quote:
Op zondag 19 april 2009 19:14 schreef Sunnythesun het volgende:Oeh, vooral die laatste ziet er wel heel erg lekker uit zeg! Kan je me eens vertellen wat daar allemaal in zit?
Ik krijg die rijstbuiltjes met vis er op (naam ff kwijt) nog steeds niet voor elkaar, dus heb me ook nog maar niet gewaagd aan het binnestebuiten-rollen. Ik heb goed plakkerige rijst, gewone sushi's lukken perfect, maar als ik met de rijst iets probeer te doen valt het uit elkaar en/of blijft alles aan mijn handen plakken.
Iemand gouden tips??
Kleinere builtjes maken, waarschijnlijk. Het is overigens nigiri

Ik maak een kommetje in mijn hand, doe er maar een beetje rijst in, even goed knijpen, dan wordt het een (te) dun builtje, die weer even aan beide zijde samenduwen en dat ding valt niet meer uit elkaar. Daarna vis/ei whatever er op en als het kan een strikje nori er om heen.
Genoeg om een echte sushichef te laten gruwen denk ik zo

Er zijn anders ook vormpjes, maar zonder lukt ook met een beetje oefening. Inside out is altijd wat lastig met de folie, als de rijst daar aan gaat plakken, tenminste. Dat gebeurt alleen maar als je rijst wat te droog is. En dat heeft weer met het koken van de rijst te maken
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa