Spul in afwasbakje doen en voor de deur van de schuldige zetten. Daarbij briefje doen met verzoek zsm af te wassen.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:13 schreef Viking84 het volgende:
Kuthuisgenoten die niet afwassen. Ik heb het eergisteren nog gedaan en nu is bijna alles alweer vies
.
Wel hoor!quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:15 schreef Muis006 het volgende:
De titel van het vorige topic klopt trouwens niet
Dank je.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:15 schreef Phaidra het volgende:
Beterschap Cyclechick en DaD! En noodgedwongen bij de Burger King eten zou ik ook een ramp vinden. Als ik patat ofzo wil eten, dan ga ik naar de snackbar hier in de buurt, die is tenminste écht lekker.
I'm with you, patat van een goede snackbar is veel lekkerder. Maar je hebt niet altijd de keuze, natuurlijk. 's Nachts op het station... Of op het vliegveld... Vind daar maar eens een goeie patatboerquote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:15 schreef Phaidra het volgende:
Beterschap Cyclechick en DaD! En noodgedwongen bij de Burger King eten zou ik ook een ramp vinden. Als ik patat ofzo wil eten, dan ga ik naar de snackbar hier in de buurt, die is tenminste écht lekker.
Ik was in desperate need van iets warms, brood had ik al zat gehad gister. Ik had het allemaal zo mooi gepland, maar ja. Maandag heb ik weer zo'n dag, dan ga ik kijken of ik tussen de middag ergens iets voedzaams en warms kan krijgen!quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:22 schreef Liejannuh het volgende:
Volgende keer een lekkere salade of een broodje halen bij de AH to Go DaD!
Dat kan ik me ook weer voorstellen! Rot altijd van die lange dagen, je loopt eigenlijk altijd te klooien met je eten.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:30 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ik was in desperate need van iets warms, brood had ik al zat gehad gister. Ik had het allemaal zo mooi gepland, maar ja. Maandag heb ik weer zo'n dag, dan ga ik kijken of ik tussen de middag ergens iets voedzaams en warms kan krijgen!
Da is met alles van de Mac zo. Oplossing: bestel iets bijzonders (zoals friet zonder zout, een hambo zonder uien, etc). Dan maken ze het apart voor je en is het wél warmquote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:35 schreef conleche het volgende:
De friet van de MacDo is alleen lekker als het net uit de frituur komt en gloeiend heet is en dat is 9 van de 10x niet zo, omdat ze dan al een poos liggen te rotten in zo'n warmhoudbak.
Wel als je lopend naar Belgie gaatquote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:38 schreef Muis006 het volgende:
That reminds me, ik moet binnenkort weer een keer de grens over om Belgische frieten te eten
Maar het onderwerp is niet echt slankverantwoord nu
Jawel hoor. Kan best. Maar niet te vaak en niet als tussendoortje. Als je af en toe een patje oid als maaltijd eet hoeft dat het afvallen helemaal niet in de weg te staan.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:38 schreef Muis006 het volgende:
That reminds me, ik moet binnenkort weer een keer de grens over om Belgische frieten te eten
Maar het onderwerp is niet echt slankverantwoord nu
Stimmtquote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:40 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Da is met alles van de Mac zo. Oplossing: bestel iets bijzonders (zoals friet zonder zout, een hambo zonder uien, etc). Dan maken ze het apart voor je en is het wél warm
Doe ik altijd
quote:
Dat zou ik dan echt niet meer durven!quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:40 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Stimmtis ook het slimste om te doen
en dan kan je er, mocht je toch zout op je friet willen, gewoon losse zakjes zout bij vragen.
We krijgen wel vreemdere verzoeken hoor.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:42 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Dat zou ik dan echt niet meer durven!
Ik ook. Díe patat vind ik dan wel weer lekker. Maar het moet dan ook wel echt in Belgie gebakken zijn. Belgische patat in Nederland smaakt neit.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:41 schreef Muis006 het volgende:
[..]
zo fanatiek ben ik nou ook weer niet.
Tink: heb je natuurlijk ook helemaal gelijk in! En ik ben echt een sucker for Belgische frieten, met van die zure mayonaise
Ja precies! Belgische friet moet uit België komen.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:44 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik ook. Díe patat vind ik dan wel weer lekker. Maar het moet dan ook wel echt in Belgie gebakken zijn. Belgische patat in Nederland smaakt neit.
quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:43 schreef Muis006 het volgende:
En dan heb je nog de gemiddelde 5 lolbroeken per week die om een CB zonder kaas vragen.
Ja datquote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:46 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Oh mèn. De eerste twee keer is dat waarschijnlijk nog grappig
Gewoon doen hoor, je betaalt er toch voorquote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:48 schreef Phaidra het volgende:
Dat zijn wel aparte dingen ja!!![]()
Maar ik bedoelde meer dat als ik om patat zonder zout zou vragen, ik daarna niet om los zout ga vragen. Zeg dan gelijk dat je vers gebakken patat wil!
Wat kom je doen in Arnhem?quote:Op vrijdag 13 maart 2009 07:25 schreef kaasplankje het volgende:
En vanavond moet ik naar Arnhem, ook met de trein! Dat is lang geleden.
quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:48 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ja daten de klant vindt zichzelf dan reuze grappig.
Trouwens, ik heb mijn moeder geleerd wat de afkortingen zijn van alle producten (het duurt te lang om naar de keuken te roepen dat je een "filet o fish" wil) en toen we een keer door de drive reden, gebruikte ze al die afkortingen en ze kwam niet meer bijomdat ze zich zo incrowd voelde.
Beter voor jezelf zorgen lieve PF! Meer fruit! Meer groente! Meer slaap!quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:49 schreef P.F het volgende:
M'n hele mond zit trouwens vol aftenHELP!
En ik heb honger maar eten is nu ronduit KUIT!
Ik sta vrijwel altijd aan de drive dus ik krijg er niks van meequote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:52 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Sowieso, klanten die zichzelf grappig vinden(hoewel dat verhaal van je moeder dan wel weer grappig is). Zo vermoeiend...
Ies dat ee kitsjin?quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:49 schreef P.F het volgende:
Wie vroeg er ook alweer om een foto van de keuken die ik eergister heb gefurft?
[ afbeelding ]
Er komt nog wel een laag overheen!
M'n hele mond zit trouwens vol aftenHELP!
En ik heb honger maar eten is nu ronduit KUIT!
Ikke!quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:49 schreef P.F het volgende:
Wie vroeg er ook alweer om een foto van de keuken die ik eergister heb gefurft?
Heb ik geen last meer van sinds ik Paradontax gebruik.quote:M'n hele mond zit trouwens vol aftenHELP!
Ga naar de AH en haal iets dat niet kuit is.quote:En ik heb honger maar eten is nu ronduit KUIT!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |