Het eiwit stijf kloppen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Brabo creep (Kri) zingt Nights in White Satin voor mij.
quote:Op woensdag 18 maart 2009 17:25 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Het eiwit stijf kloppen.Ah, okee.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De laatste tijd zit ons dochtertje in de nee-fase. Ze wil niet meer hebben dat ik haar naar bed breng. Twintig jaar terug was dat nooit een probleem.
Sorryquote:
Ik zei ook niet foto, maar fobo, lul. Daarbij is "het foto" geen correct Nederlandsquote:Op woensdag 18 maart 2009 17:25 schreef McFearless het volgende:
[..]
Er stond toch godverdomme niet waar die kutfoto stond, lul.
Döner kebab ftwquote:Op woensdag 18 maart 2009 17:27 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Ik ga vandaag eten halen, wat zal ik eens gaan halen ...
Pizza, tenminste, dat ga ik halen!quote:Op woensdag 18 maart 2009 17:27 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Ik ga vandaag eten halen, wat zal ik eens gaan halen ...
quote:
Ik zou ook pizza halen, als hier een lekkere pizzeria was.quote:
Dat vind ik een wel te overwegen suggestiequote:
Bubayquote:Op woensdag 18 maart 2009 17:29 schreef BobbyB het volgende:
En nu ga ik echt naar huis. Los ballos!
Ja, wat wil je daar mee zeggen?quote:Op woensdag 18 maart 2009 17:55 schreef ondeugend het volgende:
Vrouw!
Dat ze zich niet weggepest voelt!quote:Op woensdag 18 maart 2009 17:56 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ja, wat wil je daar mee zeggen?
Oke prima !quote:Op woensdag 18 maart 2009 17:59 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Dat ze zich niet weggepest voelt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |