quote:Op donderdag 9 april 2009 16:13 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
He weer nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Hoe zit het met de upgrade van de baanvaksnelheid van 140km/u naar 160 km/u ?quote:Op woensdag 8 april 2009 13:46 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
140 mag. Het moet maar net kunnen ook natuurlijk he. Hier een aardig overzichtskaartje:
Hier dus.
Doordeweeks ook een verdwaalde VIRM actief daar.quote:Op donderdag 9 april 2009 11:49 schreef Peterselieman het volgende:
In het weekend meende ik wel dat er enkele slagen met een VIRM zijn daar.
Wat een kansloze reacties hebben de meeste daar zeg...quote:Op donderdag 9 april 2009 16:55 schreef Duvel het volgende:
Tip uit ander topic:
http://www.geenstijl.nl/m(...)_voorbij_rijden.html
Met name die reacties iddquote:Op donderdag 9 april 2009 18:39 schreef Wadloper het volgende:
[..]
Wat een kansloze reacties hebben de meeste daar zeg...
Zij hebben zeker geen hobby ofzo
bronquote:Minister Camiel Eurlings (Verkeer) heeft 140 miljoen euro uitgetrokken om onderhoud aan het spoor te vervroegen en projecten naar voren te halen.
Dit moet ertoe leiden dat de orderportefeuille van aannemers in deze moeilijke tijden goed gevuld blijft.
Een bedrag van 30 miljoen is gemoeid met het centraal station van Amsterdam, dat in de oude luister wordt hersteld. Ook zal de bouw van fietsenstallingen, liften en roltrappen op stations waar mogelijk sneller worden uitgevoerd.
Besluitvorming over andere versneld uit te voeren investeringen zal rond de zomer plaatsvinden, afhankelijk van de financieringsmogelijkheden, aldus het ministerie van Verkeer en Waterstaat.
Waarom? Rekeningrijden zou mensen misschien wel extra de trein IN jagen. Ik zit niet te wachten op al die mongolen die eigenlijk niets minder accepteren dan "het voertuig voor zichzelf alleen hebben". Die ineens rekening moeten houden met anderen. Die niks anders lopen te doen dan janken dat ze straks OOK nog moeten overstappen op een pendelbus om bij hun geweldig belangrijke kantoor te komenquote:Op donderdag 9 april 2009 19:11 schreef Ofyles2 het volgende:
Ik wacht nog af. Ik heb vanochtend een KLB-topic geopend omdat die Limburgse faalhaas het rekeningrijden weer op de lange snelweg heeft geschoven.
Nou ik weet het niet. In ieder geval: fuck Den Haag, ik kan me net zo goed aansluiten bij de Comorra.quote:Op donderdag 9 april 2009 19:21 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Waarom? Rekeningrijden zou mensen misschien wel extra de trein IN jagen. Ik zit niet te wachten op al die mongolen die eigenlijk niets minder accepteren dan "het voertuig voor zichzelf alleen hebben". Die ineens rekening moeten houden met anderen. Die niks anders lopen te doen dan janken dat ze straks OOK nog moeten overstappen op een pendelbus om bij hun geweldig belangrijke kantoor te komenHoe meer van die faalhazen er stilstaan op de rijkswegen, hoe beter
Kut man, ik kan nog een hoop leren van jouw gevoel voor nuancequote:Op donderdag 9 april 2009 19:23 schreef Ofyles2 het volgende:
Nou ik weet het niet. In ieder geval: fuck Den Haag, ik kan me net zo goed aansluiten bij de Comorra.
Nee, echt?quote:Op donderdag 9 april 2009 19:24 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Kut man, ik kan nog een hoop leren van jouw gevoel voor nuance
De charme van enkelspoorquote:Op donderdag 9 april 2009 19:34 schreef Palmboom313 het volgende:
I love syntusdie laten je lekker een kwartier wachten in het prachtige Wehl.
jah en we konden ook al 5 minuten in didam wachtenquote:Op donderdag 9 april 2009 19:35 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
De charme van enkelspoorWachten op vertraagde tegentrein zeker?
ik voel met je mee, vier jaar heb ik hetzelfde doorstaan. ik ben zo blij dat ik naar arnhem verhuisd benquote:Op donderdag 9 april 2009 19:37 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
jah en we konden ook al 5 minuten in didam wachten
quote:Op donderdag 9 april 2009 19:37 schreef Palmboom313 het volgende:
jah en we konden ook al 5 minuten in didam wachten
Woon je bij Troopreplev Mehnra of bij Faahkiserp Mehnra?quote:Op donderdag 9 april 2009 19:43 schreef Guppyfriend het volgende:
ik voel met je mee, vier jaar heb ik hetzelfde doorstaan. ik ben zo blij dat ik naar arnhem verhuisd ben
Ik woon niet echt bij een station, maar stap altijd op op Laartnec Mahnraquote:Op donderdag 9 april 2009 19:45 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Woon je bij Troopreplev Mehnra of bij Faahkiserp Mehnra?
Dat station ken ik nietquote:Op donderdag 9 april 2009 19:54 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik woon niet echt bij een station, maar stap altijd op op Laartnec Mahnra
Laartnec Edehcsne bestaat wel, maar dat is alleen het busstationquote:
Amen. Ik kan niet goed tegen mensen die altijd maar afgeven op de trein, en de "proleten" die erin meereizen.quote:Op donderdag 9 april 2009 19:21 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Waarom? Rekeningrijden zou mensen misschien wel extra de trein IN jagen. Ik zit niet te wachten op al die mongolen die eigenlijk niets minder accepteren dan "het voertuig voor zichzelf alleen hebben". Die ineens rekening moeten houden met anderen. Die niks anders lopen te doen dan janken dat ze straks OOK nog moeten overstappen op een pendelbus om bij hun geweldig belangrijke kantoor te komenHoe meer van die faalhazen er stilstaan op de rijkswegen, hoe beter
Laartnec Mehnra ook. Maar het is een zooitje daar.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:20 schreef dennistd het volgende:
[..]
Laartnec Edehcsne bestaat wel, maar dat is alleen het busstation
Of een kloeke pintquote:Op donderdag 9 april 2009 20:21 schreef James1988 het volgende:
Van die mensen die zeggen van autoreizen altijd zo "ontspannen" te raken, maar wel iedere dag in de file staan te vloeken en te tieren omdat er weer eens eentje tegen een ander is geklapt en er daardoor 10 km file staat. Terwijl ik dan lekker in de trein zit met een laptopje op schoot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |