Weet je het zeker? Anders post ik er wel een paar hoorquote:
Doe mij eens een lol... Waar hebben JULLIE het zo druk mee?quote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:55 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
sorry, de cos gaat nogal hard en wij hebben het hier nogal druk met alles, dus kan niet overal op reageren
Ach ja, weten we ook dat het na de volgende eliminatie afgelopen is.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Tussenstandje, hilarisch die negatieve stemmen voor Jeroen, -1000![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je hebt 100% gelijk. Je ziet vrijwel geen enkele vorm van tijdsverdrijf buiten het praten, voornamelijk een afwachtende houding *gaat er nou nog iets gebeuren? Hoe laat is het? Mogen we al eten? Mogen we naar bed? Komt er nog een dagduel? Krijgen we zo fanmail?)quote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:55 schreef Banjerkanjer het volgende:
Ik denk, dat je het gewoon werkelijk back to basic moet gooien, en ze het dan maar lekker uit moet laten zoeken met elkaar, zonder kinderachtige brugklaskampgrapjes (als nageltjes lakken en snorretjes tekenen enz)...
Stroom? Hebben ze enkel nodig voor het bereiden van een warme maaltijd.
Warm water? Heb je niet nodig om jezelf te wassen. Met koud water word je ook en net zo schoon.
Sigaretten? NIet nodig... maar wel drastisch om geheel te ontzeggen omdat anderen daarbij in het voordeel zijn... rantsoeneren kan wel.
Fanmail? Volslagen overbodige en spelbedervende luxe.
Zodra ze echt back to basic moeten, moeten ze wel actief gaan worden in het spel en met elkaar, en zal zelfs een Pim daar deel in moeten nemen. Het wordt dan echt een groep, ipv een stel individuën die toevallig een aantal vierkante meters met elkaar meoten delen.
In veel landen waar mensen heel basic leven, worden wel veel spellen gespeeld als sociale activiteit. Dat zijn meestal oeroude spellen als mancala, of bagh chal, of schaken. Daar moeten dan wel de middelen voor bestaan (hoeft vaak niet meer te zijn dan een stukje krijt en wat steentjes).
ah, nu al terugkrabbelen. duidelijkquote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:57 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
spijkers...laag....water....zoeken
elke.....slak......zout......leggen
Ik snap ze wel degelijk maar wat jij doet is iemand afbranden op z,n uiterlijk en dat vind ik zwakquote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:55 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Die opmerkingen geef ik ook. Dat jij ze niet snapt daar kan ik weinig aan veranderen.
Je komt uit de Ardennen?quote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:59 schreef mazaru het volgende:
Ik zat vroeger ook aan een lijntje toen ik klein was.
dat dusquote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:59 schreef NrTH het volgende:
[..]
Ach ja, weten we ook dat het na de volgende eliminatie afgelopen is.
quote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:57 schreef akveor het volgende:
[..]
Dat is wel een goede... gewonnen items mochten niet meer weg gegeven worden en aangezien er nog genoeg stapelbedden zijn. Eline moest d'r spiegeltje ook inleveren.
Als Jeroen erin gaat liggen moet de redactie bellen en moet ie um demonteren en in de voorraad kast zetten. Om hen de volgende dag weer te monteren....![]()
Of Pim natuurlijk.... het was zijn prijs.
niet doen !!!!!!quote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:58 schreef mazaru het volgende:
[..]
Weet je het zeker? Anders post ik er wel een paar hoor
Het bed is geen item, het erin slapen is een gunstquote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:57 schreef akveor het volgende:
[..]
Dat is wel een goede... gewonnen items mochten niet meer weg gegeven worden en aangezien er nog genoeg stapelbedden zijn. Eline moest d'r spiegeltje ook inleveren.
Als Jeroen erin gaat liggen moet de redactie bellen en moet ie um demonteren en in de voorraad kast zetten. Om hen de volgende dag weer te monteren....![]()
Of Pim natuurlijk.... het was zijn prijs.
quote:
quote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Tussenstandje, hilarisch die negatieve stemmen voor Jeroen, -1000![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
niets inleverenquote:Op dinsdag 12 mei 2009 22:00 schreef Chanel5 het volgende:
De Polls moeten dus duidelijker, voor de zoveelste keer.
Als men zegt "alles" dan is dat in mijn ogen ook alles.
Had dan gezegd, niks inleveren, de helft of, ze mogen houden: 2 onderbroekjes, 2 paar sokken, 1 spijkerbroek, 1 trui, 1 shirt, 1 bh, laat ze iedere dag de boel maar uitwassen als in iets schoons willen lopen.
quote:Op dinsdag 12 mei 2009 21:59 schreef mazaru het volgende:
Ik zat vroeger ook aan een lijntje toen ik klein was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |