Same here!quote:
PSV heeft er van dat soort toch genoeg.quote:Op donderdag 16 april 2009 18:39 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Mooi zo, successupporters zijn sowieso irritant...
Das de prijs van succes!quote:Op donderdag 16 april 2009 18:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
PSV heeft er van dat soort toch genoeg.
Tel daar de kridietcrisis bij op en nog meer mensen die ermee kappen.quote:Op donderdag 16 april 2009 18:39 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Mooi zo, successupporters zijn sowieso irritant...
Alsof dat positief is. Dan mag je clubje dadelijk nog blij zijn als ze figuren als Cisse kunnen halen.quote:Op donderdag 16 april 2009 19:33 schreef -SG- het volgende:
[..]
Tel daar de kridietcrisis bij op en nog meer mensen die ermee kappen.
Elke club heeft ongeveer evenveel last van de kredietcrisis lijkt me, ik denk echt niet dat PSV hier harder wordt getroffen dan andere clubs.quote:Op donderdag 16 april 2009 19:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Alsof dat positief is. Dan mag je clubje dadelijk nog blij zijn als ze figuren als Cisse kunnen halen.
Andere mensen die jarenlang in de wachtrij stonden kunnen er nu sneller in.quote:Op donderdag 16 april 2009 19:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Alsof dat positief is. Dan mag je clubje dadelijk nog blij zijn als ze figuren als Cisse kunnen halen.
Ik denk dat PSV vooral hard geraakt wordt door het missen van de CL. Daar draait PSV op. Die paar honderd mensen die er eventueel minder komen kijken is inderdaad een druppel op de gloeiende plaat.quote:Op donderdag 16 april 2009 19:51 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Elke club heeft ongeveer evenveel last van de kredietcrisis lijkt me, ik denk echt niet dat PSV hier harder wordt getroffen dan andere clubs.
En Philips heeft toch nooit veel geld gestopt in PSV en zal dat ook nooit doen.
Bron: ad.nlquote:PSV presenteert Rutten vandaag
Door ROB HARTOG
EINDHOVEN - PSV bereidt voor vandaag een persconferentie voor om Fred Rutten te presenteren als de nieuwe trainer van de club uit Eindhoven.
Weliswaar moeten beide partijen eerst in een afrondend gesprek de laatste details nog regelen, maar de taxatie is dat de kogel daarna definitief door de kerk is en dat Fred Rutten officieel kan worden benoemd als hoofdcoach van PSV.
De 46-jarige Rutten is in Eindhoven al maanden de gedroomde kandidaat om de in januari opgestapte Huub Stevens op te volgen. Hij zat echter vast bij het Duitse Schalke 04.
Pas nadat hij daar vorige maand wegens teleurstellende resultaten op non-actief was gesteld, nadat Schalke 04 en Rutten na lange onderhandelingen overeenstemming bereikten over de hoogte van de afkoopsom, kwam voor zijn oude club PSV de weg vrij de gesprekken met de voormalige assistent van Guus Hiddink te openen.
Rutten had ook wel bij schalke willen blijven.quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:05 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Denk dat Youri bij Schalke wil blijven
Ik heb dit jaar maar eens een prijsklasse opgeschreven in plaats van vakken. Zo ga ik ervan uit dat ik meer kans heb om er tussen te komenquote:Op donderdag 16 april 2009 18:41 schreef Rucebo het volgende:
Welk(e) vak(ken) trouwens?
1e keus: tweede ring Oost
2e keus: Westtribune
Dat is nog niet eens zo'n slecht plan. Dan laat je hen gewoon uitzoeken waar je terecht komt en je weet meteen hoeveel je ongeveer kwijt gaat zijn.quote:Op vrijdag 17 april 2009 11:27 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Ik heb dit jaar maar eens een prijsklasse opgeschreven in plaats van vakken. Zo ga ik ervan uit dat ik meer kans heb om er tussen te komen
Spannend! Wat zou het worden een nieuwe topspitsquote:Omroep Brabant zendt persconferentie 14.30 uur live uit
17 april 2009 12:30
In het Philips Stadion wordt vanmiddag om 14.30 uur een persconferentie gehouden, waarop de directie van de club een aantal mededelingen zal doen. Deze bijeenkomst wordt live uitgezonden op de regionale zender Omroep Brabant. Tot aan de persconferentie zal PSV verder geen mededelingen naar buiten brengen.
Ik denk dat het per direct is.. hij moet nog aardig wat aan het team werken..quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:50 schreef mcyodogg het volgende:
Belagrijkste vraag is of het per direct is of per ingang van juni/juli.
quote:Boete voor PSV wegens spreekkoren
EREDIVISIE - PSV heeft van de tuchtcommissie betaald voetbal een boete van 5000 euro gekregen wegens kwetsende spreekkoren tijdens de wedstrijd PSV - AZ op 14 februari tegen arbiter Björn Kuipers en trainer Louis van Gaal van AZ. Dit heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
PSV verweerde zich tijdens de zitting van de tuchtcommissie met het gegeven dat de club het door de KNVB vastgestelde protocol ten aanzien van ongewenste spreekkoren heeft gevolgd en dat dit uiteindelijk ook heeft geleid tot het verder uitblijven van dergelijke wantoestanden. Desondanks werd PSV veroordeeld tot een onvoorwaardelijke boete.
hij zal wel per direct zich met het elftal van volgend seizoen gaan bemoeien maar Lodeweges maakt het seizoen af.quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:50 schreef mcyodogg het volgende:
Belagrijkste vraag is of het per direct is of per ingang van juni/juli.
quote:
Ik heb geen idee. Misschien dat je via PSV.tv wat kan volgen.quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:46 schreef rubbereend het volgende:
Is de persconferentie nog ergens online te volgen?
Voor anderhalf keer dat bedrag mag je een grasmat de dag voor de wedstrijd vervangen!quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:49 schreef rubbereend het volgende:
[..]voor het dubbele bedrag mag je een grensrechter omduwen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |