quote:Op maandag 27 april 2009 10:47 schreef kmaestro het volgende:
Ik zit van 16 tot 20 juli in Londen. Het seizoen is dan natuurlijk al voorbij. Weet iemand of er toevallig iets van een pre-season is in Engeland waar ik dan heen kan? Lijkt me wel heel vet om daar heen te gaan
Geinig, wist niet dat het pas een paar weken geopend is. Vond het wel een leuk stadion. Niet heel erg groot maar wel een echt voetbalstadion met nog 2 grote staantribunesquote:Op maandag 27 april 2009 11:39 schreef MaxPower het volgende:
Het stelt ook niks voor hoor dus het is makkelijk over het hoofd te zien. Ligt vlakbij dat IJshockycomplex bij Ullevi.
[ afbeelding ]
[..]
Dus inderdaad niet alleen vrouwen maar ook voor de drie teams uit Goteborg.
Vorig weekend geweest, toffe wedstrijd en een leuke stad. Ik weet niet of je alleen gaat, maar m'n pa en ik konden een dag van tevoren geen plaatsen naast elkaar meer krijgen. Er waren toen sowieso nog alleen een paar 100 kaarten op de lange zijde over en aangezien het steeds spannender wordt, is het misschien verstandig om de kaarten van tevoren te regelen, het zou heel erg zonde zijn als je naast het net vist.quote:
Ik heb m'n kaarten alquote:Op maandag 27 april 2009 17:56 schreef Gatalin het volgende:
[..]
Vorig weekend geweest, toffe wedstrijd en een leuke stad. Ik weet niet of je alleen gaat, maar m'n pa en ik konden een dag van tevoren geen plaatsen naast elkaar meer krijgen. Er waren toen sowieso nog alleen een paar 100 kaarten op de lange zijde over en aangezien het steeds spannender wordt, is het misschien verstandig om de kaarten van tevoren te regelen, het zou heel erg zonde zijn als je naast het net vist.
Prutser met 'n iq van een banaan zeker. Niks onduidelijks aan die websites. Allemaal een landingpage waar je even moet doorklikken en dan fixtures of tickets.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 13:14 schreef cohen het volgende:
ja ik heb gezocht op fc update en bij de clubs zelf, maar die websites zijn zo onduidelijk en ik zoek eigenlijk een overzicht
Jammer voor je dat AFC Wimbledon net de 29 en de 31 moet spelen...quote:Op woensdag 19 augustus 2009 12:02 schreef cohen het volgende:
30 augustus ben ik in Londen. En ik wil dan een voetbalwedstrijd bekijken in Londen. Premier League, Championschip of misschien nog een divisie lager. Maar ik kan nergens de programma's vinden voor die dag.
Kan iemand mij vertellen welke Londense clubs die dag thuis spelen?
Misschien dat ik dan ook even een wedstrijd ga bezoeken als ik daar ben. Als het zo makkelijk is kun je het moeilijk aan je voorbij laten gaan immersquote:Op woensdag 19 augustus 2009 14:09 schreef MaxPower het volgende:
ja, is nooit uitverkocht.
Maak niet dezelfde fout als ik door minder dan 3 uur voor de wedstrijd nog kaarten te willen halen, paspoort en dat soort gezeik is wel nodig en kost voor buitenlanders schijnbaar behoorlijk wat tijd..quote:Op woensdag 19 augustus 2009 18:49 schreef Grunner het volgende:
[..]
Misschien dat ik dan ook even een wedstrijd ga bezoeken als ik daar ben. Als het zo makkelijk is kun je het moeilijk aan je voorbij laten gaan immers
Voor Celtic is het met de ticketoffice mailen en dan kun je altijd aan kaartjes komen. Je kunt ook gaan staan waar de bussen uit Ierland aankomen, want daar hebben ze vaak tickets over van mensen die niet meekunnen. Meestal betaal je dan nog minder voor een kaartje dan wanneer je het bij de club besteld.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:24 schreef Prosac het volgende:
We willen weer een dagje weg. We denken dit keer aan een wedstrijdje van Celtic. Celtic - Rangers hebben we direct al uit het hoofd gezet, maar hoe eenvoudig is het om aan kaarten van andere wedstrijden te komen?
En hoe makkelijk is het aan kaarten komen voor bijvoorbeeld Liverpool? Buiten de topwedstrijden om, dus tegen een Hull of Sunderland.
dat kan ik wel regelen jaquote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:41 schreef Prosac het volgende:
Ghehehe, denk je dat 8 tot 10 kaartjes in 1 keer mogelijk is.
Zwarthandelaren zijn er idd genoeg te vinden. Loop 1 straatje naar rechts of links en kaarten genoeg. Echter mocht je betrapt worden op een zwart kaartje heb je een groot probleem. Ze roepen dat ook altijd om. Anfield bla bla blaquote:Op maandag 24 augustus 2009 12:18 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Wat Liverpool betreft was ik afgelopen week bij de wedstrijd tegen Stoke. Het stikte van de zwarthandelaren voor het stadion. Ik denk dat zelfs 8 tickets nog wel gaat lukken. Je moet alleen lang wachten, want dan zakken de prijzen.
Als je niet een sterke voorkeur voor de 1 (of afkeur vor de ander) hebt is een stad as Rome ideaal, elke speelronde speelt er een club thuis. In jouw geval:quote:Op woensdag 19 augustus 2009 13:52 schreef Ytereo het volgende:
Ik ben 7 tot 20 september in Rome. Kan je makkelijk aan kaartjes komen bij Lazio of AS Roma?
Bij die wedstrijd zal ik ook aanwezig zijn, sfeer zal wel goed zijn is het meestal bij Gladbach en als wij op bezoeken komen kan je ook rekenen op minstens 10.000 uitsupporters. Als je voor de wedstrijd een leuke kroeg zoekt kan je het beste richting de Altstadt lopen. Als je met de trein komt is dat als je uit het station komt naar links en door het nieuwe centrum lopen, bovenaan de heuvel heb je dan de oude markt.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:44 schreef fcudenny het volgende:
Hoi hoi,
Wij gaan 3 oktober naar borussia monchengladbach- borussia dortmund ga daar voor het eerst heen kan iemand mij vertellen hoe de sfeer daar is en waar je voor en na de wedstrijd goed een biertje kan drinken.
Dit is trouwens de eerste keer dat we zoiets doen en hebben ook al een vervolg trip gepland naa west ham- burnley hoop dat iemand me kan helpen.
Kaarten zijn er altijd mits het niet tegen Real isquote:Op zondag 6 september 2009 14:49 schreef DeVinger het volgende:
Hoe zit het met wedstrijden van Barcelona bezoeken? Heeft iemand daar ervaring mee en kan er wat over vertellen. Kun je makkelijk aan losse kaartjes komen of is het verstandiger om het via een 'voetbalreis' te doen. Wil met een maat in het najaar 09 of voorjaar 10 paar dagen Barca en dan een wedstrijd bezoeken.
welke site gebruik je voor Engeland? Ik kom daar namelijk alleen hele hoge prijzen tegen.quote:Op donderdag 10 september 2009 20:28 schreef fcudenny het volgende:
heeft iemand een website voor de goedkoopste kaarten in italie en spanje want belgie,duitsland,frankrijk en engeland krijg ik wel voor elkaar maar die 2 weet niet meer waar ik moet zoeken zie wel site maar daar gooien ze zo 40 euro bovenop de normale prijs dus zoek sites gewoon voor de normale prijs
Ga naar Koln, Leverkusen is zoooooooo saai.quote:Op zondag 13 september 2009 21:43 schreef Marioow het volgende:
23 oktober naar Leverkussen nog iemand tips voor de stad of in of rondom het stadion?
Haha ok, dat klinkt hoopvol.quote:Op zondag 13 september 2009 21:45 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Ga naar Koln, Leverkusen is zoooooooo saai.
Werkelijk waar niets te beleven daar.
Nope, zie geen reden om wel te gaan.quote:
Denk dat ik ook maar een hotel in Koln boek dan ipv in Leverkussen.quote:Op zondag 13 september 2009 21:54 schreef DutchGooner het volgende:
Ik maak er een geintje van maar het is echt bagger daar. Zoveel is er daar niet te beleven, kan beter naar Koln gaan als je toch op tijd bent.
Maar goed, binnenkort ga ik ook weer op "reis";
16.09 Standard v Arsenal
19.09 Arsenal v Wigan
26.09 Fulham v Arsenal
LOL zie nu pas je reactie. Als we gaan, laat ik weten hoe het was!quote:Op zondag 13 september 2009 23:40 schreef Gatalin het volgende:
Morgen richting Athene. Woensdag Olympiakos - AZ en donderdag Panathinaikos - Galatasaray.
Is er trouwens ergens een goede up-to-date lijst te vinden van stadions die tijdens of na dit seizoen gaan verdwijnen? Mocht AZ na de winter niet meer in Europa spelen, dan wil ik toch een wedstrijd over de grens bezoeken. Bijvoorbeeld Ali Sami Yen van Galatasaray lijkt mij erg tof, maar ik heb geen idee of er aan tickets te komen is...
Wie zegt dat ik een kaartje heb?quote:
Tof!quote:Op zondag 13 september 2009 23:44 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
LOL zie nu pas je reactie. Als we gaan, laat ik weten hoe het was!
Er is altijd aan tickets te komen. Ik had voor 90 euro een ticket voor Galatasaray - Fenerbahce. Het is dus maar net hoe ver je wil gaan.quote:Op zondag 13 september 2009 23:40 schreef Gatalin het volgende:
Morgen richting Athene. Woensdag Olympiakos - AZ en donderdag Panathinaikos - Galatasaray.
Is er trouwens ergens een goede up-to-date lijst te vinden van stadions die tijdens of na dit seizoen gaan verdwijnen? Mocht AZ na de winter niet meer in Europa spelen, dan wil ik toch een wedstrijd over de grens bezoeken. Bijvoorbeeld Ali Sami Yen van Galatasaray lijkt mij erg tof, maar ik heb geen idee of er aan tickets te komen is...
Foei! Grunn heeft toch een connectie met de Hibs?quote:Op maandag 14 september 2009 10:20 schreef Prosac het volgende:
Ons tripje wordt vermoedelijk nu toch eentje naar Hearts.
Oh fuck.. goed dat je me daar op wijst, dan gaan we maar naar de Hibs.quote:Op maandag 14 september 2009 10:22 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Foei! Grunn heeft toch een connectie met de Hibs?
Je moet even uitzoeken wanneer de voorverkoop begint, dan moet je gewoon even bellen en vragen wat er mogelijk is.quote:Op maandag 14 september 2009 10:31 schreef w00h00 het volgende:
22 oktober wil ik naar Fulham - AS Roma voor de EL, iemand tips hoe ik het beste aan kaarten kan komen?
Ik zie net dat we dat niet halen aangezien we die avond terug vliegen, Arsenal - AZ op de dinsdag is wel haalbaar. Zal dat uitverkocht raken?quote:Op maandag 14 september 2009 10:41 schreef Prosac het volgende:
[..]
Je moet even uitzoeken wanneer de voorverkoop begint, dan moet je gewoon even bellen en vragen wat er mogelijk is.
Wij hebben bij een tripje naar Fulham begin dit jaar 3 weken tevoren gebeld en gewoon kaarten kunnen bestellen voor de PL. 8 stuks, die ze ook nog eens kostenloos naar ons opstuurden, hoefden we niet in de rij voor het afhalen.
Arsenal is een van de moeilijkste clubs in Londen om aan kaarten te komen. Misschien via het zwarte circuit. Ik heb ook begrepen dat je een lidmaatschap van Arsenal moet betalen om aan kaarten te kunnen komen.quote:Op maandag 14 september 2009 10:50 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Ik zie net dat we dat niet halen aangezien we die avond terug vliegen, Arsenal - AZ op de dinsdag is wel haalbaar. Zal dat uitverkocht raken?
En geeft het geen problemen als je als Nederlander tussen het Engelse publiek gaat zitten?
Wij zitten het weekend ervoor al daar dus als ik kan regelen om die paar dagen ook nog te blijven dan is dat wel interessant jaquote:Op zondag 13 september 2009 23:53 schreef DutchGooner het volgende:
Wie zegt dat ik een kaartje heb?
Als bepaalde mensen die altijd naar Standard gaan geen ticket hebben kan ik hem wel voor jou regelen.
De ervaring leert dat het voor de meeste wedstrijden veel goedkoper is om het zelf te regelen. (vlucht, hotel, kaartje)quote:Op maandag 14 september 2009 10:51 schreef zlakto het volgende:
Ik ben van plan ook maar eens een wedstrijd in het buitenland te gaan bezoeken.
zo iets lijkt mij bijvoorbeeld wel aardig. Of kan ik dan beter zo'n reis zelf opzetten, en dus niet via zo'n organisatie?
http://www.vi-travel.nl/
Even voor de goede orde, ik regel alleen voor jou dan een kaartje voor Arsenal v Standard.quote:Op maandag 14 september 2009 12:03 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Wij zitten het weekend ervoor al daar dus als ik kan regelen om die paar dagen ook nog te blijven dan is dat wel interessant ja
Welk blok en wat wil je er voor hebben? PM me maar even.quote:Op maandag 14 september 2009 18:10 schreef kevin6188 het volgende:
Heb een kaart voor Gladbach - Hoffenheim zaterdag, maar ben verhinderd. Werk.
Done.quote:Op maandag 14 september 2009 18:33 schreef Marioow het volgende:
[..]
Welk blok en wat wil je er voor hebben? PM me maar even.
Ja dat snap ik. Er blijft tot nu toe ook nog maar 1 iemand de rest gaat terug. en GJ komt over. Maar die hadden wrs al een kaartje.quote:Op maandag 14 september 2009 18:07 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Even voor de goede orde, ik regel alleen voor jou dan een kaartje voor Arsenal v Standard.
quote:Op zondag 13 september 2009 23:01 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Nope, zie geen reden om wel te gaan.
Arsenal is al door allang door dan in een sfeerloze wedstrijd.
Nope, ga zaterdag wel naar Fulham v Arsenalquote:Op zondag 20 september 2009 14:01 schreef Heerlijkheid het volgende:
Iemand ervaring met Fulham? Ga in december naar Fulham - Man United.
Ja, dat gaat nog wijzigen. Er gaan altijd een paar wedstrijden naar de zondag.quote:Op woensdag 23 september 2009 13:27 schreef Maja het volgende:
Ik ga 9 januari 2010 naar Fulham - Portsmouth. Ik zag dat die dag alle wedstrijden (PL, Championship, League 1/2) om 15 uur ingepland staan.
Weet iemand of dat nog kan wijzigen...? Zou wel leuk zijn om dat weekend ook nog ;n andere wedstrijd te bezoeken
Ben er vorige week geweest. Qua sfeer hoef je niet heel veel te verwachten maar de pub's rond het stadion zijn goed te doen en de het stadion is natuurlijk ook superquote:Op zondag 20 september 2009 14:01 schreef Heerlijkheid het volgende:
Iemand ervaring met Fulham? Ga in december naar Fulham - Man United.
Je kunt de club bellen of mailen. Goedkoper aan kaarten komen kan denk ik niet.quote:Op zondag 27 september 2009 10:26 schreef DO_Doubl_Gizzl het volgende:
Iemand ervaring met voetbaltickets boeken in Rome?
Op 13 december speelt Lazio Roma tegen Genoa (redelijk toppertje). En ik ben dan 5 dagen in Rome.
Hoe kan je in Rome het beste aan tickets komen? Of kan je ze beter online bestellen?
Besteltickets.com vraagt idote prijzen.
en
http://www.getmein.nl/tic(...)ets/rome-147574.html is wel redelijk.
West Ham is prima te doen hoor. Ik heb de derby tegen Tottenham Hotspur zonder problemen bezocht. Zoek voor de wedstrijd een pub in de buurt van het stadion op, erg gezellig. De sfeer zit er dan al goed in en rondom het stadion leeft de wedstrijd al uren van te voren. Prachtig!quote:Op maandag 28 september 2009 17:26 schreef Roynaldinho het volgende:
In het weekend van 7 november ben ik in Londen en wil dan ook graag een wedstrijd bezoeken.
De wedstrijd van Tottenham blijkt helaas al uitverkocht en daarom wil ik nu misschien naar de wedstrijd
West Ham - Everton. Is deze wedstrijd te doen voor een "toerist"? Ik hoor namelijk verhalen dat de supporters van West Ham nogal fanatiek zijn.
mooi stadion, veel publiek(35.000), mooie plaatsen(middenlijn, 3 rijen achter dug-out) en vette sfeer zowel van de Aken(4.000) als de Dusseldorf aanhang. Alleen het wedstrijdniveau was bedroevendquote:Op maandag 28 september 2009 15:20 schreef planethugo het volgende:
vanavond naar Fortuna Dusseldorf - Alemannia Aachen
iemand met info erover?quote:Op zondag 6 september 2009 14:49 schreef DeVinger het volgende:
Hoe zit het met wedstrijden van Barcelona bezoeken? Heeft iemand daar ervaring mee en kan er wat over vertellen. Kun je makkelijk aan losse kaartjes komen of is het verstandiger om het via een 'voetbalreis' te doen. Wil met een maat in het najaar 09 of voorjaar 10 paar dagen Barca en dan een wedstrijd bezoeken.
Sfeer is er inderdaad top, ben dit seizoen 1x geweest en vorig seizoen ook een keer. Toeschouwers aantallen zijn flink omhoog geschoten sinds de promotie vorig jaar. Toen ik er vorig jaar was zat er misschien iets van 8000 man.quote:Op dinsdag 29 september 2009 15:37 schreef planethugo het volgende:
[..]
mooi stadion, veel publiek(35.000), mooie plaatsen(middenlijn, 3 rijen achter dug-out) en vette sfeer zowel van de Aken(4.000) als de Dusseldorf aanhang. Alleen het wedstrijdniveau was bedroevend
Als ik naar hun prijzen kijk kun je het beter zelf regelen. Maar dat is vaak zo bij dergelijke bureaus. Hun enige voordeel is, is dat zij makkelijker aan kaarten kunnen komen voor clubs die in de regel vaak uitverkocht zijn.quote:Op woensdag 30 september 2009 16:05 schreef De_kromme het volgende:
www.voetbaltravel.nl beste/betrouwbare site voor voetbaltrips? Binnenkort weekje/weekendje naar Madrid.
goed te bereiken , mooie wandeling door het park , mooi stadion ookquote:Op zondag 20 september 2009 14:01 schreef Heerlijkheid het volgende:
Iemand ervaring met Fulham? Ga in december naar Fulham - Man United.
Met de gebo kun je voor ¤169 naar Fulham, is wel een busreis:quote:Op woensdag 30 september 2009 16:10 schreef Maja het volgende:
[..]
Als ik naar hun prijzen kijk kun je het beter zelf regelen. Maar dat is vaak zo bij dergelijke bureaus. Hun enige voordeel is, is dat zij makkelijker aan kaarten kunnen komen voor clubs die in de regel vaak uitverkocht zijn.
Fulham - Portsmouth kost daar ¤ 309,-. Zelf heb ik dat voor minder dan de de helft heel makkelijk kunnen regelen
Voor ¤ 150,- vlieg je (met daarbij een overnachting en ticket). Veel beter natuurlijkquote:Op woensdag 30 september 2009 16:45 schreef bvr-fan het volgende:
[..]
Met de gebo kun je voor ¤169 naar Fulham, is wel een busreis:
http://www.gebo.nl/trips/(...)m_tottenham_hotspur/
Waar kijk je dan? De ticketbureaus? Denk namelijk dat je het beste contact kan opnemen met de club of anders proberen via supporters kaarten te regelen.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:00 schreef Chooselife het volgende:
29 November ben ik in Liverpool.
Ze spelen dan in- en tegen Everton. Daar móet je natuurlijk bij zijn als liefhebber. Maar zijn die kaarten ook ergens te krijgen beneden de ¤175? Wat een bedragen!
Ticketbureau's inderdaad. Maar ben een leek op dit gebied, we gaan nu voor het eerst.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:05 schreef Happel het volgende:
[..]
Waar kijk je dan? De ticketbureaus? Denk namelijk dat je het beste contact kan opnemen met de club of anders proberen via supporters kaarten te regelen.
Ga zelf weer een keer in januari naar West Ham. Is alweer een tijd geleden dat ik bij een thuiswedstrijd geweest ben. Twee jaar terug wel bij Charlton Athletic - West Ham geweest. Ook wel grappig.
Contact opnemen met de club is het best inderdaad. Zelf ook gedaan om kaarten te kopen bij West Ham. Of het link is om het via supporters te regelen kan ik niet zeggen, zelf nooit gedaan maar lijkt me de enige optie als je niet teveel wilt betalen en de club werkt niet mee.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:08 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Ticketbureau's inderdaad. Maar ben een leek op dit gebied, we gaan nu voor het eerst.
Ik zal eens kijken of de thuisspelende club, Everton in dit geval, iets voor ons regelen kan. Doe dat even via het reguliere emailadres van de club.
Hoe kom je met de supporters in contact dan? En is dit niet link?
Ja, dat vond ik een van de leukste nieuwe stadions van Engeland.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 16:21 schreef Billy_Talent het volgende:
24 Oktober de derby tussen Wolverhampton - Aston Villa.
Zijn er hier mensen bekend met het stadion/fans van de Wolves?
Dat moet de 40 wel waard zijn dus. Wat vond je er zo speciaal aan?quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:34 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Ja, dat vond ik een van de leukste nieuwe stadions van Engeland.
Ik ben zelf een liefhebber van oude stadions en bij Wolves zijn ze er in geslaagd om het stadion helemaal te herbouwen en toch een oude uitstraling te behouden.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:56 schreef Billy_Talent het volgende:
[..]
Dat moet de 40 wel waard zijn dus. Wat vond je er zo speciaal aan?
Wij willen ook met een paar man op 9 januari naar Arsenal - Everton. Het is ook voor het eerst dat we naar een engelse match gaan, dus wilde ook graag wat info over kaartjes. De goedkoopste die ik heb kunnen vinden waren bij worldticketshop, daar kosten ze 140 euro p.s. voor de korte zijde. Als iemand dus tips heeft om goedkoper aan kaarten te komen, hoor ik het graag!quote:Op maandag 12 oktober 2009 17:28 schreef mrhanky het volgende:
Ik ben van plan om Zaterdag 09-01-10 de wedstrijd Arsenal - Everton te bezoeken. We hebben dit weekend gekozen omdat FC Utrecht dan geen wedstrijd speelt. Op het moment ben ik druk aan het zoeken naar de goedkoopste manier om die wedstrijd te bezoeken.
Ik heb 1 voordeel ik heb een leaseauto met tankpas die het ook in het buitenland doet. Planning is dus om met de auto naar Engeland te rijden. De beste plek om te overnachten ga ik denk ik wel vinden, het gaat me er nu om hoe ik het beste kaartjes kan kopen.
Optie 1 is via de website van Arsenal. We moeten dan eerst lid worden a 30pond p.p. en vervolgens kan je via de site een kaartje kopen (30-60pond). Wat dan mogelijk een probleem gaat worden is dat we Red member zijn en je dan maar een maand voor de wedstrijd kaarten kan bestellen. Er is dan een kans dat de wedstrijd al uitverkocht is. Ik heb afgelopen week wel de verkoop van Arsenal - Liverpool gevolgd en daar zijn op dit moment nog steeds kaarten voor. Het lijkt mij dat Arsenal - Everton dus geen probleem gaat worden.
Optie 2 is om de kaarten via een ticket website te kopen. Ik moet dan wel uitzoeken wel site het goedkoopste is en of hij te vertrouwen is. onlineticketexpress.com verkoopt kaarten vanaf 104pond. Helaas weet ik niet of dit te vertrouwen is en of het nog goedkoper kan.
Ik hoop dat er hier mensen zijn die hier ervaring mee hebben en mij kunnen helpen.
wat ik heb gemerkt vorig jaar bij de suprs is als de tickets in general sale zijn . Jij je tickets 4 weken van te voren krijgt en je kunt ze ook ophalen aan het stadion.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 16:14 schreef adddw het volgende:
[..]
Wij willen ook met een paar man op 9 januari naar Arsenal - Everton. Het is ook voor het eerst dat we naar een engelse match gaan, dus wilde ook graag wat info over kaartjes. De goedkoopste die ik heb kunnen vinden waren bij worldticketshop, daar kosten ze 140 euro p.s. voor de korte zijde. Als iemand dus tips heeft om goedkoper aan kaarten te komen, hoor ik het graag!
Die optie om te registreren via arsenal lijkt me wel een goede optie, maar ben dan idd benieuwd of je nog op tijd bent voor kaarten. Je kunt op de gok wachten tot de voorverkoop begint, maar als je dadelijk geen kaarten hebt, zijn ze bij de ticketbureau's misschien ook al weg...
Ik ben zelf Red Member en een maand van te voren kaarten bestellen is echt geen probleem voor de gemiddelde thuiswedstrijd. Gaat allemaal onlinequote:Op zaterdag 17 oktober 2009 16:14 schreef adddw het volgende:
Die optie om te registreren via arsenal lijkt me wel een goede optie, maar ben dan idd benieuwd of je nog op tijd bent voor kaarten. Je kunt op de gok wachten tot de voorverkoop begint, maar als je dadelijk geen kaarten hebt, zijn ze bij de ticketbureau's misschien ook al weg...
Duur, kan je volgens mij beter red member wordenquote:Op maandag 26 oktober 2009 08:58 schreef adddw het volgende:
@mrhanky
Ik heb de kaarten nu besteld via Schouten Voetbalreizen. Las overal wel goede verhalen, en ze waren daar 110 euro per stuk. Nog veel te veel geld, maar wel het goedkoopste van alle ticketburea's.
Wedstrijd eindigde in 1-1, maar de tering zeg wat een vocale aanhang heeft Wolvesquote:Op donderdag 8 oktober 2009 16:21 schreef Billy_Talent het volgende:
24 Oktober de derby tussen Wolverhampton - Aston Villa.
Is ook echte en mooie club, mooie shirts ookquote:Op maandag 26 oktober 2009 13:15 schreef Billy_Talent het volgende:
[..]
Wedstrijd eindigde in 1-1, maar de tering zeg wat een vocale aanhang heeft Wolves
Ik was echt even onder de indruk.
bel de clubs dan gewoonquote:Op woensdag 28 oktober 2009 16:59 schreef MaxC het volgende:
Ik en nog wat andere mensen zijn bezig om in de lente met de voetbalclub naar een buitenlandse wedstrijd te gaan. Nu proberen wij dus ongeveer 35-40 kaarten te krijgen maar hoe kunnen we dat het beste doen?
We hebben al naar verschillende clubs gemailed naar de ticketafdeling maar nergens enige reactie.
Nee maar ik bedoel met beveiliging het stationquote:Op donderdag 5 november 2009 20:49 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Waarom heb je beveiling nodig als je met 40 man gaat?
Verder ga ik zeer waarschijnlijk naar Newell´s - River
Als je naar de duurdere plaatsen gaat kom je toch niet tussen hooligans te zitten maar tussen mensen uit de hogere Romijnse klasse, buitenlanders en zoquote:Op donderdag 5 november 2009 21:06 schreef MaxC het volgende:
[..]
Nee maar ik bedoel met beveiliging het station
Schijnt de meest intense derby van Europa te zijn
ben ik het niet helemaal met je eens. sommigen derby's zijn inderdaag erg opgeklopt, maar een derby die ten grondslag ligt aan historische feiten vind ik niet overschat. Het beste voorbeeld is Celtic FC tegen Rangers.quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:13 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En de Romeinse derby verbleekt weer bij een Argentijnse
Derbies zijn per definitie vrijwel altijd overschat
Ongelofelijk wat een sfeer zeg! We zaten tussen de 'harde kern' van Slavia, echt geweldig! Wat een loyale supporters daar, ze blijven supporteren/zingen ook al staan ze achter. Kunnen we hier in Nederland nog wat van leren.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 19:45 schreef pieter_R het volgende:
Ik ga volgende week donderdag (5 nov) met wat vrienden voor 3 dagen richting Praag, dus pakken we gelijk even Slavia Praag - Valencia mee!Ik ben benieuwd, heb nog nooit een voetbalwedstrijd in Oost-Europa bezocht.
Vet man!quote:Op woensdag 11 november 2009 13:10 schreef HaagsPietje het volgende:
heb kaartjes weten te kopen voor PSG - St Etienne en voor de mooiste buitenlandse wedstrijd die je maar kan bezoeken en waar geen enkele andere derby of topper (in Europa dan) tegenop kan: PSG - Marseille in februari!!!!!! Dat wordt een flinke adrenaline kick![]()
Wil al sinds 10 jaar geleden de classico bezoeken en nu gaat het eindelijk gebeuren!
slavia filmpje ziet er erg cool uit.....en zeer herkenbaarquote:Op woensdag 11 november 2009 15:40 schreef pieter_R het volgende:
[..]
Vet man!Ik ben benieuwd naar je ervaringen!
Hahah zekers!quote:Op woensdag 11 november 2009 15:55 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
slavia filmpje ziet er erg cool uit.....en zeer herkenbaarcheck mn bericht bovenaan deze pagina! genoten van het bier en de broodjes worst?
Welke wedstrijd(en) ga/wil je heen?quote:Op maandag 23 november 2009 21:34 schreef RD4 het volgende:
Terug vind post, in februari weer eens naar Engeland na er een jaar niet te zijn geweest.
ik zou naar Fullham gaan , klein leuk stadion , mooie wandeling door park naar het stadion vanaf het metro station. je wordt alleen belachlijk gemaakt door de Chelsea supporters dat je naar Fullham gaat , maar who cares. Fullham - Spurs is een derby daar zit extra druk op.quote:Op donderdag 26 november 2009 20:39 schreef Schnappieter het volgende:
Rond de kerstdagen eventueel naar London. 26 december zowel Fulltime-Tottenham Hotspur als West Ham United-Portsmouth, iemand ervaring met deze clubs en welke wedstrijd leuker is?
Het 2e weekend wil ik een match van West Ham en Watford bezoeken.quote:Op dinsdag 24 november 2009 09:55 schreef Billy_Talent het volgende:
[..]
Welke wedstrijd(en) ga/wil je heen?
QPR ben ik 2008 geweest, zat 2e rij lange zijde en had sneeuw in oktober! Volgens de krantenkoppen in Londen de dag erna was dat nog nooit voorgekomen....quote:Op vrijdag 27 november 2009 10:32 schreef postmortum het volgende:
ik ga naar qpr - bristol city op 26 december
West Ham is juist wel boeiend. Die andere twee niet.quote:Op vrijdag 27 november 2009 21:34 schreef nostra het volgende:
Waarom dan toch weer naar West Ham als het niet zo boeiend is?
Ah okay.quote:Op vrijdag 27 november 2009 21:39 schreef Happel het volgende:
[..]
West Ham is juist wel boeiend. Die andere twee niet.
Ben naar West Ham - Cardiff in 2001 geweest. Dat was gewoon lache, ook na de wedstrijd. Mooi kat en muis spel tussen politie en West Ham supporters.
Is toch perfect? Nu kun je 2 matches dat weekend bezoeken, dat was voor mij ook de reden om te gaan...quote:Op vrijdag 27 november 2009 21:01 schreef Happel het volgende:
Balen. Zouden naar West Ham - Wolves gaan, maar de wedstrijd is een dag verplaatst.
Vliegen zondag om 16.00 terug, dus helaas.quote:Op vrijdag 27 november 2009 21:55 schreef RD4 het volgende:
[..]
Is toch perfect? Nu kun je 2 matches dat weekend bezoeken, dat was voor mij ook de reden om te gaan...
Inderdaadquote:
Want? Zit je dan in de regen?quote:Op zaterdag 28 november 2009 15:32 schreef jmac het volgende:
Ik zit nu bij fulham vs bolton.voor degene die 's naar fulham willen : kies niet de onderste 20 rijen op de korte zijde.
Vaak genoeg gedaan, KV Mechelen, Genk, Racing Mechelen en in Duitsland bijvoorbeeld al naar Munchen, Berlijn, Koblenz, Stuttgart en Augsburg geweest.quote:Op maandag 30 november 2009 13:10 schreef HaagsPietje het volgende:
nog twee weekjes en dan zit ik lekker bij PSG - St Etienne!
nogmaals mijn tip aan iedereen hier: bezoek eens een mooie club in Belgie Duitsland of Frankrijk. Goedkoper en makkelijker te regelen dan Engeland en veel leuker ook. Premiership is gehyped maar vergeleken met andere buitenlandse clubs is er niet veel aan........vind ik ;-)
ja je zult Red Member moeten worden of via een organisator, VI heeft wel eens aanbiedingen incl alles. Ook Schouten voetbalreizen is hier eens langs gekomen geen ervaring zelf mee. Ik ben zelf Red Memberquote:Op maandag 7 december 2009 16:05 schreef Arsenalfcole het volgende:
Hallo ik ben een hele erge Arsenal fan en zou heel graag de wedstrijd Arsenal-Sunderland willen bezoek op 20 februari. Nu heb ik al even zitten zoeken naar kaarten en op dit forum rondgekeken maar ik vond de kaarten nog vrij duur. Ik heb wat gelezen om member te worden, dit kost geld maar ben ik dan wel zeker van kaarten. En we gaaan met 5 man dus moet ik dan 5 memberships kopen?
Mijn vraag hoe kan ik het best goedkoopst kaarten krijgen.
Malinwa staat nog op mn lijstje, hangt daar een beetje de sfeer die je verwacht als je beelden ziet van "achter de kazerne"??quote:Op maandag 7 december 2009 16:27 schreef RD4 het volgende:
[..]
Vaak genoeg gedaan, KV Mechelen, Genk, Racing Mechelen en in Duitsland bijvoorbeeld al naar Munchen, Berlijn, Koblenz, Stuttgart en Augsburg geweest.
Fulham heeft een leuk stadion maar qua sfeer is het dramatisch. Bij het voetbal heb ik ook geen wandeling door het het park nodigquote:Op vrijdag 27 november 2009 09:20 schreef postmortum het volgende:
[..]
ik zou naar Fullham gaan , klein leuk stadion , mooie wandeling door park naar het stadion vanaf het metro station. je wordt alleen belachlijk gemaakt door de Chelsea supporters dat je naar Fullham gaat , maar who cares. Fullham - Spurs is een derby daar zit extra druk op.
West Ham heeft een goede naam vanwege hun kern , kan ik niks over zeggen eigenlijk.
quote:Op maandag 7 december 2009 18:57 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
Malinwa staat nog op mn lijstje, hangt daar een beetje de sfeer die je verwacht als je beelden ziet van "achter de kazerne"??
zelf zijn FC Antwerp en Beerschot mn favorieten om te bezoeken, oude stadions (Antwerp) midden in een volkswijkje met cafeetjes en heerlijke pintjes (Beerschot).
Kom regelmatig in de Ardennen (ouders hebben daar een caravan) en dus ook in Luik en Standard is inderdaad erg groot. Ik wilde een wedstrijdje pakken, maar sinds Wasilewski en de hele matige afwikkeling van dat incident door die club hoef ik daar niet meer zo nodig heen.quote:Op maandag 7 december 2009 20:21 schreef RD4 het volgende:
[..]
Achter de kazerne is een aanrader, al helemaal als je van hamburgers houdtSamen met Standard hebben ze de beste sfeer in Belgiė.
Okee maar moet ik dan als ik 5 kaartjes wil 5x red member worden?quote:Op maandag 7 december 2009 17:55 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
ja je zult Red Member moeten worden of via een organisator, VI heeft wel eens aanbiedingen incl alles. Ook Schouten voetbalreizen is hier eens langs gekomen geen ervaring zelf mee. Ik ben zelf Red Member
Het bier daarentegen is matig, Maes, niet te drinken.quote:Op maandag 7 december 2009 21:15 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
Komend weekend zit ik in het Parc des Princes bij Paris, maar wellicht is een potje van KV dan wel leuk om het nieuwe jaar mee te beginnen!!!! Lekkere hamburgers en goed Belgisch bier is op zich al een reden om de rit te maken!! :-)
een jaar of wat geleden fullham - birmingham city was de sfeer echt geweldig , maar dat was dan ook een degradatiewedstijdquote:Op maandag 7 december 2009 19:31 schreef De_Slagert het volgende:
[..]
Fulham heeft een leuk stadion maar qua sfeer is het dramatisch. Bij het voetbal heb ik ook geen wandeling door het het park nodig
Whehe, de familie Maes is dus alom vertegenwoordigd bij KV!!!quote:Op maandag 7 december 2009 23:45 schreef RD4 het volgende:
[..]
Het bier daarentegen is matig, Maes, niet te drinken.
Ik vond t een beetje tegen vallen met de sfeer( vorig jaar geweest tegen racing santander, uefa cup )quote:Op dinsdag 15 december 2009 14:25 schreef HaagsPietje het volgende:
Zondag bij Paris Saint Germain - Saint Etienne geweest, 3-0 overwinning voor Paris, wederom een geweldige ambiance zoals ik die nergens anders ben tegengekomen in het buitenland EN een heerlijk weekendje sightseeing gedaan in Parijs! Super weekend en nu al zin in de mega topper tegen Marseille in februari waar we ook al kaarten voor hebben weten te bemachtigenWat een club!
![]()
Hier een sfeerimpressie (geluid hard zetten!):
Bij Fulham hebben ze geen veldverwarming dus de kans is groot. Vorig jaar rond deze tijd ben ik bij een Arsenal wedstrijd en kwam Fulham supporters tegen in Calais die op weg waren naar de wedstrijd en die was afgelast zag ik in het stadion van Arsenal door een bevroren veld.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:48 schreef Maja het volgende:
Ik ga zaterdag naar Fulham en zondag naar West Ham. Ik hoop niet dat ze net zoals vandaag wedstrijd gaan aflassen:
http://www.nu.nl/sport/2155992/engelse-bekerduels-afgelast.html
Veel plezier!quote:Op woensdag 6 januari 2010 13:56 schreef adddw het volgende:
Ik ga zaterdag naar Arsenal - Everton. Zag op de site van Arsenal dat ze daar het veld weer netjes schoon hadden gekregen, die gaat dus wss gewoon door!
Dat betekent nog niet dat de match doorgaat. Als er geen fan naar het stadion kan komen wordt het hiet ook geannuleerd net zoals de knvb dat in NL deed. En ik kan je zeggen dat het momenteel iig bijna niet te doen is. Mensen kunnen veelal al niet naar werk geraken. Auto's kunnen lastig omhoog rijden en toevallig ligt 't Emirates ook in North-LDN. Zou er dus niet helemaal zeker van zijn, zeker gezien ze voor vannacht weer voorspellen dat de wegen nog erger worden.quote:Op woensdag 6 januari 2010 13:56 schreef adddw het volgende:
Ik ga zaterdag naar Arsenal - Everton. Zag op de site van Arsenal dat ze daar het veld weer netjes schoon hadden gekregen, die gaat dus wss gewoon door!
Arsenal proberen is toch redelijk kansloos.....quote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:34 schreef Maja het volgende:
Alternatief QPR gaat ook niet door. Misschien Arsenal proberen of Crystal Palace.
Anders lekker in 'n pub zitten
Op de zwarte markt kan alles. Alleen betaal je wat meer...quote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:46 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
Arsenal proberen is toch redelijk kansloos.....
Als je in die richting gaat kan het, bij het oude stadion kwam ik wel zwarthandelaren tegen op weg naar het stadion, in het nieuwe stadion gaat alles toch redelijk digitaal en zie ik ook weinig zwarthandelaren.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:48 schreef Maja het volgende:
[..]
Op de zwarte markt kan alles. Alleen betaal je wat meer...
Ok, dan zal het met 9 man iets lastiger wordenquote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:50 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
Als je in die richting gaat kan het, bij het oude stadion kwam ik wel zwarthandelaren tegen op weg naar het stadion, in het nieuwe stadion gaat alles toch redelijk digitaal en zie ik ook weinig zwarthandelaren.
Emirates moet je tijdig reserveren, is altijd ver vooruit al vol. Een tip is Stamford Bridge, daar valt het qua drukte wel mee en je kunt er gewoon op de dag zelf heen gaan.quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:20 schreef MarkTP het volgende:
Niet helemaal de juiste plaats maar ik doe het toch. Ik ga de 23e naar Londen en wil dan graag een stadiontour doen in het emirates stadium of eventueel een ander mooi Engels stadion. Maar is het echt nodig om van te voren kaarten voor zo´n tour te reserveren via de website van de club of kan ik ook op de dag zelf kaarten aan de kassa kopen? Aangezien je bij het reserveren gelijk een tijd moet aangeven en tijdens zo´n dag in londen ben ik liever wat vrijer in mijn doen en laten. Met zo'n vooraf aangegeven tijd ben je toch wat afhankelijker? Iemand nog tips voor het bezoeken van stadion trouwens?
Iemand ervaring hier mee?
Ik kocht / verkoop er wel eens kaartjes voor PSV. Werkt prima.quote:Op zondag 10 januari 2010 21:31 schreef Babbatuur het volgende:
Iemand ervaring met www.seatwave.nl ?
Wil kaartjes halen voor AC Milan - Manchester United, zou graag wat ervaringen horen
rosso is zijn de rode stoeltjesquote:Op zondag 10 januari 2010 23:47 schreef Babbatuur het volgende:
http://www.seatwave.nl/mi(...)ari-2010/perf/286764
wat zijn de bepaalde vakken in het stadion, die namen zeggen mij niks ? Rosso, Blu, Verde en Arancio snap ik wel. Maar zoiets als SECONDO_ARANCIO_o_ROSSO wat is dat?
Is dat 2e ring, arancio óf Rosso?
Tell me about it! Als alternatief voor de afgelaste wedstrijden van Fulham en West Ham wilde we naar Arsenal, maar dat plan ging door vertraging van het vliegtuig niet doorquote:
Mensen die naar fulham gaan komen niet allemaal uit de buurt hoor. Als we hier naar wedstrijden gaan moeten we vaak 1-1,5 uur reizen naar 't stadion (binnen London), en dat is nu niet goed te doen. Daarom worden hier de scholen ook al direct gesloten en andere voorzieningen. In Nederland pak je de bus of de fiets wel even. Plus dat Portsmouth ook nog naar London moet afreizen wat toen heel lastig werd & geen veldverwarming etc. etc.quote:Op maandag 11 januari 2010 11:27 schreef Maja het volgende:
[..]
Zondag nog even langs het Fulham stadion gelopen, maar ik vond de sneeuw- en ijstoestand rond het stadion reuze meevallen en koud was het al helemaal niet. Wrang dus dat het afgelast was, ze zijn te veel geschrokken van de weersberichten vrees ik.
Ik dacht zelf dat het openbaar vervoer prima reed in London en dat de wegen goed begaanbaar waren. Maar goed, ben dan ook alleen in het centrum geweest. Daarbuiten zal het dan wel stukken minder goed geweest zijn...quote:Op maandag 11 januari 2010 14:30 schreef zeebeschuit het volgende:
[..]
Mensen die naar fulham gaan komen niet allemaal uit de buurt hoor. Als we hier naar wedstrijden gaan moeten we vaak 1-1,5 uur reizen naar 't stadion (binnen London), en dat is nu niet goed te doen. Daarom worden hier de scholen ook al direct gesloten en andere voorzieningen. In Nederland pak je de bus of de fiets wel even. Plus dat Portsmouth ook nog naar London moet afreizen wat toen heel lastig werd & geen veldverwarming etc. etc.
Paar van ons zijn ook nog naar Upton Park en The Den geweest. Ikzelf niet, was er al geweest en veel kan er niet veranderd zijn. Dus maar een beetje gewinkeld en het interieur van pubs bekeken.quote:Op maandag 11 januari 2010 11:27 schreef Maja het volgende:
[..]
Tell me about it! Als alternatief voor de afgelaste wedstrijden van Fulham en West Ham wilde we naar Arsenal, maar dat plan ging door vertraging van het vliegtuig niet door![]()
We spraken later Fortuna Sittard fans die voor 30, 50 en 80 euro voor 9 man kaartjes voor Arsenal op de zwarte markt hebben kunnen kopen.
Zondag nog even langs het Fulham stadion gelopen, maar ik vond de sneeuw- en ijstoestand rond het stadion reuze meevallen en koud was het al helemaal niet. Wrang dus dat het afgelast was, ze zijn te veel geschrokken van de weersberichten vrees ik.
Zondag hebben ook we een rondleiding gehad op Stamford Bridge. Erg leuk, maar wedstrijd is natuurlijk 100x leuker.
Gelukkig zijn er genoeg pubs & clubs in Londen![]()
Cool, Dortmund staat ook nog steeds op mn lijstje! Dat stadion, die tenues en die supporters = jaaahaaaaaaa!quote:Op maandag 25 januari 2010 21:00 schreef Swennus het volgende:
Ga binnenkort voor de eerste keer naar een buitenlandse wedstrijd, Borussia Dortmund - Hannover 96.
Zal me benieuwen of het stadion en de sfeer echt zo mooi zijn
Lijkt mij ook een geweldige ervaring! en als het me bevalt wil ik vaker naar wedstrijden toequote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:04 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
Cool, Dortmund staat ook nog steeds op mn lijstje! Dat stadion, die tenues en die supporters = jaaahaaaaaaa!
Zelf volgende maand voor het eerst naar mijn droomwedstrijd toe: PSG - l'OM!!! Als kind wilde ik die al eens bezoeken!!!!!
@ Maja: coole avatar! En om maar een klein beetje off-topic te gaan: heb je de Felt Forum box set al?? ;-)
Lijkt me wel een mooie wedstrijd. Maar volgens mij is de échte Midlands Derby West Brom v Wolves. Ben eerder dit seizoen naar B'ham - Portsmouth geweest. Leuk stadion, leuke fans met veel kabaal (maar alleen als ze vlak voor tijd de winnende scoren uit een penalty die geen penalty wasquote:Op zondag 7 februari 2010 12:55 schreef jakkop het volgende:
Zometeen naar Birmingham City vs Wolves. Volgens de fans de beste Midlands Derby, dus ben benieuwd! En afgelopen week is club-legende Gil Merrick overleden, dus dat zal wel voor wat mooie momenten zorgen.
quote:Op maandag 8 februari 2010 22:12 schreef RD4 het volgende:
3 vragen:
Hoever is Reading ongeveer van Londen? Half uurtje a uurtje met de trein
Makkelijk te bereiken met Openbaar Vervoer?Zie boven
Is het moeilijk om aan tickets te geraken voor Reading?Volgens mij kan je daar gewoon kaarten aan de kassa kopen. Niks over te lezen op de site?
http://www.thetrainline.comquote:Op maandag 8 februari 2010 22:12 schreef RD4 het volgende:
3 vragen:
Hoever is Reading ongeveer van Londen?
Makkelijk te bereiken met Openbaar Vervoer?
Is het moeilijk om aan tickets te geraken voor Reading?
FA Cup bedoel je? Niet zo lastig. Aanstaande maandag gaan de tickets op General Sale, wel meteen maandag bestellen dus, voor de zekerheid.quote:Op zondag 28 februari 2010 09:40 schreef RD4 het volgende:
Enig idee hoe "moeilijk" het is om aan tickets voor een match van Chelsea te komen? (vs Stoke city 24/04)
24/4 is competitie. Ze moeten eerst idd nog voor de FA-cup tegen Stokequote:Op zondag 28 februari 2010 10:25 schreef jakkop het volgende:
[..]
FA Cup bedoel je? Niet zo lastig. Aanstaande maandag gaan de tickets op General Sale, wel meteen maandag bestellen dus, voor de zekerheid.
Ben er gisteren geweest (vs Mancity). West Upper geeft PERFECTE view op het veld (middenlijn bovenin rij 5 tot 13)).quote:Op zondag 28 februari 2010 09:40 schreef RD4 het volgende:
Enig idee hoe "moeilijk" het is om aan tickets voor een match van Chelsea te komen? (vs Stoke city 24/04)
Was echt zo tofquote:Op zondag 28 februari 2010 12:02 schreef RD4 het volgende:
[..]
West Ham ben ik vorige week geweest. Genaail!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
MEER FOTO'S
Als je vragen hebt, brand los, aangezien ik Brummie ben, en 2 wedstrijden van ze heb gezien.quote:
Welke tribune?quote:
We zitten vooraan, vak 24 dacht ikquote:
Door het vulkaan-as gaan het tripje niet meer doorquote:Op dinsdag 13 april 2010 19:20 schreef jakkop het volgende:
[..]
Als je vragen hebt, brand los, aangezien ik Brummie ben, en 2 wedstrijden van ze heb gezien.
Tering zuur man!quote:Op donderdag 15 april 2010 20:42 schreef MaxC het volgende:
[..]
Door het vulkaan-as gaan het tripje niet meer door![]()
We hebben nu 26 kaartjes voor Birmingham City betaald en op de mail staan die je zo kan uitprinten en meenemen. Interesse toevallig? Voor jou en je omgeving?
Uiteraard tegen elk aannemelijk bod!
Das klote! Heb geen geld voor tickets momenteel, maar zal even om me heen vragen. En als je er dringend van af moet kan je het natuurlijk laten wetenquote:Op donderdag 15 april 2010 20:42 schreef MaxC het volgende:
[..]
Door het vulkaan-as gaan het tripje niet meer door![]()
We hebben nu 26 kaartjes voor Birmingham City betaald en op de mail staan die je zo kan uitprinten en meenemen. Interesse toevallig? Voor jou en je omgeving?
Uiteraard tegen elk aannemelijk bod!
das wel ernstig kikke!quote:
heb je ze al gekocht??quote:Op vrijdag 16 april 2010 18:14 schreef psv-gomes het volgende:
Vak A, rode gedeelte
http://www.wstickets.com/(...)s_Princes_soccer.gif
kan nog wel eens een mooie sfeer met veel vuurwerk en doeken worden ivm de bekerwinst van paris!quote:
mooi spektakel aan de score te zien? 2 goals in blessuretijd...2-2....typisch PSG voor de laatste seizoenen ;-)quote:
Zit lang niet volquote:Op zondag 2 mei 2010 18:28 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Een enorme rotschop. We hebben onverwacht een last minute geboekt naar Mallorca, nu wil ik graag tickets kopen voor RCD Mallorca - Real Madrid. Op Sportsevents365.com zijn de goedkoopste tickets te krijgen, maar ik heb nog nooit van die site gehoord en ik kan geen goede recensies vinden. Is iemand bekend met die site?
ja het was echt gaaf en we hadden zon goeie plek, 1e rangquote:Op woensdag 5 mei 2010 21:57 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
mooi spektakel aan de score te zien? 2 goals in blessuretijd...2-2....typisch PSG voor de laatste seizoenen ;-)
Nog een beetje sfeer op de tribune?
Of iedereen verragd op de avond dat l'OM de titel kan pakken.
Zit nu te kijken, bij rust 1-1 tegen Stade Rennes. Winnen ze dan zijn ze voor het eerst in 17 jaar weer kampioen.
Zeg het als Paris "fan" niet graag, maar.....is en blijft ook een schitterende club!
relaxed! goeie plekken inderdaad! vlak naast de boulogne boysquote:Op woensdag 5 mei 2010 23:53 schreef psv-gomes het volgende:
[..]
ja het was echt gaaf en we hadden zon goeie plek, 1e rang
erg leuke sfeer!!!
[ afbeelding ]
Klopt, ik heb ze toch maar bij Sports365 gekocht en ik heb ze kunnen ophalen bij de lokale parkeerplaatsbewaker. Voordat ik dat gevonden had zag ik een hele rij bij de stadionkassa waar de tickets verkocht werden voor de normale prijs. Uiteindelijk 60 euro teveel betaald, maar iedereen was in veronderstelling dat het uitverkocht was, ook de lokale mensen. Een beetje raar als je het mij vraagtquote:
ja natuurlijk! zitten een paar leuke clubjes tussen in belgie waar de sfeer, het stadion en de hele ambiance niet te vergelijken zijn met die in nederland...quote:Op donderdag 13 mei 2010 10:39 schreef postmortum het volgende:
vanavond weer naar KRC Genk , telt dit eigenlijk ook als buitenlands wedstrijd bezoeken ?
voor mij is het namelijk niet echt buitenlandse wedstrijd bezoeken , ik kom daar ongeveer 10 x per jaar en het is ook Limburgquote:Op donderdag 13 mei 2010 11:01 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ja natuurlijk! zitten een paar leuke clubjes tussen in belgie waar de sfeer, het stadion en de hele ambiance niet te vergelijken zijn met die in nederland...
beerschot en FC Antwerp zijn mn favorieten....wil ook nog eens graag naar Standard op Sclessin!
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:39 schreef -J-D- het volgende:
Subiel kickje. Ik wil komend seizoen met een vriend naar Celtic-Glasgow en naar een paar whisky-brouwerijen. Iemand een tip waar ik dit het beste kan regelen?
Een beetje je huiswerk doen en los boeken is veel goedkoper als een georganiseerde reis boeken. Hoe wil je gaan? Vliegen of zelf rijden?quote:Op vrijdag 25 juni 2010 12:09 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Iemand?
Kaartjes en verblijf en reis los boeken of als pakket?
Wat raden jullie aan?
En via welke site kan ik het beste boeken?
Veel reissites bieden deze reis nog niet aan.
quote:Op vrijdag 25 juni 2010 12:15 schreef RD4 het volgende:
[..]
Een beetje je huiswerk doen en los boeken is veel goedkoper als een georganiseerde reis boeken. Hoe wil je gaan? Vliegen of zelf rijden?
Dat lijkt me een slecht plan. 800 kilometer, en je moet langs Londen en Birmingham, dus je staat sowieso in de file. Genoeg prijsvechters waarmee je voor weinig naar de UK vliegt.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 23:04 schreef RD4 het volgende:
Goed, Glasgow is niet echt vlakbij Dover, maar je kunt al voor 65 euro retour van Calais naar Dover en vice-versa
quote:Op vrijdag 25 juni 2010 12:09 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Iemand?
Kaartjes en verblijf en reis los boeken of als pakket?
Wat raden jullie aan?
En via welke site kan ik het beste boeken?
Veel reissites bieden deze reis nog niet aan.
quote:Op donderdag 1 juli 2010 10:45 schreef TiNussZ het volgende:
Een site waar je het beste kunt boeken kun je gewoon via google zoeken lijkt me. Tik in voetbalreis celtic en je zult de aanbieders vanzelf tegenkomen.
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |