Ach, hij levert gewoon prima werk. Dat kan je niet ontkennen.quote:
Dat dus, vind die anti truien dan wel weer meevallen al is het vaak wel zo dat de rellende mensen in dat soort truien loopt.quote:Op zondag 26 april 2009 17:31 schreef Happel het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon een punt. Wordt er namelijk schijtziek van.
Hij houdt denk ik meer rekening met de organisatie en verlegt liever accenten dan het wisselen van tactiek, waardoor het veelal nogal hectisch wordt.quote:Op zondag 26 april 2009 19:24 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Over Vlemmings: Vind hem vaak zo vreemd wisselen. Waarom Greene erin ipv Mols vandaag? We moesten immers scoren en Ado liep achteruit.
Dat boeit nu geen ene fuck. Je wint je wedstrijden, punt.quote:Op zondag 26 april 2009 19:17 schreef Hamilcar het volgende:
Nou, laten we maar naar volgende week kijken en ons slechts herinneren dat we dit weekend 3 punten hebben gepakt. Wat.een.niveau.
Liever "Hooligans" zoals Kopbal en Happel dan types zoals jijquote:Op zondag 26 april 2009 19:25 schreef jorienvdherik het volgende:
Gezeik over Liverpool shirtjes,
10x liever dan hooligans zoals kopbal en happel
Haha, hebbie mister -als er niks aan de hand was geweest dan waren we gewoon 4de geworden- Ritmo weer.quote:
Daar zal het bestuur anders over denkenquote:Op zondag 26 april 2009 19:42 schreef Keltie het volgende:
[..]
Liever "Hooligans" zoals Kopbal en Happel dan types zoals jij
-edit- bestuur ...quote:Op zondag 26 april 2009 19:50 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Daar zal het bestuur anders over denken
quote:
Ja, doe eens.quote:Op zondag 26 april 2009 19:54 schreef denthemen het volgende:
Jorien, moet nou de foto van jou met je vlaggetje weer komen? Of het plan van je om via de catering in de ArenA uit het uitvak te gaan?
Juist niet.quote:Op zondag 26 april 2009 19:24 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Dat dus, vind die anti truien dan wel weer meevallen al is het vaak wel zo dat de rellende mensen in dat soort truien loopt.
weet niet, denk dat ze avondwedstrijd voor de sfeer beter vonden.quote:Op zondag 26 april 2009 20:11 schreef Kopbal het volgende:
Waarom kreeg Gerard Meijer eigenlijk niet z'n 'afscheid' tegen Roda JC?
volgens mij krijgt ie nog officieel van de club nog iets.quote:Op zondag 26 april 2009 20:11 schreef Kopbal het volgende:
Ach, laat ook maar. Niet echt een discussiewaardig onderwerp
Waarom kreeg Gerard Meijer eigenlijk niet z'n 'afscheid' tegen Roda JC?
Dat dus. Tegen Roda krijgt hij z'n afscheid van Feyenoord.quote:Op zondag 26 april 2009 20:15 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]
volgens mij krijgt ie nog officieel van de club nog iets.
De laatste wedstrijd staat in teken van het Sophia kinderziekenhuis, dus daarom dat het Tifo-team () nu al een actie voor hem deed.
Ik zie allemaal Happeltjes.quote:Op zondag 26 april 2009 20:10 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Hoe bedoel je zie die truien echt vaak op "rel-foto's"
[ afbeelding ]
valt op deze idd mee
Vlemmings doet het gewoon prima ja, dat ontken ik dan ook nergens.quote:Op zondag 26 april 2009 19:49 schreef Happel het volgende:
[..]
Haha, hebbie mister -als er niks aan de hand was geweest dan waren we gewoon 4de geworden- Ritmo weer.
Vlemmings levert gewoon uitstekend werk. Dat zien we allemaal, maar dat mag blijkbaar niet gezegd worden...
Ja pas toen kwam de cler en bahia ingestapt naar voren.quote:Op zondag 26 april 2009 20:43 schreef Merkie het volgende:
Ik blijf het alleen ergerlijk vinden dat Feyenoord bij een 0-0 stand altijd enorm verslapt. Pas bij een doelpunt (voor of tegen) komt er een beetje leven in de brouwerij.
Alemaal:quote:Op zondag 26 april 2009 21:30 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Haha hier kun je echt een mooie fotoshop van maken, vooral van Makaay.
quote:Op zondag 26 april 2009 21:31 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Alemaal:
Draai een keer in het rond
Stamp met je voeten op de grond
Zwaai je armen in de lucht
Ga nu zitten met een zucht
Stap nu rond als een gans
Zo gaat de kabouterdans
quote:Op zondag 26 april 2009 21:31 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Alemaal:
Draai een keer in het rond
Stamp met je voeten op de grond
Zwaai je armen in de lucht
Ga nu zitten met een zucht
Stap nu rond als een gans
Zo gaat de kabouterdans
quote:Op zondag 26 april 2009 21:31 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Alemaal:
Draai een keer in het rond
Stamp met je voeten op de grond
Zwaai je armen in de lucht
Ga nu zitten met een zucht
Stap nu rond als een gans
Zo gaat de kabouterdans
quote:Feyenoord: Van los zand tot collectief
Door SJOERD MOSSOU
DEN HAAG - Voor wie alleen de samenvatting zag, moet het nogal eigenaardig hebben geklonken. ,,Ik heb nooit het gevoel gehad dat we hier zouden verliezen,’’ zei Roy Makaay gistermiddag bijna achteloos, kort na de 3-2 overwinning van Feyenoord op ADO Den Haag.
Toch onderstreepte de spits met die opmerking het gevoel dat bij vrijwel alle Feyenoorders in Den Haag overheerste. De Rotterdamse ploeg overleefde een zinderend gevecht, het ontsnapte dankzij een arbitrale misser aan een tegengoal en diep in blessuretijd redde keeper Rob van Dijk de zege met een miraculeuze redding.
Maar temidden van al die commotie oogde Feyenoord vooral als een collectief dat nooit echt in paniek raakte. Het elftal dat maandenlang als los zand aan elkaar hing, toonde juist in Den Haag hoeveel progressie het heeft gemaakt. Niet door geweldig te voetballen, wél door dicht bij elkaar te blijven op een moeilijke middag.
Tekenend was de fase na de 1-0 voorsprong voor de thuisploeg. Timothy Derijck had na 62 minuten volkomen vrij raak gekopt uit een corner, maar als vanzelf richtte Feyenoord zich op.
Jon Dahl Tomasson eiste ballen op, Tim de Cler trok mee naar voren en Makaay liet zich gelden in de spits. Terwijl ADO Den Haag weifelend achteruit liep, leek bij Feyenoord opeens iedere pass zuiver.
Binnen drie minuten was het alweer gelijk, dankzij een vloeiende aanval via Makaay, Biseswar en Tomasson. De laatste gleed de bal van dichtbij binnen; 1-1.
Nog niet zo lang geleden dreigde Feyenoord bij elke tegengoal in te storten, als een kaartenhuis op een wankele oude tafel. Onvrede, ergernis, gekonkel en twijfel voerden de boventoon in de Kuip, waar niemand binnen de ploeg zijn verantwoordelijkheid nam. Het Rotterdamse elftal leek af te stevenen op het slechtste seizoen uit de clubhistorie en even dreigde zelfs degradatie.
In het heden is Feyenoord alsnog in volle vaart op weg naar de play-offs, met een elftal dat stabiel en strijdbaar oogt. Temidden van een reeks knappe resultaten tegen onder meer AZ, PSV en FC Twente, viel slechts het optreden in Volendam (2-1 verlies) pijnlijk uit de toon. ,,Van die wedstrijd tegen Volendam hebben we echt geleerd,’’ aldus Makaay. ,,Op de één of andere manier glipte dat duel uit onze handen. We hebben dat uitvoerig geanalyseerd met de trainer. Vandaag zag je daar toch wat van terug.’’
Voortdurend wordt de invloed van Leon Vlemmings geroemd door zijn spelers. Als de Brabantse trainer iets realiseerde sinds het ontslag van Gertjan Verbeek, dan is het rust en duidelijkheid. Bij Feyenoord weet iedere speler weer wat er van hem verwacht wordt in het veld.,,De afspraken zijn nu logisch en glashelder,’’ aldus Makaay. ,,Dat scheelt gewoon heel veel.’’
Ook in de fase na de 1-1 toonde Feyenoord zich machtig. Het elftal drong ADO Den Haag naar achteren en met name over de linkerkant dreigde voortdurend gevaar. Biseswar bleef de zwakke rechtsback Joël Tillema maar opzoeken en omdat rugdekking meestal ontbrak, lag de defensie voortdurend open. Makaay schoot voorlangs op aangeven van Biseswar en De Cler stuitte in vrije positie op Waterman, maar een kwartier voor tijd was het alsnog raak. Biseswar speelde Tillema handig uit en bereikte Tomasson op maat: 1-2.
Het startsein voor een kolderieke slotfase was gegeven. ADO Den Haag bleef knokken, de Feyenoord-defensie verkeek zich op een diepe bal en Denny Landzaat moest na 79 minuten aan de noodrem trekken, toen Wesley Verhoek doorbrak. Scheidsrechter Bas Nijhuis gaf geel aan Landzaat en wees naar de penaltystip, maar werd gecorrigeerd door zijn assistent. Die had goed gezien dat de Hagenaar buiten het strafschopgebied was gevloerd.
Landzaat ontsnapte aan een rode kaart en Feyenoord aan een strafschop, maar een paar tellen later was het alsnog gelijk. Richard Knopper schoot de toegekende vrije trap feilloos raak, in de hoek die door Van Dijk wel erg vrij werd gelaten: 2-2. ,,Dat we daarna opnieuw veerkracht toonden, maakt me wel trots,’’ zei Vlemmings. ,,Zoiets geeft aan dat we als team zijn gegroeid.’’
Een minuut of twee na de gelijkmaker kopte Makaay raak uit een voorzet van De Cler, door slimmer te timen dan zijn bewakers. Zijn 247ste doelpunt in exact 500 competitiewedstrijden: 3-2.
ADO Den Haag zette nog wel aan, maar Feyenoord overleefde, met dank aan Van Dijk. ,,Dit was in de eerste plaats een overwinning van het collectief,’’ vond Makaay.
En dat heeft Vlemmings gewoon goed gedaan. Maar het voetbal is gewoon niet goed, daarom vind ik het nog te vroeg om hem 'een geweldige coach' oid te noemen. Dat moet nog blijken.quote:
Het is niet zozeer de coach, het zijn de spelers. Die wilden gewoon niet meer onder Verbeek, expres geen inzet tonen, expres niet gemotiveerd zijn en gewoon niet de wil om er iets van te maken. Vind ik persoonlijk diep triest. Je voetbalt niet voor je trainer, je voetbalt voor je club, voor je supporters en natuurlijk ook omdat je ZELF wilt winnen.quote:
nee, meer omdat het al lang en breed bekend is dat ie weggaatquote:Op zondag 26 april 2009 14:52 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Ik denk meer omdat je werkelijk elke spelers uitscheld, terwijl ze vorige week nog helden waren oid.
jawel joh, op The Kop barst het van de Feyenoord shirtjesquote:Op zondag 26 april 2009 17:35 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ja, want ik maak me er ook echt druk over.!
Het slaat toch nergens op? Zie jij Liverpoolfans met Feyenoordshirtjes in Anfield zitten?
quote:Op zondag 26 april 2009 18:39 schreef Keltie het volgende:
[..]
Die laat ik tegenwoordig thuis, samen met het pakje appelsap.
Dat vind mama niet echt leuk maar snapt het ook wel nadat ze hoorde dat de stewards het afpakten.
Ze is wel blij, want nu hoeft ze alleen nog maar m'n Liverpoolshirt en 110% anti 020 trui te wassen en klaar te leggen.
nee, want lege Kuip = geen inkomstenquote:Op zondag 26 april 2009 19:50 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Daar zal het bestuur anders over denken
Goed stuk. Vlemmings heeft inderdaad ervoor gezorgd dat de koppies weer dezelfde richting op kijken, samen met het tactische gedeelte.quote:
Inderdaad, slaat nergens op, erger me daar ook dood aan, en zeker als je weet als je weet met welke naam het begonnen is, de steek.quote:Op zondag 26 april 2009 14:34 schreef TN-FR het volgende:
Kan iedereen even kappen met dat 'de bies' etc. Wat een kk
gedoe is dat zeg, noem ze gewoon bij hun normale namen.
de Wijn en Ferquote:Wijnaldum en Fer in het TV programma Holland Sport
In Holland Sport is de smaakmaker van de eredivisie te gast: Feyenoorder Georginio Wijnaldum.
Wijnaldum wordt vergezeld door zijn ploeggenoot en vriend Leroy Fer. De jonge Feyenoorders zijn uitgegroeid tot publieksfavorieten in De Kuip.
Maandag 27 april 2009ed.3 20:30 - 21:30 uur
nog een middenvelder erbijquote:Kari Arkivuo trekt de aandacht van Feyenoord
Rinus Israel bekeek vrijdag in het duel tegen Veendam Kari Arkivuo. Niet in opdracht van ADO, zoals eerder verondersteld, maar in opdracht van Feyenoord.
,,Een concreet bod van een club hebben we niet gehad”, zegt voorzitter Hans de Vroome in de stentor.
Maar het klopt dat er opmerkelijk veel belangstelling lijkt te zijn voor Kari. Ook van topclubs.
Arkivuo staat volgend seizoen nog onder contract in Deventer. De Vroome: ,,We wilden hem langer vastleggen, maar dat wilde Kari zelf niet. Hij wilde zich een jaar bewijzen en dan een volgende stap maken.”
Onder andere ook de vertegenwoordigers van Ajax en AZ hebben hem aan het werk gezien.
De Fins international kwam over van het Noorse Sandefjord, waarmee hij naar de Noorse eerste divisie promoomdatveerde.
Ook trainer Andries Ulderink houdt rekening met een vertrek van de 25-jarige aanvallende middenvelder. ,,Ik weet dat hij door veel clubs bekeken wordt. Kari doet het erg goed. Al speelde hij vrijdag tegen Veendam wat minder. Dat kwam ook doordat we veel de lange bal hanteerden. Bovendien had hij een tik op het bovenbeen gekregen, waardoor hij wat aangeslagen was. Bij zo’n voetballer ben ik geneigd hem te laten staan, hij dan altijd nog een momentje kan hebben waarin hij van waarde is.”
Had ergers gehoord dat die dag in het teken staat van Daniël den Hoed klinkiek.quote:Op zondag 26 april 2009 20:11 schreef Kopbal het volgende:
Waarom kreeg Gerard Meijer eigenlijk niet z'n 'afscheid' tegen Roda JC?
voor een zacht prijsje zou ik het misschien overwegen, maar geld hebben we nie.quote:Op maandag 27 april 2009 12:46 schreef Ritmo het volgende:
Koef wil weg bij PSV, ik hoop niet dat ie naar ons komt. 2 a 3 jaar geleden was ie welkom geweest, nu zie ik liever een jongere spits.
Ik zie het liefst een spits die scoort en dat heeft ie aangetoond de afgelopen jaren.quote:Op maandag 27 april 2009 12:46 schreef Ritmo het volgende:
Koef wil weg bij PSV, ik hoop niet dat ie naar ons komt. 2 a 3 jaar geleden was ie welkom geweest, nu zie ik liever een jongere spits.
Juistquote:Op maandag 27 april 2009 12:51 schreef Kopbal het volgende:
We hebben die nieuwe spits allang in huis.
[ afbeelding ]
Koevermans kan dus wel voor de komende 2,3 jaar.
Wie is dat?quote:Op maandag 27 april 2009 12:51 schreef Kopbal het volgende:
We hebben die nieuwe spits allang in huis.
[ afbeelding ]
Koevermans kan dus wel voor de komende 2,3 jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |