Je kan het vragen, vooral omdat iedereen al op dat bedrag zit.quote:Op woensdag 18 maart 2009 21:35 schreef RioolSpook het volgende:
Nou de functie is op schaal 4. met een max van 2700. Ik werk er overigens nog maar 6 weken. Dus het is niet zo dat ik daar al jaren zit. De overige werknemers op mijn fucntie zitten op 2300 euro. Overspeel ik mezelf als ik zoveel vraag?
Pardon?quote:Op zondag 15 maart 2009 14:48 schreef jackson het volgende:
[..]
Dat wist ik toevallig wel via een bekende van me. Wat mij altijd weer doet verbazen zijn de functienamen die ze hanteren. Assistent manager of manager, dan denk je... nou die is goed bezig. Ja, heel fijn als je als manager met 1800 thuis komt. Aan de andere kant, je hebt 0 stress natuurlijk. Prima baan maar snap niet dat iemand zichzelf assistent manager durft te noemen op een verjaardag met zo'n functie.
Klein ezelsbruggetje voor je. Op het moment dat je ingedeeld wordt in schalen. Dan is de maximale trede binnen een schaal circa 20-40% boven het startsalaris van de betreffende functie. In jou geval zit dat dus tussen de 1950 en 2250 euro. Gemiddeld is het dus een startsalaris van 2100 euro. Bij elk jaar ervaring kan je circa 3% loonsverhoging bij optellen. Je werkt er nog niet zo lang, maar gezien je vanuit uitzendbasis naar vast gaat, reken je gewoon een jaar ervaring. Je komt dus uit op 2160 euro. Dit is dan ook het bedrag wat je minimaal kunt vragen. Alles daarboven is kwestie van onderhandelen. Proberen kan nooit kwaad.quote:Op woensdag 18 maart 2009 21:22 schreef RioolSpook het volgende:
ff een vraagje.. mag dat hier?
Ik werk momenteel via een uitzendbureau waar ik 1700 bruto pm verdien. Nu heeft het bedrijf me een contract aangeboden. Vandaag is de functie vrijgekomen en over 2 weken krijg ik een voorstel.
In deze functie wordt er gesproken over een salaris van max 2700 euro.
Wat voor bedrag kan ik dan verwachten bij het voorstel?
Het is een functie als financieel administratief medewerker.
klopt maar hij/zij moet ook niet te hoog inzetten, dan wordt hij niet serieus genomen.quote:Op woensdag 18 maart 2009 22:38 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Klein ezelsbruggetje voor je. Op het moment dat je ingedeeld wordt in schalen. Dan is de maximale trede binnen een schaal circa 20-40% boven het startsalaris van de betreffende functie. In jou geval zit dat dus tussen de 1950 en 2250 euro. Gemiddeld is het dus een startsalaris van 2100 euro. Bij elk jaar ervaring kan je circa 3% loonsverhoging bij optellen. Je werkt er nog niet zo lang, maar gezien je vanuit uitzendbasis naar vast gaat, reken je gewoon een jaar ervaring. Je komt dus uit op 2160 euro. Dit is dan ook het bedrag wat je minimaal kunt vragen. Alles daarboven is kwestie van onderhandelen. Proberen kan nooit kwaad.
Jij zit qua werkhouding en motivatie denk ik in hetzelfde schuitje als mezelf. Ik ben zelf webontwikkelaar, welismaar meer geconcentreerd op de programmeertechnische kant, en wil ook alleen maar kwalitatief goed in elkaar stekende websites opleveren, ondanks de "doe maar iets, als 't maar af komt" mentaliteit van anderen. Als jij echt overtuigd bent van je kunnen en van jezelf weet dat je kwalitatief goed werk aflevert, dan ben jij in een prima positie om meer beloning te vragen, vooral als je naar je (in mijn mening) matige brutosalaris kijkt. Veel grafisch ontwerpers en designers die ik ken die niet alleen jonger zijn, maar ook minder lang bij een bedrijf werken, verdienen al meer.quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:38 schreef Distel1984 het volgende:
Wat vinden jullie van mijn salaris?
Aankomende week heb ik heb ik een gesprekje hierover... en ons bedrijf maakt geen gebruik van de grafische cao, in die salaris schaling zou ik geloof ik op 1950 kunnen zitten.
Naast webdesign maak ik ook veel advertenties, huisstijlen,..
ik heb hier nog maar één cursus gevolgd en de volgende cursus is rond de 1800 euro, mijn werkgever vind dat te duur... bij dit bedrijf werkt ong. 8 man en vroeg me af hoe anderen over de cursusprijs denken..., mijn motivatie is enorm, en geef altijd net iets meer omdat ik alleen goed werk wil afleveren... overwerk komt dan vaak voor.
1 : Branche: Marketing en Reclame
2 : Functie: Webdesigner/developer
3 : Leeftijd: 25
4 : Aantal uren per week: 40
5 : Aantal vakantiedagen: 23
6 : Bruto maand salaris: 1750
7 : Netto maand salaris: +/- 1380
8 : Overuren betaald: ja als het mogelijk is 125%, maar drie uur in de week extra wordt niet als overwerk uitbetaald.
9: Werkervaring: 4 jaar fulltime bij dit bedrijf
10: Goodies : een keer een korte cursus gedaan van een programma waar ik mee werk, en eind dit jaar een cursus voor ArtDirctor
11: Opleiding: MBO Grafisch vormgeven
Groetjes!
En dit noem jij een branche?quote:Op donderdag 19 maart 2009 19:58 schreef Spatzmann het volgende:
1 : Branche: R&D/Requirements Engineering/Enterprise Architecture/Process design/consultancy
Daar kan ik niets over zeggenquote:Op maandag 16 maart 2009 23:47 schreef wapperdamklubik het volgende:
[..]
Werkt zeker vlakbij Rozenburg?
Klinkt als een mooie omschrijving. Net zo vaag als al die andere termen bij elkaar voor 95% van nederland maar wel een stuk korterquote:Op donderdag 19 maart 2009 20:23 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
hehe mijn hobby is om bij te dragen aan het business-it alignment probleem. Daar vallen de bovenstaande termen behoorlijk onder. Dus ja mijn branche haha.
Jawel ik krijg volledig betaald pensioen en maar 120,- bijtelling auto (Civic Hybridquote:Op dinsdag 17 maart 2009 20:13 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Denk dat je dat netto salaris niet gaat halen, al is het afhankelijk van je auto.
Zit zelf bruto op 4120 en netto 2300. Ook auto.
Met 3/4 jaar werkervaring als servicemonteur kun je niet echt veel meer salaris verwachten. Zorg dat je 1 van de beste wordt en onmisbaar in het bedrijf. Je maakt dan sprongen met zevenmijlslaarzen. Jaartje of 5 praktijkervaring is toch wel het minimum hoor !quote:Op zondag 15 maart 2009 19:47 schreef twinus het volgende:
1 : Bedrijfstak: Installatietechniek (klein metaal)
2 : Functie: servicemonteur verwarming
3 : Leeftijd: net 21
4 : Aantal uren per week: 38 (ex weekenddienst+avonddiensten)
5 : Aantal vakantiedagen: 24
6 : 13e maand: ja
7 : Bruto maand salaris: 1610
8 : Netto maand salaris: 1220(incl vergoeding dienst)
9 : Overuren betaald: ja of tijd voor tijd
10: Werkervaring: 3/4 jaar
11: Goodies : auto v/d zaak(prive gebruik, alleen met storingsdienst) opleidingen worden vergoed
12: Opleiding: mbo 3+ (4 niet afgemaakt )
binnekort weer salaris bespreking, iemand enig idee wat ik kan vragen. in onze brance(service) is bijna niet aan personeel te komen(worden op dit moment veel mensen tijdelijk ingehuurd) .klein bedrijf.
kan ook niet de goede salaris tabellen vinden.
Aah een lotgenootquote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:10 schreef xxxsamxxx het volgende:
Even iets heel anders:
1 : Bedrijfstak: GGZ
2 : Functie: HBO verpleegkundige
3: Leeftijd: 23
4 : Aantal uren per week: 36
5 : Aantal vakantiedagen: 20,75 (166 uur)
6 : 13e maand: nee, 4,5% eindejaarsuitkering
7 : Bruto maand salaris: 2018 incl. excl. ORT
8 : Netto maand salaris: 1500 incl. ORT
9: Overuren betaald: nee
10 : Werkervaring: 1 jaar
11 : Goodies : Af en toe een cursus, reiskostenvergoeding, compensatie feestdagen
12: Opleiding: HBO Verpleegkunde
ik ookquote:Op zaterdag 21 maart 2009 23:57 schreef Sport_Life het volgende:
maja 40-80 uur werken.. Zou dat alleen voor mezelf (eigen bedrijf) doen, nooit voor een baas.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |