Tsk, schaam jequote:Op vrijdag 17 april 2009 10:49 schreef Five_Horizons het volgende:
...Als een topic er al een maand staat (wat kan; ik lees écht niet alles door), ....
De vindplaats van de AV dan weer wel. Waarbij bekendmaking van de (domein)naam onvermijdelijk is.quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:35 schreef Five_Horizons het volgende:
Het gaat immers om het probleem en de AV kunnen daarin helpen. De naam is dan niet relevant.
![]()
quote:Op vrijdag 17 april 2009 15:03 schreef r_one het volgende:
[..]
De vindplaats van de AV dan weer wel. Waarbij bekendmaking van de (domein)naam onvermijdelijk is.
quote:Tekst AV
De Fok!ker die op eigen kracht al zover gekomen is, is veelal ook in staat de vraag zelf te beantwoorden.quote:Tekst AV
quote:AVWazdahdan
![]()
quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:46 schreef r_one het volgende:
Ik was gewoon benieuwd
Jaquote:Op vrijdag 17 april 2009 18:23 schreef Five_Horizons het volgende:
Was het zo slecht zichtbaar dat het een garpje was?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:23 schreef Five_Horizons het volgende:
Was het zo slecht zichtbaar dat het een garpje was?
quote:Op maandag 27 april 2009 19:40 schreef mudkipzz het volgende:
Zou een mod de TT van mijn topic willen wijzigen in?
Autodealer -knip- misleidt mij?
Erkende autodealer misleidt mij?
Dat maakt het voor Google wat makkelijker om deze bedriegers te vinden
Dank
quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:35 schreef Five_Horizons het volgende:
Mja, een TS die direct begint te roepen dat bedrijf A te B een rukbedrijf is, zal direct een edit krijgen, inderdaad. Zeker als een topic alleen bedoeld is om 'te waarschuwen'. We zitten gewoon niet op heksenjachten te wachten.
Vandaar ook mijn welgemeende 'quote:Op maandag 27 april 2009 21:33 schreef JumpingJacky het volgende:
Maar de vraag is wel grappig omdat er net 2 weken terug dit is gezegd door FH:
[..]
Die topics staan daar nietquote:Op woensdag 20 mei 2009 16:18 schreef dyna18 het volgende:
Vraagje.... waarom staan tegenwoordig de centrale beleggingstopics in De Kredietcrisis?
We kunnen dan wel een crisis hebben, maar dat betekend toch niet dat alles van beleggen in het forum De Kredietcrisis thuis hoort?
Omdat dat AEX-topics zijnquote:Op woensdag 20 mei 2009 17:57 schreef dyna18 het volgende:
Wat ik bedoel is dat tegenwoordig de twee actieve centrale topics over beleggen in Kredietcrisis zitten:
De Beursvloer#91
en
Bulls, Bears & Bucks #58
Waarom staan die in AEX en niet in WGR?
Verzoekslotjes doen we niet aan (zie de FAQ van FOK! zelf) en zoals ik je in m'n PM al meldde, wordt de OP hier weer keurig teruggezet, als je midden in een topic besluit de OP leeg te halen.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 19:46 schreef star_gazer het volgende:
Zoals ik in een TR al heb aangegeven, mag het topic Seksuele intimidatie op (hoge)school dicht. In plaats daarop in te gaan wordt notabene de OP terug gehaald, die ik heb weggehaald omdat ik die in een vlaag van idiote woede heb geschreven. Als je de OP laat staan, verwacht ik dat er minstens bij komt te staan dat ze zijn terug gehaald door een mod, maar dat de TS er afstand van doet.
Als ik woorden wens terug te nemen, is dat mijn beslissing. Ik verzoek dan ook vriendelijk om de OP weer te verwijderen. Dat het topic daarmee om zeep is, interesseert me bar weinig; dat mag dan ook dicht.
Goed, niet voor reden vatbaar. We gaan het hogerop zoeken.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 19:49 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Verzoekslotjes doen we niet aan (zie de FAQ van FOK! zelf) en zoals ik je in m'n PM al meldde, wordt de OP hier weer keurig teruggezet, als je midden in een topic besluit de OP leeg te halen.
Je had ook kunnen nadenken in plaats van dat topic te openen.
Die waarschuwing plaatste ik naar aanleiding van de post erboven.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 19:57 schreef star_gazer het volgende:
Het feit dat je een waarschuwing hebt geplaatst, lijkt me tegenstrijdig met die bewering. Maargoed, kijken wat er nu van komt danmaar.
quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:11 schreef Five_Horizons het volgende:
Nee. 1 oplichtingstopic is al teveel.....
Ik weet wie je bentquote:Op woensdag 17 juni 2009 21:15 schreef vanwelleer het volgende:
diensten doorverkopen. eej,.......![]()
[..]
1. wie krijst, bewijst. waar is de oplichting in mijn anderer topic?![]()
Je kunt oplichting wel vermoeden, maar je had ook even om openheid van zaken kunnen vragen, bijvoorbeeld per mail of PM, je bent hier Mod, en je hebt in het verleden beter inschattingsvermogen laten zien, en zelfs het voordeel van de twijfel,... dat sierde je...... dit niet.
Ik vraag je dan ook vriendelijk en respectvol om de opmerking terug te nemen, of te staven.
Dat kan prima in het al bestaande topic. Het is een discussie die de andere minimaal raakt (als het al niet hetzelfde 'probleem' is), dus dat kan daar primaquote:2. Ik vraag je daarnaast om mijn topicje weer open te verklaren, of met een reden te komen waarom ik deze specifieke vraag hier in dit forum niet aan de gebruikers zou mogen voorleggen.
In afwachting van beide verblijf ik,
Met best enige hoogachting,
Onder nadrukkelijk voorbehoud van alle rechten,
AAAAAARGH !!!!quote:Op woensdag 17 juni 2009 21:18 schreef Five_Horizons het volgende:
Het feit dat je iemand doelbewust niet betaald
Gutgut.... je vindt in 1 post van mij een fout (die wat mij betreft goed te verklaren is, maar dat is hier niet relevant). En nu? Succes met het vinden van een volgendequote:Op woensdag 17 juni 2009 22:25 schreef r_one het volgende:
[..]
AAAAAARGH !!!!![]()
![]()
Mag ik in WGR een topic openen over een correcte vervoeging van het werkwoord 'betalen' (toch een van de meest gebruikte werkwoorden in WGR-topics) of trap je die dan toch naar KLB?
Ik word er onderhand strontmisselijk en gallisch van hoe vaak 'betaalt' in de o.v.t. als 'betaald' wordt geschreven, dit is potdomme de vijfde keer in een paar uur tijd dat ik 'je betaald' tegenkom in WGR en nu zelfs door een gerespecteerde mod
Juist dat werkwoord BE - TA - LEN, wááááárom??? hmmmmmmmpf![]()
Zo, dat lucht op, dat moest ik even kwijt![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |