abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_68773870
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 15:21 schreef Ca.ra het volgende:
volgens mijn vlos is minder dan 1 maandverbandje geen reden tot paniek Sorbootje, ik weet zeker dat andere meiden dat kunnen bevestigen.

Vooral niet na een keer harde stoelgang of wat ze dan zo mooi eufemistisch 'bedcardio' noemde...
Haha bedcardio!

Ok, dan maak ik me nu nog geen zorgen. Ga ik weer lekker over de tandarts piekeren.
pi_68773882
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 15:20 schreef Beessie-Jen het volgende:

[..]

precies 10 weken... dat is toch vrij normaal?
verschilt per vk. Ik was de eerste keer met 7w2dgn bij de vk. Bij Amber was ik volgens mij een week of 8.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_68773912
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 15:20 schreef Beessie-Jen het volgende:

[..]

precies 10 weken... dat is toch vrij normaal?
Oh, ja, weet ik eigenlijk niet Ik ben nu 6.1 en mag bij 6.6 langskomen. Dan ben ik denk ik gewoon maar extra blij! Ik had het nooit 10 weken kunnen volhouden. Ik moet gewoon eerst die bevestiging zien voor dat ik op de roze wolk mag klimmen
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 15:20 schreef Bucko het volgende:

[..]

zo herkenbaar vlindur...ik ben vandaag 9 weken en heb ook moeite met lekker eten ....bijna alles ligt zwaar op de maag en soms komt het weer eruit....
Waar ik eerst gewoon een heel bord goed leeg kon eten zit ik nu halverwege vol en dan heb ik twee uur last van mijn maag..
Oh, dat wordt nog wat dan
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  donderdag 7 mei 2009 @ 15:25:55 #204
64438 Bucko
##Prison Break##
pi_68773986
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 15:20 schreef Beessie-Jen het volgende:

[..]

precies 10 weken... dat is toch vrij normaal?
lijkt me ook normaal, ik kan zelfs pas met 11 weken en een paar dagen....heb wel de intake al gehad met 8 weken..
  donderdag 7 mei 2009 @ 15:26:01 #205
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_68773995
denk dat het er ook mee te maken heeft dat de 1e afspraak direct met echo is, en een echo voor 10 weken nog niet zoveel te zien is??
tenminste zo heb ik het geinterpreteerd
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  donderdag 7 mei 2009 @ 15:28:24 #206
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_68774085
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 15:20 schreef Beessie-Jen het volgende:

[..]

precies 10 weken... dat is toch vrij normaal?

Bij Sasha had ik mijn eerste echo met 12 weken.
Tegenwoordig doen ze ze ietsje eerder mocht je verder zijn in termijn en wel de triple test willen doen met nekplooi enzo.

Ik had hem nu vroeger, omdat ik heel nerveus was en dat graag wilde, maar later is wel leuker. Is er meer te zien.
***
pi_68774120
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 15:26 schreef Beessie-Jen het volgende:
denk dat het er ook mee te maken heeft dat de 1e afspraak direct met echo is, en een echo voor 10 weken nog niet zoveel te zien is??
tenminste zo heb ik het geinterpreteerd
dit zie met met 7 weken en 2 dagen.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_68774176
Ik heb echo's gehad met 6.4, 9.3 en 13.1 weken ( ) en ondanks dat er op de eerste zowat niks te zien was (het geheel was 1.2cm groot ofzo) is het toch wel heel gaaf om te kunnen vergelijken. Én bij de eerste echo zagen we al een hartje kloppen Dat was ook heel erg fijn.

I mijn verloskundige
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
  donderdag 7 mei 2009 @ 15:34:48 #209
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_68774382
vind het zoo leuk om die echotjes te zien!! en je kan het hartje dus al wel mooi horen/ zien bij een eerdere echo lees ik. leuk hoor!

zou het zo leuk vinden als ik tzt met mijn stethoscoop zelf het hartje kan gaan horen... maar dat zal nog wel een poos duren..
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_68774711
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 15:34 schreef Beessie-Jen het volgende:
vind het zoo leuk om die echotjes te zien!! en je kan het hartje dus al wel mooi horen/ zien bij een eerdere echo lees ik. leuk hoor!

zou het zo leuk vinden als ik tzt met mijn stethoscoop zelf het hartje kan gaan horen... maar dat zal nog wel een poos duren..
Dat zou wel vet gaaf luisteren zijn Ik vrees dat wij het straks met een wc rol moeten doen
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_68774985
BJ, wij proberen het af en toe met stethoscoop, maar lief krijgt het niet voor elkaar om het hartje op te snorren... met een wc rol trouwens ook niet...

Hoe vaak mag je rennies nemen?
Fake it till you make it...
  donderdag 7 mei 2009 @ 15:50:15 #212
124696 marlieske
Isa en Ties
pi_68775058
quote:
Op woensdag 6 mei 2009 23:29 schreef Memmel het volgende:
En we hebben het nu wel steeds over softijs van de Mac, maar Marlieske had het volgens mij over 'gewoon' macDonalds voer. Ze had het niet specifiek over ijs. En daarom was ik benieuwd waarom ze dat had laten staan.
Tja dat was eigenlijk alleen omdat als ik eenmaal 1x dat voer heb gegeten ik er niet vanaf kan blijven tijdens de zwangerschap en dan had ik er iedere week gezeten en ik wilde deze keer niet 20 kilo aankomen, het was dus zelfbehoud en bescherming en ik vind het nog steeds super knap van mezelf want ik kom er iedere week 4x langs op 50 meter afstand
Ijs of milkshakes daar geef ik trouwens niets om, flurry's mogen van me gestolen worden Het enige dat ik daarvan lekker vind is de garnering zoals m&m's die ze erop doen en ook die liet ik liggen in de supermarkt.
Fijne is nu dus dat ik met kont en al, alweer in mijn oude broeken pas, alleen mijn flubberbuikje moet nog zakken en de wond genezen, maar eeeh ik ben een krappe week terug bevallen dus dat komt met een week of 3 á 4 wel weer in orde. Maar ik had deze ronde geen zin in sportscholen en strenge dieeten om me weer de oude te kunnen voelen, dus pas op de plaats wat betreft snoepen en eten .

Noli kom op meid, die kleine moet maar eens vaart maken.

Seilram ik hoop dat alles goed met jullie is

Hier zijn de kraamtranen weer vertrokken, pffff hakt er wel in hoor ik leek wel een natte krant
Mama van Isa en Ties
  donderdag 7 mei 2009 @ 15:51:28 #213
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_68775118
Ben weer terug van de vk. Alles ok. Nu, met bijna 38 weken pas 4 kilo aangekomen!
Kleine is alleen nog niet ingedaald, dus als nu mijn vliezen breken dan moet ik direct gaan liggen. Mijn horrorscenario voor de trouwerij volgende week wordt steeds dramatischer!
Nou had ik vandaag dus de minst leuke van het verloskundige stel. Ik had graag willen bespreken om toch voor de ruggenprik te kunnen gaan, maar ik vind haar zo niet leuk dat ik dat dus niet heb gedaan.
Maar ik mag toch gewoon aangeven dat zodra de bevalling is begonnen en ik naar het zkh moet en de tijd het nog toelaat, ik graag een ruggenprik wil? Hoeft toch geen medische indicatie meer te zijn?
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_68775137
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 12:56 schreef Ca.ra het volgende:
Dat (helpen in de huishouding) doet de mijne ook. En als ik probeer te helpen word ik weer naar de bank gedirigeerd. Echt zo fijn dat ze dat ongevraagd doen he, voelt als een hele steun.

Over drie uurtjes richting 20-weken echo.... nieuwsgierig! Linda moest ook vandaag, ik ben benieuwd of ze gaat verklappen wat het wordt. En of natuurlijk alles gezond is, want daar gaat het eigenlijk om natuurlijk.
Mja...nou...poe...eigenwijze beeb, haha! Alles gezond, zag er goed uit, tot en met placenta aan toe, maar kindlief was zo eigenwijs op op z'n buik te liggen, dus we konden niks zien. Na een beetje porren van de dokter wordt er gedraaid..en wel: met de billen tegen het echo-apparaat aan. 20 mei herkansing voor het geslacht dus

En Cara?! Bij jou ook alles gezond?
Lotte!
Noah!
  donderdag 7 mei 2009 @ 15:53:30 #215
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_68775212
oeeeeh over tien minuten vertrekken we.... waarom ben ik nou ineens zenuwachtig?
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
  donderdag 7 mei 2009 @ 15:55:38 #216
100369 lunastar
Geniet van het leven
pi_68775292
wupwup welkom en gefeliciteerd... mooie echo's...
pi_68775523
hihi Linda Wel fijn dat alles goed was, daar gaat het om toch?
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
  donderdag 7 mei 2009 @ 16:07:09 #218
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_68775773
ik heb pas 28 mei de 1e afspraak bjj de vk, ben dan ergens rond 11 weken. En dan moet ik ook nog een doorverwijzing voor een echo krijgen dus die zal pas begin juni zijn denk ik.
  Moderator donderdag 7 mei 2009 @ 16:11:13 #219
5428 crew  miss_sly
pi_68775954
Memmel, volgens mij is het inderdaad zo dat sinds een tijdje iedere vrouw bij de bevalling 24/7 om een ruggeprik kan vragen. Niets medische indicatie, gewoon omdat je dat wil.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  donderdag 7 mei 2009 @ 16:13:36 #220
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_68776050
In het ziekenhuis waar ik van Eva ben bevallen kon dat in ieder geval wel. Ik heb mijn ruggeprik laat in de avond nog gehad. Er is in dát ziekenhuis 24 iemand aanwezig die dat kan en mag zetten.
En inderdaad sinds een tijdje kan het in elk ziekenhuis hoorde ik laatst.
  donderdag 7 mei 2009 @ 16:22:48 #221
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_68776458
Het was het eerste dat ik zei toen de vk vroeg of ik het erg vond dat we naar het ziekenhuis gingen: nee... nu kan ik tenminste pijnmedicatie krijgen.
Volgens mij is het tegenwoordig idd zo dat je er hoe dan ook om kan vragen.

Wat is je gewicht netjes Memmel!

WupWup! Welkom!
***
pi_68777267
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 15:48 schreef Nijna het volgende:
BJ, wij proberen het af en toe met stethoscoop, maar lief krijgt het niet voor elkaar om het hartje op te snorren... met een wc rol trouwens ook niet...

Hoe vaak mag je rennies nemen?
maximaal 16 per dag

wow Memmel, wat is je gewicht netjes!!

[ Bericht 5% gewijzigd door Vicky op 07-05-2009 16:52:35 ]
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  donderdag 7 mei 2009 @ 17:23:09 #223
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_68778663
Memmel, niks te vrezen hoor: de kleine jongen heeft het nog prima bij je en gaat vast en zeker blijven zitten tot na de trouwerij

Zo'n stethoscoop is toch ijskoud tegen je lekker warme buik? Geen wonder dat een hartje daar slecht mee te horen valt, baby maakt van schrik natuurlijk een driedubbele salto achterover!

Marlieske, wat fijn dat je je broeken weer past
Had ik ook vorige keer, helaas wilde dat een paar maanden later al niet meer lukken . Note to self: volgende keer niet meer doorvreten alsof je nog zwanger bent...
.... met gevoel voor drama....
  Moderator donderdag 7 mei 2009 @ 17:25:53 #224
5428 crew  miss_sly
pi_68778764
De meubeltjes zijn geleverd volgens schaap, dus straks gaan we alles in elkaar zetten
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_68779257
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 12:22 schreef Brighteyes het volgende:
Poppejans, de jouwe is heel langzaam, en vaak alleen een swoesjswoesj omdat het het bloed door de navelstreng is.
Het hartje van je kindje is echt heel snel, kan niet missen als je ze alletwee een keer gehoord heb zeg maar.
Hmm dan weet ik het echt niet, want bij je schaambeen/lies kan het ook zijn dat je de hartslag van jezelf hoort toch?
Ik zoek toch wel goed, vlakbij schaambeen iets meer richting mn navel hoor ik een hartslag, op de grens van je schaamhaar zeg maar?
Ik vind het wel een grappig ding hoor
Maar morgen hopelijk bij de vk een heel duidelijk hartje
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_68779294
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 17:25 schreef miss_sly het volgende:
De meubeltjes zijn geleverd volgens schaap, dus straks gaan we alles in elkaar zetten
Oh, dat is echt leuk ben benieuwd!
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  Moderator donderdag 7 mei 2009 @ 18:45:13 #227
5428 crew  miss_sly
pi_68780979
Hij heeft de box al in elkaar gezet
Zooo raar, er staat een box in onze huiskamer
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  donderdag 7 mei 2009 @ 18:55:10 #228
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_68781284
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 18:45 schreef miss_sly het volgende:
Hij heeft de box al in elkaar gezet
Zooo raar, er staat een box in onze huiskamer
Wat leuk! Wat voor eentje heb je? Je hebt tegenwoordig hele leuk, maar wij hebben zo'n oude saaie zeshonderstehandse uit het jaar nul. Ook zo stom om een nieuwe te kopen, hij is nog helemaal goed... Ik denk dat ik 'm wit ga verven, lijkt het toch nog ietsje anders.
  donderdag 7 mei 2009 @ 18:56:08 #229
143848 huuphuup
Dorksided
pi_68781326
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 18:45 schreef miss_sly het volgende:
Hij heeft de box al in elkaar gezet
Zooo raar, er staat een box in onze huiskamer

leuk!
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  Moderator donderdag 7 mei 2009 @ 18:57:42 #230
5428 crew  miss_sly
pi_68781385
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 18:55 schreef Tan het volgende:

[..]

Wat leuk! Wat voor eentje heb je? Je hebt tegenwoordig hele leuk, maar wij hebben zo'n oude saaie zeshonderstehandse uit het jaar nul. Ook zo stom om een nieuwe te kopen, hij is nog helemaal goed... Ik denk dat ik 'm wit ga verven, lijkt het toch nog ietsje anders.
Ik vind het ook zo leuk, moet er telkens even naar kijken

We hebben een witte, past het beste bij ons huis en inrichting en we kregen hem gratis bij het kamertje dat we straks in elkaar gaan zetten. Anders hadden we waarschijnlijk ook iets op marktplaats gekocht, hoor. Zal straks even een foto plaatsen in het kinderkamertopic.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  donderdag 7 mei 2009 @ 19:18:31 #231
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_68782125
Tan, wij wonen niet heel ver van jullie volgens mij. Ik heb nog een spik en spanne die je best mag lenen als je een andere wilt maar niet wilt kopen.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  donderdag 7 mei 2009 @ 19:25:52 #232
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_68782402
Leuk leuk Miss Sly!
  donderdag 7 mei 2009 @ 19:29:30 #233
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_68782556
Gaaf miss_sly!
***
pi_68782579
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 14:50 schreef WupWup het volgende:
Hoi! Ik lees al een tijdje mee en heb toch maar besloten dat 'legaal' te gaan doen

Ik ben ruim 12 weken zwanger en op 16 november uitgerekend. Hieronder de echo van vanochtend:
[ afbeelding ]
Welkom Wupwup Wat een prachtige echofoto's, zó lief

Tessie Jouw man slaapt dus écht met zo'n kussen?

Ca.ra Bedcardio!
Hoe was de echo???

Sorbootje, brrr. Zou mij toch ook geen prettig gevoel geven maar wrs is er een simpele verklaring voor zoals Ca.ra al zei? Wel in de gaten houden hoor...

BJ, op naar 4 juni! Spannend!!!

Kersjes geen water meer lusten? Wazig zeg!

Marlieske, fijn dat de kraamtranen weer weg zijn, hopelijk blijft dat zo! In welke topic kan ik foto's van Ties bewonderen? (Ik weet nooit waar de pasgeboren kindjes blijven maar wil ze zoho graag ziehien )

Memmel
maar 4kg aangekomen?! Wauw wat goed

Linda een goede echo gehad! Hoera! Wel jammer dat je het geslacht niet kon zien. Nog even geduld!

Amaranta waar ben jij bevallen? In het Catrien?

Miss geniet van de meubeltjes


Ik hoorde daarstraks dat iemand bij mij om de hoek met 25 weken van haar tweeling bevallen is (begin april). Het jongetje ligt hier in Eindhoven in het ziekenhuis en het meisje in het Radboud in Nijmegen. Beiden hebben al een hartoperatie gehad en bij het meisje is 3/4 van de dikke darm weggenomen ivm infecties, ze heeft of krijgt nu een stoma en het schijnt met beiden helemaal niet goed te gaan Jeetje wat een vreselijk verhaal zeg 25 weken...! Dan zijn kindjes toch nog niet levensvatbaar eigenlijk hé?
#geen
pi_68782774
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 19:29 schreef DuchessX het volgende:

[..]


Tessie Jouw man slaapt dus écht met zo'n kussen?


Ik hoorde daarstraks dat iemand bij mij om de hoek met 25 weken van haar tweeling bevallen is (begin april). Het jongetje ligt hier in Eindhoven in het ziekenhuis en het meisje in het Radboud in Nijmegen. Beiden hebben al een hartoperatie gehad en bij het meisje is 3/4 van de dikke darm weggenomen ivm infecties, ze heeft of krijgt nu een stoma en het schijnt met beiden helemaal niet goed te gaan Jeetje wat een vreselijk verhaal zeg 25 weken...! Dan zijn kindjes toch nog niet levensvatbaar eigenlijk hé?
Haha ja, maar hij vouwt hem dubbel en dan gebruikt ie hem eigenljk gewoon als een extra kussen, of gewoon voor op de bank, doe ik ook heel vaak, zit echt heel lekker

Jeetje, die tweeling met 25 weken! Ik wist niet dat dat kon, zo vroeg al. Hopelijk redden ze het wel.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_68782849
Ow krijg net per email de aankondiging dat op http://www.vente-exclusive.com/nl/home.html (even registreren indien interesse) 10 mei een outlet is van http://www.lilliputiens.be/nl/. Mss zijn er geïnteresseerden?

#geen
pi_68783114
Welkom Wupwup en gefeliciteerd! Wat een lieve foto's!
pi_68783134
Miss sly wat leuk
  donderdag 7 mei 2009 @ 19:52:48 #239
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_68783537
Zo, eten is weer achter de kiezen (prioriteiten he...) en de toekomstige opa en oma's zijn op de hoogte gebracht van de komst van een kleinzoon

Alles was helemaal netjes in orde, groei mooi op schema, geen rare afwijkingen gevonden. Whoeiiiii!

Het enige nadeel is dat we wel twee meisjesnamen hadden en nul jongensnamen. Maar goed, nog een paar maanden om wat te verzinnen zeggen we dan maar. Ik ga maar eens richting namentopic

Oh maar eerst natuurlijk Linda feliciteren! Mooi dat bij jouw kleine ook alles goed is en op naar de herkansing!
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
  donderdag 7 mei 2009 @ 19:55:54 #240
143848 huuphuup
Dorksided
pi_68783672
yaaay een jongetje voor Ca.Ra
mooi dat alles goed was
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_68783885
Wat leuk Ca.Ra een jongetje! Fijn dat bij jou ook alles goed was! Toch wel een geruststelling hah? Ik kreeg op het laatst ook ineens de bibbers...
Lotte!
Noah!
pi_68783931
Ca.ra een jongetje! Fijn dat alles goed was
#geen
  donderdag 7 mei 2009 @ 20:08:27 #243
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_68784145
Ben ook wel blij, ja met maar 4 kg. Ik maak ook even een note to self dat ik niet door blijf vreten zoals nu. No more midnight Big Macs....

Dames met mooie echos: gefeliciteerd!

Wb die ruggenprik, Indien ik daarvoor kies, word ik toch direct medisch? Dan mag ik niet meer bij de vk bevallen toch? Niet dat ik dat nou zo erg vind, maar op de een of andere manier is het eerste antwoord van de dames als ik over pijnbestrijding begin: ja, maar dan kunnen wij je niet meer helpen hoor! Ja, denk ik dan, dat is dan jammer de bammer. Maar ik ga niet in de krampen liggen als dat niet hoeft. Daarvoor heeft het de vorige keer te lang geduurd.
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  donderdag 7 mei 2009 @ 20:16:01 #244
143848 huuphuup
Dorksided
pi_68784462
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 20:08 schreef Memmel het volgende:
Ben ook wel blij, ja met maar 4 kg. Ik maak ook even een note to self dat ik niet door blijf vreten zoals nu. No more midnight Big Macs....

Dames met mooie echos: gefeliciteerd!

Wb die ruggenprik, Indien ik daarvoor kies, word ik toch direct medisch? Dan mag ik niet meer bij de vk bevallen toch? Niet dat ik dat nou zo erg vind, maar op de een of andere manier is het eerste antwoord van de dames als ik over pijnbestrijding begin: ja, maar dan kunnen wij je niet meer helpen hoor! Ja, denk ik dan, dat is dan jammer de bammer. Maar ik ga niet in de krampen liggen als dat niet hoeft. Daarvoor heeft het de vorige keer te lang geduurd.
boeiend? sorry, zo bot bedoel ik het niet, en ook niet naar jou toe haha, maar dat zou echt het laatste zijn wat mij kan interesseren dat bij een ruggeprik niet meer de VK bij de bevalling helpt. Daar zou k niet wakker van liggen
Maar ik heb sowieso 4 vk's, ik ga elke keer bij een ander op afspraak, wie er bij de bevalling dienst heeft is dus nog een verrassing (gelukkig vind ik ze allemaal aardig en maakt het me verder niets uit.)
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  donderdag 7 mei 2009 @ 20:36:41 #245
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_68785350
quote:
Op donderdag 7 mei 2009 20:16 schreef huuphuup het volgende:

[..]

boeiend?
Hahaha, je stealt me de words out of mijn mouth! Maar dat durf ik haar dan ook weer niet in haar gezicht te zeggen! Maar dat was ook het eerste dat bij mij opkwam.
Ik weet nog dat ik vorige keer aan die pijnpomp ging. En dat ze toen wel 10 keer zei dat ze me dan moesten overdragen. NOU EN! Jets dat infuus er nou maar in en donder op, dacht ik toen
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_68786486
Even gauw, nog niet teruggelezen

Mikoxx ligt in het ziekenhuis.
Ze kreeg 'snachts harde buiken, en naar het ziekenhuis gegaan, waar bleek dat ze weeenactiviteit had en 2 cm ontsluiting. Aan de weeenremmers, die leken hun werk te doen, maar sochtends toch weer opnieuw weeenactiviteit. Ze is toen doorgestuurd naar een ander ziekenhuis, omdat ze nog geen 32 weken is. Weer aan de remmers en ze heeft 2 spuiten gehad voor de longrijping van de baby's.
Met de baby's gaat het goed. Ze zijn ws beide in de buurt van de 4 pond.
Ze willen er wel alles aan doen om ze in ieder geval tot 34 weken binnen te houden.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  donderdag 7 mei 2009 @ 21:22:30 #247
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_68787130
Jeetje mikoxx ook al in het ziekenhuis, gaat goed zo met de tweelingmama's. (not) hopelijk blijven ze bij haar inderdaad nog even binnen. Ze loopt nog iets achter op mij. Als je mikoxx spreekt wens haar sterkte van mij!
  donderdag 7 mei 2009 @ 21:23:27 #248
100412 mefke79
komt goed!
pi_68787177
O Mikkox, nee....het ging zo lekker. Bah. Heel veel succes en sterkte komende dagen, ik duim voor je!
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  donderdag 7 mei 2009 @ 21:25:08 #249
143848 huuphuup
Dorksided
pi_68787246
och jemig Mikoxx, hopelijk lukt het en kunnen de beebs lekker blijven zitten tot 34 weken. Sterkte!
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_68787573
jeetje Mikoxx! Sterkte

MamaNik...hoe is het met jou?
#geen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')