Oh ja die verhuizing van Pauline. Ik moet meteen denken aan die dochter van 15, die ineens van hartje Rotterdam naar de middle of nowhere moest verhuizen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:27 schreef JannesVanHoven het volgende:
Leuk begin van de serie weer, dat belooft wat!
Kennen jullie boer Jan van de vorige serie nog? De enige van de vijf die we op tv konden volgen die er een vriendin aan over gehouden heeft.
Leuk beeldverhaal over hem en Pauline op de BZV site gevonden. Die keuken!! Die man is ineens helemaal modern geworden!![]()
[ afbeelding ]
http://www.boerzoektvrouw.nl/nieuws/nieuws.aspx?id=225792
Wat een sufferd. Zo'n kans en dan vernaggelen.quote:Hoe is de date verlopen?
“Ik was die tijd heel druk en opeens had ik een onverwachte date. Dan ben je wel even heel zenuwachtig. Ik dacht dat het meeviel, maar nee. De ontmoeting is op zich heel goed gegaan. We hebben zeker drie uur met elkaar gepraat.”
“We hebben het over van alles gehad: over wat we hebben gedaan in ons leven en hoe ons eventueel leven samen eruit zou kunnen zien. Het verschil tussen ons bleek heel groot, afgezien van onze eerste bijzondere overeenkomsten.”
“Na het etentje zijn we nog naar de boerderij gegaan. Ik heb haar rondgeleid, en ze heeft mijn vader ontmoet.
Na afloop van de date heb ik haar gezegd dat ik haar een lieve meid vond, maar dat ik meer briefschrijfsters wilde ontmoeten. We hebben nog een keer gebeld, maar daarbij is het gebleven.”
Ik kreeg de indruk dat hij helemaal niet wist wat hij wilde.quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:35 schreef bloodymary het volgende:
Maar ik kreeg de indruk dat hij liever geen "buitenlandse" wilde.
Meneer wilt alle potentiële dames zien, zodat hij kan vergelijken en de leukste kan selecterenquote:Op dinsdag 15 september 2009 23:42 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik kreeg de indruk dat hij helemaal niet wist wat hij wilde.
Ah oke, ik heb precies dat stukje gemist, dus ik had geen idee...quote:Op woensdag 16 september 2009 15:53 schreef JannesVanHoven het volgende:
Ik geloof eerder dat zij bij nader inzien niks in hem zag dan andersom. Z'n manier van een gesprek op gang brengen was dan ook niet echt briljant.
Ja dat wel, maar als Yvonne komt vertellen hoeveel brieven je hebt en je hoort niet bij de top 5, dan regelen ze wel vaker een "date" toch? Ik neem aan dat de boeren de vorige seizoenen wel gekeken hebbenquote:Op woensdag 16 september 2009 15:56 schreef Lienekien het volgende:
Hij werd er natuurlijk ook enorm mee overvallen. En dan staan er ook nog camera's bovenop!
Inderdaad, was ook mijn idee. Ik schatte haar wat hoger dan hem, voor zover ik dat kon beoordelen in de uitzending van zondag.quote:Op woensdag 16 september 2009 15:53 schreef JannesVanHoven het volgende:
Ik geloof eerder dat zij bij nader inzien niks in hem zag dan andersom. Z'n manier van een gesprek op gang brengen was dan ook niet echt briljant.
Ze is dood.quote:
Gaarne uw standpunt motiveren.quote:Op vrijdag 18 september 2009 15:05 schreef Reflectionne het volgende:
TVP..
Ik begin me een beetje aan Yvon te ergeren, vind d´r niet leuk meer..
Ik weet zelf niet echt wat het is.. Ik vond d'r altijd wel prima.. Maar nu, de dingen die ze doet, hoe ze praat etc.. Ik kan zo geen voorbeelden noemen oid.quote:Op vrijdag 18 september 2009 15:07 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Gaarne uw standpunt motiveren.
heb je die aflevering over anorexia gezien van haar? Daar was ze echt verschrikkelijkquote:Op vrijdag 18 september 2009 16:44 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik weet zelf niet echt wat het is.. Ik vond d'r altijd wel prima.. Maar nu, de dingen die ze doet, hoe ze praat etc.. Ik kan zo geen voorbeelden noemen oid.
Die aflevering waarvan?quote:Op vrijdag 18 september 2009 21:42 schreef Kaasstengel het volgende:
[..]
heb je die aflevering over anorexia gezien van haar? Daar was ze echt verschrikkelijk![]()
Oldetrijnequote:Op vrijdag 18 september 2009 16:54 schreef Rev- het volgende:
Waar woont die Boer uit Friesland? Aan de kaart te zien is moet dat echt hier vlakbij zijn
Ik vond haar vorig seizoen overdrevener doen. Als je dat bedoelt....quote:Op vrijdag 18 september 2009 16:44 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik weet zelf niet echt wat het is.. Ik vond d'r altijd wel prima.. Maar nu, de dingen die ze doet, hoe ze praat etc.. Ik kan zo geen voorbeelden noemen oid.
Ik vond d'r 't vorige seizoen nog wel prima.. Ik weet niet, misschien beetje kinderachtig tegen over die boeren ofzo? Maar ach, gewoon langs kijken over een tijdje komt ze toch al minder in beeld. No problemquote:Op zaterdag 19 september 2009 23:13 schreef Andromache het volgende:
[..]
Ik vond haar vorig seizoen overdrevener doen. Als je dat bedoelt....
Alsof ze een beetje wil 'moederen' bedoel je? Alsof zij wel weet wat goed voor de boeren is..?quote:Op zondag 20 september 2009 09:40 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik vond d'r 't vorige seizoen nog wel prima.. Ik weet niet, misschien beetje kinderachtig tegen over die boeren ofzo? Maar ach, gewoon langs kijken over een tijdje komt ze toch al minder in beeld. No problem
Op tv of internet.. wat zag je?quote:Op zaterdag 19 september 2009 22:54 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zag vanavond een ander stukje als preview voor morgen, ik heb er nu alweer zin in![]()
Goed omschrevenquote:Op zondag 20 september 2009 10:09 schreef sunmoonstar het volgende:
[..]
Alsof ze een beetje wil 'moederen' bedoel je? Alsof zij wel weet wat goed voor de boeren is..?
Juist zo ja!quote:Op zondag 20 september 2009 10:09 schreef sunmoonstar het volgende:
[..]
Alsof ze een beetje wil 'moederen' bedoel je? Alsof zij wel weet wat goed voor de boeren is..?
Naja, die boeren zijn dan niet zo handig met vrouwen maar verder zijn het wel gewoon volwassen mensen..quote:Op zondag 20 september 2009 11:05 schreef Viking84 het volgende:
Yvon is wel een beetje betuttelend ja, maar ik vind dat juist wel leukDie boeren hebben nml een schop onder de kont nodig, anders komen ze nooit aan de vrouw.
Op tvquote:Op zondag 20 september 2009 11:50 schreef Mereltje het volgende:
[..]
Op tv of internet.. wat zag je?
Ik verheug me alweer op vanavond
Ik zit me ook al helemaal te verheugenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |