Steunaanvragen vielen erg mee, dat is positief, maar de bouwvergunningen weer helemaal onderuit. Ik dacht dat we de bodem op de huizenmarkt gezien hadden?quote:16-04-2009 14:30:00 VS woningbouw feb bijgesteld naar +17,2% van +22,2%
16-04-2009 14:30:00 VS bouwvergunningen mrt -9,0% naar 513.000
16-04-2009 14:30:00 VS woningbouw mrt -10,8% naar 510.000; verwachting was -7,4%
16-04-2009 14:30:00 VS 1ste steunaanvragen week 11 apr verwachting was +9.000
16-04-2009 14:30:00 VS 1ste steunaanvragen week 4 apr waren 654.000
16-04-2009 14:30:00 VS 1ste steunaanvragen week 4 apr gewijzigd naar 663.000
16-04-2009 14:30:00 VS verlengde aanvragen week 4 apr +172.000 naar 6.022.000
16-04-2009 14:30:00 VS 1ste steunaanvragen week 11 apr -53.000 naar 610.000
ik ga pas weer in stappen 5 minuutjes voor sluitingquote:
Ga je alles of niets vandaag ?quote:Op donderdag 16 april 2009 14:57 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
ik ga pas weer in stappen 5 minuutjes voor sluiting
KPN gaat wel weer naar de 10 toe, of het nu over een week of over een paar maanden is.quote:Op donderdag 16 april 2009 15:04 schreef Lemans24 het volgende:
Terwijl ik weg was eerder deze week, is KPN helemaal op z'n gat gegaan. Blij dat ik dat allemaal gemist heb en lekker heb kunnen relaxen![]()
Nu weer op naar de 10, ongeacht wat de AEX gaat doen de volgende dagen.
quote:VS VANDAAG: Wall Street opent licht hoger
16-04-2009 15:07:00
AMSTERDAM (Dow Jones)--Wall Street zal donderdag naar verwachting hoger openen, nadat bleek dat zowel het aantal eerste steunaanvragen zijn gedaald. Ook het nieuws dat J.P Morgan Chase de winstverwachting van analisten versloeg en Nokia daaraan voldeed werkte positief op het sentiment. Uit de huizensector kwamen evenwel slechte cijfers.
De futures van de Amerikaanse beurzen geven een half uur voor opening aan dat de Dow Jones Industrial Average (DJIA) en de Nasdaq een hogere opening tegemoet gaan.
De S&P 500 futures staan 5,20 punten hoger op 853,70. Afgezet tegen de fair value, zal de DJIA omgerekend 48,74 punten hoger openen.
De Nasdaq 100 futures staan 17,75 punten hoger op 1334,75. Afgezet tegen de fair value zal de Nasdaq 19,62 punten hoger openen ten opzichte van het slot van woensdag.
Over de recente rally bestaat nog steeds een hoop twijfel. "Dit is een 'bear market bull run' en naar mijn mening loopt deze op zijn einde", zegt Steen Jakobsen, hoofd investeringen bij Capinordic.
"We zitten vlak onder de top van 850-875 punten van de S&P en ik denk dat we in de tweede helft van dit jaar teleurgesteld zullen raken", zegt Jakobsen.
De Amerikaanse bank JP Morgan Chase heeft in het eerste kwartaal van 2009 de winst minder zien afnemen dan verwacht. De bank zag de nettowinst in het afgelopen kwartaal met 10% dalen tot $2,14 miljard, van $2,37 miljard vorig jaar. De omzet steeg met 48% tot $25 miljard, van $16,9 miljard een jaar eerder. Het aandeel verloor voorbeurs 2%.
Het aandeel Nokia steeg daarentegen flink nadat 's werelds grootste producent van mobiele telefoons bekend maakte dat het de nettowinst in het eerste kwartaal van 2009 met 90% zag dalen. De nettowinst kwam uit op EUR122 miljoen, tegen EUR1,22 miljard een jaar eerder.
De ogen zijn wederom gericht op online veilinghuis eBay dat bereid is om tot $1,2 miljard of $24 per aandeel te betalen voor het Koreaanse Gmarket. Yahoo dat een belang van 10% heeft in het bedrijf is bereid te verkopen.
Google komt na de slotbel met cijfers.
Op macro-economisch gebied werd voorbeurs bekend dat het aantal eerste aanvragen voor een werkloosheidsuitkering in de Verenigde Staten in de week eindigend op 11 april 2009 met 53.000 gedaald naar 610.000. Vooraf werd gerekend op een stijging van 9.000.
Ook werd bekend dat de woningbouw in de Verenigde Staten in maart met 10,8% is gedaald tot een jaarlijks gemiddelde van 510.000. De daling was groter dan verwacht.
Verder staan de Philadelphia Fed Index voor april en de bestaande huizenverkopen van maart op de rol, allebei om 16.00 uur.
Wall Street is woensdag na een volatiele handelssessie hoger gesloten. Hoop op economisch herstel gaf de markt een steun in de rug.
quote:NEW YORK (Reuters) – General Growth Properties Inc, the second largest U.S. mall owner, filed for bankruptcy protection on Thursday in one of the biggest real estate failures in U.S. history.
Effe crosspostje.quote:Op donderdag 16 april 2009 13:58 schreef Dr.Daggla het volgende:
En ondanks alles.. Ondanks alle slechte kwartaalcijfers, voorspellingen, nieuwe (voorspelde) bubbles etc etc. blijven de beurzen wereldwijd al dagen achter elkaar netjes in of rond het groen.
Hoe kan dat? Ik kan er werkelijk waar geen touw aan vastknopen. De berichten worden met de dag slechter, de toekomst (ondanks het positivo-gezwam van Bernanke) wordt met de dag donkerder. Meer mensen verliezen werk, banenmarkt blijft krimpen. Maar de beurzen gaan omhoog..
Volatiliteit. Veel verder kom ik ook niet...quote:Op donderdag 16 april 2009 16:13 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Effe crosspostje.
Iemand een goede, duidelijke uitleg? Of had Trump gelijk en is er geen duidelijke reden?
Ga eens af op het basisprincipe waarom een aandeel stijgt ? Er zijn gewoon een aantal grote jongens ingestapt die de beurzen ondersteund hebben om naar boven te gaan en bij elke daling weer op te kopen.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:13 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Effe crosspostje.
Iemand een goede, duidelijke uitleg? Of had Trump gelijk en is er geen duidelijke reden?
Hoeso? Je kunt ze nog steeds kopen via binck hoor.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:14 schreef Gremen het volgende:
Oja wat een dwazige actie van binck om de turbo's weg te halen!
Lijkt me dus logisch dat sprinters gelijk op homepage te vinden zijn.quote:Zowel Binck als ING hebben de afgelopen maanden fors geïnvesteerd om de Sprinters op de kaart te zetten. De actie ‘gratis handelen in Sprinters’ die nog tot 1 mei loopt, is hier een goed voorbeeld van. Als particuliere belegger profiteert u daarvan, aangezien de concurrentie heeft geleid tot lagere kosten en een beter product.
quote:NEW YORK (CNNMoney.com) -- Foreclosure activity skyrocketed in March and the first quarter of 2009 to their highest levels on record as banks lifted moratoria on filings.
Total foreclosure filings - which include default papers, auction sale notices and repossessions - reached 803,489 in the first quarter, according to a report released Thursday by RealtyTrac, on online marketer of foreclosed properties. That is a 24% jump over a year earlier and a 9% increase compared to the previous quarter.
Of those filings, 341,180 happened in March - a 17% increase from February and a 46% jump from March 2008.
Wat een gore eikels dat ze het Turbo linkje er vandaan hebben gehaald maar ze nog wel aanbieden. Dat slaat nergens op, gooi turbo's er dan volledig af, of zet ze er gewoon weer naast. Nu is het via binck niet goed te vergelijken. Hoe dan ook na 1 Mei ga ik ook weer over op Turbo's. De volume's zijn daar in beter en de rente percentages lager omdat ik denk ze langer vast te houden. De spread tussen ING en ABN is verwaarloosbaar.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:18 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Hoeso? Je kunt ze nog steeds kopen via binck hoor.
[..]
Lijkt me dus logisch dat sprinters gelijk op homepage te vinden zijn.
no shitquote:Op donderdag 16 april 2009 16:23 schreef Gremen het volgende:
Ja maar het is toch flauw om dat menu item weg te halen alleen maar omdat je samenwerkt met ING
Duidelijk. Dus als die geldtoevoer op een gegeven moment stopt/minder wordt is de klap naar beneden nog veel harder...quote:Op donderdag 16 april 2009 16:17 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ga eens af op het basisprincipe waarom een aandeel stijgt ? Er zijn gewoon een aantal grote jongens ingestapt die de beurzen ondersteund hebben om naar boven te gaan en bij elke daling weer op te kopen.
En ja, het fundament is geen fuck veranderd, we gaan nog steeds achter uit. Maar als nieuws en beurskoersen een hoge correlatie hadden gehad was ik nu niet meer aan het beleggen geweest. Vandaar dat we zo misschien maar even alles of niets moeten gaan spelen binnen een uurtje
Vrij logisch, beginners zullen dan wss eerder voor Sprinters kiezen denk ik.... Ik ondervind er overigens ook geen hinder van.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:23 schreef Gremen het volgende:
Ja maar het is toch flauw om dat menu item weg te halen alleen maar omdat je samenwerkt met ING
Beginners zullen inderdaad eerder gebruik maken van Sprinters instead of Turbo's. Wat zeer jammer is. Het slaat nergens op om Turbo's uit het menu te flikkeren maar wel blijven aan te bieden. Hypocriete eikelsquote:Op donderdag 16 april 2009 16:27 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Vrij logisch, beginners zullen dan wss eerder voor Sprinters kiezen denk ik.... Ik ondervind er overigens ook geen hinder van.
Denk dat de volumes van turbo's nu wel zullen dalen. Je moet voor turbo's nu iedere keer via de fondsnaam opzoekenquote:Op donderdag 16 april 2009 16:25 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Wat een gore eikels dat ze het Turbo linkje er vandaan hebben gehaald maar ze nog wel aanbieden. Dat slaat nergens op, gooi turbo's er dan volledig af, of zet ze er gewoon weer naast. Nu is het via binck niet goed te vergelijken. Hoe dan ook na 1 Mei ga ik ook weer over op Turbo's. De volume's zijn daar in beter en de rente percentages lager omdat ik denk ze langer vast te houden. De spread tussen ING en ABN is verwaarloosbaar.
Misschien zo anders maar ff belletje doen richting binck.
Vind ik ook een naaistreek, ik vond de intradaygrafieken bij turbo's juist informatief. Die heb je niet bij sprinters.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:29 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Beginners zullen inderdaad eerder gebruik maken van Sprinters instead of Turbo's. Wat zeer jammer is. Het slaat nergens op om Turbo's uit het menu te flikkeren maar wel blijven aan te bieden. Hypocriete eikels
Afschrijven die hapquote:
Mja, ik zal dan ook ff kijken hoe dat bij Alex zit of eventueel bij ABN zelf. En anders moet ik Abnamro markets maar gebruiken. De spread bij turbo's is vaak gewoon nog beter dan bij de sprinters en de volume's bij sprinters zijn ook stukken kleiner.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:30 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Denk dat de volumes van turbo's nu wel zullen dalen. Je moet voor turbo's nu iedere keer via de fondsnaam opzoeken![]()
Je kan natuurlijk wel alle relevante turbo's in je watchlist zetten als een soort snelkoppeling
Idd, het helpt je nog wel eens richting te kiezen als je opeens 10 van die groene bars op een rijtje ziet verschijnen in zo een grafiek. Dat weet je wel weer wat er gaat gebeurenquote:Op donderdag 16 april 2009 16:31 schreef pberends het volgende:
[..]
Vind ik ook een naaistreek, ik vond de intradaygrafieken bij turbo's juist informatief. Die heb je niet bij sprinters.
Turbo's zijn gewoon verdwenen en die moet je maar via het "zoeken-menu" opzoeken..quote:Zowel Alex als ING hebben de afgelopen maanden fors geïnvesteerd om de Sprinters op de kaart te zetten. De actie 'gratis handelen in Sprinters' die nog tot 1 mei loopt, is hier een goed voorbeeld van. Als particuliere belegger profiteert u daarvan, aangezien de concurrentie heeft geleid tot lagere kosten en een beter product.
\quote:Op donderdag 16 april 2009 16:34 schreef Mortaxx het volgende:
Ook leuk
De spread van de TS 257 is 2 cent
De spread van de SL 258 is 4 cent
En dan roepen dat hun spread kleiner is
typ in turbo's .. en je ziet ze allemaalquote:Op donderdag 16 april 2009 16:38 schreef SjonLok het volgende:
Waar kan ik nu dan de Turbo's vinden via Binck?
Wat een onzin van Binckbank. Nog even en je kunt door de samenwerking met de ING alleen nog in ING en in Binck aandelen handelen...en is de rest weggehaald uit het menu...quote:Op donderdag 16 april 2009 16:30 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Denk dat de volumes van turbo's nu wel zullen dalen. Je moet voor turbo's nu iedere keer via de fondsnaam opzoeken![]()
Je kan natuurlijk wel alle relevante turbo's in je watchlist zetten als een soort snelkoppeling
Deze is wel leuk om eens uit te testen:quote:Op donderdag 16 april 2009 16:38 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
\
Mja, hahaToen ik dat verhaaltje bij binck zo doorlas waarom sprinters te gebruiken ipv turbo's kreeg ik ook een glimlach op m'n gezicht. Stelletje faalhazen daar bij Binck & ING
Volgens Alex...zal bij Binck hetzelfde zijn.quote:• het snel introduceren van nieuwe Sprinters op uw aanvraag.
Ik wil een sprintertje met een stoploss van AEX 1.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:40 schreef capricia het volgende:
[..]
Deze is wel leuk om eens uit te testen:
[..]
Volgens Alex...zal bij Binck hetzelfde zijn.
Ja, straks veranderd de groene kleur van binck nog in Wit - Oranje!quote:Op donderdag 16 april 2009 16:39 schreef capricia het volgende:
[..]
Wat een onzin van Binckbank. Nog even en je kunt door de samenwerking met de ING alleen nog in ING en in Binck aandelen handelen...en is de rest weggehaald uit het menu...
speeders zijn qua essentie de beste CFD's die wij hier in nederland hebben ( laagste rente / soms geen financierings niveau ). Het enige probleem is dat er geen hond in handelt.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:39 schreef edikt het volgende:
Zijn speeders van commerzbank geen goed alternatief op sprinters/turbo's. Ik zag vanmiddag op hun site dat ze speeders hebben met een nóg grotere hefboom... voor de liefhebbers
The AEX just peaked out at 240.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:51 schreef sitting_elfling het volgende:
Haha, ik had zonet flink ingekocht op shorts en dan krijgen we maar een afstort
Mja, heb ze weer verkocht voor ong. 10% winst. Maar denk inderdaad dat we misschien gepiekt hebben. Hmm, en ben wel in voor een gokje eind van de middag.quote:
Peak around end of april, woeijjjjjjjjjjjjjj!quote:Op donderdag 16 april 2009 16:59 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Mja, heb ze weer verkocht voor ong. 10% winst. Maar denk inderdaad dat we misschien gepiekt hebben. Hmm, en ben wel in voor een gokje eind van de middag.
quote:Op donderdag 16 april 2009 16:59 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Mja, heb ze weer verkocht voor ong. 10% winst. Maar denk inderdaad dat we misschien gepiekt hebben. Hmm, en ben wel in voor een gokje eind van de middag.
Klopt, maar zo zijn er wel veel meer indicatoren die wijzen op een mogelijke terugtrekking van de koersen. ( en daar ben ik de vorige keer toen mee in de boot gegaan ).quote:Op donderdag 16 april 2009 17:08 schreef edikt het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
als ik naar mijn amateur analyse kijk zit de aex wel heel dicht tegen zijn weerstand
quote:Op donderdag 16 april 2009 17:05 schreef ASSpirine het volgende:
Beetje stom eigenlijk... Maareh, ik heb dividend ontvangen maar weet niet van wat...
Mogelijke kandidaten zijn ASML, Fortis
SNS, USG people of AMG?
Heb de laatste weken er niet zo op gelet, beetje druk geweest
-2,03%quote:
Ja ik probeer er een beetje structuur in te ontdekken bij die indicatoren ik heb juist net een paar keer verlies geleden met sprinters e.a. leverageproducten dus ik hou het nog ff rustigquote:Op donderdag 16 april 2009 17:28 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Klopt, maar zo zijn er wel veel meer indicatoren die wijzen op een mogelijke terugtrekking van de koersen. ( en daar ben ik de vorige keer toen mee in de boot gegaan ).
Overigens ben ik flink short geknald dus duimpje draaien voor mij morgen ochtend( maja, ik zat de laatste 10 keer goed 1.5 week, wat ong. op een 225% winst zit dus ik kan weer wat leien.
Thanksquote:Op donderdag 16 april 2009 17:28 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Klopt, maar zo zijn er wel veel meer indicatoren die wijzen op een mogelijke terugtrekking van de koersen. ( en daar ben ik de vorige keer toen mee in de boot gegaan ).
Overigens ben ik flink short geknald dus duimpje draaien voor mij morgen ochtend( maja, ik zat de laatste 10 keer goed 1.5 week, wat ong. op een 225% winst zit dus ik kan weer wat leien.
[..]
, je kunt altijd http://www.dividendpagina.nl/ gebruiken.
Je gebruikt alleen voor mij twee onbekende MA... normaal kan een moving average als weerstand dienen.. maar MA90 geen ervaring.. Die gebruik je toch?quote:Op donderdag 16 april 2009 17:08 schreef edikt het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
als ik naar mijn amateur analyse kijk zit de aex wel heel dicht tegen zijn weerstand
same here, zit nog short maar geen grote postities meer in sprinters, ( heb nog wel een shitload aan opties die op het moment niet goed doen. effe de kat uit de boom kijken, de rek is wel wat uit de rally alleen wil het nog niet meteen naar beneden vallen.quote:Op donderdag 16 april 2009 17:28 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Klopt, maar zo zijn er wel veel meer indicatoren die wijzen op een mogelijke terugtrekking van de koersen. ( en daar ben ik de vorige keer toen mee in de boot gegaan ).
quote:Op donderdag 16 april 2009 18:19 schreef pberends het volgende:
Recordbankroet vastgoedsector VS dreigt
Hoe zit het met funden? Kan best zijn dat ze nu helemaal niet meer op groei zitten te wachten. Je moet toch de boel kunnen financieren en geld aantrekken voor een bijna failliete tent valt niet mee. Al valt dat laatste ook mee. Ik zie Aegon niet omvallen.quote:
Ja het is een dual moving average (MA30 & MA90), in ieder geval als die 2 lijnen elkaar kruisen zie ik steeds een duidelijke trendomkeer in de grafieken (naar eigen bestudering ik weet niet of dat ook echt een vuistregel is) en vind ik op zich wel verhelderend erbij. Als weerstand bedoelde ik die gele lijnen (verbinden van de toppen) waarbij uitbraak >3% kans op verdere rally 75% is oid.quote:Op donderdag 16 april 2009 18:02 schreef richbitch het volgende:
[..]
Je gebruikt alleen voor mij twee onbekende MA... normaal kan een moving average als weerstand dienen.. maar MA90 geen ervaring.. Die gebruik je toch?
quote:April 16 (Bloomberg) -- Industrial production in Europe contracted by the most on record in February as the deepening global recession curtailed demand for manufactured goods around the world.
Output in the euro region fell 18.4 percent from the year- earlier month, the biggest drop since the data series began in 1986, after a revised 16 percent decline in January, the European Union’s statistics office in Luxembourg said today
dat zijn nog eens bedragenquote:De dagelijkse gehandelde hoeveelheid valuta is wereldwijd ruim $3 Biljoen
(3.000.000.000.000, oftewel: 3 duizend MILJARD). Daar steekt de omzet van alle beurzen opgeteld schril bij af, daar gaat namelijk "maar" 30 miljard per dag in om. Dus je zou kunnen zeggen dat de Forex markt 100 keer groter is dan alle aandelenbeurzen bij elkaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |