ik ookquote:Op vrijdag 17 juli 2009 15:25 schreef Orealo het volgende:
Ik heb goede hoop en goede zin!
Gewoon gaan plassen als je moet plassen. Er zullen toch wel toiletten te vinden zijn? Desnoods bel je even ergens aan. Of is dat heel raar? Ik doe voor het eerst mee.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:33 schreef Houniet het volgende:
Hoe doen jullie het met pauzes houden?
Even laten intapen bij de fysio!quote:Op zaterdag 18 juli 2009 09:28 schreef Houniet het volgende:
Ik heb nog steeds een blessure. Kut voetbal.
WATJEquote:Op zaterdag 18 juli 2009 11:41 schreef Happel het volgende:
Ik haak af. Wil het wel lopen, maar ben niet zo een held qua planning. Heb een te drukke periode om ook nog de Vierdaagse te gaan lopen.
Inderdaad. Nylon kleren aan, die zijn zo weer droog.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 12:14 schreef Joachim het volgende:
buitje op z'n tijd lijkt me niet verkeerd, iig beter dan 4 dagen in de brandende zon lopen
Schoenen? Ik ga gewoon op slippers hoor.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 18:33 schreef wyccie het volgende:
Nylon?![]()
Gewoon een goed jack aandoen. Een natte broek is niet erg. Maar natte schoenen zijn wel kut.
Slippers? Watje!quote:Op zaterdag 18 juli 2009 18:35 schreef Houniet het volgende:
Schoenen? Ik ga gewoon op slippers hoor.
klopt. Als je iemand ziet lopen op dit soortquote:Op zaterdag 18 juli 2009 18:37 schreef wyccie het volgende:
[..]
Slippers? Watje!
Echte mannen lopen op klompen.
Hm, geen slecht idee. Bij deze heb ik mijn Teva's ook maar vast klaargelegd om mee te nemenquote:Op zaterdag 18 juli 2009 22:54 schreef wyccie het volgende:
Als er geen harde stukken (klittenband) tegen je voet aan komen, zal dat wel prima om op te lopen zijn.
Mijn Teva's heb ik in de tropen echt heel intensief gebruikt. De zolen zijn slijtvast en een regenbuitje is geen probleem.
Prima reserveschoenen, mochten mijn wandelschoenen zeiknat worden.
Het is een gewoon griepje. Die pogingen tot massahysterie zijn echt te zielig.quote:Op woensdag 22 juli 2009 10:25 schreef ShadyLane het volgende:
Er is een Britse soldaat met griepverschijnselen en ik snap dat ze graag even willen onderzoeken of het de Mexicaanse griep is en hem tot die tijd effe apart hebben gezet, maar moet dit nou landelijk op de voorpagina van nu.nl? Niet effe eerst afwachten of het niet gewoon een griepje of brak dagje is?
Veel succes vandaag allemaal, ik ga jullie steunen in Wijchen. De tweede dag vond ik zelf destijds het zwaarst. Heb je deze volbracht dan gaat het allemaal wel lukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |