Ik pm je even.....quote:Op zondag 24 mei 2009 21:37 schreef innepin het volgende:
Vamp, ik móet dat witte shirtje met het VW busje hebben
manlief is keverfan![]()
Wat wil je ervoor hebben?
Fijn dat het past!quote:Op zondag 24 mei 2009 20:07 schreef CarOnline het volgende:
Het rokje past!
En ze is er zielsgelukkig mee![]()
![]()
En ik ook![]()
Geweldig, dank je wel!
En jij ook Lishe, vind het nog steeds top van je!
Maat 68quote:
Roep maar iets!quote:Op maandag 25 mei 2009 11:50 schreef Stiemie het volgende:
Oh dat spijkerrokjeWat wil je daarvoor hebben?
Ja maar ik weet toch helemaal niet wat jij ervoor betaalt hebt? Kan me voorstellen dat je voor een duurder rokje wat meer wilt ontvangen dan voor een goedkoper exemplaarquote:
Rokje wordt vandaag of morgen op de post gedaan!quote:Op maandag 25 mei 2009 12:53 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Ja maar ik weet toch helemaal niet wat jij ervoor betaalt hebt? Kan me voorstellen dat je voor een duurder rokje wat meer wilt ontvangen dan voor een goedkoper exemplaarLaat anders maar via pm weten, dat kan ook.
oh sorry, ik lees je bericht nu pas. het bootje gaat naar DJMO, en het fietsstoeltje naar huuphuup, als alles doorgaat. maar ik had er ook geen steuntje/stuurtje voor 't kind zelf bij hoor, dus was 't waarschijnlijk toch ook niet wat je zocht. (misschien kun je die steuntjes wel apart erbij kopen?)quote:Op zaterdag 23 mei 2009 15:18 schreef peterfan het volgende:
Oeh Bixister, wat een leuk bootje (en een nog leuker mannetje!). Kost dat?
En gaat je zitje nu naar Huubhuub? Ik moet die van Popples nog even bekijken maar weinig tijd vandaag..
Edit: snel even gekeken maar die van Popples zijn niet helemaal wat ik zoek (wel bedankt hoor!), ik wil er graag eentje met zo'n steuntje voor handjes (of hoofdjes als ze in slaap vallendus als die van jou nog beschikbaar is en er zo eentje heeft heb ik nog wel interesse denk ik Bixister!
Ja, hier ook! Ik zit er steeds aan te snuffelen hahaquote:
Ok, dat ga ik even uitzoeken, dank voor de tip!quote:Op maandag 25 mei 2009 13:57 schreef bixister het volgende:
[..]
oh sorry, ik lees je bericht nu pas. het bootje gaat naar DJMO, en het fietsstoeltje naar huuphuup, als alles doorgaat. maar ik had er ook geen steuntje/stuurtje voor 't kind zelf bij hoor, dus was 't waarschijnlijk toch ook niet wat je zocht. (misschien kun je die steuntjes wel apart erbij kopen?)
het is ook maar 1 keer gedragen, voor de foto. Daarna heb ik hem weer uitgetrokken omdat hij al te klein wasquote:Op maandag 25 mei 2009 15:56 schreef Poppejans het volgende:
Kim, vandaag kwam het jurkje goed aan! Wauw echt helemaal geweldig![]()
![]()
, het ziet er nog uit als helemaal nieuw!
Over de zwangere vrouwen natuurlijkquote:
pm!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:16 schreef Poepoog het volgende:
Hoi,
heeft er iemand toevallig een autostoel voor een baby / maxi-cosi liggen?
Ik heb er eentje nodig voor op reis, zit nu in het buitenland.
Ik zou je niet aanaden deze aan je kont te trekken (BjornBorg), maar ze dragen veel fijner dan een BabyBjorn.quote:Op woensdag 27 mei 2009 07:54 schreef _Bar_ het volgende:
dat zijn een soort "rug"tassen maar dan voor op de buik
dragen deze fijner dan de Björn Borg?
tot dan pas?quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:25 schreef Chell het volgende:
Ik heb nog drie of vier volle AH Eftelingkaarten en ga er niks mee doen. Nog liefhebbers? Inleveren kan nog tot 8 juni geloof ik.
Waarom vind je `m niet leuk?quote:Op woensdag 27 mei 2009 11:29 schreef huuphuup het volgende:
[..]
tot dan pas?![]()
shit dat wordt komende week een paar keer naar de efteling dan
Ik heb ook nog voor geinteresseerden! 0/
trouwens, ik heb van de kraamzorg heel lief een knuffeltje gekregen alleen vinden wij het ding niet mooi. Is er iemand die het ding wil hebben? Of die er zo een heeft en die een reserve wil hebben? PM maar want anders vermoed ik dat ik hem over twee jaar achterin de kast terugvind ergens![]()
[ afbeelding ]
needless to say dat k er niets voor hoef te hebben
ik weet niet, gewoon mijn ding niet die kleuren denk ik.quote:
Neee, de toegangskaarten zelf zijn volgens mij gewoon het hele seizoen geldig! Maar de zegeltjes kun je tot 8 juni bij Appie inleveren voor toegangsbewijzenquote:Op woensdag 27 mei 2009 11:29 schreef huuphuup het volgende:
[..]
tot dan pas?![]()
shit dat wordt komende week een paar keer naar de efteling dan
pfoe okay bedanktquote:Op woensdag 27 mei 2009 12:07 schreef Chell het volgende:
[..]
Neee, de toegangskaarten zelf zijn volgens mij gewoon het hele seizoen geldig! Maar de zegeltjes kun je tot 8 juni bij Appie inleveren voor toegangsbewijzen
quote:Op woensdag 27 mei 2009 13:33 schreef Ca.ra het volgende:
*mental image: kind gezellig samen met papa in een veel te grote boxershort*
Ik heb net toevallig online een regenboogrekening geopent, daar stond bij dat je er o.a. een knuffel bij kreeg.quote:Op woensdag 27 mei 2009 12:01 schreef Estrys het volgende:
Heeft er iemand het roze doekje/rups van de Rabobank? Seb is gek van dat ding en ik wil graag een reserve. Ze staan wel op MP maar ik denk vraag het eerst even hier.
quote:Op woensdag 27 mei 2009 13:33 schreef Ca.ra het volgende:
*mental image: kind gezellig samen met papa in een veel te grote boxershort*
Gelukkig.... Ik was er over aan het twijfelen...Draken zijn geweldig! Maar kind wil alleen "voor" gedragen worden en dat begint een beetje onhandig te worden en dus vond lief het minder nodig als ik en en en ....quote:Op woensdag 27 mei 2009 16:07 schreef Macka66 het volgende:
Jelief gaat draken temmen!
Medley Dragon is dus verkocht, Blossom is nog beschikbaar
Ik wil de echtequote:Op donderdag 28 mei 2009 15:16 schreef Nijna het volgende:
Ticootje, heb je al eens op de markt gekeken? Daar hebben ze ze in kleine maatjes voor een vriendelijk prijsje... (5 -8 euro)
Als je "neppe" koopt kan je net zo goed gewone waterschoenen of teenslippers oid kopen, vind ik. Het kwaliteitsverschil is echt enorm. Ik snap het ook niet zo goed, Crocs koop je - lijkt mij- in de eerste plaats vanwege de goede ondersteuning van de voeten, want van het design hoef je het niet te hebben. Mijn zoontje heeft ze ook en hoewel ze schattig staan zolang kinderen nog klein zijn, zijn ze natuurlijk spuuglelijk.quote:Op donderdag 28 mei 2009 17:09 schreef Nijna het volgende:
Ticootje, misschien marktplaats? Ik vind de echt zo duur, koop ik dan liever echte schoenen voor. Voor erbij vind ik die van de markt wel leuk geprijst.
quote:Op donderdag 28 mei 2009 17:38 schreef Shitney het volgende:
Mijn advies zou dan ook zijn om altijd echte Crocs te kopen, want die voetjes in de groei hebben nu eenmaal goede schoenen nodig. En de meeste kinderen zijn er ook niet meer uit te slaan, als het aan die van mij lag deed ie het hele jaar niks anders aan.
Fijn dat het goed is aangekomen en dat ze het leuk vindt!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:21 schreef Stiemie het volgende:
Vamperotica gisteren toen ik thuis kwam zat het rokje bij de post. Het staat echt zo liefZe wilde 'm vandaag meteen aan!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |