quote:Op dinsdag 7 april 2009 14:27 schreef Cyberia18 het volgende:
Zooitje scans van FF XIII:
http://finalfantasy-xiii.(...)e-feature-scans.html
Fenomenaal.
quote:The total download size for RE5 Versus Mode is 1.86MB. You are not, in fact, downloading the content from Xbox Live Marketplace or PlayStation Network. Instead, you are downloading a key that unlocks content already on the RE5 retail disc. The same disc you paid $60 for a month ago.
quote:Op woensdag 8 april 2009 16:53 schreef SkyChat het volgende:
CapCom is een regelrechte facefucker.
http://xboxlive.ign.com/articles/970/970396p1.html
[..]
Zelfde verhaal als de Yoda/Darth Vader DLC in SCIV. Stond ook al op de disc, en de paar MB'tjes die je downloadde waren alleen maar bedoeld om te unlocken.quote:Op woensdag 8 april 2009 16:53 schreef SkyChat het volgende:
CapCom is een regelrechte facefucker.
http://xboxlive.ign.com/articles/970/970396p1.html
[..]
Forza als je wil racen! PGR als je een flipperkast wil spelen!quote:Op woensdag 8 april 2009 20:41 schreef FromOuterSpace het volgende:
Voor welke racegame moet ik gaan als ik vooral online wil gaan spelen? Forza 2, PGR4 of toch een andere?
Wachten op Forza 3 duurt me een beetje te lang.
Forza dus. Nog andere mogelijkheden?quote:Op woensdag 8 april 2009 20:47 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Forza als je wil racen! PGR als je een flipperkast wil spelen!
Ik denk dat je met forza een goede aankoop doet, veel online spelers lage prijs en zeer goede simulatie.quote:Op woensdag 8 april 2009 20:58 schreef FromOuterSpace het volgende:
[..]
Forza dus. Nog andere mogelijkheden?
Nee niet echt!quote:Op woensdag 8 april 2009 20:58 schreef FromOuterSpace het volgende:
[..]
Forza dus. Nog andere mogelijkheden?
Hallo, zeg. Neequote:Op woensdag 8 april 2009 22:35 schreef Reintji het volgende:
Hallo, zeg. Liedjes voor GH:III, zijn die ook te spelen in GH:World Tour? Dank
quote:People's Ovation
Become a true Peg Party animal by partying 100,000 points harder than anyone else.
10
Verkregen 8-4-2009
quote:Hallo, zeg. Nee
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee, alleen het album Death Magnetic van Metallica die je kunt downloadenquote:Op woensdag 8 april 2009 22:35 schreef Reintji het volgende:
Hallo, zeg. Liedjes voor GH:III, zijn die ook te spelen in GH:World Tour? Dank
Is inmiddels trouwens Guitar Hero Smash Hits geworden, maar die lijkt me wel echt supervet, zijn enorm veel goede nummers in 1 2 en 3 die ik graag zou willen drummen/zingen!quote:Op donderdag 9 april 2009 00:06 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Nee, alleen het album Death Magnetic van Metallica die je kunt downloaden
Er komt dit jaar overigens nog een Guitar Hero : Greatest Hits met liedjes uit elke GH die je met de hele band kan spelen
Is er al een tracklist bekend van die game? Ik heb ook een aantal titels (vooral van deel 1) die ik wil spelen. En is er al bekend of je gedownloade liedjes uit World Tour werken in Smash Hits?quote:Op donderdag 9 april 2009 02:22 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Is inmiddels trouwens Guitar Hero Smash Hits geworden, maar die lijkt me wel echt supervet, zijn enorm veel goede nummers in 1 2 en 3 die ik graag zou willen drummen/zingen!
Nope, email en password only....quote:Op donderdag 9 april 2009 07:39 schreef Flubberbal het volgende:
Een vraagje,:
Ik heb een Xbox Live account (wel op de xbox 360) een paar maanden terug gehad. Het gaat mij meer om de achievements en de service record voor Halo 3 (Legendary en 3000+ kills) van 't account.
Ik heb nu een paar xbox live gold kaartjes, en ik wil het weer spelen. Terug waar ik een paar maanden geleden was.
Alleen; 't probleem is dat mijn XboxLive account-wachtwoord voor mijn emailadres ben vergeten. Het was een @Home.nl emailadres (inmiddels nu Ziggo) en heb er geen toegang voor kunnen bemachtigen, heb Ziggo gebeld en zij kunnen d'r niets aan doen.
Wel herinner ik me dat mijn creditcard erin is toegevoegd, is er geen mogelijkheid om het via mijn creditcard te recoveren?
Laat het me aub. weten!
PS: de xbox live account is gewoon van de xbox 360.. niet de original xbox
Met je eens,... echt een geweldig spel. Wil ook nog eens helemaal opnieuw,... of misschien verder,... er is nog een hoop te doen na de main quest!quote:Op donderdag 9 april 2009 08:37 schreef J.Clarkson het volgende:
GTA4!!Ben weer opnieuw begonnen en weer helemaal in love!
Gisteren er achter gekomen dat als je een lange burnout doet, je banden klappen...
Laatst voor de 100% uitgespeeld en inderdaad een van de beste spellen ooit! Ben nu bezig om TLAD voor de volle 100% uit te spelen!quote:Op donderdag 9 april 2009 08:37 schreef J.Clarkson het volgende:
GTA4!!Ben weer opnieuw begonnen en weer helemaal in love!
Gisteren er achter gekomen dat als je een lange burnout doet, je banden klappen...
Saints Row is veel meliger, vooral de pimpslap en de tazer zijn geweldig. Het tofste vind ik nog het beetpakken van mensen, meenemen en over de brug kukelen!quote:Op donderdag 9 april 2009 10:09 schreef PBateman1978 het volgende:
Tsja, GTA, heel tof, maar ik vind Saint's Row 2 toch veel leuker om te spelen...
Bij Guitar Hero 3 had je ook zo'n achievement. Maar als iemand een developer had verslagen, dan kon je ook die achievement krijgen door diegene te verslaan. En zo breidt het netwerk zich uit en uiteindelijk heb ik de achievement ook behaald bij iemand die heeeeel slecht wasquote:Op donderdag 9 april 2009 10:49 schreef J.Clarkson het volgende:
Wel goddammit!Op de PS3 had ik ooit de trpohy "Let sleeping Rockstars lie" gehaald door een Rockstar developer neer te maaien. Iets wat je niet snel krijgt.
Ik zat al te balen dat de kans klein was om deze ook op de 360 te halen, maar mijn eerste online match op het vliegveld was genoeg. Ik had een rocket launcher, zag een tegenstander lopen en WOOSH!
*Ploink* Achievement unlocked!
Jammer genoeg is het een viral achievement. Dus jij hebt iemand neer geschoten, die iemand heeft neer geschoten die iemand heeft neer geschoten (enzovoorts) die iemand van Rockstar heeft neer geschotenquote:Op donderdag 9 april 2009 10:49 schreef J.Clarkson het volgende:
Wel goddammit!Op de PS3 had ik ooit de trpohy "Let sleeping Rockstars lie" gehaald door een Rockstar developer neer te maaien. Iets wat je niet snel krijgt.
Ik zat al te balen dat de kans klein was om deze ook op de 360 te halen, maar mijn eerste online match op het vliegveld was genoeg. Ik had een rocket launcher, zag een tegenstander lopen en WOOSH!
*Ploink* Achievement unlocked!
Pssst, doe mij eens added if you like. Ik speel GTA 50/50 singelplayer en multiplayer.quote:Op donderdag 9 april 2009 11:04 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Jammer genoeg is het een viral achievement. Dus jij hebt iemand neer geschoten, die iemand heeft neer geschoten die iemand heeft neer geschoten (enzovoorts) die iemand van Rockstar heeft neer geschoten
Ik kreeg 'em ook met mijn eerste online kill
Ik had em ook heel snelquote:Op donderdag 9 april 2009 11:04 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Jammer genoeg is het een viral achievement. Dus jij hebt iemand neer geschoten, die iemand heeft neer geschoten die iemand heeft neer geschoten (enzovoorts) die iemand van Rockstar heeft neer geschoten
Ik kreeg 'em ook met mijn eerste online kill
Je krijgt wat je had. Niks meer. Wees blij dat je weer kan gamen.....quote:Op donderdag 9 april 2009 11:24 schreef Leonos het volgende:
Krijg ik net mijn xbox terug van de repaircentre.
Zit er geen HDMI aansluiting op![]()
Terwijl die in februari dit jaar gemaakt is.
Wat een bagger
Een vriend had wel met HDMI terug.quote:Op donderdag 9 april 2009 11:38 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Je krijgt wat je had. Niks meer. Wees blij dat je weer kan gamen.....
Dan hadden ze geen andere borden voorradig, hij heeft mazzel.quote:
quote:Op donderdag 9 april 2009 11:52 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Dan hadden ze geen andere borden voorradig, hij heeft mazzel.
Tuurlijkquote:Op donderdag 9 april 2009 11:12 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Pssst, doe mij eens added if you like. Ik speel GTA 50/50 singelplayer en multiplayer.
CagoEnTuLecheNL![]()
Heb maar 2 friends
Surround sound is nog meer een vooruitgang dan HDTV. Dus je game-ervaring gaat met sprongen vooruit nu!quote:Op donderdag 9 april 2009 12:03 schreef Rossdale het volgende:
Ik heb toch maar een 5.1 soundsysteempje gekocht voor bij de xdoos. Denk dat het de game-ervaring nog wel wat intenser gaat maken. Als het goed is heb ik hem net op tijd binnen voordat ik bij de laatste levels van RE5 ben aanbeland
Klinkt goedquote:Op donderdag 9 april 2009 12:09 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Surround sound is nog meer een vooruitgang dan HDTV. Dus je game-ervaring gaat met sprongen vooruit nu!
Logitech heeft prima speakersquote:Op donderdag 9 april 2009 12:17 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Klinkt goed
Ik zag http://www.logitech.com/index.cfm/speakers_audio/home_pc_speakers/devices/224&cl=be,nl te koop voor 240 euro incl. verzendkosten in een webshop dus dat kon ik niet laten liggen
Die heb ik ook, prima slaapkamer/computerkamer materiaalquote:Op donderdag 9 april 2009 12:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Logitech heeft prima speakersIk heb zelf een oudere serie, de Z5400 en ben er erg tevreden mee!
Ook wel eens naar zitten kijken die set... maar hoe lang zijn de snoeren voor de achterspeakers? wil ik de kabels netjes weg willen werken zal er toch een metertje of 10 snoer aan moeten zitten :Squote:Op donderdag 9 april 2009 12:17 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Klinkt goed
Ik zag http://www.logitech.com/index.cfm/speakers_audio/home_pc_speakers/devices/224&cl=be,nl te koop voor 240 euro incl. verzendkosten in een webshop dus dat kon ik niet laten liggen
Op een advanced scart cable (ikke CRT TV) zit een ingang voor de optische draad uit mijn home cinema set.quote:Op donderdag 9 april 2009 12:56 schreef Professional het volgende:
Misschien een noobvraag, maar hoe sluit je een Home Cinema Set dan aan op de xbox?
Ik blijf gewoon spammen tot je reageert.quote:Op donderdag 9 april 2009 11:59 schreef super-muffin het volgende:
[..]
TuurlijkKunnen we gelijk wat MP achievements halen. Ik moet trouwens wel zeggen dat ik sinds gisteren Guitar Hero Metallica heb en dus niet zo heel erg veel GTA zal spelen.
Same here!quote:Op donderdag 9 april 2009 12:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Logitech heeft prima speakersIk heb zelf een oudere serie, de Z5400 en ben er erg tevreden mee!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |