abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_68472718
Welkom bij de algemene kennisquiz deel 1527:



Opzet

De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten van een paar delen.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag [bfbram]open staan.[/b] Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!



Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Pas de topic-naam aan in de tekst (Welkom bij alweer het XXXste deel...)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie Topic

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1526:

    BasOne 78
    qonmann 72
    Ofyles2 66
    Cobra4 42
    tomtomaat 40
    LaStrange 34
    De_Hertog 31
    ScottTracy 30
    starla 27
    Susi 26
    Mark 24
    ASroma 21
    Yurithemaster 23
    MaJo 23
    kraaksandaal 15
    Hawaii_Tim 15
    Siniti 14
    Clesar03 13
    Neleos 13
    Meursault 12
    Tanjaa 12
    Bram2301 12
    svk1985 11
    Robbiev85 10
    Etcetera 9
    Terpentin07 9
    Kali-Mist 9
    ElizabethR 8
    PhysicsRules 8
    Carolyne1575 7
    RoofingBurner 7
    Homdeck 6
    Nembrionic 6
    UnderTheWingsOfLove 6
    iamredleader 5
    Rucebo 5
    Morendo 4
    steekbal 4
    vaagsel 4
    slaveloos 4
    mrkrul 3
    norich 3
    Berkery 2
    Dichtpiet. 2
    Belsen 2
    iggy_in_the_house 2
    Sig002 2
    PierreTT 2
    PrintScreen 2
    Yeux 2
    Erkel 1
    redunzl 1
    Asap 1
    boyv 1
    Deceit 1
    Timmmm 1
    Harmonica 1
    rosbief 1
    LadyBlack 1
    Yankee 1
    Twerk 1
    Soempie 1
    Jor_dii 1
    Carolyne1575 1
    -skippybal- 1
    Zeroku 1


    tong80 -6

    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz deel 750
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1250
    Algemene kennis quiz, deel 1300
    Algemene Kennis Quiz Deel 1400
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    Algemene Kennis Quiz # 1510 met dubbele punten
    AKQ 1520
    AKQ 1521 - Spice your live up !
    Algemene Kennis Quiz Deel 1522
    AKQ 1523 met strafpunten
    Algemene Kennis Quiz Deel 1524
    Algemene Kennis Quiz Vijftienhonderdenzesentwintig (1526)

    [ Bericht 8% gewijzigd door tomtomaat op 28-04-2009 20:19:05 ]
  • pi_68472773
    hallo

    tvp
    HO2I Ca2O
    pi_68472840
    geen idee voor de titanic
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68472990
    1912
    pi_68473159
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 20:14 schreef iamredleader het volgende:
    1912
    ik ken het punt wel even toe:

    Tijdens de eerste reis van de RMS Titanic in april 1912 kwam het schip in aanvaring met een ijsberg; een deel van de stuurboordzijde werd op verscheidene plaatsen doorboord, en binnen drie uur was het schip gezonken

    Stand
    iamredleader 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Redactie Frontpage dinsdag 28 april 2009 @ 20:18:49 #7
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68473174
    Kunnen we dan niet beter hier verder gaan?
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_68473204
    Ik vind alles best, Etcetera 1 punt in het andere topic, ik een punt hier... wat maakt het uit.
      Redactie Frontpage dinsdag 28 april 2009 @ 20:19:42 #9
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68473219
    Neem jij 'm maar, kan ik verder met Lost
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      Redactie Frontpage dinsdag 28 april 2009 @ 20:19:54 #10
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68473223
    En jij was 2 minuten eerder met je antwoord
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:20:10 #11
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68473238
    Goed idee.

    We voegen de punten zo samen.
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:20:12 #12
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68473251
    Hier is beter, de stand is bijgewerkt!

    Simpele vraag, hou het tempo hoog.

    In Israel viert men vandaag (dinsdag 28 april) Jom Hazikaron. Met welke Nederlandse feestdag is dit min of meer vergelijkbaar?

    [ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 28-04-2009 20:20:40 ]
    pi_68473262
    Ook goed. Ik had als 300e poster ook een nieuw topic aangemaakt, maar tomtomaat kon blijkbaar nog een 301e post plaatsen. Ik snap ook niet hoe hij dat doet. Ik denk dat het wel goed komt zo.
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:20:47 #15
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68473268
    Pinksteren?

    @mrkrul: trek het je niet aan, zoiets gebeurt wel vaker.
    pi_68473303
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 20:20 schreef mrkrul het volgende:
    Ook goed. Ik had als 300e poster ook een nieuw topic aangemaakt, maar tomtomaat kon blijkbaar nog een 301e post plaatsen. Ik snap ook niet hoe hij dat doet. Ik denk dat het wel goed komt zo.
    en welkom volgens mij ben je een nieuwe speler
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68473312
    bevrijdingsdag?
    HO2I Ca2O
      Redactie Frontpage dinsdag 28 april 2009 @ 20:21:46 #18
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68473318
    Jom Kipoer ofzo?
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_68473350
    5 mei ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68473375
    Pinksteren
    Bevrijdingsdag -> heel warm!
    Jom Kipoer is een Joodse feestdag, de vraag was "met welke NEDERLANDSE feestdag"
    pi_68473399
    4 mei
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:23:04 #22
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68473400
    Hemelvaartsdag?
    pi_68473414
    4 mei ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Redactie Frontpage dinsdag 28 april 2009 @ 20:23:23 #24
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68473431
    4 mei? Maar da's geen feestdag toch
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_68473434
    @Ofyles2: doe ik ook niet, maar even voor de duidelijkheid: hoeveel posts gaan er in een forum? 300 of 301? Daarna zal ik ophouden met neuzelen.
      Redactie Frontpage dinsdag 28 april 2009 @ 20:24:15 #26
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68473474
    Heeel soms kan er een 301ste post gezet worden door een gewone user Puur toeval vaak
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_68473479
    4 mei is goed

    PhysicsRules +1

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    pi_68473484
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 20:23 schreef mrkrul het volgende:
    @Ofyles2: doe ik ook niet, maar even voor de duidelijkheid: hoeveel posts gaan er in een forum? 300 of 301? Daarna zal ik ophouden met neuzelen.
    De laatste post heeft altijd nr. 301 in het tpoic...
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:24:40 #29
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68473504
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 20:23 schreef mrkrul het volgende:
    @Ofyles2: doe ik ook niet, maar even voor de duidelijkheid: hoeveel posts gaan er in een forum? 300 of 301? Daarna zal ik ophouden met neuzelen.
    300 als je de OP niet meetelt.
    pi_68473708
    ok dank ik ga nu even hardlopen wellicht tot straks
    pi_68473890
    Vraag is onderweg, was even inspiratieloos
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_68473981
    quote:
    het Oudgriekse woord voor overdreven trots, hoogmoed, overmoed, grootheidswaanzin, brutaliteit, onbeschaamdheid met name tegenover de Griekse goden en/of de goddelijke wereldorde. Het woord heeft geen goede Nederlandse vertaling die het begrip volledig dekt, maar kan in de moderne tijd nog het beste omschreven worden met het gezegde 'hoogmoed komt voor de val'.
    Wat is
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:36:12 #33
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68474013
    Potentia?
    pi_68474274
    aristocratie ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:47:42 #35
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68474501
    Hubris
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      Redactie Frontpage dinsdag 28 april 2009 @ 20:50:26 #36
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68474622
    narcisme?
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:53:34 #37
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68474778
    tvp
    Half bezopen is weggegooid geld.
    pi_68474814
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 20:47 schreef De_Hertog het volgende:
    Hubris
    opgezocht. Hybris is het juiste antwoord. Vraagsteller is weg en ik denk dat dit wel goed genoeg is.

    De_Hertog +1

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:54:58 #39
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68474837
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 20:54 schreef tomtomaat het volgende:

    opgezocht. Hybris is het juiste antwoord. Vraagsteller is weg en ik denk dat dit wel goed genoeg is.

    In het Grieks van de y uitgesproken worden als u
    Half bezopen is weggegooid geld.
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:56:50 #40
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68474912
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 20:54 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    opgezocht. Hybris is het juiste antwoord. Vraagsteller is weg en ik denk dat dit wel goed genoeg is.
    Al is het alleen maar omdat de transcriptie van het griekse alfabet geen exacte wetenschap is

    Welke Duitse protestgroep zong 'Tanz den Mussolini'?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:57:21 #41
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68474932
    Wir sind Helden?
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:58:23 #42
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68474982
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 20:56 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Al is het alleen maar omdat de transcriptie van het griekse alfabet geen exacte wetenschap is

    Welke Duitse protestgroep zong 'Tanz den Mussolini'?
    Helaas.

    Het nummer heet 'Der Mussolini', en naast de Mussolini worden ook de Adolf Hitler en de Jesus Christus gedanst.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_68474999
    BAP?
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:59:16 #44
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68475014
    Kraftwerk?
      dinsdag 28 april 2009 @ 20:59:23 #45
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68475018
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 20:58 schreef tomtomaat het volgende:
    BAP?
    De middelste letter is goed
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:03:10 #46
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:04:58 #47
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68475257
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:03 schreef Ofyles2 het volgende:
    TAG?
    Ook niet..

    De groep heeft in 2003 een korte comeback beleefd, aangevoerd door de de single 'Der Sherif', een protestlied tegen de regering-Bush. Sowieso hebben ze 'iets' met Amerika..
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:08:10 #48
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68475420
    DAB?
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:09:45 #50
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68475478
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:08 schreef mrkrul het volgende:
    DAB?
    Het wordt wel erg gokken zo, maargoed. De eerste twee letters zijn goed. Deutsch-Amerikanischer...
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_68475525
    DAR? Deutsch-Amerikanischer Reinheidsgebot?

    (of DienstAfvalReiniging)
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:11:08 #52
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:11:41 #53
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68475577


    Ze zijn een stuk vriendelijker in hun bandnaam dan in hun songteksten.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_68475621
    DAF

    Deutsch-Amerikanischer-Freundlichkeit?
    pi_68475622
    DAF
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:13:52 #56
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68475685
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:12 schreef mrkrul het volgende:
    DAF

    Deutsch-Amerikanischer-Freundlichkeit?
    Freundschaft. Maar de afkorting is goed.

    mrkrul +1

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_68475885
    Welke atleet moest op de olympische spelen van 1988 zijn gouden medaille op de 100 meter sprint inleveren
    pi_68475898
    ben johnson
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68475920
    qonmann +1

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul
    qonmann +1
    pi_68476045
    , (Brightwater, 30 augustus 1871 - Cambridge (Engeland), 19 oktober 1937) was een Nieuw-Zeelands-Britse natuur- en scheikundige. Hij wordt ook wel de vader van de kernfysica genoemd.

    Wie is hij ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:22:27 #61
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68476104
    Boyle?
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:23:04 #62
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68476128
    Rutherford?
    Half bezopen is weggegooid geld.
    pi_68476162
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:23 schreef PierreTT het volgende:
    Rutherford?
    Yep


    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 1
    PierreTT 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:24:07 #64
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68476175
    Had ik moeten weten...
    pi_68476273
    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 1
    PierreTT 1
    [/quote]
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:27:16 #66
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68476336
    Wat is ?

    De is in Europa een van de grootste/belangrijkste toerwagen kampioenschappen. Het wordt samen met het WTCC gezien als de Formule 1 van de toerwagens.
    Het is van oorsprong Duits. De meeste races worden dan ook gereden in Duitsland, maar er wordt ook gereden op andere internationale circuits zoals Zandvoort. De teams (en auto's) zijn (tegenwoordig) ook allemaal Duits.
    Half bezopen is weggegooid geld.
    pi_68476382
    zDTM
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:28:57 #68
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:31:41 #69
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68476551
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:28 schreef tomtomaat het volgende:
    zDTM
    Ik neem aan dat je zonder de z bedoelde, DTM is namelijk goed

    tomtomaat +1





    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 1
    PierreTT 1
    tomtomaat 1
    Half bezopen is weggegooid geld.
    pi_68476647
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:31 schreef PierreTT het volgende:

    [..]

    Ik neem aan dat je zonder de z bedoelde, DTM is namelijk goed

    Inderdaad, die heb ik perongeluk bij geshift...
    pi_68476742
    Noem 3 nederlandse Eurovisiesongfestival winnaars?

    Ik ga ze nu opzoeken...
    pi_68476775
    cory brocken leny kuhr teach-in
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68476789
    leny -- lenny
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68476908
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:36 schreef qonmann het volgende:
    cory brocken leny kuhr teach-in
    Nederland won vier keer met; Net als toen door Corry Brokken (1957), Een beetje door Teddy Scholten (1959), De troubadour door Lenny Kuhr (1969, gedeelde winst) en Ding-a-dong door Teach-In (1975).

    Er waren er maar 4...

    qonmann +1
    pi_68476932
    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 2
    PierreTT 1
    tomtomaat 1
    pi_68477108

    Hoe heet deze techniek ? (1 woord)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68477152
    pikeren
    pi_68477256
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:43 schreef tomtomaat het volgende:
    pikeren
    piqué

    Fonetish is dat hetzelfde


    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 2
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68477434
    is een Italiaanse wijn, de naam van de druivensoort waar de wijn van is gemaakt en van de streek in waar deze vandaan komt.

    kan zowel een rode, een witte als een roséwijn zijn. Verder zijn er zowel zeer lichte zoete varianten als wat drogere. De wijn is normaal gesproken licht mousserend (koolzuurhoudend), dat wil zeggen, licht prikkelend.

    Wat is ?
    pi_68477500
    chianti ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68477720
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:50 schreef qonmann het volgende:
    chianti ?
      dinsdag 28 april 2009 @ 21:55:57 #82
    46794 Berkery
    Fat bastard
    pi_68477747
    Lambrusco
    No Dukes of Hazzard in the classroom
    pi_68477848
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 21:55 schreef Berkery het volgende:
    Lambrusco
    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 2
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:06:37 #84
    46794 Berkery
    Fat bastard
    pi_68478161
    Welke titel?
    quote:
    is een boek van Ken Kesey (1962), een film naar het boek, geregisseerd door Milos Forman in 197x en een Nederlandse toneelbewerking. Het vertelt het verhaal van de criminele herrieschopper (in de film gespeeld door ), die in een psychiatrische inrichting terechtkomt.
    No Dukes of Hazzard in the classroom
    pi_68478368
    one flew over the cuckoo's nest ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:16:49 #86
    46794 Berkery
    Fat bastard
    pi_68478567
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:11 schreef qonmann het volgende:
    one flew over the cuckoo's nest ?
    Krek
    qonmann + 1

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 3
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    No Dukes of Hazzard in the classroom
    pi_68479059

    De naam van de middelste dame ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:29:13 #88
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68479147
    Aaf Brandt Corstius
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:29:42 #89
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68479170
    De twee anderen zijn Sebastiaan Meijer en Ahmed Aboutaleb.
    pi_68479203
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:29 schreef Ofyles2 het volgende:
    Aaf Brandt Corstius
    Een abc'tje ..voor jou


    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 3
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68479230
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:29 schreef Ofyles2 het volgende:
    De twee anderen zijn Sebastiaan Meijer en Ahmed Aboutaleb.
    helaas zijn er geen bonuspunten uit te delen..maar anders
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:36:24 #92
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68479537
    Wie is

    (Brunswijk, 30 april 1777 – Göttingen, 23 februari 1855) was een Duits wiskundige en natuurkundige, die een zeer belangrijke bijdrage heeft geleverd aan een groot aantal deelgebieden van de wiskunde en de exacte wetenschappen. Daaronder vallen zeker de getaltheorie, statistiek, analyse, differentiaalmeetkunde, geodesie, elektrostatica, astronomie en de optica.
    pi_68479559
    Gauss
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68479582
    Friedrich als het goed is
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:37:37 #95
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68479599
    Jawohl!

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 4
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    pi_68479655
    Herstel, Leibnitz gezien de differentiaalmeetkunde
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68479671
    oh was toch goed..hmm
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator dinsdag 28 april 2009 @ 22:39:41 #98
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68479722
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_68479790
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:39 schreef MaJo het volgende:
    Majo
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:41:21 #100
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68479818
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:38 schreef qonmann het volgende:
    Herstel, Leibnitz gezien de differentiaalmeetkunde
    Eerste antwoord was goed.
    pi_68479825
    Welk bekend spel werd bedacht door Klaus Teuber ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:41:46 #102
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68479833
    Cluedo?
      Moderator dinsdag 28 april 2009 @ 22:41:46 #103
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68479834
    Qonnie
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_68479873
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:41 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Eerste antwoord was goed.
    Zag het ja, kende Gauss niet van de differentiaal meetkunde, maar hij was ook een echte omnivoor
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:44:35 #105
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68479958
    Gokje: Mens erger je niet?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68479991
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:44 schreef ScottTracy het volgende:
    Gokje: Mens erger je niet?
    veel recenter
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:46:03 #107
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68480044
    Kolonisten van Catan?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:46:18 #108
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68480058
    Kolonisten van Catan
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_68480099
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:46 schreef ScottTracy het volgende:
    Kolonisten van Catan?
    wat geef ik toch ook to_the_point hints


    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 4
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:48:41 #110
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68480183
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:47 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    wat geef ik toch ook to_the_point hints
    Inderdaad, hulde
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:49:26 #111
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68480222
    Welke Nederlandse film zal dit jaar worden vertoond op het filmfestival van Cannes?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:52:10 #112
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68480360
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:48 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Inderdaad, hulde
    En ik wist het zonder
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:53:06 #113
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68480415
    Een film van Alex van Warmerdam.
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:53:42 #114
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68480441
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:53 schreef Ofyles2 het volgende:
    Een film van Alex van Warmerdam.
    Dit keer niet
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:53:42 #115
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68480479
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:53 schreef Yurithemaster het volgende:
    zijn er zelfs 2
    1 is genoeg voor het punt
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:54:35 #117
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68480480
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:53 schreef Yurithemaster het volgende:
    zijn er zelfs 2
    Echt waar? Dacht maar 1 Nja, als je er één kan noemen is het voldoende...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:56:40 #118
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68480580
    Hint

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:57:47 #119
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      dinsdag 28 april 2009 @ 22:59:23 #120
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68480689
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:57 schreef Yurithemaster het volgende:
    wit licht
    Yuri +1

    Wit Licht geselecteerd voor filmfestival Cannes

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 4
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 1
    Yurithemaster 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:00:12 #121
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68480722
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 22:54 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Echt waar? Dacht maar 1 Nja, als je er één kan noemen is het voldoende...
    Nederlander met twee films naar Cannes
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:01:03 #122
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68480770
    quote:
    Thanks, dat had ik nog niet gelezen
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:07:05 #123
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:07:41 #124
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68481031
    Rad van Fortuin
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:07:56 #125
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68481046
    Hé wat leuk dat muziekje heb ik altijd al willen hebben
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68481073
    Jaaah ..Leotine, draai de bordjes maar om ..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:11:11 #127
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68481162
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:07 schreef ScottTracy het volgende:
    Rad van Fortuin
    Scotty+1

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 4
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 1
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:15:04 #128
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68481285
    Welke sport wordt hier beoefend?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68481312
    nog nooit gezien..:)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:17:07 #130
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_68481361
    zaal-lacrosse?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_68481365
    tamponhockey
    HO2I Ca2O
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:17:20 #132
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:17:58 #133
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:18:28 #134
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68481405
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:17 schreef Robbiev85 het volgende:
    tamponhockey
    Eigenlijk knotsbal, maar ik reken dit gewoon goed, want wij noemden het ook zo Geweldige sport! Wordt vooral door scholieren en studenten beoefend

    Robbiev85 +1

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 4
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 1
    Robbiev85 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68481582
    dat waren nog eens tijden ja

    hoe heet deze plant?

    HO2I Ca2O
    pi_68481597
    dovennetel
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68481634
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:24 schreef qonmann het volgende:
    dovennetel
    qonmann +1

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 1
    Robbiev85 1
    HO2I Ca2O
    pi_68481728
    Ik zoek een schrijver

    * 1905 - Wiener-Bauernfeld-Preis; (literatuurprijs van de Stadt Wien, voor: Peter Camenzind; Boccaccio en Franz von Assisi)
    * 1928 - Mejstrik-Preis (Wiener Schiller-Stiftung)
    * 1936 - Gottfried-Keller-Preis
    * 1946 - Nobelprijs voor de Literatuur
    * 1946 - Goethepreis der Stadt Frankfurt
    * 1947 - Eredoctoraat van de Universiteit Bern
    * 1950 - Wilhelm-Raabe-Preis
    * 1954 - Orden pour le mérite; (opgenomen in de in 1842 door Koning Frederik Willem IV van Pruisen opgerichtte 'Orde' voor wetenschappen en kunsten)
    * 1955 - Friedenspreis des Deutschen Buchhandels


    Veel meer kun je niet winnen, hoe heet hij ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:31:23 #139
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68481858
    Gunter Grass?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:34:09 #140
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_68481957
    Goethe?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_68481972
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:31 schreef De_Hertog het volgende:
    Gunter Grass?
    Nein., aber auch sehr bekannt (deze is ouder)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:37:20 #142
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:37:25 #143
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_68482074
    Geen idee, lette nooit zo goed op bij literatuurgeschiedenis
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68482087
    Bekendste werk wellicht
    Der Steppenwolf
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:38:15 #145
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68482103
    Thomas Mann?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:38:24 #146
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_68482112
    Aargh, als hardrocker hoor ik die dan te weten.....
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_68482164
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:38 schreef De_Hertog het volgende:
    Thomas Mann?
    Nee.
    In 1972 verfilmde Conrad Rooks boek Siddharta.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:40:54 #148
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68482200
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:40 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Nee.
    In 1972 verfilmde Conrad Rooks boek Siddharta.
    Ik ken helaas zijn boeken (tot nu toe) nog niet, maar we gaan gewoon verder met de beroemde Duitse schrijvers:

    Heinrich Boll?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_68482223
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:40 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Ik ken helaas zijn boeken (tot nu toe) nog niet, maar we gaan gewoon verder met de beroemde Duitse schrijvers:

    Heinrich Boll?
    we zijn er bijna, zijn voornaam begint ook met een H
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:41:42 #150
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_68482230
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:40 schreef De_Hertog het volgende:
    Heinrich Boll?
    Die had ik op mijn boekenlijst.

    Hesse?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:42:33 #151
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68482261
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:41 schreef Mark het volgende:

    [..]

    Die had ik op mijn boekenlijst.

    Hesse?
    Damn! Ik was er bijna
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_68482271
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:41 schreef Mark het volgende:

    [..]

    Die had ik op mijn boekenlijst.

    Hesse?
    Herman Hesse

    Stand in deel 1527
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 1
    Robbiev85 1
    Mark 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:47:00 #153
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_68482422
    Welke TV-serie?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_68482531
    mcgyver!!!!!!!!
    HO2I Ca2O
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:52:41 #155
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_68482627
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:50 schreef Robbiev85 het volgende:
    mcgyver!!!!!!!!
    Natuurlijk

    robbiev85 +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 1
    Robbiev85 2
    Mark 1

    Welterusten!
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:52:44 #156
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68482809
    inkoppertje:

    " I ain't gettin' on no plane "

    van wie?
    HO2I Ca2O
      dinsdag 28 april 2009 @ 23:57:52 #158
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68482864
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:57 schreef Yurithemaster het volgende:
    mr T
    naturlich!

    Yurithemaster +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 2
    Robbiev85 2
    Mark 1
    HO2I Ca2O
      woensdag 29 april 2009 @ 00:04:40 #160
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68483032
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 23:58 schreef Robbiev85 het volgende:
    Yurithemaster +1
    Jeej

    Cast van welke film

    Kevin Spacey
    Russell Crowe
    Guy Pearce
    James Cromwell
    Kim Basinger
    Danny DeVito
    pi_68483045
    LA Confidential
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68483054
    Heb ik kort geleden ook nog gevraagd toevallig!! Schitterende film
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      woensdag 29 april 2009 @ 00:05:40 #163
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68483059
    LA Confedential?
    Weisst
      woensdag 29 april 2009 @ 00:06:38 #164
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68483087
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 00:05 schreef ScottTracy het volgende:
    LA Confidential
    Scotty+1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 1
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 2
    Robbiev85 3
    Mark 1
    pi_68483125
    Weet toevallig iemand wie dit is?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      woensdag 29 april 2009 @ 00:08:33 #166
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68483151
    Engels uiterlijk en vast één of andere DJ. Gokje: Pete Tong?
    Weisst
    pi_68483164
    dit is iemand die niet verantwoord bezig is in een laboratorium, ALTIJD de bril op de neus zetten, niet op je hoofd!
    HO2I Ca2O
    pi_68483206
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 00:08 schreef erkel het volgende:
    Engels uiterlijk en vast één of andere DJ. Gokje: Pete Tong?
    Het is een Brit (maar geen Engelsman) maar hij zit wel in de muziek
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      woensdag 29 april 2009 @ 00:11:20 #169
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68483243
    Leadzanger Snow Patrol?
    Weisst
    pi_68483278
    Hij is vooral bekend als producer en brengt zelf af en toe ook een (electronische) single uit.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      woensdag 29 april 2009 @ 00:13:11 #171
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68483296
    Mark Ronson?
    Weisst
    pi_68483348
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 00:13 schreef erkel het volgende:
    Mark Ronson?
    Ik vond 'em eigenlijk ook wel iets te moeilijk. Zijn bekendste single is "Acceptable in the 80's" maar ik ga zo wel een nieuwe vraag verzinnen
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      woensdag 29 april 2009 @ 00:19:43 #173
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68483523
    Eigenlijk nog nooit van deze persoon gehoord of gelezen.
    Weisst
    pi_68483611
    Het was Calvin Harris. Heeft recent nog een geweldige single uitgebracht:


    Nieuwe vraag:

    Wat is tot op heden de grootste pandemie uit de geschiedenis?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      woensdag 29 april 2009 @ 00:23:37 #175
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68483647
    De pest?
    Weisst
      woensdag 29 april 2009 @ 00:23:56 #176
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68483657
    In de middeleeuwen
    Weisst
    pi_68483662
    Aids ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_68483712
    Spaanse griep
    pi_68483782
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 00:25 schreef iamredleader het volgende:
    Spaanse griep
    Ja, naar schatting 20 tot 100 miljoen doden, nog meer dan de Zwarte Dood

    iamredleader +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 2
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68483886
    vraag volgt!
      woensdag 29 april 2009 @ 00:32:41 #181
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68483922
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 00:27 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Ja, naar schatting 20 tot 100 miljoen doden, nog meer dan de Zwarte Dood
    ... of de eerste wereldoorlog net daarvoor..
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_68484021
    Even een makkelijke:

    Wie speelde mr. Spock in de originele Star Trek series en films?
      woensdag 29 april 2009 @ 00:36:47 #183
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68484029
    William Shatner?
    Weisst
      woensdag 29 april 2009 @ 00:37:44 #184
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      woensdag 29 april 2009 @ 00:42:02 #185
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68484139
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 00:37 schreef Yurithemaster het volgende:

    [..]

    dat was kirk

    geen idee verder
    Ohja
    Weisst
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 00:43:39 #186
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484175
    Lenard nemoy?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68484233
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 00:43 schreef Cobra4 het volgende:
    Lenard nemoy?
    Leonard Nimoy, maar ik keur hem goed

    Cobra4 +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 2
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 1
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 00:48:27 #188
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484276
    Noem 3 van de 4 koningssteden van Marokko.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68484303
    Marrakesh en Fez in elk geval
      woensdag 29 april 2009 @ 00:51:46 #190
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68484350
    en Casablanca?
    Weisst
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 00:57:18 #191
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484445
    Marrakesh en Fez zijn goed. Casablanca niet.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68484614
    Ik weet het niet...
      Moderator woensdag 29 april 2009 @ 01:07:49 #193
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68484629
    Rabat
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:08:08 #194
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484635
    1 van de andere twee is de hoofdstad.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:08:58 #195
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484651
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:07 schreef MaJo het volgende:
    Rabat
    And MaJo scores.

    MaJo +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 2
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 1
    MaJo 1
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 01:10:45 #196
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_68484684
    MaJo, korte vraag in de SC
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
    pi_68484695
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:10 schreef Nembrionic het volgende:
    MaJo, korte vraag in de SC
    Maar daar zijn geen punten te vergeven
      Moderator woensdag 29 april 2009 @ 01:12:11 #198
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68484712
    Rabat was nogal voor de hand liggend omdat daar het paleis van de koning is

    hoe heette ho chi minh stad tot 1975?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:12:47 #199
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484719
    Saigon?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator woensdag 29 april 2009 @ 01:14:30 #200
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68484748
    En het punt gaat weer terug

    Cobra +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 2
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 2
    MaJo 1
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:20:15 #201
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484821
    ligt op een vlakke plaats in de vallei van de Eem aan de rand van afzetting uit de IJstijd. Ontstaan in de Middeleeuwen, heeft de plaats een middeleeuwse kern met grachten en wallen.

    Welke stad?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator woensdag 29 april 2009 @ 01:21:13 #202
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68484845
    Naarden?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:21:47 #203
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484856
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:21 schreef MaJo het volgende:
    Naarden?
    Neen
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator woensdag 29 april 2009 @ 01:24:17 #204
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68484898
    Nijmegen?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:25:11 #205
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484910
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:24 schreef MaJo het volgende:
    Nijmegen?
    Nen ook niet. Je moet meer in de buurt van Naarden zoeken dan Nijmegen
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 01:25:48 #206
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68484927
    Bussum?
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:25:55 #207
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484932
    De grachten werden behouden, maar de wallen werd voor een groot deel in de 19de eeuw afgebroken. De stad bezit daardoor twee singels (rondwegen).
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator woensdag 29 april 2009 @ 01:26:22 #208
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68484939
    Utrecht toch niet?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:26:48 #209
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68484950
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:26 schreef MaJo het volgende:
    Utrecht toch niet?
    Neen, noordelijker
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator woensdag 29 april 2009 @ 01:27:08 #210
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68484957
    Haarlem?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      woensdag 29 april 2009 @ 01:28:52 #211
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68484982
    Baarn?
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 01:29:33 #212
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68484995
    Eemnes
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator woensdag 29 april 2009 @ 01:29:54 #213
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68485001
    Ik heb nu de hele HUN-lijn afgewerkt dus als het niet goed is dan weet ik het niet meer
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:33:27 #214
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485052
    Globaal tussen Utrecht en het IJsselmeer.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 01:33:51 #215
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68485058
    Spakenburg?
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 01:35:36 #216
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68485082
    Maarssen?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator woensdag 29 april 2009 @ 01:35:40 #217
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_68485083
    Hoorn?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:37:13 #218
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485102
    vormt het regiocentrum voor Bunschoten-Spakenburg, Hoevelaken, Leusden, Soest en Baarn.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 01:38:28 #219
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68485115
    Barneveld?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 29 april 2009 @ 01:42:28 #220
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:43:33 #221
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485162
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:42 schreef Yurithemaster het volgende:
    amersfoort


    Yuri +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 3
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 2
    MaJo 1
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 01:45:51 #222
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68485183
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:43 schreef Cobra4 het volgende:
    Yuri +1
    Jeej

    Waar kennen we het cruiseschip de Pacific Princess van
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:46:13 #223
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485186
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:45 schreef Yurithemaster het volgende:

    [..]

    Jeej

    Waar kennen we het cruiseschip de Pacific Princess van
    The Love Boat?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 01:47:35 #224
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68485196
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:46 schreef Cobra4 het volgende:

    [..]

    The Love Boat?
    Cpbra4+1


    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 1
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 3
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 3
    MaJo 1
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:49:34 #225
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485206


    Wat is de naam van deze acteur?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 01:49:47 #226
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68485207
    Henry Winkler
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:50:51 #227
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485220
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 01:49 schreef Ofyles2 het volgende:
    Henry Winkler
    Ofyles2 +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 1
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 3
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 3
    MaJo 1
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 01:54:30 #228
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68485244
    Zangeres gezocht:

    Miriam Carlsson (Stockholm, 12 juni 1979), beter bekend onder haar artiestennaam , is een Zweedse zangeres. Eind jaren '90 had ze succes met de singles Show me love en Do you know (What it takes). In 2007 beleeft ze een succesvolle comeback met de single With every heartbeat.
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:55:46 #229
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485252
    Meja?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 01:56:14 #230
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 01:58:40 #231
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485272
    Izabella?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 01:59:09 #232
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485275
    Robyn?
    Half bezopen is weggegooid geld.
      woensdag 29 april 2009 @ 01:59:25 #233
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68485277
    Ze heeft wel met Meja samengewerkt.

    Over Madonna is ze minder te spreken.
      woensdag 29 april 2009 @ 02:01:11 #234
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68485291
    Brå!

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 2
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 3
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 3
    MaJo 1
      woensdag 29 april 2009 @ 02:07:59 #235
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485328
    Waar komt het logo van Audi, de welbekende 4 ringen, vandaan? Dat wil zeggen, waar staat het voor?
    Half bezopen is weggegooid geld.
      woensdag 29 april 2009 @ 02:08:21 #236
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      woensdag 29 april 2009 @ 02:08:58 #237
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485336
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 02:08 schreef Yurithemaster het volgende:
    de 4 banden van een auto?
    Zou heel goed kunnen ja, maar is het niet!
    Half bezopen is weggegooid geld.
      woensdag 29 april 2009 @ 02:18:27 #238
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485404
    Nee, niemand? Kleine hint: Er waren ooit 4 autobedrijven...totdat....
    Half bezopen is weggegooid geld.
      woensdag 29 april 2009 @ 02:19:42 #239
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      woensdag 29 april 2009 @ 02:19:55 #240
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      woensdag 29 april 2009 @ 02:21:36 #241
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485426
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 02:19 schreef Yurithemaster het volgende:
    ze samen gingen in met audi? dus de 4 ringen in elkaar gehaakt
    Goed genoeg!
    quote:
    De Auto-Union ontstond in 1932 uit een fusie van Audi, DKW, Horch en Wanderer. Hieruit ontstonden de 4 ringen uit het logo van de Auto-Union, welke vandaag de dag nog steeds gebruikt wordt door Audi.
    Yurithemaster +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 2
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 4
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 3
    MaJo 1
    Half bezopen is weggegooid geld.
      woensdag 29 april 2009 @ 02:23:04 #242
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68485435
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 02:21 schreef PierreTT het volgende:
    Yurithemaster +1
    Jeej

    Wie word hier gepersifleerd door ellen degeneres


      woensdag 29 april 2009 @ 02:30:03 #243
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485464
    Was dat niet Bjork?
    Half bezopen is weggegooid geld.
      woensdag 29 april 2009 @ 02:32:04 #244
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68485474
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 02:30 schreef PierreTT het volgende:
    Was dat niet Bjork?
    PierreTT+1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 3
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 4
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 3
    MaJo 1
      woensdag 29 april 2009 @ 02:37:22 #245
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485491
    Wat is ?

    wordt gezien als de opvolger voor GSM/GPRS en biedt net als de voorgangers zowel circuitgeschakelde als pakketgeschakelde communicatiediensten. wordt bedreven in de frequentieband tussen 2.0-2.15 GHz.
    wordt ook de derde generatie (3G) mobiele communicatie genoemd en is niets meer dan een stelsel van afspraken tussen aanbieders van verschillende mobiele netwerken. biedt een grotere verbindingssnelheid t.o.v. andere mobiele systemen.
    Half bezopen is weggegooid geld.
      woensdag 29 april 2009 @ 02:43:10 #246
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      woensdag 29 april 2009 @ 02:43:17 #247
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
      woensdag 29 april 2009 @ 02:43:47 #248
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485520
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 02:43 schreef Yurithemaster het volgende:
    UMTS?
    Ja hoor

    Yurithemaster +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 3
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 5
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 3
    MaJo 1
    Half bezopen is weggegooid geld.
      woensdag 29 april 2009 @ 02:52:52 #249
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      woensdag 29 april 2009 @ 02:55:12 #250
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485570
    baywatch
    Half bezopen is weggegooid geld.
      woensdag 29 april 2009 @ 02:56:53 #251
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68485578
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 02:55 schreef PierreTT het volgende:
    baywatch
    PierreTT+1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 4
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 5
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 3
    MaJo 1
      woensdag 29 april 2009 @ 03:00:47 #252
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485604
    Wat is ?

    is een manier van zingen die vooral bekend is uit de Alpenlanden. Het bestaat uit reeksen betekenisloze klanken met afwisselingen van borststem en kopstem (zie ook: stemregister). Typische klanken van het zijn bijvoorbeeld hodaro, iohodra-eho en holada-itti-jo.
    Half bezopen is weggegooid geld.
    pi_68485606
    Jodelen.
      woensdag 29 april 2009 @ 03:02:22 #254
    239294 PierreTT
    Man man man, wat een drama!
    pi_68485612
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 03:01 schreef sig000 het volgende:
    Jodelen.
    Precies

    sig000 +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 3
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 5
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 3
    MaJo 1
    sig000 1
    Half bezopen is weggegooid geld.
    pi_68485626
    Ok

    Wat was de naam van beroemde jodelzangeres uit NL?
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 04:11:43 #256
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485762
    Olga Lawina?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68485780
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 04:11 schreef Cobra4 het volgende:
    Olga Lawina?
    Die reken ik goed, het was Lowina maar Olga maakt veel goed.

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 3
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 5
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 4
    MaJo 1
    sig000 1

    [ Bericht 31% gewijzigd door #ANONIEM op 29-04-2009 04:20:47 ]
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 04:23:38 #258
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485789
    De is een actieve vulkaan in Indonesië, in de straat Soenda tussen Java en Sumatra.

    Wat is
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 04:24:45 #259
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 04:26:29 #260
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485796
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 04:24 schreef Yurithemaster het volgende:
    kraketau?
    Yuri +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 3
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 6
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 4
    MaJo 1
    sig000 1
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 04:40:25 #261
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_68485821
    Jay Lennox.
      woensdag 29 april 2009 @ 04:51:15 #263
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      woensdag 29 april 2009 @ 05:02:58 #264
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 06:06:03 #265
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68485921
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 29 april 2009 @ 06:28:54 #266
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68485956
    Stephen Colbert
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      woensdag 29 april 2009 @ 07:17:37 #267
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_68486189
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 06:28 schreef De_Hertog het volgende:
    Stephen Colbert
    Even opgezocht omdat ik zo weg moet, ik had het fout, de vraag staat nog open.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 10:31:10 #268
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68489786
    Jon Stewart
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Redactie Frontpage woensdag 29 april 2009 @ 10:37:06 #269
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68490022
    Gecheckt

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 3
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 6
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 4
    MaJo 1
    sig000 1
    Hawaii_Tim 1
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 10:44:53 #270
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68490293
    Waarom dat nou zo lang moest duren...

    Hoe heet het baasje van Garfield? Voor- en achternaam!
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 10:52:19 #271
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68490530
    John ....... euhmm ?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 10:56:00 #272
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68490653
    Jon is goed, nu de achternaam nog. Als die om 11:15 niet gepost is, krijg je het punt en kunnen we verder
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_68490743
    jon arbuckle
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 11:02:18 #274
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68490835
    svk1985, jouw naam herken ik niet. Heb je de OP goed gelezen? Het is wel goed

    svk1985 +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 3
    tomtomaat 2
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 6
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 4
    MaJo 1
    sig000 1
    Hawaii_Tim 1
    svk1985 1
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 11:03:15 #275
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68490862
    Ho, je staat al in de ranglijst met punten . Sorry!
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_68490869
    ja hoor, en kijk maar in eerdere delen, heb tussen 1250 en 1500 ook meegedaan, maar bedankt voor de subtiele beschuldiging

    nieuwe vraag:
    Noem 5 spelers van de gouden volleybalploeg van atlanta 1996
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
    pi_68491054
    Ron Zwerver, Peter Blange, Henk Jan Held, Ron Boudrie, Bas van de Goor, Olaf van der Meulen
    pi_68491215
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 11:08 schreef tomtomaat het volgende:
    Ron Zwerver, Peter Blange, Henk Jan Held, Ron Boudrie, Bas van de Goor, Olaf van der Meulen
    dat zijn er 6, en 1 is er fout
    dus toch nog 5 goeden.... boudrie heeft dacht ik na 1992 niet meer op de os gespeeld

    tomtomaat + 1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 3
    tomtomaat 3
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 6
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 4
    MaJo 1
    sig000 1
    Hawaii_Tim 1
    svk1985 1
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
    pi_68491502
    Ik had Richard Schuil en Guido Gortzen ook nog als reservenamen. Had gedacht dat Boudrie wel goed was



    Welke staat?
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 11:22:00 #280
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68491543
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 11:03 schreef svk1985 het volgende:
    ja hoor, en kijk maar in eerdere delen, heb tussen 1250 en 1500 ook meegedaan, maar bedankt voor de subtiele beschuldiging
    Normaal kijk ik naar de usericon om te weten wie er post. In jouw geval was er geen dus kon ik daar niet op letten, en de naam kwam me ook al niet bekend voor. Omdat ik toch wel een volgende vraag wilde hebben vroeg ik of je de OP had gelezen, vandaar. Vriendjes?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 29 april 2009 @ 11:22:20 #281
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68491566
    Oh enne Michigan
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 11:22:40 #282
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68491577
    Illinois?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68491589
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 11:22 schreef Hawaii_Tim het volgende:

    [..]

    Normaal kijk ik naar de usericon om te weten wie er post. In jouw geval was er geen dus kon ik daar niet op letten, en de naam kwam me ook al niet bekend voor. Omdat ik toch wel een volgende vraag wilde hebben vroeg ik of je de OP had gelezen, vandaar. Vriendjes?
    ja hoor....
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
    pi_68491609
    dan gok ik op wisconsin
    (wou ook illy zeggen)
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
    pi_68491675
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 11:23 schreef svk1985 het volgende:
    dan gok ik op wisconsin
    (wou ook illy zeggen)
    goed gegokt

    svk +1

    Stand in deel 1527:
    iamredleader 2
    PhysicsRules 1
    De_Hertog 1
    mrkrul 1
    qonmann 5
    PierreTT 3
    tomtomaat 3
    Berkery 1
    Ofyles2 2
    ScottTracy 2
    Yurithemaster 6
    Robbiev85 3
    Mark 1
    Cobra4 4
    MaJo 1
    sig000 1
    Hawaii_Tim 1
    svk1985 2
    pi_68491737
    nou ja, wist dat t in die richting zat, twijfelde tussen illy en wisconsin en aangezien de ander al genoemd was....

    nieuwe vraag:

    Welke 2 Amerikaanse comedieseries kregen dit jaar een verlenging voor meerdere seioenen?
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 11:28:56 #287
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68491819
    The Office en 30 Rock?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68491909
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 11:28 schreef Cobra4 het volgende:
    The Office en 30 Rock?
    nee, deze zijn beide van nbc
    zoek 2 comedies van cbs die ook beide in nederland worden uitgezonden
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 11:37:34 #289
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68492159
    American Dad en Family Guy?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68492380
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 11:37 schreef Cobra4 het volgende:
    American Dad en Family Guy?
    2x nee
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 11:43:17 #291
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68492395
    Simpsons en Southpark?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68492534
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 11:43 schreef Cobra4 het volgende:
    Simpsons en Southpark?
    ook niet
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
    pi_68492586
    geen idee
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 11:51:28 #294
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68492739
    Dan heb ik geen idee.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68492817
    ok hints:
    voor de 1e: nerds
    voor de 2e: eeuwige vrijgezel
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 12:00:26 #296
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68493080
    Dexter en Frasier?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68493170
    quote:
    Op woensdag 29 april 2009 12:00 schreef Cobra4 het volgende:
    Dexter en Frasier?
    leuk gevonden bij de hints maar ook nee

    nog meer hints dan maar:
    de 1e: ontstaan
    de 2e: nog geen 3
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 29 april 2009 @ 12:05:11 #298
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68493225
    een no-go voor mij geen idee. Echt niet.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68493272
    andere vraag dan maar?
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
    pi_68493290
    in een volgend topic dan
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
    pi_68493299
    en vol
    Science is like sex: sometimes something useful comes out, but that is not the reason we are doing it. —Richard Feynman
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')