Zeggen dat je een idee hebt waarvan je denkt dat het wel eens een mogelijkheid zou kunnen zijn is wat anders dan je leven inrichten om iets dat niet aangetoond kan worden maar waar andere mensen grof geld aan verdienen.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:34 schreef Summers het volgende:
[..]
Dat moet je nooit doen maar dat maakt iemand nog niet minder gek of fout , heb je liever dat mensen niks zeggen en je niet eens een vermoeden hebt dat het bestaat omdat het toevallig niet iets is wat jij ervaard .
Prima, maar dan is je nieuwe inzicht niks meer waard als de theorie dat de maan van camembert gemaakt is.quote:die mensen heb je ook idd , maar dan sluit je wel uit dat er wellicht nieuwe inzichten nodig zijn en dat het nergens over gaat om iets uit te sluiten omdat het nog niet objectief onderzocht kan worden .
Niet allemaal gek hoor, sommigen misschien wel maar een hoop zijn er ook gewoon misleid door een gebrek aan kennis, door oplichterij, door naiviteit, of door een wanhopig verlangen naar iets.quote:Je geloofd liever dat mensen gek zijn en iets ervaren wat niet bestaat
Nou ja, geweldig, geweldig, wat is geweldig.....quote:je bent vast geweldig .
Je hebt misschien nieuwe inzichten nodig om aan te tonen hoe iets werkt.quote:niet als je er rekening mee houd dat er nieuwe inzichten nodig zijn om het aan te tonen .
Nogmaals, ervaren is niks meer dan eigen interpretatie gelimiteerd door je kennis, je wereldbeeld en je cultuur.quote:Een vette hint is toch wel dat miljoenen mensen zeggen het zelf te ervaren voelen en zien .
Er heeft dus wel een gebeurtenis plaatsgevonden, maar wat er is gebeurd kan dus iets compleet anders zijn dan iemand die het heeft 'ervaren' denkt dat het was.quote:precies maar dat zegt nooit dat de gebeurtenis of de ervaring niet heeft plaatsgevonden
Nou, ik weet hoe talloze compleet vergelijkbare dingen helemaal niks met het paranormale te maken hebben.quote:jouw mening is namelijk ook maar een interpretatie met nog minder invalshoeken om te kunnen oordelen , je weet niet hoe het er uit ziet of hoe het werkt .
Jawel, dan lees je niet goed.quote:Nu heb je het steeds over dingen interpreteren en daarbij afhankelijk zijn van hoe iemand dat naar je brengt of je wilt doen laten geloven .
BIJ ZElf ervaren heb je dat niet .
Mooi.quote:Nee
Behalve als de enige reden dat je denkt dat de verklaring van persoon 2 niet klopt is omdat je het niet wilt geloven terwijl persoon 2 alle argumenten en logica aan haar kant heeft.quote:maar als diegene denkt dat de verklaring van persoon 2 echt niet klopt dan MOET je wel denken " verrek , mijn eigen verklaring komt toch echt wel overeen dus ik kan de verklaring van persoon 2 niet aannemen op zijn blauwe ogen en ik blijf bij de verklaring die voor mij als een puzzelstukje op zijn plek valt .
Het zou stom zijn dat niet te doen .
oh zeg je ook lekkende koelkast 2 weken geleden of je hebt 4 dagen terug alleen de linkeronderkant van je zoon zijn klerenkast schoongemaakt ? en het klopt ook nog zonder te corrigeren ?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:40 schreef Michielos het volgende:
komt ie...
reading analysatie
(25:00)
Derek: Wist je dat je een zoontje hebt in de geestenwereld. Ik neem aan
van wel.
Commentaar: Red hot Cold Readings van Herb Dewey. Het zal je verbazen maar derek gebruikt deze ruse continue. 1 op de 4(!! JA 1 op de 4 google
er maar op) van de vrouwen heeft een miskraam of abortus gehad. Derek mistte hem wel eens en maakte er toen van dat ze een obewuste miskraam gehad heeft. Zeker zijn van je zaak
is essentieel om hem te laten slagen.(soms heeft hij het geslacht fout maar wat hem dan goed maakt is zeker blijven van je zaak en verder gaan).
Vrouw: yep
Derek: Heb je last van hoofdpijn?
Commentaar: Ook dit is een rivia stat. Who doesnt? En in het coolste geval
heeft ze chronische hoofdpijn of iets anders. Dan ben je specifiek maar niet
jij bent specifiek maar de toeschouwer die het invult. Overigens is dit
een vraag en geen statement. Derek vraagt het en krijgt antwoord.
Vrouw: Heel veel
Derek: je zoon raakt je lichaam aan. heb je ook last van je maag
Commentaar; (derek is een dokter ofzo?) Overigens is dit weer een vraag. Het
waarschijn;lijke antwoord is ja maar als het nee is boeit het niet. je state
het niet maar stelt even een "vraag om beter contavct te krijgen"
Vrouw: Ja
Derek: Er is een meneer waar ze contact mee zoekt (ah ok)
vrouw: ja klopt. dit kan real life zijn, of een dode..
Commentaar: ik vermoed dat hij nu zegt : pa of opa, eens kijken.
[b]Derek[/b]: haar vader (goh? ik ben paranormaal)
Vrouw: yes
Derek: hij had problemen met zn borst en zn hart.
Commentaar: ik heb deze line al 13x gepost hier. borst hart covered het hele gebied... longen (valt onder borst) en hart(hartstilstand en de rest). Moet ik je vertellen wat de 2 main doods-
oorzaken zijn van mannen(oudere)? nee toch hoop ik:P(www.google.com)
Derek: Hij wil dat je weet dat jij bij je zoon is
Commentaar: Tranentrekkerij
Derek: hij houdt erg vel van zn kleinzoon en daarom kwam je zoon eerst door
commentaar: Niet te verifieren maar altijd goed om iemand even te raken. Je ziet dat de vrouw
begint te huilen(al eerder) en speelt daar op in.
Derek: Je vader is nogal van slag dat hij je niet alles heeft kunnen vertellen
commentaar: (niet te verifieren, maar een mooie zin en de meeste mensen herkennen zich erin.
mocht mijn ma nu sterven dan weet ik ook dat ze me niet alles heeft kunnen vertellen/
op welk gebied? dat specificeer je zelf maar).
vrouw: klopt (dit was overigens wel een general statement. wie ontkent dit?)
Derek: drie drie drie liggen er drie bloemen op een bord?: en nu komt ie: 3 APARTE (JA APARTE) bloemen??
commentaar: APARTE????BORD??? ja komt goed denk je dan.. hij doelt op
graf van haar pa.
Derek: of 3 aparte bloemen en heb je die ergens neergezet
comentaar": (ze reageerde altijd snel nu aarzelde
ze.. dus recalled hij eerder statement) hetb gaat om HAAR.. om 3 APARTE
bloemen. die ZIJ ergens heeft neergezet..
Derek: drie bloemen. laat ze eens zien
commentaar: Dit geeft haar de tijd om nog na te denken erover
Derek: is er ergens een plek waar je een foto van je vader hebt staan?
commentaar:: ja er zal altijd wel een plek zijn waar je een foto van je DODE pa
hebt staan.. TIS JE PAen overigens is dit weer een vraag net zoals de
100 vragen die hierboven staan.
Vrouw: alleen in een fotoboek (verwachtte antwoord)
Derek: Zijn daar dan drie bloemen?
commentaar: HAHAHHA ... 3 APARTE BLOEMEN OP EEN BORD// ZIJ HEEFT ZE NEERGEZET/
NU STAAN ZE IN EEN FOTOBOEK.. maar het wordt nog erger...(het wordt dus
een plantje bij iemand boven op zijn kamer......)
Vrouw:
Nee
Derek: Laat me die bloemen zien. Het zijn gele bloemen.
Commentaar: ja... coolmaar nu even niet van belang
Vrouw: mischien bij mijn broer in huis want dar staan ze namelijk.
Daar staan de urnen
(ff recap... 3 APARTE bloemen. ZIJ heeft ze neergezet
ZE stonden in een FOTOBOEK.. nu staan ze bij haar BROER... hij springt hier
op in.. let maar op).
Derek: Waar is je broer momenteel? (DUUH:D)
Vrouw: Thuis
Derek: Bel hem, kun je hem bellen (wat hij zovaak doet als hij iets mist
zoals ik boven zei.. bellen berhoogd de kans weer en de vrouw gaf de infor-
matie.. hier zou derek nooit zelf mee gekomen zijn).
In tussentijd ff blablabla. moeder bellen enz. te lui om dit te describen
maar hij mist weer 1x en broer wordt gebeld. lets continue.
Vrouw : ik zit bij Derek enz.
Man: NEE
vrouw; 3 andere bloemen
Man: Nee (haha de vrouwis opeens de cold readerze doet eigenlijk precies
wat Derek doet)
Man: wel een plantje
Vrouw: een plantje..(ze is goed..)
Derek: heeft die plant drie bloemen?
(lets recap: IK ZIE 3 APARTE BLOEMEN OP EEN BORD.. HEB JIJ DIE NEERGEZET..EVEN
KIJKEN JA IK ZIE HET DUIDELIJK.. IN EEN FOTOALBUM DAN? EN NU... BIJ HAAR BROER BOVEN OP KAMER
EEN PLANTJE????)
VrouW: zitten daar 3 bloemen op
man: ja er zitten bloemen in mar dan moet k naar boven lopen(ik zou opok te lui zijn.. ik dacht
dat het medium MIJ dingen moest vertellen ipv fdat ik mensen moet bellen
en hem dingen moet vertellen (vragen beantwoorden enz).
Hij krijgt nog applaus ook...!! onbegrijpelijk...
recap; 3 aparte bloemen op bordje die zij zelf heeft neergezet wordt.. eerst bloemen in fotoalbum daarna plantje bij broer boven op kamer.....
die altaren enz zie ik dan weer niet... komt nergens terug.
en summers.. ik heb jaartallen goed en kleuren dus miep niet ;P
kijk vorige post. war ik poste.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:47 schreef Summers het volgende:
[..]
oh zeg je ook lekkende koelkast 2 weken geleden of je hebt 4 dagen terug alleen de linkeronderkant van je zoon zijn klerenkast schoongemaakt ? en het klopt ook nog zonder te corrigeren ?
Dat geloof ik niet .
readings zijn gebaseerd op iemand zijn interpretatie dus dat kan kloppen.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:52 schreef Flammie het volgende:
Grappig geprobeerd om er maar niet op in te hoeven gaan.
Er is echt geen speld tussen te krijgen maar ik vraag me nog wel af waar dat altaar ineens vandaan komt? Ik kijk die aflevering nu al 3x maar nog nergens gezien?
Of is dit weer een voorbeeldje "gevoel kan het mishebben en ik heb het fout geintepreteerd"
Ik vind het fijn dat je je punt goed verdedigd en moeite steekt in je post, maar, en dat zal vreemd klinken uit mijn positie, maar ik vind het vergezocht.quote:
Die vind ik leukquote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:01 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik vind het fijn dat je je punt goed verdedigd en moeite steekt in je post, maar, en dat zal vreemd klinken uit mijn positie, maar ik vind het vergezocht.
zucht het is geen toeval. je werkt volgens een methode. je maakt het passend. lees nog een keer en kijk eens hoevaak hij dingen vraagt, hoevaak hij antwoord krijgt (waardoor hij weer verder kan) en hoevaak hij mist en corrigeert. het gaat volgens een methode.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:01 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik vind het fijn dat je je punt goed verdedigd en moeite steekt in je post, maar, en dat zal vreemd klinken uit mijn positie, maar ik vind het vergezocht.
Het zal allemaal wel te 'hitten' zijn.. maar dit is teveel toeval om het zo af te doen als 'trucage', vind ik dan he.
yep , dat is precies hetzelfde als " je hebt 4 dagen geleden ALLEEN de linkeronderkant van je zoon zijn klerenkast schoongemaaktquote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:51 schreef Michielos het volgende:
[..]
kijk vorige post. war ik poste.
Ben je in 2001 verhuisd?
ja
dankjewel
jij corrigeerd duizend maal en nu zie je dat op elke hoek van de straat blijkbaar , ik zou bijna denken dat de helft van de wereld aan CR doet en dat van nature en jij hebt er hard op gestudeerd en nu kan je het ook .quote:Moet ik nu serieus mijn audiofiles gaan uploaden enz?
Overigens hoe vaak corrigeert Derek niet. LEES MN POST>. hij CORRIGEERT DUIZEND MAAL.....
quote:Nogmaals; je kunt heel veel goed hebben in 1x. MOcht je het niet goed hebben (zoals derek in voorbeeld) dan pas corrigeer je. Geen man overboord. zo werkt het
ps. iemand zei hier dat je beelden vaag doorkrijgt. waarom wordt dan wel van mij verlangd dat ik ALLES zonder te corrigeren goed moet hebben en Derek niet .. het befaamde medium mag wel 400x corrigeren en iemand minder niet...
Besides.. vaker heb ik het heus wel goed.
-Troll-quote:Op vrijdag 29 mei 2009 16:15 schreef Michielos het volgende:
edit.
ik ga er niet meer de moeite voor doen.. (zo stompzinnig gewoon)
je hersens foppen je .quote:Op vrijdag 29 mei 2009 17:10 schreef _Led_ het volgende:
Ik krijg door dat Summers 6 dagen geleden moeite had met het naar de wc-gaan.
het was geen ruzie totdat zij brutaal ad hominem ging ....quote:
In de ROL van entertainer, niet in die van OPLICHTER...quote:
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:29 schreef Summers het volgende:
[..]
Ja en ? betekend dat dan meteen dat ze de verkeerde verklaring hebben ? Het is toch juist goed dat mensen een verklaring willen zoeken , wilt men schaapjes die niet voor zichzelf denken ?
[..]
Het punt is dat het (evolutionair) ingebakken zit in de mens om een verklaring te zoeken voor de dingen, fenomenen, die om hem heen plaats vinden. In geval van 'vreemde' gebeurtenissen, die je niet direct kunt verklaren, wordt vaak gegrepen naar een paranormale verklaring, terwijl nog lang niet alle andere 'natuurlijke' verklaringen onderzocht zijn.. Als je naar een 'goochelaar' kijkt en hij doet de meest vebazingwekkende trucs, en je weet dat het een goochelaar is, dan nog roept je hele lijf en leden om een verklaring van wat je ziet gebeuren... In gevallen waar men niet weet dat er een 'goochelaar' aan het werk is, zou je al snel denken dat er echte magie in het spel zit... In het zoeken naar een verklaring voor 'vreemde' fenomenen kan men snel fouten maken idd...quote:ze zijn zelf het gewone volk , is er iemand die daar bovenuit stijgt ? horen ze tot een speciaal volk ??
het parnormale ervaren mensen zelf , die zijn niet afhankelijk van mensen als een michielos die het leuk vinden om mensen op te lichten .
Ze geloven dus omdat ze het met eigen ogen zien en ZELF ervaren , niet omdat iemand zegt dat ze dat moeten geloven of trucjes gebruikt .
Dat jij het onzin vind zegt misschien wel iets over jezelf en niet perse over mensen die er in geloven of het zelf ervaren .
Wie bepaald dat het niet kan bestaan terwijl mensen het wel ervaren ?
beetje simpel om ervaringen van mensen niet serieus te nemen of als niet bestaand omdat je het zelf niet ervaard en je het zelf niet voor kan stellen .
Wie heeft er dan een probleem , het paranormale hoort gewoon bij het leven voor mij en bestaat gewoon .
Mensen verzinnen door de eeuwen heen altijd een reden om boven een bepaalde groep uit te stijgen of ziet een gebrek in iets afwijkends wat achteraf gewoon natuurlijk is en menseigen .
stijg daar eens boven uit als je zo slim wilt zijn , denk eens verder dan gek en fout op het moment dat er iets vreemds is en anders .
afdoen als onzin is onzin , dan heb je zelf een probleem en ben je gewoon je kop in het zand aan het steken en heb je een doelgroep gevonden die goedgelovig je boek koopt .
bewijsdrang? Ad hominem aanvallen, enge verhaaltjes die niet te verifieren zijn en in jouw geval bedreigingen (ik weet niet of je dat nu voor de grap bedoelt of nietquote:Op zaterdag 30 mei 2009 09:08 schreef M_Schtoppel het volgende:
Beste Summers en Bastard,
laat deze discussie toch. Je kunt mensen die hier niet in (willen) geloven toch niet overtuigen. Je kunt iemand die blind is (en dat zijn ze op dit gebied) ook niet uitleggen hoe de kleur rood eruit ziet. Ik heb zelf letterlijk honderden van dit soort discussies gevolgd en het draait altijd op hetzelfde uit. Ik heb die bewijsdrang van vroeger niet meer. Het zal me aan m'n ballen jeuken of iemand er wel of niet in gelooft.
Hoe ging het? een heel verschil eigenlijk(totaal anders ook).. Maar dat is mijn punt... mensen interpreteren en onthouden zaken anders. op het einde wordt het "mooie verhaal " onthouden ipv de letterlijke transcriptie.quote:yep , dat is precies hetzelfde als " je hebt 4 dagen geleden ALLEEN de linkeronderkant van je zoon zijn klerenkast schoongemaakt
nou ik meende te herinneren dat jij eens zei dat je het er wel in zou slaan...quote:Op zaterdag 30 mei 2009 10:20 schreef M_Schtoppel het volgende:
Bedreigingen? Wa's dat voor onzin? Ik bedreig niemand. En ja, ik had vroeger altijd de bewijsdrang om met readings mensen te overtuigen. Maar met mensen als jij lukt dat toch niet want die blijven naar alternatieven zoeken hoe ik aan mijn informatie ben gekomen. Het is vechten tegen de bierkaai, ik heb wel betere dingen te doen.
in tegenstelling tot die vriend van je, ben ik wel ingelezen. Het is als het klassieke "kaart in de mouw" waar menig leek mee komt, klassieke oordelen die vaker dan niet NIET stroken met de werkelijkheid.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 10:29 schreef M_Schtoppel het volgende:
Ach please. Ben ooit begin jaren negentig naar Anton Paauwe geweest. Vond ik wel interessant. Hij wist ook het een en ander over mij en iemand anders te vertellen. Dus ik vertel dat aan een vriend en die begon meteen van ja dat zal hij wel van internet hebben gehaald (begin jaren negentig, yeah right!) of hij zou wel toegang tot bepaalde archieven hebben gehad. Echt te zielig voor woorden waar hij allemaal mee aan kwam. Jullie zijn niet te overtuigen, daar ben ik na honderden discussies en tientallen readings wel achter.
Wel leuk om te zien dat hij ook zag dat ik "het" had.
Inderdaad, trucsquote:Op zaterdag 30 mei 2009 09:43 schreef Lastpost het volgende:
Heb ook weleens gesprekken gehad met iemand uit dat zesde zintuig die me toch ook dingen kon vertellen (zwaar specifiek, te toevallig om te raden) waar ik bij dacht, hoe de fuck.
Ben zelf ook nogal sceptisch en dat lijkt me ook logisch gezien het grote aantal aan kwakzalvers en media die je belazeren, maar geloof zeker dat ze iets kunnen.
Derren gebruikt echter ook veel pseudo verklaringen (bijvoorbeeld verklaringen vanuit pseudo wetenschappen zoals NLP e.d.) die niet de daadwerkelijke verklaring zijn voor hetgeen hij doet (bijvoorbeeld in het forceren van een FIETS). Hij is een genie in het maken van een "rationeel klinkende verhaallijn" die het nog mooier maakt dan de daadwerkelijke methode (in dit geval een billet switch, Anneman 1930). In het filmpje met CR gebruikt hij echter wel CR.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:09 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
[..]
Inderdaad, trucsKen je bijv. Derren Brown? Die kan deze dingen ook, soms nog veel beter dan het gemiddelde medium, en nee, hij gebruikt geen paranormale krachten maar trucs!
Als je niet weet dat er trucs in het spel zijn, ben je al snel geneigd te geloven dat het allemaal echt is..
Wat een slecht acteerwerk zegquote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:09 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
[..]
Inderdaad, trucsKen je bijv. Derren Brown? Die kan deze dingen ook, soms nog veel beter dan het gemiddelde medium, en nee, hij gebruikt geen paranormale krachten maar trucs!
Als je niet weet dat er trucs in het spel zijn, ben je al snel geneigd te geloven dat het allemaal echt is..
Precies, je kunt iemand die doof is niet uitleggen hoe geluid klinkt.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 09:08 schreef M_Schtoppel het volgende:
Beste Summers en Bastard,
laat deze discussie toch. Je kunt mensen die hier niet in (willen) geloven toch niet overtuigen. Je kunt iemand die blind is (en dat zijn ze op dit gebied) ook niet uitleggen hoe de kleur rood eruit ziet. Ik heb zelf letterlijk honderden van dit soort discussies gevolgd en het draait altijd op hetzelfde uit. Ik heb die bewijsdrang van vroeger niet meer. Het zal me aan m'n ballen jeuken of iemand er wel of niet in gelooft.
Hier geloof ik dus helemaal niks van.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 10:29 schreef M_Schtoppel het volgende:
Ach please. Ben ooit begin jaren negentig naar Anton Paauwe geweest. Vond ik wel interessant. Hij wist ook het een en ander over mij en iemand anders te vertellen. Dus ik vertel dat aan een vriend en die begon meteen van ja dat zal hij wel van internet hebben gehaald (begin jaren negentig, yeah right!)
quote:Op zaterdag 30 mei 2009 15:10 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Hier geloof ik dus helemaal niks van.
XS4All kwam pas in 1993, toen wist amper iemand in nederland wat internet was, laat staan dat er persoonlijke informatie op stond.
En die vriend van jou zei toen (of daarvoor!) al "Dat heeft ie van internet" ?
*kuch*bullshit*kuch.
slecht acteerwerk van wie?quote:Op zaterdag 30 mei 2009 15:02 schreef Bastard het volgende:
[..]
Wat een slecht acteerwerk zegOh please.. als dit zou moeten overtuigen
Waarschijnlijk bedoelt hij dat hij dat verhaal onlangs vertelde tegen een vriend en dat die vriend toen over het internet begon...quote:Op zaterdag 30 mei 2009 15:10 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Hier geloof ik dus helemaal niks van.
XS4All kwam pas in 1993, toen wist amper iemand in nederland wat internet was, laat staan dat er persoonlijke informatie op stond.
En die vriend van jou zei toen (of daarvoor!) al "Dat heeft ie van internet" ?
*kuch*bullshit*kuch.
Ach kom op, overduidelijk in scene gezetquote:Op zaterdag 30 mei 2009 15:22 schreef Michielos het volgende:
[..]
slecht acteerwerk van wie?
hij weet toch best rake dingen te vertellen
nop, was niet in scene gezet. echt niet.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:02 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ach kom op, overduidelijk in scene gezet![]()
Mooi gezegd beste Michielos! Hoe dom kan iemand zijn hequote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:23 schreef Michielos het volgende:
[..]
nop, was niet in scene gezet. echt niet.
Het programma van Derren Brown moest aan drie voorwaarden voldoen
a) het programma moest een mengeling worden van goochelwerk, presentatie en psychologie/mentalisme
b) er mogen nergens STOOGES gebruikt worden (stooges als in helpers die meedoen voor effect)
c) een pseudo verklaring mocht wel gegeven worden (zoals ik eerder aangaf)
het geheel is niet in scene gezet. Ik heb vaker MIndvision en Blackpool convention bezocht (moet ik hier ook de kaartjes van inscannen of?) en Derren trad daar op. Zijn CR was precies hetzelfde en niet in scene gezet.
Hij heeft verschillende TV shows gedaan en de outlines en werkwijze waren overal hetzelfde.
Ik vind het frappant dat dit opeens in scene gezet moet zijn terwijl alle andere zaken wel "echt" zijn. Is het vanwege de opzet van het programma of? Dit lijkt mij eerder een gevalletje "selectief geloven". Van mediums verlang je weinig tot geen bewijs maar als iemand zegt het met CR te doen (wat ik vele malen geanalyseerd heb, ik heb notabene printscreens en readings gepost waar nooit op gereageerd werd) is het opeens allemaal "geacteerd en vals spel". Wat heb jij nodig om iets aan te nemen? Zou jij hetzelfde gezegd hebben als dit een medium was ipv een mentalist? Hoe zou jij gereageerd hebben als iemand dit zei over Derek?
Ik zie geen verschil tussen dit en een gemiddelde show van Char of Derek Ogilvie.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:02 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ach kom op, overduidelijk in scene gezet![]()
Ja precies!quote:Op zaterdag 30 mei 2009 17:23 schreef Michielos het volgende:
[..]
Wat heb jij nodig om iets aan te nemen?
Ik heb verschillende malen verteld wat ik wil zien waardoor ik overtuigd word.. bij jou lijkt er echter geen lijn te trekken te zijn.. Dan weer wel... dan weer niet.. is iets precies hetzelfde maar volgens een visie die volgens jou te verwerpen is, dan is het nagespeeld en nep e.d... Hoe beoordeel jij het? dat was eigenlijk mijn vraag. Op welke basis besloot je dat dit nep is en ogilvie(wat exact hetzelfde is, behalve dat Ogilvie niet aan namen doet. Logisch ook, doe ik ook niet, teveel kans om te missen) bv. niet(terwijl ik wel degelijk concrete dingen heb neergezet, iets wat ik niemand hier ooit zie doen)? Ik kan best begrijpen dat je bij gebrek aan argumenten een wedervraag of een sarcastisch antwoord post maar het was gewoon een vraag hoor . Op basis van je antwoord kan er wellicht een nieuwe discussie ontstaanquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |