Ja maar ik kan nu natuurlijk niet meer bellenquote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:17 schreef GoldenBatt het volgende:
Gevalletje gewoon proberen/informeren? Denk niet dat iemand je dat hier kan vertellen...
Kun je niet voorschrift van dokter krijgen voor zoiets, misschien dat ze t dan wel willen eventueel![]()
![]()
Reken maar rustig 60 euro per uur. En zo dacht ik dus ook, het kost de verzekering minder als ze me dit geven dan als ik elke week therapie hebquote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:25 schreef Baird het volgende:
Hm,
Wii fit is ¤80,-
Therapie is hoeveel per uur? ¤30,- ?
3 uur therapie is ¤90,- die de verzekering lapt....
Nou dan!quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:28 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Reken maar rustig 60 euro per uur. En zo dacht ik dus ook, het kost de verzekering minder als ze me dit geven dan als ik elke week therapie heb
Dan is een Wii Fit en de console wel erg goedkoop ineens.. Ik dacht dat de console alleen al rond de 240,- ¤ ligt.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:25 schreef Baird het volgende:
Hm,
Wii fit is ¤80,-
Therapie is hoeveel per uur? ¤30,- ?
3 uur therapie is ¤90,- die de verzekering lapt....
Je kunt op internet precies zien welk pakket welke middelen dekt. En ik kan me niet voorstellen dat het er tussen staat. De verzekering gooit eerder meer dingen uit het pakket, dan een spelcomputer erin.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:28 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Reken maar rustig 60 euro per uur. En zo dacht ik dus ook, het kost de verzekering minder als ze me dit geven dan als ik elke week therapie heb
True, ik doelde alleen op de 'plank'.... het fit-gedeelte in Wii-fit.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:29 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Dan is een Wii Fit en de console wel erg goedkoop ineens.. Ik dacht dat de console alleen al rond de 240,- ¤ ligt.
Ontopic : Via sommige zorgverzekeringen of als je kunt aantonen dat je student bent , kun je korting krijgen op een abonnement bij de sportschool. Een spelconsole krijg je waarschijnlijk niet vergoedt .
Ja wiseassquote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:30 schreef Xennia het volgende:
Waarom stop je eigenlijk met de revalidatie-therapie? Ben je soms klaar met revalideren
Maar dan stopt de vergoeding voor je therapie sowieso dus dan gaat jouw argument dat een spelcomputer goedkoper zou zijn dan therapie ook al niet op. Wiseass my assquote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:32 schreef kwiwi het volgende:
Ja wiseassMaar dat betekent niet dat je het niet bij moet houden.
Nee want de therapie wordt overgedragen aan een fysio hier dichterbijquote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:33 schreef Xennia het volgende:
[..]
Maar dan stopt de vergoeding voor je therapie sowieso dus dan gaat jouw argument dat een spelcomputer goedkoper zou zijn dan therapie ook al niet op. Wiseass my ass
Maar hoe dan ook, als het niet in je pakket zit, krijg je het niet.
De goedkoopste manier is over een balk lopen zoals al eerder geopperd. Verder kun je makkelijk de nodige evenwichts plankjes in elkaar timmeren met je nog werkende handen, over goedkoop gesproken ... Sommige mensen .... Maar succes.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:32 schreef kwiwi het volgende:
Ik ga eens aan m'n fysio vragen of hij niet een soort van recept kan schrijven en de verzekering uitleggen dat dit toch echt de goedkoopste optie is voor ze
En ik maar betalen omdat je met je luie lijf te beroerd bent om je handen te laten wapperen. Wat kan ik zometeen voor je betalen ? Stijve handen.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:38 schreef kwiwi het volgende:
Er er valt vast wel wat te regelen bij de zorgverzekeraar denk ik. Doe ik bij m'n andere verzerkingen ook altijd.
En waar ga ik die balk/planken kwijt kunnen om m'n kamer van 11m2?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:40 schreef elcastel het volgende:
[..]
De goedkoopste manier is over een balk lopen zoals al eerder geopperd. Verder kun je makkelijk de nodige evenwichts plankjes in elkaar timmeren met je nog werkende handen, over goedkoop gesproken ... Sommige mensen .... Maar succes..
Wees een beetje vindingrijk en loop over een stoeprand, leer jezelf aan dat je nooit op de voeg langs een tegel mag staan. Een plankje waar ik evenwicht op train is 40x40cm met een balkje eronder, op z'n kant neemt dat ding 10x40cm ruimte in beslag ... Wist je je therapeut wel zelf te vinden ?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:42 schreef kwiwi het volgende:
En waar ga ik die balk/planken kwijt kunnen om m'n kamer van 11m2?
Leg ze over een sloot. Of ga 30 keer op je hurken zitten en kom weer overeind.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:42 schreef kwiwi het volgende:
[..]
En waar ga ik die balk/planken kwijt kunnen om m'n kamer van 11m2?
Nee ook niet, ze kwam mij opzoekenquote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:46 schreef elcastel het volgende:
[..]
Wees een beetje vindingrijk en loop over een stoeprand, leer jezelf aan dat je nooit op de voeg langs een tegel mag staan. Een plankje waar ik evenwicht op train is 40x40cm met een balkje eronder, op z'n kant neemt dat ding 10x40cm ruimte in beslag ... Wist je je therapeut wel zelf te vinden ?
Dus je krijgt nog fysio maar wil toch thuis een wii fit?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:38 schreef kwiwi het volgende:
Nee want de therapie wordt overgedragen aan een fysio hier dichterbij
Het is wellicht wat overdreven, maar ga me nou niet vertellen dat ik de enige ben die zoveel mogelijk probeert vergoed te krijgenquote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:49 schreef sjimz het volgende:
Vroeger kon men ook zonder de Wii fit.
Echt gelul om een console vergoed te krijgen.
Ja natuurlijk, dan kan ik teminste elke dag oefenen en niet maar 1 of 2 x per week.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:50 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dus je krijgt nog fysio maar wil toch thuis een wii fit?
Als jij volgens je arts iedere dag professionele oefeningen nodig had, kreeg je dagelijkse fysio. Dat krijg je niet, dus je arts heeft geoordeelt dat je dat niet nodig hebt. Als jij buiten medisch advies om dingen wil doen, is dat je eigen zaak, niet die van je verzekeraar.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:51 schreef kwiwi het volgende:
Ja natuurlijk, dan kan ik teminste elke dag oefenen en niet maar 1 of 2 x per week.
Weinig kans op vergoeding. Ja, hulpmiddelen kunnen vergoed worden, maar dat zijn dan algemeen geaccepteerde hulpmiddelen (rolstoel, hele speciale bril) en meestal geldt de vuistregel: als het in de vrije handel te koop is, vergoed de verzekeraar het niet. Ook niet als de fysio een briefje schrijft.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:11 schreef kwiwi het volgende:vraagje..
Bij de revalidatietherapie moet ik vaak op de wii fit spelen i.v.m. het versterken van de spieren rond de enkels en het leren goed evenwicht te bewaren.
Nou stop ik daar binnenkort en wil dat ding uiteraard ook thuis hebben staan omdat het echt helpt. Maar nou kan ik als student natuurlijk geen wii + wii fit betalen.
Weet iemand of de verzekering dit zou vergoeden? Of heeft iemand het al eens geprobeerd?
Mjuist. Gewoon lekker tandenpoetsen op 1 been elke avond. Ik moest tijdens revalidatie per dag zoveel tijd op 1 been balanceren, dus dat combineerde ik maar.quote:Op donderdag 19 maart 2009 07:44 schreef melanie_the_miss het volgende:
Niet alle fysio gebruiken een wii fit
Er zijn zeg maar ook echte balansoefningen die nog een stapje verder gaan dan de wii.
Misschien kun je ook een grotere kamer vergoed krijgen van de verzekering?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:42 schreef kwiwi het volgende:
[..]
En waar ga ik die balk/planken kwijt kunnen om m'n kamer van 11m2?
Jo, wil jij dat ding dan ook ofzo?quote:Op vrijdag 20 maart 2009 16:20 schreef Maanvis het volgende:
Je hebt nog maar 3 kwartier om te bellen..
Ik wil gewoon een antwoord op die vraag anders kan ik de komende week niet slapen.quote:
Vroeger kon men ook zonder pijnstillers.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:49 schreef sjimz het volgende:
Vroeger kon men ook zonder de Wii fit.
Echt gelul om een console vergoed te krijgen.
Er zijn wellicht nóg betere manieren om te revalideren, die worden ook niet vergoed. Het lijkt me niet bepaald een noodzakelijk middel om te gebruiken voor revalidatie. Sterker nog, als dit vergoed wordt, ga ik protesteren op het Malieveld !quote:Op maandag 30 maart 2009 12:20 schreef speknek het volgende:
Hangt van je zorgverzekering en conditie af. Maar het gaat natuurlijk om het principe. Wii fit is een uitstekende, simpele manier om te revalideren, dus als revalideren vergoed wordt, is er geen reden wii fit niet te vergoeden.
Gamen is goed voor je ogenquote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:14 schreef Cahir het volgende:
Oh jee, ik heb oogkanker, nu heb ik een PS3 nodig voor oogtherapie.
Anders bel je zelf je verzekering even ? Je kickt hem namelijk ook in mijn MyAT en er staat steeds niks nieuws ....quote:Op dinsdag 31 maart 2009 13:07 schreef Maanvis het volgende:
*subtiel doch dringend schopje ten behoeve van kwiwi zodat ze dit topic weer ziet in haar MyAT*
Vanwaar dan je interesse ?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 15:13 schreef Maanvis het volgende:
mijn verzekering? Ik heb toch geen wii fit nodig?!
gewoon, interesse, en ik vind het belachelijk dat mensen niet in hun eigen topiques durven reageren omdat ze telefoonangst hebben en hun eigen verzekeraar niet durven te bellenquote:
Je bedoelt dat mensen niet in hun eigen topics reageren omdat ze inmiddels weten dat wat ze zo stellig beweerden dikke bullshit is en never ever gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 15:20 schreef Maanvis het volgende:
gewoon, interesse, en ik vind het belachelijk dat mensen niet in hun eigen topiques durven reageren omdat ze telefoonangst hebben en hun eigen verzekeraar niet durven te bellen.
KIJK!!!!!quote:Op dinsdag 31 maart 2009 16:19 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Je bedoelt dat mensen niet in hun eigen topics reageren omdat ze inmiddels weten dat wat ze zo stellig beweerden dikke bullshit is en never ever gaat gebeuren.
Dipkips moeder werkt voor een grote zorgverzekeraar en vertelde dat er bij haar op kantoor een lijstje rondzwerft met belachelijke dingen die mensen proberen te declareren, waaronder een nieuwe mercedes, maandverband, Dior nagellak, prostituees en de wii fit
Dat dus.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 17:34 schreef Yvonnetje het volgende:
Als je huisarts je aanraad om bv elke dag een halfuur te bewegen ga je toch ook geen fiets of wandelschoenen declareren bij je verzekeraar, of als je gezonder moet gaan eten de bonnetjes van de groenteboer indienen. Hahaha, ik zie het al voor me!
Het zal mij benieuwen wat voor antwoord je hebt gekregen...
Ik kijk nooit in MyATquote:Op dinsdag 31 maart 2009 13:07 schreef Maanvis het volgende:
*subtiel doch dringend schopje ten behoeve van kwiwi zodat ze dit topic weer ziet in haar MyAT*
Werkelijkwaar, belachelijk.quote:Op vrijdag 3 april 2009 18:12 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik kijk nooit in MyATMaar zag wel die mooie signature van je
Anyway, ik heb het er dus met m'n fysio over gehad en die zou gaan helpen met het proberen dat ding vergoed te krijgen. Lieve fysio
Jij zou niet proberen om zoveel mogelijk vergoed te krijgen?quote:Op vrijdag 3 april 2009 19:56 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Werkelijkwaar, belachelijk.
Alsof die zorgverzekering nog niet duur genoeg is. Als iedereen voor zijn of haar 'therapie' en wii vergoed ging krijgen alleen maar omdat dat LEUKER is dan over een plank lopen. Wat een onzin.
Bij welke zorgverzekeraar zit je? Als je die wii krijgt zorg ik er iig voor dat ik daar niet zit.
Ja, maar deze vind ik wel heel erg ver gezocht ! Je weet wat een Wii + Wii-Fit kost ?quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:00 schreef kwiwi het volgende:
Jij zou niet proberen om zoveel mogelijk vergoed te krijgen?
Als het daadwerkelijk iets zou toevoegen aan mijn revalidatie wel. Ik zou in iedergeval geen wii proberen vergoed te krijgen.quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:00 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Jij zou niet proberen om zoveel mogelijk vergoed te krijgen?
Nou het voegt ook wat toe aan m'n revalidatie. Ik zou die oefeningen wellicht ook op andere manieren kunnen doen maar dit is gewoon leuker en makkelijker.quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:03 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Als het daadwerkelijk iets zou toevoegen aan mijn revalidatie wel. Ik zou in iedergeval geen wii proberen vergoed te krijgen.
Ik heb 2 keer een kruisband in mijn rechter knie (volledig) afgescheurd, ook genoeg fysiotherapie en daarna oefeningen thuis. 't Is dat die wii er niet was, maar de gedachte was niet eens in me opgekomen om 't te declareren.
Ja 250 + 90 = 340 euro.quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:02 schreef elcastel het volgende:
[..]
Ja, maar deze vind ik wel heel erg ver gezocht ! Je weet wat een Wii + Wii-Fit kost ?
quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:07 schreef kwiwi het volgende:
leuker en makkelijker
quote:Ja 250 + 90 = 340 euro.
Zeg dat nou niet, want dan claimt mevrouw zo ook nog een maagband.quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:16 schreef sjimz het volgende:
Veel Aquarius drinken.
Dan maak je kans op een Wii!
En maar afvragen waarom die zorgpremie iedere keer verhoogd wordt hè? Leuker en makkelijker.. kom nou.quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:07 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nou het voegt ook wat toe aan m'n revalidatie. Ik zou die oefeningen wellicht ook op andere manieren kunnen doen maar dit is gewoon leuker en makkelijker.
Kan me niet schelenquote:Op vrijdag 3 april 2009 20:21 schreef Isdatzo het volgende:
Ik denk trouwens dat ze je bij je zorgverzekeraar ook vierkant uitlachen, niet meer dan terecht trouwens.
Maak je geen zorgenquote:Op vrijdag 3 april 2009 20:14 schreef elcastel het volgende:
[..]
[..].
Damn en dit is 'de toekomst' van ons land ? Bedrijfskunde las ik ? Daar gaat de verzorgingsstaat ...
Steek diequote:Op vrijdag 3 april 2009 20:23 schreef kwiwi het volgende:
Maak je geen zorgenik ben weg nadat ik het maximale aan studiefinanciering heb opgestreken
Wat zullen ze daar blij met haar zijn..quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:26 schreef elcastel het volgende:
[..]
Steek diemaar in je reet en dat andere gedeelte geloof ik ook nog, in jouw geval denk ik dat dat voor alle partijen het beste is. Ver weg hoop ik ?
Naar een land waar de wii fit goedkoper isquote:Op vrijdag 3 april 2009 20:26 schreef elcastel het volgende:
[..]
Steek diemaar in je reet en dat andere gedeelte geloof ik ook nog, in jouw geval denk ik dat dat voor alle partijen het beste is. Ver weg hoop ik ?
Denk je niet dat als het vergoed zou worden de telegraaf er al lang 3 artikels met schreeuwerige koppen aan zou hebben gewijdtquote:Op vrijdag 3 april 2009 20:21 schreef Isdatzo het volgende:
Ik denk trouwens dat ze je bij je zorgverzekeraar ook vierkant uitlachen, niet meer dan terecht trouwens.
Geen idee, ik lees die krant niet.quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:34 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Denk je niet dat als het vergoed zou worden de telegraaf er al lang 3 artikels met schreeuwerige koppen aan zou hebben gewijdt![]()
Andere? Volgens mij weten we niet eens waar de TS zitquote:Lijkt me niet dat het bij andere verzekeraars anders is.
Vergeet niet dat je voor die klacht bij Nintendo Benelux (de uitzuigers) moet zijn, helder licht. Een beetje kennis van de markt had ik toch wel mogen verwachten van iemand die bedrijfskunde studeert ? Ow wacht ...quote:
Klacht? Ik heb helemaal geen klacht.quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:48 schreef elcastel het volgende:
[..]
Vergeet niet dat je voor die klacht bij Nintendo Benelux (de uitzuigers) moet zijn, helder licht. Een beetje kennis van de markt had ik toch wel mogen verwachten van iemand die bedrijfskunde studeert ? Ow wacht ....
Ow, ik begreep uit je post dat je de Wii hier te duur vind. En nu ik hem nalees denk ik het weer.quote:
Niet te duur.. Maar hij is wel goedkoper te vinden ergens andersquote:Op vrijdag 3 april 2009 20:53 schreef elcastel het volgende:
[..]
Ow, ik begreep uit je post dat je de Wii hier te duur vind. En nu ik hem nalees denk ik het weer.
Ik doelde op de verzekeraar waarvan ik weet dat ze het niet vergoeden, waar mn moeder werkt. Ik denk dat als zij het niet vergoeden de kans zeer klein is dat andere verzekeraars het wel vergoeden.quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:36 schreef Isdatzo het volgende:
Andere? Volgens mij weten we niet eens waar de TS zit.
Oh op die manier. En terecht dat zoiets niet vergoed wordt.. wat een grapquote:Op vrijdag 3 april 2009 20:54 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ik doelde op de verzekeraar waarvan ik weet dat ze het niet vergoeden, waar mn moeder werkt. Ik denk dat als zij het niet vergoeden de kans zeer klein is dat andere verzekeraars het wel vergoeden.
Nee werkelijk ?quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:54 schreef kwiwi het volgende:
Niet te duur.. Maar hij is wel goedkoper te vinden ergens anders
quote:Op vrijdag 3 april 2009 22:24 schreef Phosphorescent het volgende:
Ben je nou serieus? Indien ja: gooi jezelf weg.
Revalideren != leuk of makkelijkquote:Op vrijdag 3 april 2009 20:07 schreef kwiwi het volgende:
Nou het voegt ook wat toe aan m'n revalidatie. Ik zou die oefeningen wellicht ook op andere manieren kunnen doen maar dit is gewoon leuker en makkelijker.
En ik probeer overal zoveel mogelijk geld uit te slepen, dus die gedachten komen constant bij me opJe moest een weten wat je dat allemaal op kan leveren/besparen
![]()
Als het leuker wordt, wordt het natuurlijk ook makkelijker en kan je jezelf er beter toe zetten.quote:Op zaterdag 4 april 2009 11:06 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Revalideren != leuk of makkelijk. Als het tenminste echt revalideren is.
Nee, ik doel ook niet op louter de zwaarste vormen van revalideren. Maar revalideren wordt veelal gewoon gedaan met oefeningen die je thuis ook gewoon kan doen, in de sportschool onder begeleiding of op apparaten die de fysio heeft (geen Wii). De balansoefeningen die je op de Wii doet zijn gewone balansoefeningen die je zonder dat balance bord ook kan doen, bijv simpele yoga-oefeningen en verschillende dingen doen terwijl je op 1 been balanceert bijvoorbeeld. De Wii is dus niet nódig (doch wel duur) en daarom zal het ding ook waarschijnlijk niet vergoed worden. Ik zou het in ieder geval een beetje vreemd vinden als het wel zo is.quote:Op zaterdag 4 april 2009 11:14 schreef freecell het volgende:
Als het leuker wordt, wordt het natuurlijk ook makkelijker en kan je jezelf er beter toe zetten.
En ok, TS heeft misschien geen geamputeerd been, maar ook andere dingen kunnen pijn doen
De zorgpremie wordt verhoogd omdat zoiets simpels als Wii fit niet vergoed worden, maar elke keer naar de revalidatietherapeut a pak hem beet 80 euro per keer wel. Ik kom net terug van een wetenschappelijke conferentie waarbij bewegingscomputerspelletjes (naar het scheen uitermate succesvol) gebruikt werden bij de revalidatie van mensen met beroertes. Een serieus, intensief en uitermate goedkope manier van revalidatie, vergeleken bij elke keer de mensen in het revalidatiecentrum te krijgen.quote:Op vrijdag 3 april 2009 20:20 schreef Isdatzo het volgende:
En maar afvragen waarom die zorgpremie iedere keer verhoogd wordt hè? Leuker en makkelijker.. kom nou.
Als je zorgverzekering anders elke keer een taxi betaalt, zou je dat best kunnen proberen.quote:Op zaterdag 4 april 2009 14:47 schreef mazaru het volgende:
Ik mag niet te veel lopen van de dokter, zou ik een auto mogen claimen?
Het mag een kleintje zijn
quote:Op zaterdag 4 april 2009 14:45 schreef speknek het volgende:
[..]
De zorgpremie wordt verhoogd omdat zoiets simpels als Wii fit niet vergoed worden, maar elke keer naar de revalidatietherapeut a pak hem beet 80 euro per keer wel. Ik kom net terug van een wetenschappelijke conferentie waarbij bewegingscomputerspelletjes (naar het scheen uitermate succesvol) gebruikt werden bij de revalidatie van mensen met beroertes. Een serieus, intensief en uitermate goedkope manier van revalidatie, vergeleken bij elke keer de mensen in het revalidatiecentrum te krijgen.
Maar blijf vooral met je hoofd, en de moeder van die andere user die er hartelijk om blijft lachen, het is juist die instelling die ervoor zorgt dat onze zorgpremies omhoog gaan. Maar dat geeft niet heh, we betalen het toch wel.
Dit overigens ongeacht of TS er baat bij heeft.
Koop een plankje met een deegroller eronder, klaar is keesquote:Op zaterdag 4 april 2009 15:19 schreef kwiwi het volgende:
[..]Ik sta dus nu o.a. steeds een half uur op de wii te spelen bij de revalidatie + fysio erbij alleen voor mij. Dat is altijd duurder dan het gewoon even vergoeden zodat ik het thuis kan doen.
Inderdaad, zonder WII kun je die bewegingen ook maken. Alleen is het dan wat minder leuk.quote:Op zaterdag 4 april 2009 15:54 schreef NatteBever het volgende:
[..]
Koop een plankje met een deegroller eronder, klaar is kees
Wel leuker voor mij; het scheelt mij uiteindelijk in mijn premie !quote:Op zaterdag 4 april 2009 16:48 schreef mazaru het volgende:
Inderdaad, zonder WII kun je die bewegingen ook maken. Alleen is het dan wat minder leuk.
Weet je wat jou in je premie scheelt?quote:Op zaterdag 4 april 2009 17:09 schreef elcastel het volgende:
[..]
Wel leuker voor mij; het scheelt mij uiteindelijk in mijn premie !
Als het een beetje meezit ben je - door je verzekering - enigzins beperkt in het aantal fysio behandelingen en zul je - NET ALS IK - zelf een Wii-Fit kopen en op eigen initiatief (en kosten) je fysio blijven volgen.quote:Op zaterdag 4 april 2009 17:12 schreef kwiwi het volgende:
Weet je wat jou in je premie scheelt?Als ik niet elke week sta te wii fitten met een fysio naast me die verder niks toevoegt op dat moment. Dat kost heel wat meer dan eenmalig zo'n spel vergoeden.
Maar goed dit heb ik al eerder gezegd.
Ik kan onbeperkt fysio krijgen. Dus dan ga ik echt niet zelf voor zo'n ding betalen (heb het geld niet eens) als ik het gratis kan doen daar.quote:Op zaterdag 4 april 2009 18:14 schreef elcastel het volgende:
[..]
Als het een beetje meezit ben je - door je verzekering - enigzins beperkt in het aantal fysio behandelingen en zul je - NET ALS IK - zelf een Wii-Fit kopen en op eigen initiatief (en kosten) je fysio blijven volgen.
Of gewoon oefeningen meekrijgen die je thuis kunt doen, dit lijkt me zeker mogelijk als je zelf aan aangeeft dat je fysio er voor lul bij staat tijdens je behandeling.
Ik heb ook al eerder gezegd dat je al klaar bent met revalideren.quote:Op zaterdag 4 april 2009 17:12 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Weet je wat jou in je premie scheelt?Als ik niet elke week sta te wii fitten met een fysio naast me die verder niks toevoegt op dat moment. Dat kost heel wat meer dan eenmalig zo'n spel vergoeden.
Maar goed dit heb ik al eerder gezegd.
Volgens mij beslist mijn arts dat en die vindt van niet.quote:Op zaterdag 4 april 2009 18:43 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik heb ook al eerder gezegd dat je al klaar bent met revalideren.
eerder zei je dat je klaar was met revalideren en het alleen nog moet bijhoudenquote:Op zaterdag 4 april 2009 18:48 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Volgens mij beslist mijn arts dat en die vindt van niet.
Dat was toen jaquote:Op zaterdag 4 april 2009 18:51 schreef Xennia het volgende:
[..]
eerder zei je dat je klaar was met revalideren en het alleen nog moet bijhouden
Het gaat hier om oefeningen op een Wii balance board. Die oefeningen zijn gewoon spelletjesvarianten van ouderwets balanceren op 1 been of op een plankje met een deegroller met 2 benen om bijv de spieren in je enkels aan te sterken. Ik heb ook een dergelijke revalidatie moeten doen en was nog 'goedkoper' uit: slechts een paar keer naar de fysio die mij simpele oefeningetjes voor thuis meegaf waardoor ik zonder Wii oid gewoon ben gerevalideerdquote:Op zaterdag 4 april 2009 14:45 schreef speknek het volgende:
De zorgpremie wordt verhoogd omdat zoiets simpels als Wii fit niet vergoed worden, maar elke keer naar de revalidatietherapeut a pak hem beet 80 euro per keer wel. Ik kom net terug van een wetenschappelijke conferentie waarbij bewegingscomputerspelletjes (naar het scheen uitermate succesvol) gebruikt werden bij de revalidatie van mensen met beroertes. Een serieus, intensief en uitermate goedkope manier van revalidatie, vergeleken bij elke keer de mensen in het revalidatiecentrum te krijgen.
Maar blijf vooral met je hoofd, en de moeder van die andere user die er hartelijk om blijft lachen, het is juist die instelling die ervoor zorgt dat onze zorgpremies omhoog gaan. Maar dat geeft niet heh, we betalen het toch wel.
Dit overigens ongeacht of TS er baat bij heeft.
Jouw arts was in de war?quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat was toen jaDat bleek toch niet het geval.
Precies, maar het kán dus leuker (en dus ben je gemotiveerder) en waarom zou je daar NIET van profiteren?quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:02 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Het gaat hier om oefeningen op een Wii balance board. Die oefeningen zijn gewoon spelletjesvarianten van ouderwets balanceren op 1 been of op een plankje met een deegroller met 2 benen om bijv de spieren in je enkels aan te sterken. Ik heb ook een dergelijke revalidatie moeten doen en was nog 'goedkoper' uit: slechts een paar keer naar de fysio die mij simpele oefeningetjes voor thuis meegaf waardoor ik zonder Wii oid gewoon ben gerevalideerd.
Hij wil een Wii omdat dat tof is én om er mee te revalideren. En met een beetje mazzel krijgt hij zijn Wii vergoed van de verzekering en wij niet.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:24 schreef NatteBever het volgende:
Jij wil gewoon een Wii om een Wii, niet om te revalideren.
Koop een plankie en een oefenboekje.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:27 schreef freecell het volgende:
[..]
Hij wil een Wii omdat dat tof is én om er mee te revalideren. En met een beetje mazzel krijgt hij zijn Wii vergoed van de verzekering en wij niet.
Leuk voor hem zeg ik
Ten eerste is het een vrouw en ten tweede is het gewoon een profiteur omdat ze overduidelijk niet de essentie van de Wii interessant vindt, maar vooral de mogelijkheden daaromheen. Daarom krijg jij ook alleen je medicijnen vergoedt en krijg je geen hele apotheek.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:27 schreef freecell het volgende:
[..]
Hij wil een Wii omdat dat tof is én om er mee te revalideren. En met een beetje mazzel krijgt hij zijn Wii vergoed van de verzekering en wij niet.
Leuk voor hem zeg ik
Omdat een verzekering daar volgens mij niet voor bedoeld is? Om spelcomputers te vergoeden?quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:12 schreef freecell het volgende:
Precies, maar het kán dus leuker (en dus ben je gemotiveerder) en waarom zou je daar NIET van profiteren?
Datzelfde doen op een strand in Brazilie is NOG leuker, wordt dat vergoedt? Naief dingetje ben jequote:Op zaterdag 4 april 2009 19:12 schreef freecell het volgende:
[..]
Precies, maar het kán dus leuker (en dus ben je gemotiveerder) en waarom zou je daar NIET van profiteren?
Maar dat is veel minder tof!quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:28 schreef sjimz het volgende:
[..]
Koop een plankie en een oefenboekje.
Meer dan 20 euro zal je niet kwijt zijn
Nee, maar je moet er wel uitslepen wat er in zitquote:Op zaterdag 4 april 2009 19:33 schreef NatteBever het volgende:
[..]
Datzelfde doen op een strand in Brazilie is NOG leuker, wordt dat vergoedt? Naief dingetje ben je
Veel minder tof, maar wel hetzelfde doel.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:34 schreef freecell het volgende:
[..]
Maar dat is veel minder tof!
Kom op, als jou verzekering het zou vergoeden dat je een zwembad in de tuin kreeg zou je ook niet zeggen 'welnee, ik ga wel naar het buurtbad'
Wat is er raar aan die vergelijking dan? Komt op hetzelfde neer.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:35 schreef sjimz het volgende:
[..]
Veel minder tof, maar wel hetzelfde doel.
En wat een vergelijking zeg
Omdat je niet zo snel een 25 of 35 meter bad in je tuin kan neerleggen hequote:Op zaterdag 4 april 2009 19:42 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Wat is er raar aan die vergelijking dan? Komt op hetzelfde neer.
quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:44 schreef -Trinity- het volgende:
Een verzekering hoort in mijn ogen te vergoeden wat nodig is, niet wat leuker is.
Je mist het punt.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:44 schreef sjimz het volgende:
[..]
Omdat je niet zo snel een 25 of 35 meter bad in je tuin kan neerleggen he
En als dat wel in jouw tuin kan dan heb je ook zat geld voor een Wii.
Ja, wat moet ik met een 25 meter bad in mijn tuin?quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Je mist het punt.
Ruimte of niet, zou jij nee zeggen als de verzekering om de een of andere reden een zwembad in je tuin zou vergoeden? Gewoon een simpel ja of nee.
Jij mist het punt ook.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:46 schreef kwiwi het volgende:
Je mist het punt.
Ruimte of niet, zou jij nee zeggen als de verzekering om de een of andere reden een zwembad in je tuin zou vergoeden? Gewoon een simpel ja of nee.
Alleen een héél lelijke bril en enorme buiten-oor gehoorapparaten!quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:44 schreef -Trinity- het volgende:
Een verzekering hoort in mijn ogen te vergoeden wat nodig is, niet wat leuker is.
Dat is waar, maar je kan het altijd proberen vind ikquote:Op zaterdag 4 april 2009 19:48 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Jij mist het punt ook.
Het ging in dit topic niet om de situatie dát een verzekering het aanbiedt en jij moet beslissen of je dat wil of niet, het ging om de situatie óf een verzekering iets dergelijks vergoedt. Het meerendeel zegt dus: neen.
Je mist het punt. Het merendeel is van mening dat een verzekering dat niet zou moeten doen. Net zoals een advocaat echter een schuldige vrij kan laten spreken, kun je met een goed verhaal ook een hoop vergoed krijgen.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:48 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Jij mist het punt ook.
Het ging in dit topic niet om de situatie dát een verzekering het aanbiedt en jij moet beslissen of je dat wil of niet, het ging om de situatie óf een verzekering iets dergelijks vergoedt. Het meerendeel zegt dus: neen.
Het gaat hier om een Wii fit thuis krijgen in plaats van naar fysiotherapie gaan hè. Dat is niet te vergelijken met een bril of een gehoorapparaat.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:49 schreef freecell het volgende:
Alleen een héél lelijke bril en enorme buiten-oor gehoorapparaten!
Die in-ear dingen zijn nergens voor nodig!
Zoals dipkip hierboven zei zou dat volgens mij niet het geval moeten zijn. Overigens spreekt een advocaat een schuldige niet vrij, dat doet een rechter.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:50 schreef RRGJL het volgende:
Je mist het punt. Het merendeel is van mening dat een verzekering dat niet zou moeten doen. Net zoals een advocaat echter een schuldige vrij kan spreken, kun je met een goed verhaal ook een hoop vergoed krijgen.
Jawel hoor.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:51 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Het gaat hier om een Wii fit thuis krijgen in plaats van naar fysiotherapie gaan hè. Dat is niet te vergelijken met een bril of een gehoorapparaat.
Was al aangepastquote:Op zaterdag 4 april 2009 19:52 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Zoals dipkip hierboven zei zou dat volgens mij niet het geval moeten zijn. Overigens spreekt een advocaat een schuldige niet vrij, dat doet een rechter.
Nee, jij hebt het er over dat een verzekering alleen het nódige moet vergoeden.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:51 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Het gaat hier om een Wii fit thuis krijgen in plaats van naar fysiotherapie gaan hè. Dat is niet te vergelijken met een bril of een gehoorapparaat.
Alleen is een gehoorapparaat alleen om je gehoor te versterken.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:51 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Het gaat hier om een Wii fit thuis krijgen in plaats van naar fysiotherapie gaan hè. Dat is niet te vergelijken met een bril of een gehoorapparaat.
Dus op het moment dat een goedkoper gehoorapparaat ook tegen je kan tennissen zou hij niet meer vergoed moeten worden?quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:54 schreef sjimz het volgende:
[..]
Alleen is een gehoorapparaat alleen om je gehoor te versterken.
De Wii is niet alleen om te revalideren.
Op het 'voordelig'-verhaal heb ik al antwoorden gegeven hierboven. Als je het voordelig aan wil pakken, geeft je fysio je in 1 bijeenkomst van een half uur een stel oefeningen die je thuis kan doen en waarvoor je vrijwel niks nodig hebt. Dat is de voordeligste vorm van revalideren.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:52 schreef RRGJL het volgende:
Jawel hoor.
En dan is de Wii-fit nog eens een voordeligere vergelijking ook.
In het geval van de bril is de mooie variant namelijk duurder.
Het is geheel begrijpelijk als je iets mooiers/leukers wil, maar dan moet je daar ook zelf voor betalen vind ik. En dat vinden wel meer mensen, anders zou plastische chirurgie ook wel in alle gevallen worden vergoed, en merkbrillen ook.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:53 schreef freecell het volgende:
Nee, jij hebt het er over dat een verzekering alleen het ódige moet vergoeden.
Dat is een goedkoop, maar goed gehoorapparaat of een bril bijvoorbeeld ook. Maar mensen hebben (terecht!!!) liever ook een beetje een mooie/leukere.
Zo ook TS
Feit zal zijn dat de Wii een spelcomputer is.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:55 schreef RRGJL het volgende:
Er wordt teveel geredeneerd vanuit het feit dat de TS wellicht de Wii gewoon wil hebben ter recreatie. Dat is echter helemaal niet relevant. Als er een goede reden is om die Wii vergoed te krijgen moet dat gewoon kunnen. Het gaat immers om feiten.
Als er zo wordt geredeneerd, is een Wii fit dus blijkbaar niet een proportioneel juist middel voor revalidatie.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:55 schreef RRGJL het volgende:
Er wordt teveel geredeneerd vanuit het feit dat de TS wellicht de Wii gewoon wil hebben ter recreatie. Dat is echter helemaal niet relevant. Als er een goede reden is om die Wii vergoed te krijgen moet dat gewoon kunnen. Het gaat immers om feiten.
Precies. Beetje onzinnig.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:55 schreef freecell het volgende:
[..]
Dus op het moment dat een goedkoper gehoorapparaat ook tegen je kan tennissen zou hij niet meer vergoed moeten worden?
Ik hoop serieus niet dat er een verzekering is die zo gaat redeneren.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:57 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Precies. Beetje onzinnig.
Misschien laat ik mijn hond wel spelen met mijn handprothese. Is het dan een hondenspeeltje of mijn prothese? Ik moet toch zelf weten wat ik ermee doe...
Ik snap wel dat er bedoelt wordt dat een Wii in essentie al gemaakt is ter reacreatie, maar dat is gewoonweg niet relevant. Dat maakt niet uit. Het is te gebruiken voor revalidatie en dat werkt goed. Als daar een goed verhaal bij verzonnen kan worden waarom het vergoed zou moeten worden ipv. een goedkopere optie, dan is het geheel terecht dat het vergoed wordt.
Maakt niet uit. Feit is ook dat het gebruikt kan worden voor revalidatie en daar ook nog eens heel geschikt voor is. Overigens is het een multimedia systeem, en geen spelcomputer. Dat klinkt alleen wat makkelijker voor jou om je punt te maken.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:56 schreef sjimz het volgende:
[..]
Feit zal zijn dat de Wii een spelcomputer is.
Ik kan geen goed verhaal daarvoor verzinnen, op het feit na dat de patiënt in kwestie geen 'zin' heeft in de goedkopere, saaiere oefeningen. Maar dat vind ik een slecht argument: revalideren doe je voor jezelf, voor het doel dat je ermee bereikt.quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:57 schreef RRGJL het volgende:
Als daar een goed verhaal bij verzonnen kan worden waarom het vergoed zou moeten worden ipv. een goedkopere optie, dan is het geheel terecht dat het vergoed wordt.
Maar wat is er mis mee dan met de oefeningen van de fysio overnemen en dat zonder de Wii fit te doen?quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:58 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Maakt niet uit. Feit is ook dat het gebruikt kan worden voor revalidatie en daar ook nog eens heel geschikt voor is. Overigens is het een multimedia systeem, en geen spelcomputer. Dat klinkt alleen wat makkelijker voor jou om je punt te maken.
Ga jij dan je Playstation3/Xbox 360 met Guitar Hero declareren omdat je motoriek dan beter wordt?quote:
Ik ga nu gewoon zo lang door bij de verzekering totdat ie vergoed wordt, alleen maar om hier even te kunnen laten zien dat het wel kanquote:Op zaterdag 4 april 2009 20:08 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat weten we allemaal wel.. die wii gaat niet vergoed worden.
quote:Op zaterdag 4 april 2009 20:09 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik ga nu gewoon zo lang door bij de verzekering totdat ie vergoed wordt, alleen maar om hier even te kunnen laten zien dat het wel kan
ja, dat weten we nu wel, kunnen dit soort reacties vanaf hier achterwege blijven?quote:Op zaterdag 4 april 2009 20:20 schreef MacorgaZ het volgende:
OH MY FUCKING GOD![]()
![]()
Geen 300 euro kunnen betalen
Goed punt, maar nou is het zo dat ik de rest van m'n leven zo'n beetje elke dag oefeningen (met of zonder wii) zal moeten doen. Dus dat gaat hier even niet op.quote:Op zaterdag 4 april 2009 20:28 schreef Wisheh het volgende:
En stel je zou hem krijgen, ga je hem dan ook wel inleveren of een deel van het aankoop bedrag terug geven aan je verzekering? Want als je weer helemaal gezond bent dan is het middel niet meer nodig toch? Een rolstoel bijvoorbeeld doe je dan ook weer weg.
Weet jij waarvoor ik revalideer? Nee dusquote:Op zaterdag 4 april 2009 20:46 schreef BaggerUser het volgende:
onzin na een paar weken zijn je spieren wel weer op niveau.
En waarom zou je stoppen als het helpt?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:11 schreef kwiwi het volgende:
Nou stop ik daar binnenkort en wil dat ding uiteraard ook thuis hebben staan omdat het echt helpt. Maar nou kan ik als student natuurlijk geen wii + wii fit betalen.
Is een fysio noodzakelijk voor de revalidatie?quote:Op zaterdag 4 april 2009 20:01 schreef sjimz het volgende:
Is een Wii noodzakelijk voor de revalidatie?
Ja, zou jij weten hoe je moet revalideren zonder begeleiding? Daarnaast is een fysio een persoon die ervoor gestudeerd heeft om je die oefeningen aan te leren, te controleren of je het goed doet en eventueel je vooruitgang bij te houden.quote:Op zaterdag 4 april 2009 20:53 schreef speknek het volgende:
Is een fysio noodzakelijk voor de revalidatie?
Dude je zit op het VWO en woont bij mama thuis. Waar heb je het over. Kom over een paar jaar maar 's opnieuw proberen.quote:Op zaterdag 4 april 2009 20:22 schreef MacorgaZ het volgende:
Ik las dit topic nu pas, sorry, maar als student geen 300 euro kunnen betalen is wel zeer sad.
Iets met een bijbaan.quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:00 schreef RRGJL het volgende:
Dude je zit op het VWO en woont bij mama thuis. Waar heb je het over. Kom over een paar jaar maar 's opnieuw proberen.
Inderdaad, toen ik 13 was verdiende ik al 80 euro per maand met wat folders en een weekkrantje rondbrengen, duurde totaal maar 3 uur in de week. Ga me dan niet zeggen dat een student opeens niet minstens een zaterdag kan werken om wat geld te verdienen.quote:
Iets met dat een student op kamers zit en met bijbaan (bovenop de studiefinanciering) nog blij mag zijn als 'ie uberhaupt rond komt (kamer, studie,eten etc.)quote:
iets met prioriteiten stellen.quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:07 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Iets met dat een student op kamers zit en met bijbaan (bovenop de studiefinanciering) nog blij mag zijn als 'ie uberhaupt rond komt (kamer, studie,eten etc.)
Het gaat niet om het mogen het gaat om het kunnen. Niet iedereen kan dat geld bijverdienen naast de studie. Niet iedereen 'moet' evenveel investeren in zijn of haar studie. Voor de een is het moeilijker dan voor de ander etc. Daarnaast is je argument over het zuipen natuurlijk totaal uit de lucht gegrepen / ongefundeerd. Drogreden noemen ze dat.quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:09 schreef BaggerUser het volgende:
[..]
iets met prioriteiten stellen.
gezondheid (wii aanschaffen)
of zuipen (drank op donderdag, vrijdag en zaterdag)
daarnaast mag een student 13.000 bruto bijverdienen per jaar dus daar kan best een wii van af als het zo belangrijk is
Vooruit die krijg je van me. Ze heeft echter wel 6,12 over voor een thee pot, komen we weer terug op het prioriteiten stellenquote:
quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:14 schreef BaggerUser het volgende:
[..]
Vooruit die krijg je van me. Ze heeft echter wel 6,12 over voor een thee pot, komen we weer terug op het prioriteiten stellen![]()
Gladde DE spaarpunten
quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:17 schreef kwiwi het volgende:
[..]Dat geld was alles dat ik nog over had op de 31e maart
Maar daar gaat dit topic helemaal niet over.
Het gaat over het wel of niet vergoeden (om welke reden dan ook).
En je vraag stelde je op 17 maartquote:
Ook toen had ik geen 340,-quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:21 schreef BaggerUser het volgende:
[..]
[..]
En je vraag stelde je op 17 maart
Denk het ook niet. Het zwembad is echter niet voordeliger voor de verzekeringsmaatschappij. Dat is zelfs erg duur.quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:20 schreef Chinless het volgende:
Krijg ik dan ook een zwembad van ze verzekering als dat nodig zou zijn voor revalidatie?
Ik denk het niet
Als je wil, kan het echt wel. Vooruit, ik woon thuis, maar ik heb naast mijn studie nog 2 baantjes plus wat invalwerk hier en daar. Ik ken genoeg studenten die ook werken en de studenten die dat niet doen die krijgen geld van pappiequote:Op zaterdag 4 april 2009 21:12 schreef RRGJL het volgende:
Niet iedereen kan dat geld bijverdienen naast de studie. Niet iedereen 'moet' evenveel investeren in zijn of haar studie.
Dat is nog geen reden om te gaan generaliseren. Dat is alles wat ik zeg.quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:22 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Als je wil, kan het echt wel. Vooruit, ik woon thuis, maar ik heb naast mijn studie nog 2 baantjes plus wat invalwerk hier en daar. Ik ken genoeg studenten die ook werken en de studenten die dat niet doen die krijgen geld van pappie.
Het scheelt natuurlijk ook wel dat jij waarschijnlijk geen tijd kwijt bent aan boodschappen doen, koken, schoonmaken, huishouden etc.quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:22 schreef -Trinity- het volgende:
Vooruit, ik woon thuis, maar ik heb naast mijn studie nog 2 baantjes plus wat invalwerk hier en daar.
Ik woon op mezelf en kom er zelfs overheenquote:Op zaterdag 4 april 2009 21:26 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Het scheelt natuurlijk ook wel dat jij waarschijnlijk geen tijd kwijt bent aan boodschappen doen, koken, schoonmaken, huishouden etc.
Nee, maar diezelfde mensen moeten niet verwachten dat de wereld zich dan maar op hun behoeften afstemt.quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:26 schreef RRGJL het volgende:
Dat is nog geen reden om te gaan generaliseren. Dat is alles wat ik zeg.
Je kunt mensen niet vertellen hoe ze hun leven moeten leiden of dingen aan moeten pakken (met betrekking tot dit soort dingen iig).
Waarbij jij er uiteraard vanuit gaat dat ik al die dingen nooit doe noch kostgeld betaal. En dat elke op zich zelf wonende student al deze dingen wél met regelmaat doet overigensquote:Op zaterdag 4 april 2009 21:26 schreef LastRequest het volgende:
Het scheelt natuurlijk ook wel dat jij waarschijnlijk geen tijd kwijt bent aan boodschappen doen, koken, schoonmaken, huishouden etc.
quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:26 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Dat is nog geen reden om te gaan generaliseren. Dat is alles wat ik zeg.
Je kunt mensen niet vertellen hoe ze hun leven moeten leiden of dingen aan moeten pakken (met betrekking tot dit soort dingen iig).
quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:30 schreef kwiwi het volgende:
Even voor de duidelijkheid.. Al zou ik het geld wel hebben, dan nog zou ik proberen vergoed te krijgen.
Net zoals dat jullie allemaal niet iets zelf zouden betalen als je het eventueel vergoed zou kunnen krijgen.
dat dus. Maar om even antwoord te geven op je vraag, nee je krijgt het niet vergoed. Als verzekeraars daar aan gaan beginnen is het einde zoek.quote:
We zullen zienquote:Op zaterdag 4 april 2009 21:32 schreef BaggerUser het volgende:
[..]
[..]
dat dus. Maar om even antwoord te geven op je vraag, nee je krijgt het niet vergoed. Als verzekeraars daar aan gaan beginnen is het einde zoek.
Net zoals jij van je eigen situatie uitgaat, deed ik dat ook. Ik kook inderdaad elke dag en doe al die dingen wel. En ik zette er al waarschijnlijk bij omdat ik wist dat je zou reageren dat jij ook al die dingen doet.quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:28 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Waarbij jij er uiteraard vanuit gaat dat ik al die dingen nooit doe noch kostgeld betaal. En dat elke op zich zelf wonende student al deze dingen wél met regelmaat doet overigens. Vooral koken elke dag.
Daar aanmelden dus.quote:Nintendo Wii bij zorgverzekering
Datum: 9 december 2008
Bron: UnitedConsumers Zorgcollectief
Er is genoeg te beleven rondom de zorgverzekeringen. Alhoewel maar weinig mensen van plan lijken te zijn om over te stappen doen verzekeraars hun uiterste best om die paar overstappers voor zich te winnen. Zo komt het UnitedConsumers Zorgcollectief in samenwerking met VGZ Zorgverzekeraar zelfs met een Nintendo Wii op de proppen.
Dat is natuurlijk helemaal niet gek: met een Nintendo Wii ga je meer bewegen en dat is goed voor je gezondheid. Dus geven ze een Wii kado - dan zal er minder gedeclareerd worden bij de zorgverzekeraar. Hebben ze de kosten van die leuke spelcomputer snel terugverdiend!
Ik ben al bij de VGZquote:Op zaterdag 4 april 2009 21:34 schreef BaggerUser het volgende:
[..]
Daar aanmelden dus.
Dan word je wii iig niet van ons geld betaald.
quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:22 schreef keienlegger het volgende:
Een console in je pakket? Doe mij ook maar zoéén, dan.
OT: als je motivatie uit een spelletje moet halen om te revalideren is er iets mis, dunkt mij
Ja dat ligt echt aan mijn moeder dat die dingen niet vergoed worden, immers mijn moeder de callcentermedewerkster mag hoogstpersoonlijk beslissen of prostituees, mercedessen en wii fits vergoed worden, daar zijn helemaal geen regels voor. Je zou eens moeten zien bij ons thuis, je kan zelfs wii fitten in onze mercedes!!quote:Op zaterdag 4 april 2009 14:45 schreef speknek het volgende:
Maar blijf vooral met je hoofd, en de moeder van die andere user die er hartelijk om blijft lachen, het is juist die instelling die ervoor zorgt dat onze zorgpremies omhoog gaan. Maar dat geeft niet heh, we betalen het toch wel.
Nou aangezien ik elke week minimaal een uur bewegingstherapie moet doen vanwege mijn ziekte van Bechterew, zou het misschien wel een goede therapie zijn voor thuisquote:Op zaterdag 4 april 2009 20:07 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ga jij dan je Playstation3/Xbox 360 met Guitar Hero declareren omdat je motoriek dan beter wordt?
Kom maar op met die wii/playstation/Xbox!quote:.... hebben de mensen met deze aandoening met lichte tot bijzonder zware lichamelijke beperkingen te kampen.
Ik zal je een PM sturen als het gelukt isquote:Op zaterdag 4 april 2009 22:03 schreef glasbak het volgende:
[..]
Nou aangezien ik elke week minimaal een uur bewegingstherapie moet doen vanwege mijn ziekte van Bechterew, zou het misschien wel een goede therapie zijn voor thuis
[..]
Kom maar op met die wii/playstation/Xbox!
Wii vervangt de fysio dan??quote:Op zaterdag 4 april 2009 20:56 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ja, zou jij weten hoe je moet revalideren zonder begeleiding? Daarnaast is een fysio een persoon die ervoor gestudeerd heeft om je die oefeningen aan te leren, te controleren of je het goed doet en eventueel je vooruitgang bij te houden.
TS heeft groot gelijk dat hij het in ieder geval PROBEERT!quote:Op zaterdag 4 april 2009 22:30 schreef BaggerUser het volgende:
TS maakt op deze manier 1 grote grap van zichzelf
Nou nou, wat moet dat een drama zijn he. Wat moeten de mensen wel niet denken.quote:Op zaterdag 4 april 2009 22:30 schreef BaggerUser het volgende:
TS maakt op deze manier 1 grote grap van zichzelf
quote:Op zaterdag 4 april 2009 22:23 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik zal je een PM sturen als het gelukt isKun je het ook proberen
Want? Zulke onzin wordt altijd nog betaald door de rest van de bevolking die WEL gewoon werkt.quote:Op zaterdag 4 april 2009 22:41 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Nou nou, wat moet dat een drama zijn he. Wat moeten de mensen wel niet denken.
Kuddedier
Ik werk, mag ikd an wel zoiets vragen aan de zorgverzekering?quote:Op zaterdag 4 april 2009 22:52 schreef BaggerUser het volgende:
[..]
Want? Zulke onzin wordt altijd nog betaald door de rest van de bevolking die WEL gewoon werkt.
Zoals de rest van de bevolking vast nog wel eens een keer wat voor jou gaat betalen... Of weiger je dat dan?quote:Op zaterdag 4 april 2009 22:52 schreef BaggerUser het volgende:
[..]
Want? Zulke onzin wordt altijd nog betaald door de rest van de bevolking die WEL gewoon werkt.
En de gratis auto's en zwembaden!quote:Op zaterdag 4 april 2009 22:03 schreef glasbak het volgende:
[..]
Nou aangezien ik elke week minimaal een uur bewegingstherapie moet doen vanwege mijn ziekte van Bechterew, zou het misschien wel een goede therapie zijn voor thuis
[..]
Kom maar op met die wii/playstation/Xbox!
Spreek voor jezelf ! Ik heb geld zat maar verdom het om het zorgstelsel uit te zuigen omdat er een voordeeltje uit te halen is, ik ben iemand van de ethiek.quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:30 schreef kwiwi het volgende:
Net zoals dat jullie allemaal niet iets zelf zouden betalen als je het eventueel vergoed zou kunnen krijgen.
Nee, maar daar wordt het ook wel simpeler van om zoiets te roepenquote:Op zondag 5 april 2009 01:08 schreef elcastel het volgende:
[..]
Spreek voor jezelf ! Ik heb geld zat maar verdom het om het zorgstelsel uit te zuigen omdat er een voordeeltje uit te halen is, ik ben iemand van de ethiek.
quote:Op zondag 5 april 2009 01:08 schreef elcastel het volgende:
[..]
Spreek voor jezelf ! Ik heb geld zat maar verdom het om het zorgstelsel uit te zuigen omdat er een voordeeltje uit te halen is, ik ben iemand van de ethiek.
Dat, naast het feit dat er telkens gesproken wordt over bloedzuigerij terwijl daar geen sprake van is. Niemand ondervindt hier nadeel van. Maar dat lijken ze niet te snappen, of niet onder ogen te willen zien omdat hun hele argument daarmee staat of valt.quote:Op zondag 5 april 2009 09:48 schreef glasbak het volgende:
[..]
![]()
De premie voor de zorgverzekering is hoog zat tegenwoordig om er alles uit te halen wat er in zit. Ik gooi liever geen 110 euro per maand in een bodemloze put waar ik nooit meer wat van terug zie.
TS heeft een zorgverzekering met onbeperkt fysio beweert ze, dan is er wsl ook geld zat om een Wii + Wii-Fit te kopen en nogmaals het gaat me om het principe. Ik vind het ronduit belachelijk dat mensen een Wii proberen te claimen terwijl je balans oefeningen letterlijk op een stoeprand kunt doen.quote:Op zondag 5 april 2009 08:05 schreef freecell het volgende:
Nee, maar daar wordt het ook wel simpeler van om zoiets te roepen
Als ik bij wijze van spreken 1000 Wii's op mijn bank had staan zou ik ook minder snel geneigd zijn er één te declareren
Een paar maanden nog welquote:Op zondag 5 april 2009 10:32 schreef elcastel het volgende:
[..]
TS heeft een zorgverzekering met onbeperkt fysio beweert ze, dan is er wsl ook geld zat om een Wii + Wii-Fit te kopen en nogmaals het gaat me om het principe. Ik vind het ronduit belachelijk dat mensen een Wii proberen te claimen terwijl je balans oefeningen letterlijk op een stoeprand kunt doen.
Maar claim ze, ik hoop dat de kredietcrisis nog een tijdje aanhoudt, dan leren mensen vanzelf wat geld ook alweer was en hoe je er mee om moet gaan. Nota bene : ik heb geen geld voor 1000 Wii's, ik moet hard werken voor mijn geld, maar in mijn geval vond ik de Wii een handige aankoop, ik heb er dan ook gewoon een paar maanden voor gespaard.
In het geval van de TS gaat ze wsl 2 week per week naar de fysio, dan ben je alvast je 100¤ per maand in een week kwijt, de Wii + Wii-Fit kost je 5 maanden premie, dan wil je wsl nog naar een tandarts en krijg je weet ik veel wat vergoed. Ik betaalde jaren premie zonder enige kosten te maken (behalve de tandarts) en haal er nu ook meer uit dan ik betaal ivm blessures.quote:Op zondag 5 april 2009 09:48 schreef glasbak het volgende:
![]()
De premie voor de zorgverzekering is hoog zat tegenwoordig om er alles uit te halen wat er in zit. Ik gooi liever geen 110 euro per maand in een bodemloze put waar ik nooit meer wat van terug zie.
Ik heb niet elke maand 500¤ over nee.quote:
Je doet wel veel aannames... Er zijn genoeg aandoeningen waarbij fysio onbeperkt vergoed wordt.quote:Op zondag 5 april 2009 10:39 schreef elcastel het volgende:
[..]
In het geval van de TS gaat ze wsl 2 week per week naar de fysio, dan ben je alvast je 100¤ per maand in een week kwijt, de Wii + Wii-Fit kost je 5 maanden premie, dan wil je wsl nog naar een tandarts en krijg je weet ik veel wat vergoed. Ik betaalde jaren premie zonder enige kosten te maken (behalve de tandarts) en haal er nu ook meer uit dan ik betaal ivm blessures.
Het is natuurlijk bizar als je met je rekenmachine erbij gaat kijken of je erbij inschiet. Als jij straks bevalt kost je een hoop (bewust) kinderloze mensen een aardige smak geld; welkom in de verzorgingsstaat. Maar er zijn - in mijn ogen - wél grenzen. En zeker mensen die 100¤ per maand veel geld vinden, zouden zich druk moeten maken om andere mensen die zich suf claimen, het is een beetje omgekeerde wereld, je betaalt die premie o.a. omdat iedereen zich suf claimt, of omdat men zichzelf verwaarloost en dan bij de dokter aanklopt.
[ afbeelding ] Ik zou wel eens willen zien hoe mensen met de zorg omgaan als ze alles weer zelf moesten ophoesten
Je hebt alle gelegenheid om ze te weerleggen hoor. Maar je gaat om het principe heen voor het gemak ?quote:Op zondag 5 april 2009 10:49 schreef Freeflyer het volgende:
Je doet wel veel aannames... Er zijn genoeg aandoeningen waarbij fysio onbeperkt vergoed wordt.
Beetje rare vraag natuurlijk want het spreekt voor zich dat wanneer iemand iets zelf moet betalen, diegene een stuk voorzichtiger is en geen Wii bij zichzelf gaat claimenquote:Op zondag 5 april 2009 10:39 schreef elcastel het volgende:
[..]
[ afbeelding ] Ik zou wel eens willen zien hoe mensen met de zorg omgaan als ze alles weer zelf moesten ophoesten
quote:Op zondag 5 april 2009 10:58 schreef RRGJL het volgende:
Beetje rare vraag natuurlijk want het spreekt voor zich dat wanneer iemand iets zelf moet betalen, diegene een stuk voorzichtiger is en geen Wii bij zichzelf gaat claimen
Ja, dus wat is je punt??quote:Op zondag 5 april 2009 11:00 schreef elcastel het volgende:
[..]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ].
Dat je het kennelijk dus heel normaal vindt om iets te claimen omdat iedereen eraan meebetaald voor je. Moest je alles zelf ophoesten dan was je kritischer met je uitgaven. Beetje scheef niet ?quote:Op zondag 5 april 2009 11:04 schreef RRGJL het volgende:
Ja, dus wat is je punt??![]()
Mijn punt was namelijk dat dat soort dingen niet gezegd hoeven te worden want het spreekt voor zich. Dus ik snap niet precies waar je heen wil, maar dat ligt vast aan mij..
Nee ik vind het niet scheef, wat jij zegt klopt namelijk niet. En ik ga echt niet opnieuw uitleggen waarom niet. Als je dat nu nog steeds niet snapt dan mag je wat mij betreft best de moraalridder blijven spelen hoor.quote:Op zondag 5 april 2009 11:10 schreef elcastel het volgende:
[..]
Dat je het kennelijk dus heel normaal vindt om iets te claimen omdat iedereen eraan meebetaald voor je. Moest je alles zelf ophoesten dan was je kritischer met je uitgaven. Beetje scheef niet ?
Gaat er dan geen lampje branden, of zoals in mijn vorige post misschien zelfs 3 lampjes ???
Ik zou het toch graag van je horen, want het komt niet echt aan bij me kennelijk ? En ik ben geen moraalridder, ik vind dit gewoon. Maar jij zegt dus dat het claimen van dingen heel normaal is, terwijl je het niet of anders zou doen als je alles zelf moest betalen. Daarop zeg ik dat jij het dus claimt omdat 'wij' er dan aan meebetalen. Waar ga ik de fout in ?quote:Op zondag 5 april 2009 11:19 schreef RRGJL het volgende:
Nee ik vind het niet scheef, wat jij zegt klopt namelijk niet. En ik ga echt niet opnieuw uitleggen waarom niet. Als je dat nu nog steeds niet snapt dan mag je wat mij betreft best de moraalridder blijven spelen hoor.
In die ene zin weerlegde ik je aannames al. Er zijn genoeg aandoeningen waarbij fysio onbeperkt vergoed wordt. TS denkt nog mee, het scheelt reiskosten, tijd en 1x de begeleiding van een fysio per week (of vaker).quote:Op zondag 5 april 2009 10:58 schreef elcastel het volgende:
[..]
Je hebt alle gelegenheid om ze te weerleggen hoor. Maar je gaat om het principe heen voor het gemak ?
Mensen denken vaak dat nu ze steeds meer zorgpremie moeten betalen, ze automatisch ook maar steeds meer mogen of moeten claimen, want het kost erg veel per maand. Welnu, ik zeg hier alleen maar dat ze eens moeten kijken wat ze werkelijk kosten aan zorg.
Ik heb liever dat men goede zorg tegen zo laag mogelijke kosten maakt, zodat duurdere kwalen ook gewoon genezen kunnen worden. Moet je kijken hoe mensen beginnen te stuiteren als ze rokers meer premie willen laten betalen, dat is discriminatie !! Maar als een roker vervolgens peperdure kanker-behandelingen krijgt (die je als niet-roker ook kunt krijgen overigens) is het allemaal heel normaal dat we dat met z'n allen betalen.
Ik heb er dan ook pas wat op tegen als men een Wii probeert te claimen terwijl er talloze goedkopere alternatieven voorhanden zijn, en in het geval van balans-oefeningen zijn die er ! Voor de prijs van een Wii kun je héél veel balansplankjes etc kopen namelijk.
Klopt, dat was mijn te snelle 1-2tje.quote:Op zondag 5 april 2009 12:00 schreef Mirjam het volgende:
even over die onbeperkte fysio die TS heeft, dat impliceert niet dat er voldoende geld is, hangt gewoon af van de indicatie die je krijgt
Ik betaal liever mee aan een wii-fit dan aan een herstel traject bij de fysio. Ik weet wel wat goedkoper is.quote:Op zaterdag 4 april 2009 22:52 schreef BaggerUser het volgende:
[..]
Want? Zulke onzin wordt altijd nog betaald door de rest van de bevolking die WEL gewoon werkt.
okquote:Op zondag 5 april 2009 12:03 schreef elcastel het volgende:
[..]
Klopt, dat was mijn te snelle 1-2tje.
het hebben en gebruiken van een wii-fit maakt de fysiotherapeut niet overbodig, dus die redenatie gaat niet echt op, denk ikquote:Op zondag 5 april 2009 12:07 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Ik betaal liever mee aan een wii-fit dan aan een herstel traject bij de fysio. Ik weet wel wat goedkoper is.
Deel 1 klopt, ik nam dat te snel aan,quote:Op zondag 5 april 2009 11:58 schreef Freeflyer het volgende:
In die ene zin weerlegde ik je aannames al. Er zijn genoeg aandoeningen waarbij fysio onbeperkt vergoed wordt. TS denkt nog mee, het scheelt reiskosten, tijd en 1x de begeleiding van een fysio per week (of vaker).
Klopt en met een plankje, stoeprand of ander attribuut kan dat ook primaquote:Als je daarnaast tijdens fysio met een Wii staat te oefenen dan kan dat uitstekend thuis, kan er in die tijd weer iemand anders begeleidt worden.
Als je het topic goed had doorgelezen, had je gelezen dat ik net een revalidatiesessie achter de rug heb. Mijn fysio zei letterlijk : zo jouw sessie zit erop (probleem is niet opgelost, mijn knie gaat stuk omdat mijn werkgever een klote vloer heeft liggen in het nieuwe pand en er door de kredietcrisis geen geld is voor een nieuwe vloer), je kunt doorgaan, kost je een symbolische 5¤ per keer en dan krijg je begeleiding waar nodig.quote:Vraagje; ben je zelf 100% gezond als in heb je zelf uberhaupt wel eens gebruik moeten maken van revalidatie therapie? Zo nee, dan snap ik je reactie beter.
De Wii fit is een extra optie, de fysio een basisprincipe.quote:Op zondag 5 april 2009 12:07 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Ik betaal liever mee aan een wii-fit dan aan een herstel traject bij de fysio. Ik weet wel wat goedkoper is.
Je hebt gelijk. Iedereen zou een Wii Fit moeten krijgen, dan zijn fysiotherapeuten overbodig!quote:Op zondag 5 april 2009 12:07 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Ik betaal liever mee aan een wii-fit dan aan een herstel traject bij de fysio. Ik weet wel wat goedkoper is.
lees de reactie boven je eens?quote:Op zondag 5 april 2009 12:01 schreef -Trinity- het volgende:
Ik blijf erbij dat als ze thuis kan Wii fitten dat ze ook thuis simpele balansoefeningen kan doen. Die Wii heeft dan geen meerwaarde voor de revalidatie. Ze wil hem slechts hebben als 'ie wordt vergoed, dus blijkbaar is 'ie ook weer niet zó nodig dat ze bereid is er zelf voor te betalen.
Dit dus. Ik heb mijn hele leven al klote knieën en ben mijn hele leven al bezig met balans oefeningen, er zijn talloze van, vaak heb je geeneens een plankje oid nodig, maar kun je het door bepaalde houdingen en oefeningen uit te voeren onder bijvoorbeeld de douche. Hetzelfde heb ik ook gedaan toen ik dubbel door 1 enkel ging. Zelf opgetraind (na fysio) en mijn rotte enkel is daardoor sterker dan mijn natuurlijke goeie.quote:Op zondag 5 april 2009 12:01 schreef -Trinity- het volgende:
Ik blijf erbij dat als ze thuis kan Wii fitten dat ze ook thuis simpele balansoefeningen kan doen. Die Wii heeft dan geen meerwaarde voor de revalidatie. Ze wil hem slechts hebben als 'ie wordt vergoed, dus blijkbaar is 'ie ook weer niet zó nodig dat ze bereid is er zelf voor te betalen.
als je écht wil, is het geld er wel hoor, gewoon een kwestie van kleine bedragen per maand opzij zetten, dat kan iedereen.quote:Op zondag 5 april 2009 12:10 schreef Freeflyer het volgende:
[..]
lees de reactie boven je eens?
niet iedereen heeft zoveel geld te besteden.
Maar het is simpelweg niet nodig/noodzakelijk ! Als het echt de enige oplossing zou zijn (zoals ik me bijvoorbeeld zou kunnen voorstellen bij schildersziekte (OPS), dan had ik ervoor getekend !quote:Op zondag 5 april 2009 12:11 schreef Mirjam het volgende:
als je écht wil, is het geld er wel hoor, gewoon een kwestie van kleine bedragen per maand opzij zetten, dat kan iedereen.
ik bedoel dat als ze er echt 1 zou willen/nodig hebben, ze gewoon langere tijd kan sparen om er zélf 1 te kopenquote:Op zondag 5 april 2009 12:14 schreef elcastel het volgende:
[..]
Maar het is simpelweg niet nodig/noodzakelijk ! Als het echt de enige oplossing zou zijn (zoals ik me bijvoorbeeld zou kunnen voorstellen bij schildersziekte (OPS), dan had ik ervoor getekend !
De techniek doet ook zijn intrede in de zorg. Niet iedereen is even handig om zelf iets in elkaar te knutselen. Daarnaast bedenkt en gebruikt de zorg dat soort dingen niet voor niets.quote:Op zondag 5 april 2009 12:09 schreef elcastel het volgende:
Deel 1 klopt, ik nam dat te snel aan,. Deel 2 klopt deels, als TS helemaal nadenkt dan bedenkt ze zich dat er ook balansoefeningen zijn waarmee je het zorgstelsel financieel minder belast, maar goed zover wil TS niet denken - wat dat is haar probleem niet - zoveel was me al duidelijk.
Goh, waarom wordt er dan geen plankje, stoeprand of ander attribuut gebruikt?quote:Klopt en met een plankje, stoeprand of ander attribuut kan dat ook prima
Dat heb ik gemist. Met alle respect. Jouw klachten zijn wel van een heel andere vorm dan wanneer je de indicatie krijgt waarin fysio 100% vergoed wordt.quote:Als je het topic goed had doorgelezen, had je gelezen dat ik net een revalidatiesessie achter de rug heb. Mijn fysio zei letterlijk : zo jouw sessie zit erop (probleem is niet opgelost, mijn knie gaat stuk omdat mijn werkgever een klote vloer heeft liggen in het nieuwe pand en er door de kredietcrisis geen geld is voor een nieuwe vloer), je kunt doorgaan, kost je een symbolische 5¤ per keer en dan krijg je begeleiding waar nodig.
Jij bent tijdelijk behandeld. TS wordt voor de rest van haar leven behandeld. Groot verschil. En nee, dat zegt idd niets over je klachten. Je kunt er alleen wel van uitgaan dat als jouw probleem verbeterd kan worden door een andere vloer dat wel iets anders is dan chronisch ziek zijn.quote:Ook bij mijn fysio zijn ze enthousiast over de Wii-Fit, maar dat is nog een groot verschil met dat ding aan iedereen 'uitdelen'. Ik snap niet dat je - nu je weet dat ik ook revalidatie therapie heb (gehad) - me nu niet beter begrijpt overigens ? Mijn probleem is nog niet opgelost namelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |