nee ok, maar zodra Kane of Anouk op een BF gaat spelen dan kom ik niet meer. BF is voor lekkere 3v12 bandjes die wat vaker op grote podia moeten optreden en dat een jaar later dan ook doen als ze echt goed zijn.quote:Op donderdag 16 april 2009 11:09 schreef Loveless85 het volgende:
Klopt, das een persoonlijke mening, en volgens mij was dat niet hoe het hier eerst werd bedoelt, vandaar dat ik erover viel![]()
LDG begon er geloof ik over, en die bedoelde volgens mij meer het ontbreken van 'grote' namen, en dan zijn deze namen nu eenmaal nog niet te vergelijken met de andere bands die ik noemde
Dat is in de keurige delen van Nederland ook zo.quote:Op donderdag 16 april 2009 10:23 schreef Bierie het volgende:
En als je een keer struikelt en omvalt dan loopt iedereen met een boogje om je heen ipv een helpende hand te reiken.![]()
de wilgenring?quote:Op donderdag 16 april 2009 11:09 schreef GoeRoe86 het volgende:
Waar kan je goed squashen in Rotterdam? Ik moet waar weer eens gaan sporten
Ik doe het twee keer per week bij Klaverstede (Goed, dat is Schiedam, maar het ligt zo'n 100 meter van de grens afquote:Op donderdag 16 april 2009 11:09 schreef GoeRoe86 het volgende:
Waar kan je goed squashen in Rotterdam? Ik moet waar weer eens gaan sporten
Ik heb de namen nog nooit gehoord op de BBC, dus mainstream zijn ze iig niet.quote:Op donderdag 16 april 2009 11:05 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ze zijn volgens mij over de grens populairder dan hier![]()
Maar goed, ik ken t ook alleen van naam hoor, als je zou zeggen noem eens een nummertje van ze...
Die ken ik wel ja.quote:Op donderdag 16 april 2009 11:06 schreef ebeaydojraes het volgende:
owja.. en als je DIT niet kent van K&S, dan weet ik het ook niet meer:
Kraak en Smaak - Squeeze Me
Die grote bands kun je gratis bekijken in Overschie bij het Paradie festival. Voor de 3voor12 bandjes is er Metropolis, Bazar Curieux, Motel Mozaique en de gewone optredens in Rotown.quote:Op donderdag 16 april 2009 11:13 schreef ebeaydojraes het volgende:
nee ok, maar zodra Kane of Anouk op een BF gaat spelen dan kom ik niet meer. BF is voor lekkere 3v12 bandjes die wat vaker op grote podia moeten optreden en dat een jaar later dan ook doen als ze echt goed zijn.
daar hoort BF dus ook bij.quote:Op donderdag 16 april 2009 11:35 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Die grote bands kun je gratis bekijken in Overschie bij het Paradie festival. Voor de 3voor12 bandjes is er Metropolis, Bazar Curieux, Motel Mozaique en de gewone optredens in Rotown.
dat nummer heb ik wel eens langs horen komen, maar heb er nooit zon vreemde naam als kraak en smaak bij bedachtquote:
Ik verwacht op het bevrijdingsfestival iets wat ik toch wel herken (en dan zoals in zwolle eventueel kleine podia met daarop de omhooggeneukte schoolbandjes - maar die hoef ik echt niet op het hoofdpodium te zien..)quote:Op donderdag 16 april 2009 11:37 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
daar hoort BF dus ook bij.
edit:
maar goed. ff naar Leiuh nu.
Dat is het natuurlijk wel als een Turk gaat ontkennen dat Fehnerbace een wijk isquote:Op donderdag 16 april 2009 13:38 schreef GoeRoe86 het volgende:
Nee maar dat een paar hippies de namen wel kennen betekend natuurlijk ook niet dat het een doodzonde is als ik de namen niet ken.
Ach joh, geeft niets. Ik ken dan bijvoorbeeld weer niet alle namen van de GTST cast.quote:Op donderdag 16 april 2009 13:38 schreef GoeRoe86 het volgende:
Nee maar dat een paar hippies de namen wel kennen betekend natuurlijk ook niet dat het een doodzonde is als ik de namen niet ken.
Ik ook niet.quote:Op donderdag 16 april 2009 14:02 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ach joh, geeft niets. Ik ken dan bijvoorbeeld weer niet alle namen van de GTST cast.
Mwah. Fenerbahce is een mahalle. Dat zou ik niet vergelijken met een wijk. Maarja wikipedia zegt het, hequote:Op donderdag 16 april 2009 14:00 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Dat is het natuurlijk wel als een Turk gaat ontkennen dat Fehnerbace een wijk is![]()
Maar serieus, als meerdere mensen hier zoiets hebben van: Wie? ... dan zijn het geen grote namen.
Bij echte Rotterdammers gaat het niet om grote namen, maar om grote daden!quote:Op donderdag 16 april 2009 14:00 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Maar serieus, als meerdere mensen hier zoiets hebben van: Wie? ... dan zijn het geen grote namen.
En een vriendin van mij die daar woont toevallig ook.. :pquote:Op donderdag 16 april 2009 14:04 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Mwah. Fenerbahce is een mahalle. Dat zou ik niet vergelijken met een wijk. Maarja wikipedia zegt het, he
Dan zijn de wijken in Rotterdam een stuk groter dan in Instanbulquote:Op donderdag 16 april 2009 14:24 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
En een vriendin van mij die daar woont toevallig ook.. :p
Rotterdam heeft 63 of 64 wijken, ik vraag het mij afquote:Op donderdag 16 april 2009 14:28 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Dan zijn de wijken in Rotterdam een stuk groter dan in Instanbul
quote:Aanhoudingen voor dodelijke vechtpartij op spoor
Uitgegeven: 16 april 2009 14:11
Laatst gewijzigd: 16 april 2009 14:11
ROTTERDAM - De politie heeft drie mannen aangehouden die verantwoordelijk zouden zijn voor een vechtpartij op het spoor bij station Rotterdam Alexander op nieuwjaarsmorgen.
Als gevolg van de vechtpartij kwam een 19-jarige jongen uit Oegstgeest om het leven en raakte een vriend van het slachtoffer ernstig gewond. Dit gebeurde toen zij niet tijdig konden wegrennen voor een langsrijdende trein.
Dat heeft het Openbaar Ministerie donderdag bekendgemaakt. De drie verdachten zijn een 18-jarige jongeman uit Sassenheim en twee Schiedammers van 22 en 23 jaar.
Ze worden onder meer verdacht van openlijk geweld, medeplegen van mishandeling en dood door schuld. Ze worden vrijdag voorgeleid.
Voor mijn gevoel is kralingen best groot. Groter dan een mahalle die in ken in Instanbul. Maar goed.quote:Op donderdag 16 april 2009 15:01 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Rotterdam heeft 63 of 64 wijken, ik vraag het mij af
dus je gaat nooit naar een BF of naar maar 1 bandjequote:Op donderdag 16 april 2009 12:59 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik verwacht op het bevrijdingsfestival iets wat ik toch wel herken (en dan zoals in zwolle eventueel kleine podia met daarop de omhooggeneukte schoolbandjes - maar die hoef ik echt niet op het hoofdpodium te zien..)
Mja die verknipte Wilders stemmers liepen vorige keer ook zwaar op SCH in te bashen, en als ik ergens een tyfushekel aan heb is het dat mensen van uitspraken beschuldigt worden die ze niet gedaan hebben.quote:Op donderdag 16 april 2009 17:59 schreef Loveless85 het volgende:
LHO, doe es tot 10 tellen en je niet opwinden over die reljosti's
SCH bashen is te alle tijden terecht en geoorloofd.quote:Op donderdag 16 april 2009 18:04 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Mja die verknipte Wilders stemmers liepen vorige keer ook zwaar op SCH in te bashen, en als ik ergens een tyfushekel aan heb is het dat mensen van uitspraken beschuldigt worden die ze niet gedaan hebben.
wat heb ik nou gemist?quote:Op donderdag 16 april 2009 18:49 schreef Loveless85 het volgende:
SCH speelt ook graag op 't randje![]()
Maar het is idd kansloos over hem te beginnen en hem zwart te maken in een topic waar hij niet post
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |