http://www.ad.nl/drechtst(...)ekt_afschuw_uit.html hier staat het adres, gewoon op de site van het AD dus. En dan is een naam en toenaam natuurlijk snel gevonden.quote:Op maandag 25 mei 2009 15:35 schreef Jumparound het volgende:
[..]
in de bron van nu.nl kan ik geen adres vinden hoor. En volgens mij doet "landelijke' media dat nooit. Naam, toenaam en adresgegevens doorgeven...
Een adres kan je weinig fout aan hebben, doden wel, wie weet was er wel 1 kind ergens anders, en sliep het vriendinnetje van de ander er?quote:Op maandag 25 mei 2009 15:38 schreef Maanvis het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/drechtst(...)ekt_afschuw_uit.html hier staat het adres, gewoon op de site van het AD dus. En dan is een naam en toenaam natuurlijk snel gevonden.
Oke, je hebt gelijkquote:Op maandag 25 mei 2009 15:38 schreef Maanvis het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/drechtst(...)ekt_afschuw_uit.html hier staat het adres, gewoon op de site van het AD dus. En dan is een naam en toenaam natuurlijk snel gevonden.
Dus je wilt zeggen dat al die bekenden en familie die nu op hun hyves reageren het misschien bij het verkeerde eind kunnen hebben?quote:Op maandag 25 mei 2009 15:40 schreef raptorix het volgende:
[..]
Een adres kan je weinig fout aan hebben, doden wel, wie weet was er wel 1 kind ergens anders, en sliep het vriendinnetje van de ander er?
Hallo, een buurvrouw kende het gezin, leende gisteren nog een zak uien voor spaghetti en noemde tevens de namen van de kinderen. Dan acht ik de kans héél erg klein als de 2 hyves pagina's fout zijn hoor. Zelfs de hond staat in het fotoboek van de kinderen.quote:Op maandag 25 mei 2009 15:36 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ja net zoals het AD die vrolijk een foto van het internet plukt van een man die ongeveer zelfde naam heeft als de Suzuki Swiffer.
Idd, al die klasgenoten hebben het ook foutquote:Op maandag 25 mei 2009 15:44 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dus je wilt zeggen dat al die bekenden en familie die nu op hun hyves reageren het misschien bij het verkeerde eind kunnen hebben?
Dan nog, wat heb jij/hebben wij eraan de namen te weten danwel te verspreiden, anders dan het "ramptoeristen"?quote:Op maandag 25 mei 2009 15:44 schreef Maanvis het volgende:
Dus je wilt zeggen dat al die bekenden en familie die nu op hun hyves reageren het misschien bij het verkeerde eind kunnen hebben?
kunnen "zien" om wie het gaat en, in het geval van hyves, de reacties kunnen lezen. Want er is geen ander vermaak, dan leedvermaak.quote:Op maandag 25 mei 2009 15:53 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dan nog, wat heb jij/hebben wij eraan de namen te weten danwel te verspreiden, anders dan het "ramptoeristen"?
Achtergrondinformatie. Maargoed, als je zo redeneert kun je alles wel wegwuiven. "Wat heb ik er aan om te weten dat het op de boshuizen is.. sterker nog, wat heb ik er aan om te weten dat het in zwijndrecht is gebeurd?"quote:Op maandag 25 mei 2009 15:53 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dan nog, wat heb jij/hebben wij eraan de namen te weten danwel te verspreiden, anders dan het "ramptoeristen"?
Dit is wel weer eerlijk dan.quote:Op maandag 25 mei 2009 15:59 schreef wise het volgende:
[..]
kunnen "zien" om wie het gaat en, in het geval van hyves, de reacties kunnen lezen. Want er is geen ander vermaak, dan leedvermaak.
imo wordt het nu te snel persoonlijk gemaakt, ala televaagstijl, om maar zo snel mogelijk met de grootste tranentrekkers te komen, want tja... dàt lezen ze wel...quote:Op maandag 25 mei 2009 15:59 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Achtergrondinformatie. Maargoed, als je zo redeneert kun je alles wel wegwuiven. "Wat heb ik er aan om te weten dat het op de boshuizen is.. sterker nog, wat heb ik er aan om te weten dat het in zwijndrecht is gebeurd?"
Bij Zwijndrecht kan ik me nog iets voorstellen, dat is de plaats delict.quote:Op maandag 25 mei 2009 15:59 schreef Maanvis het volgende:
Achtergrondinformatie. Maargoed, als je zo redeneert kun je alles wel wegwuiven. "Wat heb ik er aan om te weten dat het op de boshuizen is.. sterker nog, wat heb ik er aan om te weten dat het in zwijndrecht is gebeurd?"
quote:Op maandag 25 mei 2009 16:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Bij Zwijndrecht kan ik me nog iets voorstellen, dat is de plaats delict.
Maar wat heb je er aan te weten of het Pietje of Jantje was?
Zodat je lekker kan gaan ramptoeristen op hun Hyvessen en likkebaardend alle RIPs kunt lezen?
jaquote:Op maandag 25 mei 2009 16:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Bij Zwijndrecht kan ik me nog iets voorstellen, dat is de plaats delict.
Maar wat heb je er aan te weten of het Pietje of Jantje was?
Zodat je lekker kan gaan ramptoeristen op hun Hyvessen en likkebaardend alle RIPs kunt lezen?
Emotionele betrokkenheid hè? Het is helemaal niet interessant om te weten dat er iemand is vermoord ergens in een huis ergens in nederland, we willen weten wie het is, hoe oud ze zijn, de geslachten, hoe ze leefden, waarom het is gebeurd etc etc.. Dat kun je allemaal wegwuiven als niet relevante informatie want het is ramptoerisme, maargoed het interesseert mensen dus het is nieuws.quote:Op maandag 25 mei 2009 16:03 schreef Jumparound het volgende:
[..]
imo wordt het nu te snel persoonlijk gemaakt, ala televaagstijl, om maar zo snel mogelijk met de grootste tranentrekkers te komen, want tja... dàt lezen ze wel...
Dus jij zit echt voor je scherm van "WTF DA'S ZWIJNDRECHT, DAAR REED IK LAATST NOG LANGS!!!"quote:Op maandag 25 mei 2009 16:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Bij Zwijndrecht kan ik me nog iets voorstellen, dat is de plaats delict.
Dan gaat het om mensen die je (al dan niet vaag) kent.quote:Op maandag 25 mei 2009 16:10 schreef Maanvis het volgende:
Emotionele betrokkenheid hè? Het is helemaal niet interessant om te weten dat er iemand is vermoord ergens in een huis ergens in nederland, we willen weten wie het is, hoe oud ze zijn, de geslachten, hoe ze leefden, waarom het is gebeurd etc etc.. Dat kun je allemaal wegwuiven als niet relevante informatie want het is ramptoerisme, maargoed het interesseert mensen dus het is nieuws.
Bovendien kom ik uit een dorp in Brabant, daar wordt zulk gedrag al met de paplepel ingegoten: "Hedde gij 't al geheurd, van d'n dieje van d'n dieje?!??" "Wat, die kerel die z'n vrouw laatst heeft verlateN?" "Ja, d'n dieje!!!.. Nou die is dus dood.." etc etc..
Nee, ik denk dan "Hm, Zwijndrecht, tjonge.". En dan ga ik door met mijn bezigheden.quote:Op maandag 25 mei 2009 16:12 schreef Maanvis het volgende:
Dus jij zit echt voor je scherm van "WTF DA'S ZWIJNDRECHT, DAAR REED IK LAATST NOG LANGS!!!"
Voor mij was dat zeker rlevante informatie aangezien m'n zus daar woont.
Goed, het interesseert jou dus niet. Anderen wel. Lees er overheen en zap vanavond weg bij hart van nederland. Probleem opgelost.quote:Op maandag 25 mei 2009 16:13 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Nee, ik denk dan "Hm, Zwijndrecht, tjonge.". En dan ga ik door met mijn bezigheden.
Ik ga dan niet naarstig op zoek naar de Hyves van eventuele betrokkenen.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 25 mei 2009 16:20 schreef NordicBlue het volgende:
[..]DankSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou, als de media dit schijft dan weet je het wel weer.... 'lieve vrouw' en 'rustige wijk'quote:De buurt spreekt van een ‘heel lieve vrouw’ en is diep geschokt .
Het huis waarin het drama zich afspeelde, staat in de Zwijndrechtse wijk Nederhoven, die doorgaans te boek staat als een rustige jaren ’70- wijk.
Dit is dus 1 van de redenen dat ik geen hyves heb, mocht er een keer iets gebeuren heeft de Telegraaf ofzo je foto al.quote:Op maandag 25 mei 2009 17:05 schreef sander-3 het volgende:
Volgens mij staat er een foto van die jongen met zijn zus en zijn moeder op zijn Hyves. Tenminste.. ze lijken wel op elkaar.
quote:Mogelijk verband tussen doden Zwijndrecht en Bavel
Uitgegeven: 25 mei 2009 17:40
Laatst gewijzigd: 25 mei 2009 17:46
ZWIJNDRECHT - De politie vermoedt dat er een verband bestaat tussen de vier doden die maandag in Zwijndrecht zijn gevonden en een dode vrouw die in het Brabantse Bavel werd aangetroffen. Dat heeft de politie meegedeeld.
De slachtoffers in Zwijndrecht zijn twee kinderen van zestien en zeventien jaar. Van een volwassen mannelijk en vrouwelijk slachtoffer is de identiteit nog niet vastgesteld.
De man overleed ondanks reanimatiepogingen. De politie spreekt van een ''mogelijk familiedrama''.
Maandagochtend vond de politie ook een dode vrouw in een woning aan de Lange Bunder in Bavel (gemeente Breda). Een misdrijf wordt niet uitgesloten, zei een woordvoerder van de politie.
quote:Dode vrouw in woning Bavel
maandag 25 mei 2009 | 09:57 | Laatst bijgewerkt op: maandag 25 mei 2009 | 17:48
Tekstgrootte
BREDA - In een woning aan de Lange Bunder in Bavel is vanmorgen een stoffelijk overschot gevonden.
Zie ook:
Mogelijk verband doden Zwijndrecht en Bavel
Het gaat vermoedelijk om de bewoonster van het pand, de 43-jarige Isabelle van den Berg. Ze is zo goed als zeker door een misdrijf om het leven gekomen.
Isabelle woonde alleen met haar dertienjarige zoon. In mei 2002 scheidde ze van haar toenmalige echtgenoot Radboud, vader van de dertienjarige jongen. De vader belde vanmorgen zelf de school van zijn zoon, het Stedelijk Gymnasium in Breda, om te vertellen dat zijn ex-echtgenote dood was.
De schoolleiding heeft docenten en mede-leerlingen van de jongen op de hoogte gebracht en een brief meegegeven aan de ouders. Daarin staat volgens rector Kathy Rogmans onder meer dat de school de kinderen zo goed mogelijk zal begeleiden en dat het Stedelijk Gym acte de presence zal geven tijdens de uitvaart van Isabelle.
Radboutquote:haar toenmalige echtgenoot Radboud
Goh jij hebt zeker de Moppentrommel gewonnen. Echt zo géén leuke humor.quote:Op maandag 25 mei 2009 18:13 schreef Pacifico het volgende:
[..]
RadboutDie draaide inderdaad een rad voor ogen van zijn kinderen
![]()
Kom naar beneden en sla je slag....
Nee, ik heb Seth Gaaikema gekeken.quote:Op maandag 25 mei 2009 18:16 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
Goh jij hebt zeker de Moppentrommel gewonnen. Echt zo géén leuke humor.
Nee, omdat dat nog niet is bekend gemaakt.quote:Op maandag 25 mei 2009 18:24 schreef badboynova het volgende:
ik snap de link niet met bavel :|
NL Politiequote:Toen de politie kwam kijken werd de deur opengedaan en meteen weer dicht gesmeten.
Omdat de politie nu eenmaal niet zelf een woning binnengaat maar daar een heus arrestatieteam voor nodig heeft duurde het even voordat er actie werd ondernomen.
Het arrestatieteam deed even later een gruwelijke ontdekking. Twee dode volwassenen, twee dode pubers en een dode hond.
Of die nog geleefd hadden als de politie eerder naar binnen was gegaan is nog onduidelijk.
jeetje die hyves van die kinderen wel heftigquote:Op maandag 25 mei 2009 18:44 schreef yvonne het volgende:
Namen bekend:
http://www.endandit.nl/re(...)r-doden-en-dode-hond
Lijkt me het meest voor de hand liggen maargoed dat weten we nu toch niet.quote:Op maandag 25 mei 2009 18:27 schreef N.icka het volgende:
Zn nieuwe vriendin?
Brrr, zo macaber is dat altijd.quote:Op maandag 25 mei 2009 18:58 schreef Mestras het volgende:
[..]
jeetje die hyves van die kinderen wel heftig
quote:Subject: Laatste werkdag bij Topcon
Hallo allemaal.
Twee jaar van ellende, scheiding, verhuizing, een nieuwe vriendin veel te zware knie operatie etc. Wordt al anderhalf jaae met de dood bedreigt en ook mijn kinderen en mijn vriendin en haar kind. Heb al een keer 5000 euro in samenwerking met de politie bij een benzinepomp af moeten geven, niemand kwam het halen. Een aantal keer was ik verdachte ipv slachtoffer. in cel gezeten en al. Twee weken geleden een pistool op mijn hoofd, mocht niet omkijken anders werd ik direct neer geschoten, een volle markt en niemand die iets gezien heeft. Denk één van de mannen herkend te hebben, hij was vanavond niet thuis, het hele weekend niet, anders had hij nu dood geweest, rene pijnenburg uit bavel, de klootzak,hij heeft mijn telefoon gestolen en is de ellende begonnen. Mijn kinderen ex vrouw ziijn zwaar deprssief, alle mogelijke opvang en hulp, niets helpt. Ze waren meer met de dood bezig dag jij een ik bij elkaar. Zit zwaar onder de meicijnen en heb totaal geen emotie, fluoxetine doet rare dingen met mensen. Mijn vriendin vetelde me vandaag dat ze regelmatig vreemd gaat en dat ze om het nog spannerder wilde maken en vragen om aandacht bij de politie mij en haarzelf bedreigende smsjes en brieven heeft gestuurd, heb haar een klap gegeven en ben weggegaan, niet veel later ben ik terug gegaan en ben door het lint gegaan. ze leeft niet meer. Wilde er alleen uistappen, maar kon dat Astrid en de kinderen niet aandoen, de kinderen hadden me achetr na gekomen, zeker mijn dochter, mijn kinderen en ex vrouw zitten zo diep dat ik besloten heb ze mee te nemen. Zij komen in de hemel, ik in de hel. Een uitvaart zal er niet komen voor mijn, door dit ben ik het niet waard en zal daarom mijn llichaam ter beschikking stellen aan de wetenschap, doe ik ook nog iets voor de maatschapij. Met mij erbij vijf doden dus plus mijn hond. Niemand van jullie heeft ook maar gevaar gelopen, weet dat, ik heb iedereen meegenomen die me lief is, Tevergeefs geprobeeerd aan een pistol te komen. heb het nu met eeen mes gedaan, totaal emotie loos dus.Slik zometeen alle medicijnen die ik heb, zet een barbeceu in de badkamer met houtskool en snij mijn polsen door. ik moet zeker te weten dood en op deze manier sterf je ook nog eens aan koolmonokcide.
Dim, bedankt voor alles, heb mij eigen baan mogen creeren en deed dat met veel plezier, dank voor je steun en support, het ga je goed.
Karin, dank voor alles wat je voor me gedaan hebt, laat je niet op je kop zitten.
Ronald, geweldige kerel, werkte heel graag met je en heb veel mogen leren van je.
Jamal. je bent een uitzonderlijk mens, blijf jezelf en maak er meer meer van dan ik..
Ria, bedankt voor het aanhoren van mijn verhaal, hoop dat het goed komt met je dochter.
Collega's, het was prettig werken met jullie, ik had een gewelfige baan, ééntje van de catagorie, als je een baan vind die bij je past, hoef je nooit meer te werken.
Was altijd een zeer sociaal en goed mens, nu niet meer, ben de de grootste klootzak op aarde. Eén ding is zeker, heb nog nooit iemand ook maar één raar smsje of teloontje gestuurd. ik ben het niet of nooit geweest
Vrrag natuurlijk niet om begrip, slaa ook nergens op, wilde mijn verhaal kwijt.
Het ga jullie goed. keep up the good work.
Topcorn is iig wel een bedrijf dat in Zwijndrecht zit.quote:Op maandag 25 mei 2009 21:26 schreef Maanvis het volgende:
hey opgebaarde, wat is dat voor shit? is dat die kerel die het heeft gedaan? ik kan die link zo niet leggen hoor, dus je moet echt met meer uitleg komen anders zit je nu onzin te blaten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |