Dan moet ze het niet typen. Kap ff lekker d'r moeder uit te hangen en laat d'r zelf anders ff reageren.quote:Op donderdag 30 april 2009 19:08 schreef MASD het volgende:
Je kent de situatie niet, maar ze meende het niet. Meer hoef ik er niet over te zeggen want ze hoeft niet op te draven voor mijn doen.
Die krentebol. moet gewoon diep de grond in, heeft mij ook een keer genaait ergens mee.quote:Op donderdag 30 april 2009 19:09 schreef Zeroku het volgende:
Echt opeens allemaal van die sensatiekindjes in dit topic.
quote:Op donderdag 30 april 2009 19:11 schreef Lauriette91 het volgende:
[..]
Nee.
Maar MASD. Leg het gewoon uit. Dat scheelt problemen.
Waarschijnlijk lult hij gewoon uit zijn nek, zodat we niet boos op krentenbol worden. Maar die vlieger gaat mooi niet op.quote:Op donderdag 30 april 2009 19:11 schreef Lauriette91 het volgende:
[..]
Nee.
Maar MASD. Leg het gewoon uit. Dat scheelt problemen.
Wat denk je zelf..quote:Op donderdag 30 april 2009 19:10 schreef Desunoto het volgende:
MASD je zit toch geen hele posts te verwijderen he?
quote:
Ik ben ook heel benieuwd naar de 'uitleg' idd.quote:Op donderdag 30 april 2009 19:12 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Waarschijnlijk lult hij gewoon uit zijn nek, zodat we niet boos op krentenbol worden. Maar die vlieger gaat mooi niet op.
quote:
Nee, hij lult niet.quote:Op donderdag 30 april 2009 19:12 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Waarschijnlijk lult hij gewoon uit zijn nek, zodat we niet boos op krentenbol worden. Maar die vlieger gaat mooi niet op.
quote:Op donderdag 30 april 2009 19:04 schreef yvonne het volgende:
Stop ff over krentebol. daar hebben we het elders al over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |