal zou je, in principe, gewoon rond plaats 5 moeten meedoen.
Als je Vlemmings vanaf het begin van het seizoen had neergezet en we geen 13 blessures hadden gehad waren we ook gewoon 5e of 6e geworden dit seizoen denk ik.quote:
Denk ik niet. Je hebt altijd mindere periodes, en vanwege onze smalle en mentaal zwakke selectie komen de mindere periodes bij ons dubbel zo hard aan.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 15:39 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Als je Vlemmings vanaf het begin van het seizoen had neergezet en we geen 13 blessures hadden gehad waren we ook gewoon 5e of 6e geworden dit seizoen denk ik.
Dit was geen minder periode, dit was een onwaarschijnlijke ramp-periode.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 15:40 schreef Merkie het volgende:
[..]
Denk ik niet. Je hebt altijd mindere periodes, en vanwege onze smalle en mentaal zwakke selectie komen de mindere periodes bij ons dubbel zo hard aan.
Maar deze eerste seizoenshelft was wel bizár slecht.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 15:40 schreef Merkie het volgende:
[..]
Denk ik niet. Je hebt altijd mindere periodes, en vanwege onze smalle en mentaal zwakke selectie komen de mindere periodes bij ons dubbel zo hard aan.
bronquote:'Heeft Feyenoord de toekomst?'
26/05/2009 15:08
Het werd uiteindelijk toch een tweede plaats omdat de Duitse invaller Trings in de verlenging een vrije trap via de paal in het doel achter keeper Patrick ter Mate plaatste. Toch is de tweede plaats op het Europees kampioenschap onder zeventien jaar een prestatie van formaat en opnieuw een bevestiging dat het goed gaat met het jeugdvoetbal in Nederland.
In de selectie van bondscoach Albert Stuivenberg valt vooral één ding op. Feyenoord is hofleverancier met maar liefst zeven spelers, bovendien zijn de twee meest opvallende spelers van Jong Oranje – spits Luc Castaignos en rechtsbuiten Shabir Isoufi – ook al afkomstig van de club uit Rotterdam-Zuid. Wat betekent dat? Wat is een sterk nationaal elftal onder zeventien jaar waard? Heeft Feyenoord nu een gouden toekomst?
Het is niet voor de eerste keer dat Oranje onder 17 een topelftal heeft. Ook in 2005 werd er onder de toenmalige bondscoach Ruud Kaiser uitstekend werd gepresteerd met een tweede plaats op het EK en een derde plaats op het WK te Peru. Welke topvoetballers heeft die lichting opgeleverd? Op dit moment nog maar één international, namelijk Dirk Marcellis van PSV. Van spelers als doelman Tim Krul (Newcastle United), Jeffrey Sarpong, Vurnon Anita (beiden Ajax) en Geert-Arend Roorda (Heerenveen), is nog moeilijk in te schatten waar hun plafond ligt maar van het gros van de spelers is nu al duidelijk dat de absolute top niet gehaald zal worden.
Een nationaal topelftal van zestienjarigen levert vooral veel eredivisiespelers op met een enkele uitschieter naar boven en beneden. Wat zegt dat? Waarom kunnen we van onze jeugdige toppers niet allemaal topvoetballers maken? Waarom zijn we niet in staat om het toptalent verder te ontwikkelen?
Het doet vermoeden dat we in Nederland slecht bezig zijn in de opleiding, maar is die veronderstelling terecht? Kan elke speler in een nationaal jeugdelftal eigenlijk wel terechtkomen in de het nationaal elftal? Dat is in feite onmogelijk gezien het geringe aantal plaatsen dat er te vergeven is. De top is eenzaam en smal. De vraag moet daarom anders gesteld worden: heeft elke international eerder in de nationale jeugdelftallen gespeeld?
De kwaliteit van de opleiding kan namelijk ook worden bekeken vanuit de top. Zeven jaar geleden onderzocht dit blad dit al eens en dat leverde destijds ontluisterende conclusies op. Toenmalige internationals als Jaap Stam, Phillip Cocu, Edgar Davids, Bert Konterman, Ruud van Nistelrooy, Paul Bosvelt, Jerrel Hasselbaink, Edwin van der Sar bleken – behoudens een enkel optreden in Jong Oranje - nooit eerder in vertegenwoordigende elftallen te hebben gespeeld. Veruit de meeste topinternationals kwamen hoogstens pas in beeld bij Jong Oranje maar het spelen in een nationaal jeugdelftal was nooit voor ze weggelegd.
Hun talenten waren toen gewoonweg nog niet herkend of ontwikkeld. Hoe is dat nu? Een stuk beter. Rafael van der Vaart (foto), Arjen Robben, Robin van Persie, Wesley Sneijder, Mark van Bommel, Nigel de Jong, Maarten Stekelenburg, John Heitinga, Giovanni van Bronckhorst, Gregory van der Wiel: ze doorliepen allen de nationale jeugdselecties voordat ze in het grote Oranje terechtkwamen. Slechts André Ooijer, Dirk Kuijt en Joris Mathijsen werden niet eerder ontdekt. Het betekent aan de ene kant dat onze topspelers op jonge leeftijd worden ontdekt en hun kwaliteiten verder worden ontwikkeld. Het betekent echter niet dat elk toptalent een topspeler wordt. Feyenoord heeft een lichting toptalenten maar ik ben bang dat ze zich nog steeds niet rijk mogen rekenen.
Taco van den Velde
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Toch zou er wel eens waarheid in kunnen zitten. Het zou me niet verbazen als Leo er binnen 2 maanden mee kapt.
Botteghin.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:33 schreef Juk het volgende:
Jullie zitten wel heel erg vooruit te kijken nu hoor, het is pas mei en de transfermarkt is niet eens open. Het heeft helemaal geen zin om nu al allerlei berichten de wereld in te helpen betreffende de verkoop van spelers. Ongetwijfeld zijn Been en Hakker druk bezig met het maken van een selectie voor volgend jaar. Je kan nu wel Hofland de wacht aanzeggen maar dan mis je gelijk een centrale verdediger. Zonder geld is dat natuurlijk nooit op te vullen.
Mee eens. Alle opties om de grootverdieners minder te laten verdienen of te laten vertrekken moeten grondig bekeken worden.quote:Iets wat ze wel kunnen doen, om individuele spelers niet nu al af te schrijven, is melden dat vanwege de financiële situatie alle grootverdieners benaderbaar zijn voor een transfer. Zoals ik al eerder heb gezegd denk ik dat je alleen Landzaat en de Cler kan missen. Spelers als van Bronckhorst en Makaay willen niet weg bij de club dus die zouden in overleg misschien best genoegen nemen met een kleiner contract. Makaay heeft bijvoorbeeld aangegeven niet meer weg uit Nederland te willen. Het salaris wat hij nu verdient kan hij in NL nergens anders krijgen dus misschien valt er wat te regelen.
Ben benieuwd wat zijn mening hierover is. Hoe is z'n relatie met die investeerders?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:11 schreef Kopbal het volgende:
Volgens mij is Beenhakker ook een dikke kluif voorgehouden met die investeerders. Hij zal er ook wel van balen dat dat min of meer is stukgelopen.
Wélke investeerders.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:51 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat zijn mening hierover is. Hoe is z'n relatie met die investeerders?
Nee, net boven de middenmoot is realistischer.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:05 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dan niet en zouden we met dit materiaal meedoen rond de degradatieplaatsen. Jouw feestje.
Dus jij vindt dat Feyenoord dit seizoen naar behoren gepresteerd heeft met deze selectie?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:00 schreef Happel het volgende:
Beenhakker gaat weg en komt weer thuis bij Ajax, nadat Jol daar de deur is gewezen. Heb je hart voor de club, dan doe je wat aan de situatie en ga je niet bij de pakken neer zitten. Of er nu wel of geen geld is.
[..]
Nee, net boven de middenmoot is realistischer.
Zie je me toch niet zeggen?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:11 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dus jij vindt dat Feyenoord dit seizoen naar behoren gepresteerd heeft met deze selectie?
quote:'Cissé verkast naar FC Twente'
Sekou Cissé verruilt Roda JC voor FC Twente. De aanvaller van de Limburgers heeft een akkoord bereikt met de verliezend bekerfinalist. Tevens zijn beide clubs tot overeenstemming gekomen.
De 24-jarige Ivoriaanse international, die eerder verklaarde het liefst naar Feyenoord te gaan, moet Roda JC naar verluidt drie miljoen euro opleveren. Dit meldt de website Twentesport, die gebruikt maakt van 'welingelichte bronnen'.
Cissé, die bij veel clubs in de belangstelling stond, speelt sinds 2004 in Kerkrade. Voor die club speelde hij 133 wedstrijden, waarin hij 24 keer scoorde. De afgelopen jaargang was zijn succesvolste. Cissé liet negenmaal het net bollen in 31 optredens.
Klopt.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:17 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, maar we eindigden dit seizoen ook net boven de middenmoot.
Leg eens uit? Hij is een meer dan welkome speler. Speelt over een paar jaar bij een van de grotere clubs in Europa.quote:
Ik vind het geen slechte speler, maar er moeten eerst mensen weg voordat ze nieuwe spelers halen. Overigens zie ik op dit moment geen wereldtalent in hem, maar meningen verschillen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:23 schreef Happel het volgende:
[..]
Klopt.
Ik zeg echter niet dat ze naar behoren zouden presteren wanneer ze een positie in de middenmoot halen. Ik acht ze realistisch gezien niet hoger in. Daarmee zeg ik niet dat ik het goed vind.
[..]
Leg eens uit? Hij is een meer dan welkome speler. Speelt over een paar jaar bij een van de grotere clubs in Europa.
quote:Een positief verhaal over Feyenoord
Door PHILIP DE LIAGRE BÖHL, clubreporter Feyenoord
[LEZERSBIJDRAGE] Hugo Borst is vrij resoluut over de kansen van Feyenoord in het seizoen 2009-2010. Hij ziet de club het linkerrijtje niet halen.
Hugo Borst. FOTO ANP
Op basis van de meest recente eindklasseringen (zesde, zevende, zevende) en de doodzieke staat waarin de club verkeert, is die gedachte allerminst vreemd.
Sinds het vertrek van Dirk Kuyt is de vrije val ingezet, zowel sportief als financieel en ik kan me slechts één moment herinneren dat het zo liederlijk slecht was als nu: twintig jaar geleden. Feyenoord was op sterven na dood en er werd er een lading ervaren spelers (Metgod, Lokhoff, Keur, Smolarek, Brands en Van Geel) aangetrokken die het team geen haar beter maakten. Het voetbal was niet om aan te gluren en de sponsor verdween noodgedwongen van de shirts. Uiteindelijk werd de weg naar boven gevonden, aan de hand van een middenvelder met een rood-wit clubhart.
Je ziet, toeval of niet, de geschiedenis herhaalt zich. Daarom heb ik er vertouwen in dat Feyenoord het volgend seizoen hoger eindigt dat de afgelopen jaren. Als verstokte fan ontwikkel je nu eenmaal een talent om aanknopingspunten voor ijdele hoop te creëren.
Natuurlijk vormen toevalligheden geen solide basis voor een hogere eindklassering. Slechts één ding telt en dat is goed materiaal, gesmeed in een team. Noem me naïef, maar ook na anderhalf jaar vloeken geloof ik dat er in de huidige selectie meer dan voldoende kwaliteit en potentieel zit.
Mario Been zal aanstaande zondagavond hetzelfde zeggen, als hij naast Hugo in de NOS-studio zit. Eerst moet hij de vraag pareren waarom Fernandez is gekocht. Been zal dan rustig uitleggen dat hij de beste rechtsback van de Nederlandse velden is en dat Feyenoord die nodig heeft, omdat die positie sinds Emerton niet meer fatsoenlijk is ingevuld.
Vervolgens bedient Mario zich van het voetbalcliché (want die zijn altijd waar) van de nieuwe trainer. Vanaf de eerste training begint iedereen op weer op nul: niemand is zeker van een basisplaats. Daarmee wordt het denkbaar dat het bijkans failliete Feyenoord volgend seizoen de duurste reservebank uit de Eredivisie heeft.
Naast Van Dijk en Erasmus zitten Makaay, Hofland, De Cler en Landzaat. Gewoon, omdat ze alleen goed genoeg zijn bij noodgevallen. (Al is dat bij De Cler ernstig te betwijfelen gezien zijn laatste optredens). Met een opstelling Mulder-Van Bronckhorst-Vlaar-Bahia-Fernandez-Fer-El Ahmadi-De Guzman-Wijnaldum-Biseswar-Tomasson kun je gewoon meedoen met de eerste zes, waarom niet? En dan heb ik het nog niet eens over de door Been ontworpen tandem Bruins-Slory. De nieuwe trainer is de enige die zijn twee voormalige pupillen weer uit het diepe moeras van vormverlies kan halen.
Nogmaals: Ik geloof erin, slechter dan afgelopen jaar, dat gaat gewoon niet gebeuren. Hugo Borst, mag ik je via deze weg uitdagen voor een weddenschap? Als Feyenoord in 2010 lager dan de zesde plaats eindigt, dan kom ik persoonlijk een hele dure fles drank bij je thuis afleveren.
Niet eens zo'n slecht stuk. Natuurlijk kan het dubbeltje de goede kant opvallen, maar ik vrees dat de wens de vader is van de gedachte in dit gevalquote:
Ons koningskoppelquote:En dan heb ik het nog niet eens over de door Been ontworpen tandem Bruins-Slory.
Hij was ooit international en dat deed hij niet slecht.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:42 schreef Kopbal het volgende:
Mensen die nog vertrouwen hebben in Slory hebben echt stront in hun ogen.
Het hele stempel van international is sinds Bassie naar de tyfus geholpen. Remember Denneboom?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:23 schreef Juk het volgende:
[..]
Hij was ooit international en dat deed hij niet slecht.
Idd. Slory heeft in 2 jaar tijd nog niks goeds gedaan, elk balcontact is drama.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:27 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Het hele stempel van international is sinds Bassie naar de tyfus geholpen. Remember Denneboom?
Hoe goed Denneboom speelde toe weet ik niet meer. Maar ik vond Slory in die 2 wedstrijden niet slecht. Hij zal inderdaad nooit een wereldster worden maar in dit Feyenoord moet hij toch nog wel wat kunnen betekenen. Ik zie hem door zijn snelheid wel als een goede counterspits.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:27 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Het hele stempel van international is sinds Bassie naar de tyfus geholpen. Remember Denneboom?
Lekker triest bezig weer...quote:Gaat Feyenoord de fansites aanpakken?
Bron: Diverse Feyenoord sites
Feyenoord Rotterdam N.V. is de razzia tegen supportersites begonnen. Het eerste slachtoffer hiervan is onze collega site Het-Legioen.nl. De beheerder hiervan heeft inmiddels al besloten om de website uit de lucht te halen, want Feyenoord Rotterdam N.V. dreigde met rechterlijke stappen naar de beheerder van de site.
De huisadvocaat van de club meldde onze collegawebsite dat alle websites die het logo van Feyenoord gebruiken, nieuwsberichten van Feyenoord.nl gebruiken, foto’s en/of portretten van spelers plaatsen etc., aangepakt zullen worden.
De reden hiervan is vanuit Feyenoord Rotterdam N.V. is dat de websites dan reclame-inkomsten hebben over de rug van de club. Plus we mogen geen nieuws meer brengen over de club, want Feyenoord geeft duizenden euro’s uit aan de ontwikkeling van de site.
Feyenoord Rotterdam N.V. gaat zoveel mogelijk supporterssites aanpakken die zich hier schuldig aan maken. En de club gaat dreigen met gerechterlijke stappen. FRFc vindt dat de club nu wel heel erg diep aan het zinken is, en hun tijd en energie wel in veel belangrijkere dingen kan stoppen dan in het supportertje pesten. Heel veel supporters beleven veel plezier aan de fansites, en Feyenoord Rotterdam N.V. gaat dit de supporters dus ontnemen!
Nou dat ligt net even iets gecompliceerder.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:34 schreef Tomasso het volgende:
Volgens mij heeft Feyenoord sowieso geen poot om op te staan in deze, mits er gewoon bronvermelding gebruikt wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |