Drie miljoen is natuurlijk nooit een lachertje voor een speler uit de Eerste Divisie.quote:Op donderdag 14 mei 2009 12:17 schreef JLSB het volgende:
[..]
3 miljoen is echt een lachertje. Denk dat ze minimaal het dubbele zullen moeten bieden...
Dan is Nederland al geen mogelijkheid meer, want ik zie Ajax hem niet halen.quote:Op donderdag 14 mei 2009 12:17 schreef JLSB het volgende:
[..]
3 miljoen is echt een lachertje. Denk dat ze minimaal het dubbele zullen moeten bieden...
Nu moet je niet gaan overdrijven, 3 mil is al erg veel voor een speler vd Jupiler league..quote:Op donderdag 14 mei 2009 12:17 schreef JLSB het volgende:
[..]
3 miljoen is echt een lachertje. Denk dat ze minimaal het dubbele zullen moeten bieden...
Aissati was gehaald voor 3miljoen. Is hij 2x zo goed als Aissati? Want ik neem aan dat Ajax Honda haalt voor de 10 positie?quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:43 schreef JLSB het volgende:
Dat zeg ik ook niet, maar die betalen zeker weten meer dan 3 miljoen...
honda is velen malen beter op dit momentquote:Op donderdag 14 mei 2009 17:39 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Aissati was gehaald voor 3miljoen. Is hij 2x zo goed als Aissati? Want ik neem aan dat Ajax Honda haalt voor de 10 positie?
Aissati is gewoon voor een belachelijk laag bedrag gegaanquote:Op donderdag 14 mei 2009 17:39 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Aissati was gehaald voor 3miljoen. Is hij 2x zo goed als Aissati? Want ik neem aan dat Ajax Honda haalt voor de 10 positie?
Aissati zat op een dood spoor bij PSV en had een seizoen nauwelijks gespeeld, dat is niet te vergelijken met Honda. Verder vind ik Honda sowieso completer...quote:Op donderdag 14 mei 2009 17:39 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Aissati was gehaald voor 3miljoen. Is hij 2x zo goed als Aissati? Want ik neem aan dat Ajax Honda haalt voor de 10 positie?
quote:
0nixquote:Op donderdag 14 mei 2009 19:55 schreef sjimz het volgende:
Wat is het kengetal van Venlo eigenlijk?
Wie?quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:19 schreef JLSB het volgende:
Officieel is het toch al een Eredivisie speler? Er zijn een aantal Duitse clubs die, die prijs wel willen betalen. En anders mag hij komend seizoen in de Koel laten zien dat hij dat bedrag waard is. Overigens betaalde Ajax ruim 10 jaar geleden zo'n 5 miljoen pond voor een speler wiens club naar de derde divisie was gedegradeerd.
Volgens mij geloof jij al helemaal in die sprookjesbedragen van Hai Berden. Alsof er iemand met een hoger bedrag zou komen dan zeven miljoen.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 01:49 schreef TTD het volgende:
let op vraagprijs is 10miljoen h, als Ajax 7miljoen biedt ofzo gaan ze bij VVV ook overnadenken hoor. En als er dan niemand met een hoger bod komt gaat hij alsnog naar Ajax
Fixedquote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:32 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Volgens mij geloof jij al helemaal in die sprookjesbedragen van Hai Berden. Alsof er iemand met een hoger bedrag zou komen dan zeven miljoen.vijf miljoen.
![]()
Waarom uitlenen? Hij kan het niveau van de eredivisie echt wel aan.quote:Op maandag 18 mei 2009 22:55 schreef Rumille het volgende:
Ik zou wel willen dat Ajax hem koopt en dan uitleent aan een Willem II ofzo.
Maar is hij klaar voor Ajax vraag ik me af? Of in ieder geval het niveau dat Ajax moet nastreven.quote:Op maandag 18 mei 2009 22:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Waarom uitlenen? Hij kan het niveau van de eredivisie echt wel aan.
Ja dat zou ik ook niet weten, maar je gaat geen speler voor 5 tot 7 miljoen kopen als Ajax zijnde om hem vervolgens en jaar uit te lenen.quote:Op maandag 18 mei 2009 23:03 schreef Rumille het volgende:
[..]
Maar is hij klaar voor Ajax vraag ik me af? Of in ieder geval het niveau dat Ajax moet nastreven.
Welke club hem ook koopt, hij komt er doodvermoeid aan. Nu bijna een maand interland voetbal met Japan en dan begint het nieuwe seizoen al...quote:VVV'er Honda beslissend voor winnend Japan
Keisuke Honda is de absolute vedette van VVV-Venlo. Ook bij Japan blonk de middenvelder woensdag uit, hij scoorde tegen Chili de vierde en laatste goal en was bij twee andere goals betrokken.
Honda begon bij Japan in de basis door de afwezigheid van Shunshuke Nakamura en schoot na twintig minuten op goal. Zijn schot werd gekeerd, maar Shinji Okazaki wist de rebound binnen te werken. Niet veel later zette de spelmaker een nieuwe aanval op en was Okazaki opnieuw het eindstation.
Yuki Abe scoorde in het vervolg de 3-0. De koek was daarna nog steeds niet op voor Japan. In de strijd om de vriendschappelijke Kirin Cup maakte Honda zelf in blessuretijd de vierde Japanse treffer.
Honda speelde een uitstekend seizoen voor VVV in de Jupiler League en mede dankzij zijn inbreng promoveerden de Limburgers. Met zijn goede spel wekte hij interesse vanuit binnen- en buitenland. Onder de genteresseerde clubs zou PSV zich bevinden.
Doelpuntjesquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Welke club hem ook koopt, hij komt er doodvermoeid aan. Nu bijna een maand interland voetbal met Japan en dan begint het nieuwe seizoen al...
Wel fijn dat hij zn haar geblondeerd heeft, is hij tenminste van de rest te onderscheidenquote:
quote:VVV houdt vol: 'Tien miljoen voor Honda'
VVV-Venlo is nog altijd van plan de maximale vraagprijs voor Keisuke Honda te vragen als genteresseerde clubs op de stoep staan, verklaart directeur voetbalzaken Mario Captein tegenover L1. De Japanse spelmaker staat volgens het regionale medium bij diverse clubs op de nominatie om te worden aangetrokken.
In mei leek VfL Wolfsburg het meest concreet voor de 22-jarige international, maar sindsdien blijft het stil rondom de Voetballer van het Jaar uit de Jupiler League. “Clubs willen afwachten of Honda het ook kan brengen op eredivisieniveau, de kans is groter dat hij blijft dan dat hij weg gaat”, houdt Captein nog geen rekening met een vertrek van zijn VVV-parel, die in Venlo nog een contract tot en met de zomer van 2011 heeft. Eerder toonde ook PSV nog belangstelling voor de Aziaat.
Tegenover het waarschijnlijke vertrek van Honda staat in ieder geval de komst van Achmed Ahahaoui en Ruud Boymans. De spelers zijn afkomstig van respectievelijk Go Ahead Eagles en Fortuna Sittard. Ook de transfer van doelman Dennis Gentenaar is op een haar na gevild. Beide partijen hebben overeenstemming bereikt en hoeven enkel nog de benodigde handtekeningen worden gezet.
Ja dat kwam afgelopen week ergens door ja maar ik geloof er niets van.quote:Op donderdag 11 juni 2009 22:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
ElfVoetbal heeft schijnbaar een deal gemeld tussen VVV en Ajax voor 6 miljoen euro.
Ze mogen vragen wat ze willen natuurlijk.quote:Op donderdag 11 juni 2009 22:12 schreef The_Verve het volgende:
Ach, het blijft een vraagprijs voor een sensationele speler. Waarom zou VVV te laag moeten inzetten?
Real madrid welquote:Op donderdag 11 juni 2009 22:18 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ze mogen vragen wat ze willen natuurlijk.
Alleen ik denk dat niemand 10 miljoen op tafel gaat leggen.
Agree, VVV moet niet te hard van stapel lopen, geen club die VVV 10 miljoentjes gaat betalen voor hem. Als het Ajax was dan lag het anders denk ik, voor VVV is 5 miljoen ook veel.quote:Op donderdag 11 juni 2009 22:18 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ze mogen vragen wat ze willen natuurlijk.
Alleen ik denk dat niemand 10 miljoen op tafel gaat leggen.
Ik ben benieuwd hoe hij komend seizoen gaat presteren.
Dat is het doel ook niet. VVV wil gewoon de hoofdprijs. En lukt dat niet dan blijft hun sterspeler nog een (half) seizoen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 22:18 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ze mogen vragen wat ze willen natuurlijk.
Alleen ik denk dat niemand 10 miljoen op tafel gaat leggen.
Er is een Japanse fanclub. Volgens Hai Berden hingen er in Tokio in van die toeristenwinkeltjes de shirtjes van VVV en Honda achterop tussen die van Manu en Barca. Ik weet natuurlijk niet in hoeverre dit waar is. Na de degradatie is de aandacht wel een stuk afgenomen. Vorig seizoen werden de trainingen standaard gevolgd door 3 Japanse cameraploegen.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 16:30 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Zouden ze nu ook aan VVV-merchandising doen in Japan? Zie je het al voor je, tientallen, misschien wel honderden of zelfs duizenden Japanners in VVV/Honda-shirtjes![]()
Anyways, zolang VVV aan die belachelijke 10 miljoen vast blijft houden wordt het een lastig verhaal. Uiteindelijk zal 'ie nog wel voor een miljoentje of 5 vertrekken, ook dat is voor VVV een hoofdprijs!
quote:Honda: "VVV vraagt teveel geld"
Voor Keisuke Honda staat het vast: hij wil vertrekken bij VVV-Venlo. De technisch begaafde middenvelder staat in de belangstelling van verscheidene clubs, maar zijn werkgever vraagt in zijn ogen teveel geld.
"Ik wil hogerop. Alleen vraagt VVV te veel geld. Daar wil ik met de club over praten", zegt Honda in De Telegraaf. "Ik ga binnenkort met mijn zaakwaarnemer bespreken waar mijn toekomst ligt. Als ik hier volgend seizoen nog speel, zou dat niet gemakkelijk voor mij zijn. Maar dan wil ik me in de eredivisie bewijzen door minimaal tien doelpunten te maken."
Voorlopig houdt de Japanner, vorig jaar goed voor zestien doelpunten in 36 wedstrijden, nog hoop op een transfer. Ook hij weet immers dat de transfermarkt nog open is tot 31 augustus. "Er is nog tijd genoeg voor een transfer", zo besluit Honda dan ook.
quote:Honda: 'Ik heb een voorkeur voor Nederland'
Keisuke Honda heeft zaterdag na afloop van het oefenduel tussen VVV Venlo en Feyenoord (2-2) andermaal benadrukt dat hij liever op een hoger niveau aan de slag gaat. De voorkeur van de Japanse middenvelder gaat uit naar een langer verblijf in Nederland. Pas over twee jaar ziet Honda zich de stap naar het buitenland maken. "Ik wil het een niveau hoger gaan proberen, dat heb ik iedereen ook laten weten", vertelde Honda aan Eredivisie Live. "Ik wil het liefst in Nederland blijven, dus Ajax en PSV mogen me bellen. Ik denk dat het voor mij het beste is om nog twee jaar in Nederland te blijven, daarna wil ik het wel gaan proberen in het buitenland."
Hai Berden, voorzitter van de Venlose club, liet eerder al doorschemeren dat de vraagprijs voor zijn Japanse oogappel rond de tien miljoen euro ligt. "VVV vraagt teveel geld", reageerde Honda toentertijd. "Als ik hier volgend seizoen nog speel, zou dat niet gemakkelijk voor mij zijn." Zijn contract loopt nog twee seizoenen door.
Honda speelde in anderhalf seizoen vijftig wedstrijden voor VVV. De 23-jarige middenvelder scoorde tot dusverre achttien keer. Zestien van die goals maakte hij afgelopen seizoen in de Jupiler League. Daarmee droeg hij ruim bij aan de titel van VVV. Honda werd uitgeroepen tot de beste speler van de Jupiler League.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |