Hoe ik aan sommige betrokkenen in de zaak Holloway refereer gaat je geen reet aan johan, net zo min als ik jou aanspreek op allerlei bijvoegelijke naamwoorden die jij aan de naam van de diverse betrokkenen wenst toe te voegen.quote:Op dinsdag 21 april 2009 09:00 schreef johan555 het volgende:
Beth noem je continu een ouwe heks en Natalee is niet meer dan een dronken en drugsgebruikende breezerslet ,Jug is een verkrachter etc etc . Te misselijk voor woorden .
Niet blijven drammen johan je bent geen 4 meer (hoop ik), ik heb je al vaker uitgelegd dat ik niet echt genegen ben JOU links of quotes te verschaffen aangezien je dat hier stelselmatig weigert aan alle andere posters.quote:Als ik om bewijzen vraag geef je niet thuis .
Lieve jongen, ik zou niets liever willen dat de zaak Holloway wordt opgelost en dat de waarheid boven water (no pun intended) komt.quote:Ik begin me hier af te vragen waarom je hier komt posten dat is zeker niet om de waarheid naar boven te krijgen maar eerder omgekeerd ,om de waarheid te verdoezelen .
Post Natalee hier dan, want dat is enige van wie er foto's opstaan, voor de rest zie ik een autootje, een hele enge foto van Beth en een witte blur die wel wat wegheeft van die hele foute mod die klaasend van de Bange Aapjes heeft afgetrapt.quote:Op de potobucket van Buster is te zien dat hij foto's van andere forum leden spaart .
Hij is weer compleetquote:Op zaterdag 18 april 2009 13:16 schreef mrBhimself het volgende:
Ik had begrepen dat het nog niet de bedoeling was om al een nieuw topic aan te maken als het oude nog niet gesloten is. Als je het dan toch (weer) doet, neem dan op zijn minst ook ALLE links over van "Andere interessante links" en niet alleen de links die jou welgevallig zijn!
Graag toevoegen :Jan Brennan's online-boek; No Evidence of a Crime Renee Gielen's documentaire; Natalee. The unrevealed time lines Natalee Holloway forensic
wat dacht je van jezelf.quote:Op dinsdag 21 april 2009 13:01 schreef observer777 het volgende:
I think the Aruban authorities should investigate that lunatic Reality
http://www.shownieuws.tv/(...)d=43/contentid=70938quote:Op dinsdag 21 april 2009 19:25 schreef CCtje het volgende:
Terror Jaap en Joran gespot bij van der Valk Breda.
Morgen de foto's in Party.
Fotograaf Dennis van Tellingen.
Bron Shownieuws sbs 6
Dus, morgen allemaal in draf naar de kiosk.quote:Op dinsdag 21 april 2009 19:53 schreef bastibro het volgende:
[..]
http://www.shownieuws.tv/(...)d=43/contentid=70938
Lekker stel die 2quote:Op dinsdag 21 april 2009 19:25 schreef CCtje het volgende:
Terror Jaap en Joran gespot bij van der Valk Breda.
Morgen de foto's in Party.
Fotograaf Dennis van Tellingen.
Bron Shownieuws sbs 6
LOL het campingzender publiek komt helemaal aan z'n trekken, Jaap, van der Valk, Gouwe Kooi en een toefje Joran.quote:
Het schaakspel tussen de leugenaars Joran van der Sloot en Beth Holloway.quote:Op dinsdag 21 april 2009 21:00 schreef JoBuster het volgende:
[..]
LOL het campingzender publiek komt helemaal aan z'n trekken, Jaap, van der Valk, Gouwe Kooi en een toefje Joran.
Joh bassie geloof jij het SBS6 Shownieuws niet, jeetje toch, dat lijkt me toch echt wel een rete betrouwbare bron, hele volksstammen van campingzender gepeupel varen er blind op.quote:Op dinsdag 21 april 2009 21:38 schreef bastibro het volgende:
Ik geloof niets van dat verhaal.
Eerst heeft hij de hele nacht in de bosjes liggen wachten en even later verteld hij dat hij foto`s heeft gemaakt tijdens het diner.
Mocht idiote Japie hem benaderd hebben en Joran zou hebben toegehapt dan zal dat Japie heel veel geld hebben gekost denk ik.quote:Op dinsdag 21 april 2009 21:51 schreef JoBuster het volgende:
[..]
Joh bassie geloof jij het SBS6 Shownieuws niet, jeetje toch, dat lijkt me toch echt wel een rete betrouwbare bron, hele volksstammen van campingzender gepeupel varen er blind op.![]()
Wat zou Joran eigenlijk cashen voor een optredentje met Terror Jaap?
Die fotograaf vertelt dat hij overmatig bijzonder mooie foto's kon maken.quote:Op dinsdag 21 april 2009 21:38 schreef bastibro het volgende:
Ik geloof niets van dat verhaal.
Eerst heeft hij de hele nacht in de bosjes liggen wachten en even later verteld hij dat hij foto`s heeft gemaakt tijdens het diner.
En dan Joran die wederom met grote onthullingen komt.
Doodmoe wordt je ervan.
ik heb vast m'n Centerparcs-trainingspak + badslippers aangetrokken, morgen snel naar de C1000 voor het blaadje met de beloofde SPECTACULAIRE foto's, hopla ff scannen de hele reut, snipperdagje opnemen want de hele dag voor de buis natuurlijk, wie weet komt Peter nog wel met 'n intelligente babbel bij RTLBoulevard!! Spiegelreflex stand-by, snel wat plaatjes schieten van de uitzendingen, is immers weer een interessante aanvulling op m'n reeds imposante Photobucket verzameling.. daarna pleur ik de hele zooi stelselmatig op het www voor al mijn lieve vrienden daarzo!quote:Op dinsdag 21 april 2009 21:51 schreef JoBuster het volgende:
[..]
Joh bassie geloof jij het SBS6 Shownieuws niet, jeetje toch, dat lijkt me toch echt wel een rete betrouwbare bron, hele volksstammen van campingzender gepeupel varen er blind op.![]()
Wat zou Joran eigenlijk cashen voor een optredentje met Terror Jaap?
Dat klinkt in ieder geval nogal verwachtingsvol.quote:Op dinsdag 21 april 2009 22:53 schreef OUWEFIETS het volgende:
[..]
ik heb vast m'n Centerparcs-trainingspak + badslippers aangetrokken, morgen snel naar de C1000 voor het blaadje met de beloofde SPECTACULAIRE foto's, hopla ff scannen de hele reut, snipperdagje opnemen want de hele dag voor de buis natuurlijk, wie weet komt Peter nog wel met 'n intelligente babbel bij RTLBoulevard!! Spiegelreflex stand-by, snel wat plaatjes schieten van de uitzendingen, is immers weer een interessante aanvulling op m'n reeds imposante Photobucket verzameling.. daarna pleur ik de hele zooi stelselmatig op het www voor al mijn lieve vrienden daarzo!
I represent the truth not lies..BIG DIFFERENCEquote:
Jeetje als je dat plaatje ziet dan moet Joran zich toch wel bekocht voelen dat ie met bignose op het strand belandde.quote:
tuurlijk, onder nadrukkelijke verwijzing naar de handtekening van je partner in crimequote:Op woensdag 22 april 2009 00:03 schreef observer777 het volgende:
[..]
I represent the truth not lies..BIG DIFFERENCE
Die film van Gielen is een zeperd om in jou (achterbuurt ) termen te sprekenquote:Op dinsdag 21 april 2009 20:08 schreef yyentle het volgende:
[..]
Dus, morgen allemaal in draf naar de kiosk.![]()
Het lijkt wel een strategische zet. Eerst die film, en nu de film een slecht bekeken zeperd blijkt te zijn, is Joran plotseling heel geheimzinnig in Nederland en is een fotograaf getipt om Joran te fotograferen.![]()
De fotograaf zou er ook van op de hoogte zijn gebracht dat Joran met spectaculaire onthullingen komt.......![]()
Ben benieuwd.
Wat dacht je van een cursus Engelse leesvaardigheid? Te beginnen in groep 1.quote:Op woensdag 22 april 2009 11:42 schreef johan555 het volgende:
[..]
Die film van Gielen is een zeperd om in jou (achterbuurt ) termen te spreken
Natalee Holloway-film doorslaand succes, breekt records
Lifetime Movie scores with 'Holloway'
Lifetime Movie Network bagged record ratings Sunday for its original telepic "Natalee Holloway."
An average audience of 3.2 million tuned in to see the movie -- the best showing in the network's 11-year history, according to preliminary Nielsen nationals. It also drew an impressive 1.04 million women 18-49, making it the top-rated movie on basic cable in this category in the last 12 months.
Previous record for an LMN movie came with the concluding night of the two-part movie "Capture of the Green River Killer" in March 2008 (2.4 million viewers overall, 594,000 in women 18-49).
Natalee Holloway-film doorslaand succes, breekt records
bedankt voor de link Harajuku.
Hmmm, deze camping bink had `m al om half 10 in handenquote:Op woensdag 22 april 2009 11:13 schreef johan555 het volgende:
Ben al bij de winkel geweest maar de "party " komt vanmiddag pas uit
Waar zijn dat soort sneren nou voor nodig Johan555?quote:Op woensdag 22 april 2009 11:42 schreef johan555 het volgende:
[..]
Die film van Gielen is een zeperd om in jou (achterbuurt ) termen te spreken
LOL ik heb nog nooit mensen zonder enige vorm van gene op een forum zien verkondigen dat ze "De Party" gingen kopen of gekocht haddenquote:Op woensdag 22 april 2009 18:25 schreef bastibro het volgende:
Hmmm, deze camping bink had `m al om half 10 in handen
http://translate.google.com/ aanbevolen door hoe-heet-ie-ook-alweerquote:Op woensdag 22 april 2009 18:59 schreef observer777 het volgende:
Hmmmm Who just moved from Breda from Aruba? Which friend is he staying with again? Another suspect perhaps?
[url=http://i42.tinypic.com/21ovkf4.jpg[/img]]http://i42.tinypic.com/21ovkf4.jpg[/img][/url]
[ afbeelding ]
Aanbevolen door Hoe-heet-ie-ook-al-weer aan He-Who-Must-Not-Be-Namedquote:Op woensdag 22 april 2009 19:17 schreef OUWEFIETS het volgende:
http://translate.google.com/ aanbevolen door hoe-heet-ie-ook-alweer
quote:Op woensdag 22 april 2009 19:17 schreef OUWEFIETS het volgende:
[..]
http://translate.google.com/ aanbevolen door hoe-heet-ie-ook-alweer
Kan allemaal hier op FOK hoor OUWEFIETS.quote:Er zijn verschillende manieren om te cyberpesten. Het kan gaan om kwetsende of bedreigende e-mails of bedreigingen of lastig gevallen worden via chatprogramma's als MSN. Er kunnen beledigende pagina’s met foto’s, video's of persoonlijke gegevens van het slachtoffer op internet geplaatst worden. Er kan sprake zijn van "stalkingactiviteiten", waarbij een of meerdere daders doelbewust een slachtoffer lastig blijft vallen en er kan op fora en vrij bewerkbare pagina’s, zoals Wikipedia,[2] beledigende of bedreigende informatie geplaatst worden.
You should be sending that to your pal buster who is stalking members of this forum.quote:Op woensdag 22 april 2009 19:17 schreef OUWEFIETS het volgende:
[..]
http://translate.google.com/ aanbevolen door hoe-heet-ie-ook-alweer
Hij is geen moordverdachte en de vrienden van Joran ook niet.quote:Op woensdag 22 april 2009 19:31 schreef observer777 het volgende:
[..]
The pics I provided are of murder suspects in this case.
Natuurlijk niet yyentle, dat vriendinnetje van Joran (Caitlin) is dan zeker ook een "moordverdachte" en daarom plaatst ie haar MySpace account, foto's, voor- en achternaam overal op het NET.quote:Op woensdag 22 april 2009 19:32 schreef yyentle het volgende:
Hij is geen moordverdachte en de vrienden van Joran ook niet.
Je zuigt ze weer flink uit je duim Buster ,maar dat zijn we gewend ,op nwo was dat ook al zo.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:50 schreef JoBuster het volgende:
[..]
Natuurlijk niet yyentle, dat vriendinnetje van Joran (Caitlin) is dan zeker ook een "moordverdachte" en daarom plaatst ie haar MySpace account, foto's, voor- en achternaam overal op het NET.![]()
Eea heeft er zelfs toe geleid dat het meisje bedreigd werd, gelukkig is er aangifte van gedaan en het zou me niet verbazen als dat viespeukenforum ChatnGrumble een van de eerste plaatsen is waar onderzoek naar gedaan zal worden.
Toe maar! Het worden er steeds meerquote:Op woensdag 22 april 2009 19:31 schreef observer777 het volgende:
[..]
You should be sending that to your pal buster who is stalking members of this forum.
The pics I provided are of murder suspects in this case.
joran doet hier ook aan vervalsing , maar is dat nieuw ??, geeft mij niet het vertrouwen dat hij dit keer de waarheid gaat vertellenquote:Op woensdag 22 april 2009 21:37 schreef JoBuster het volgende:
Jaap: "What was your impression of Natalee?"
Joran: "She seemed nice at first but when we arrived at the beach I found out that she was just another american bitch that was drunk as a skunk and drugged out of her skull. So I left her there"
O gosj, ga je nu Nederlands gesproken tekst voor naatje Obsessie in het Engels vertalen?quote:Op woensdag 22 april 2009 21:06 schreef johan555 het volgende:
Jaap: Isn't it an idea then to stop with stories that are untrue?
Joran: "My parents asked me that as well several times".
Het is wel typerend dat jij je drukker maakt over hoe, waar en wanneer er aangifte is gedaan, dan over het feit dat het leven en de privacy van een leuk blond en onschuldig meisje wordt geschonden.quote:Op woensdag 22 april 2009 21:34 schreef johan555 het volgende:
Je zuigt ze weer flink uit je duim Buster ,maar dat zijn we gewend ,op nwo was dat ook al zo.
Kan je bewijzen dat ze bedreigd is ? dat er aangifte van gedaan is ?
joran heeft z'n maatje gevonden 2 vetkleppen bij elkaarquote:Op woensdag 22 april 2009 21:47 schreef duikkie het volgende:
de zaak natalee holloway is maar een rare hoor.
wat me nu al een paar keer opvalt is dat als er iets uitkomt er gelijk door het joran kamp op gereageerd wordt. het lijkt mij zo ontzettend toevallig dat joran en jaap net samen vallen met het uitkomen van de film van beth over haar waarheid
trouwens geen hoogstaande film, als je de zaak niet volgt is de film erg moeilijk te volgen, jump dat boek van beth ook zo ???
kortom heb ik weer een deadline gemist, waarom is er weer actie rond joran ???
toen peter r de vries met zijn verborgen camera uitzending kwam , was het nog geen maand later dat joran de leugen van verkocht aan verhaal
beth film komt uit, binnenkort verzint joran nieuw verhaal bij jaap ??? erg voorspeelbaar allemaal zo hoor
Nee als je dat niet kan bewijzen buster moet je het hier ook niet posten .quote:Op woensdag 22 april 2009 22:09 schreef JoBuster het volgende:
[..]
Het is wel typerend dat jij je drukker maakt over hoe, waar en wanneer er aangifte is gedaan, dan over het feit dat het leven en de privacy van een leuk blond en onschuldig meisje wordt geschonden.
Wat ik hier wel of niet post maak jij gelukkig niet uit jochiequote:Op woensdag 22 april 2009 22:14 schreef johan555 het volgende:
Nee als je dat niet kan bewijzen buster moet je het hier ook niet posten .
Ook afgeven op andere forums hoort hier niet thuis (,,dat is hier laatst heel duidelijk door hara vermeld
Dat je OT moet blijven ook !
Zullen we eens op een rijtje zetten wat jij zo links en rechts post ,vooral op het forum van mytime ?quote:Op woensdag 22 april 2009 22:25 schreef JoBuster het volgende:
[..]
Wat ik hier wel of niet post maak jij gelukkig niet uit jochie![]()
En dat de privacy van Caitlin geschonden is door die engerds van CnG die fotootjes en persoonlijke informatie van haar posten behoeft ook geen nadere toelichting toch?
Hoewel, misschien een linkie zodat men het zelf kan bekijken.
Helaas johan dat is de versie die CnG nu hanteert omdat er aangifte is gedaan, op de originele versie staan geen zwarte blokjes, alle gegevens van Caitie en buiten het "watermerk" van CnG ook de letters VMS (in rood).quote:Op woensdag 22 april 2009 22:33 schreef johan555 het volgende:
Nu zet je jezelf voor schut buster met je beweringen er staat nergens een naam of achternaam bij.
Ik zou zeggen post een linkje (proest) en leg gelijk effe uit wie "mytime" is.quote:Op woensdag 22 april 2009 22:38 schreef johan555 het volgende:
Zullen we eens op een rijtje zetten wat jij zo links en rechts post ,vooral op het forum van mytime ?
Die stuurt alles door dus ik hoef er niet eens heen
Nee je zwamt uit je nek buster dit stond er vanaf het begin zo al .quote:Op woensdag 22 april 2009 22:46 schreef JoBuster het volgende:
[..]
Helaas johan dat is de versie die CnG nu hanteert omdat er aangifte is gedaan, op de originele versie staan geen zwarte blokjes, alle gegevens van Caitie en buiten het "watermerk" van CnG ook de letters VMS (in rood).
Wel zo makkelijk allemaal om de engerds op te sporen die dit meisje bedreigen, alleen maar omdat ze met Joran bevriend is.
Je vergeet watquote:Op woensdag 22 april 2009 22:55 schreef JoBuster het volgende:
[..]
Ik zou zeggen post een linkje (proest) en leg gelijk effe uit wie "mytime" is.
AYO!![]()
.
.
JAAP: "Joran denk jij dat het op de fora nog wel over de zaak Natalee gaat?"
JORAN: "Welnee vette coņo, het bestaat daar vooral uit gefrustreerde lutsers die mij en tientallen anderen zonder enige vorm van bewijs lopen te beschuldigen."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |