Elke maand 1 kilo en je bent erquote:Op maandag 8 juni 2009 08:45 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Het kost wat moeite, het vasthoudenen de bruiloft is waarschijnlijk 22 juli 2010
quote:Op maandag 8 juni 2009 @ 10:58 schreef motorbloempje het volgende:
16 punten pizza?hoe groot waren die punten?
[/flauw]
Pizza moet afentoe kunnen tochquote:Op maandag 8 juni 2009 10:57 schreef RenRen- het volgende:
Ik ben vrijdag uit eten gegaan, maar heb niet erg vet gegeten, en zaterdag (had ik al ingerekend) een pizza van 16 punten. Had er wel voor gespaardEn nu gewoon er weer keihard tegenaan.
Jmaar ik was net begonnenquote:Op maandag 8 juni 2009 @ 12:04 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Pizza moet afentoe kunnen toch
Ik had zaterdag Calzone, maar kon weer eens niet alles op (wat wel goed is)
Romantischquote:Op maandag 8 juni 2009 12:05 schreef motorbloempje het volgende:
Calzone!
onze openingsdans op de bruiloft misschien
Ik zal het niet meer over pizza hebbenquote:Op maandag 8 juni 2009 @ 12:24 schreef Levitation het volgende:
Thanks dames, nu heb ik trek in pizza.![]()
Oh, dat is lastig ja. En fietsen dan? Kan je dat wel?quote:Op maandag 8 juni 2009 17:18 schreef Mejuffrouw het volgende:
Hardlopen is geen optie. mijn voet is ooit operatief vastgezet, ik kan dus niet afwikkelen.
Ik droom altijd dat ik kan rennen, maar daar val ik dus niet van af
Als ik zo brutaal mag zijn: waarom is je voet vastgezet? Slecht enkelgewricht oid?quote:Op maandag 8 juni 2009 17:18 schreef Mejuffrouw het volgende:
Hardlopen is geen optie. mijn voet is ooit operatief vastgezet, ik kan dus niet afwikkelen.
Ik droom altijd dat ik kan rennen, maar daar val ik dus niet van af
Een collega van me deed het en die was erg enthousiast, ook om wat rust in je hoofd te krijgen.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 08:37 schreef Mejuffrouw het volgende:
Geboren met klompvoetjes...![]()
Wandelen en skaten is dus ook niet zo,n succes.
Maar idd is pilates wat. Heeft er iemand goede ervaringen mee?
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 08:37 schreef Mejuffrouw het volgende:
Geboren met klompvoetjes...![]()
Wandelen en skaten is dus ook niet zo,n succes.
Maar idd is pilates wat. Heeft er iemand goede ervaringen mee?
Klompvoeten is inderdaad lastig met sporten. En zwemmen? Is dat een optie.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 08:37 schreef Mejuffrouw het volgende:
Geboren met klompvoetjes...![]()
Wandelen en skaten is dus ook niet zo,n succes.
Maar idd is pilates wat. Heeft er iemand goede ervaringen mee?
Ik heb ook die grens van 90, nog 6,8 kgquote:Op dinsdag 9 juni 2009 09:44 schreef Droeke het volgende:
Mijn ervaring met pilates is dat het wel lekker is om te doen, maar ik persoonlijk boek er weinig resultaat mee. Maar ik denk dat als andere sporten geen optie zijn, het een goede workout kan betekenen (en inderdaad: het is echt HEEL goed voor je buikspieren en het maakt je lenig).
Nog maar 0,5 kilo en ik ga door de 9-grensHet is toch een beetje een magische grens. Ik wil me eens lekker gaan verwennen, maar weet nog niet waarmee (kleren - groei ik toch weer uit
; massage was mijn 5kg-beloning dus heb ik al gehad en verder....? Iemand suggesties???)
Vervolgens wordt mijn eerste tussenstop naar de 86 (mijn BMI is dan van Obees naar Overgewicht gegaan).... Het zou mooi zijn om dat nog te halen voor 1 augustus... Maar we zien het wel, het is geen wedstrijd (en behalve me netjes te gedragen en te sporten heb ik daar toch geen echte invloed op...)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |