Appels, peren.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:27 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
[..]
Gast wie begon er te zeiken over electro worms OP ?
Jullie zien het!quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:29 schreef Michelle.. het volgende:
Hmm ligt eraan.
heeeee jongens niet ruzie maken!
okee ik ga even een regel maken in deze topic
WEL LOL MAAR GEEN GEKUT, GEEN RUZIE MAAR WEL EEN TOPIC MET NUT
oh jongens wat kan ik toch weer geweldig rijmen XDXD nietdus
Ik geef dat recht. Nokken of ik tyft je door een bushokje, kutnewbie.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:32 schreef Len93 het volgende:
Wat geeft jou het recht om hier in plaats van mij te zijn?
Ik kan me heel goed identificeren met Michelle, omdat wij hetzelfde hebben doorgemaakt.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:32 schreef Len93 het volgende:
Wat geeft jou het recht om hier in plaats van mij te zijn?
Nee.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:31 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Jullie zien het!
Dus wilt iedereen behalve Michelle, Chriz2k, dWc, LasTer, Allure (omdat) en ik even dit topic verlaten?
Nu nog niet nee...quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:30 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Appels, peren.
Het enige negatieve is dat ze een linkje naar haar Hyves heeft gepost, voor de rest ondervindt niemand er schade van.
Dat zou het motto van PUB moeten worden!quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:32 schreef Michelle.. het volgende:
Iedereen mag blijven als je je maar aan DE regel houd! ^^
Voor de evt nieuwkomers;; WEL LOL MAAR GEEN GEKUT, GEEN RUZIE MAAR WEL EEN TOPIC MET NUT
Ja man, wel in ruk kwaliteit, maar al met al een redelijk film. Ik wacht nog op Fast and Furious 14.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:33 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Hebben jullie al Fast & Furious 4 gezien?.
quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:31 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Jullie zien het!
Dus wilt iedereen behalve Michelle, Chriz2k, dWc, LasTer, Allure (omdat) en ik even dit topic verlaten?
quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:34 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Ja man, wel in ruk kwaliteit, maar al met al een redelijk film. Ik wacht nog op Fast and Furious 14.
Pak altijd maar weer de invaliden, stoerdoenerijquote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:32 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Ik geef dat recht. Nokken of ik tyft je door een bushokje, kutnewbie.
You're damn right. Omdat ik het recht heb.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:36 schreef Len93 het volgende:
[..]
Pak altijd maar weer de invaliden, stoerdoenerij
Dat zou wel het toppunt zijnquote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:37 schreef Skylark. het volgende:
Ik vind toch wel dat wij een pluim verdienen. Ik heb net bij 'vrienden' wat voornamen ingevoerd van niet nader te noemen heren uit dit topic, en geen van allen heeft het gewaagd haar vriendenlijst bruut te ontmaagden met een 17+'er.
Ja, ik mag van mama geen vreemden toevoegen. (Ninja edit, die plus hehe)quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:37 schreef Skylark. het volgende:
Ik vind toch wel dat wij een pluim verdienen. Ik heb net bij 'vrienden' wat voornamen ingevoerd van niet nader te noemen heren uit dit topic, en geen van allen heeft het gewaagd haar vriendenlijst bruut te ontmaagden met een 17+'er.
Dat zou jou goed uitkomen, he.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:38 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Dat zou wel het toppunt zijn.
Als jullie nou even allemaal jullie Hyves hier neer zetten, kan Michelle even keuren.
Abominabel snel.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:38 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Ja, ik mag van mama geen vreemden toevoegen. (Ninja edit, die plus hehe)
Wat wil je, met zo'n TT en zo'n naam.quote:
Ik doe het puur voor haar belang. Michelle verdient een trouwe en loyale jongen, zoals de jongemannen in dit topic.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:39 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Dat zou jou goed uitkomen, he.
[..]
Abominabel snel.
Je topic titel.quote:
Watsmetjou?quote:
We kloten toch niet.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:42 schreef Chriz2k het volgende:
Ik ervaar morele bezwaren nu ze haar Hyves heeft gepost.
Dat is het probleem ook niet, ik doel meer op het feit dat FOK! voor 80% uit levenloze debielen bestaat die dat potentieel wel gaan doen.quote:
En jou kieperen we met vereende krachten het topic weer uit. Hoppakee!quote:
En de mensen die te bang zijn om te registreren omdat ze anders door de Fok!-knokploeg worden bezocht.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:45 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Dat is het probleem ook niet, ik doel meer op het feit dat FOK! voor 80% uit levenloze debielen bestaat die dat potentieel wel gaan doen.
U bent ook in het bezit van Sugababes?quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:44 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Watsmetjou?
Je moet hier wel correct Nederlands typen, net als op Sugababes. Heb je trouwens Sugababes? Dan krijg je kudos van me
!
Maar jij bent dan ook geweldigquote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:36 schreef LasTeR het volgende:
[..]
You're damn right. Omdat ik het recht heb.
Sowieso.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:47 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
U bent ook in het bezit van Sugababes?
Ik had al een PM gestuurd met de suggestie haar Hyves op privé te zetten, tot nu toe met weinig effect.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:47 schreef Skylark. het volgende:
Michelle, misschien is het slim om je Hyves-link even te verwijderen. Wij weten het nu, en wij zijn niet van die klootzakken, maar hier op FoK! willen wel eens mensen komen die het leuk vinden om Hyves' van andere mensen te verzieken.
Kan ik me ook niet anders voorstellen.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:49 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Sowieso.
Zeker dat ik veel kudos krijg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |