Valt wel mee hoor, mensen hebben tegenwoordig een aandachtsspanne van 20 minuten.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 23:20 schreef PimD het volgende:
Ik ben benieuwd hoe hoog de albums komende week binnen komen in de top 100. Je kunt er vanuit gaan dat Number Ones enzo nu weer de winkels uit vliegen
Las ik ook jaquote:Op zondag 8 maart 2009 00:18 schreef DrDentz het volgende:
Gaat die veiling nog door? Ik las dat hij een aanklacht ingediend had.
De dancemoves en routines zijn gewoon te verwachten, en ik denk ook op een behoorlijk niveau. Ik las laatst dat men verwachtte dat MJ in slow-motion zou moonwalken maar kom op, hij is 50, geen 80.quote:Op zondag 8 maart 2009 13:47 schreef Myers het volgende:
Wat verwachten jullie van deze concerten? Enkel playback en zonder zijn vette dancemoves? Of kan er nog wel wat pit in zitten zoals vroeger?
De Bad tour had nog vrij veel live, de Dangerous tour al een stuk minder en de History tour nóg minder. Ik verwacht dus niet dat er nu ineens een hoop live gezongen gaat worden. Qua moves is natuurlijk lastig te voorspellen - hij heeft sinds 2001 geen hele show meer gedaan volgens mij - maar die beelden van die concerten destijds in New York zien er op zich nog best okay uit qua dans IMO...quote:Op zondag 8 maart 2009 13:47 schreef Myers het volgende:
Wat verwachten jullie van deze concerten? Enkel playback en zonder zijn vette dancemoves? Of kan er nog wel wat pit in zitten zoals vroeger?
Toen ik dit stukje las in hun algemene voorwaarden wist ik alweer genoeg. Ze doen aan wederverkoop van kaartjes. Je kaartje komt niet op je eigen naam te staan.quote:Op zondag 8 maart 2009 13:49 schreef Rnnz het volgende:
Ik ga me pas zorgen maken over hotels wanneer ik de kaartjes in m'n handen heb. Vind het behoorlijk kut dat het niet via een Nederlandse officiële site wordt aangeboden.
@Bergie: geen ervaring met die site maar ¤299,- voor het goedkoopste kaartje?
quote:Artikel 8. Overmacht
1. Tekortkomingen in de uitvoering van de overeenkomst kunnen niet aan een partij worden toegerekend indien zij niet te wijten zijn aan de schuld van die partij, noch krachtens de wet, de overeenkomst of in het verkeer geldende opvatting voor zijn rekening komen.
2. Een beroep op overmacht staat 4ALLtickets open indien de tekortkoming van 4ALLtickets een geheel of gedeeltelijk een gevolg is van oorlog, mobilisatie, onlusten, overstroming, brand, ongevallen, stakingen, bezettingen, maatregelen van overheidswege, niet levering van benodigde tickets aan 4ALLtickets door derden, en andere onvoorziene omstandigheden.
3. Ingeval 4ALLtickets door overmacht niet in staat is tot levering van één of meer tickets aan koper, is 4ALLtickets gehouden de door koper voor die tickets betaalde prijs aan deze te vergoeden.
Dat Michael Jackson op zijn vijftigste playbacked oké maar gisteren bij Paul de Leeuw stond James Morrisson onwijs te playbacken. Wat een domper was dat. Of het geluid was gewoon out of sync..quote:Op zondag 8 maart 2009 13:52 schreef Rnnz het volgende:
[..]
De dancemoves en routines zijn gewoon te verwachten, en ik denk ook op een behoorlijk niveau. Ik las laatst dat men verwachtte dat MJ in slow-motion zou moonwalken maar kom op, hij is 50, geen 80.![]()
Voor de rest 50 % pre-recorded (opgenomen in studio) en 50 % 'gewoon' live. Verwacht dat hij de moeilijkere nummers (Smooth Criminal, Stranger In Moscow) zal playbacken, maar klassiekers als Beat It en Billie Jean wil en zal zingen.
Volgens mij playbackte hij hier toen maar 1 of 2 nummers (nieuwe, van Bad).quote:Op zondag 8 maart 2009 13:52 schreef PimD het volgende:
De Bad tour had nog vrij veel live.
Smooth Criminal en The Way You Make Me Feel.quote:Op zondag 8 maart 2009 14:14 schreef matthijst het volgende:
[..]
Volgens mij playbackte hij hier toen maar 1 of 2 nummers (nieuwe, van Bad).
Had jij niet aan het begin en eind van het nummer een keer dat de mimiek en het geluid niet klopte dan.quote:Op zondag 8 maart 2009 14:14 schreef Rnnz het volgende:
Haha, ik heb het optreden toevallig gezien en James zong live hoor, en vrij matig ook.
Kan ik me niet herinneren, was net thuis van werk en behoorlijk afgepeigerd.quote:Op zondag 8 maart 2009 14:16 schreef Bergie88 het volgende:
[..]
Had jij niet aan het begin en eind van het nummer een keer dat de mimiek en het geluid niet klopte dan.
Al was het wel erg goed met Sabrina Stark
Een blue-ray versie en een haarscherpe beamer en dan een zaal vol met mensen is ook wel geweldig denk ikquote:Op zondag 8 maart 2009 14:24 schreef Janena het volgende:
Ik zou niet vertrouwen op die ticketbureaus, de officiele verkoop is nog niet eens gestart en de normale prijzen liggen op 50-75 pond (55-85 euro ongeveer).
Hoe komen ze trowuens bij die datums:8,9,10,11,12 juli etc....
Als het meezit komen er nog wel wat concerten bij, ik zou er serieus geen 300 euro voor neerleggen.
Tsja, dat is het irritante. Mensen die altijd maar lopen mee te kankeren met de generale opinie mee, en ons lekker gefrustreerd er tegenin laten gaan. Maar op het moment suprème willen ze allemaal een kaartje met de flinke kans dat de mensen die het verdienen naast de pot pissen.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 03:36 schreef DrDentz het volgende:
Ik wil een kaartje.![]()
Maar een miljoen al, kom op zeg. Alsof al die mensen allemaal zoals ik al jaren gefrustreerd op MJ fanboards rondhangen. Ik wil voorrang.
Ik hoop ze te krijgen via - via, maar ben opzich ook wel bereid om er de volle pond voor te betalen. Ik woon zelf in Londen dus dat is geen probleemquote:Op zondag 8 maart 2009 16:57 schreef matthijst het volgende:
Je mag er max 4 kopen. Wat gaan jullie (proberen te) doen? Gewoon 4 bestellen?
Dat is beter (voor die concerten dan), dan zou ik ook wel gaan als die kaarten echt maar 60-70 euro kosten.quote:Op zondag 8 maart 2009 17:11 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik hoop ze te krijgen via - via, maar ben opzich ook wel bereid om er de volle pond voor te betalen. Ik woon zelf in Londen dus dat is geen probleem
wie heeft zich al aangemeld voor de presale?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 22:53 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Het enige wat wij vooralsnog weten:
- Londen - O2 Arena
- 10 concerten, vanaf 8 juli
- Prijzen tussen de 55 en de 85 euro
- Voorverkoop start woensdag, echte verkoop vrijdag
- www.michaeljacksonlive.com kun je je aanmelden voor de pre-sale
Dan kan jij mij vast wel vertellen hoe ik een nederlands nummer op ticketmaster moet opgeven.quote:Op zondag 8 maart 2009 17:11 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik hoop ze te krijgen via - via, maar ben opzich ook wel bereid om er de volle pond voor te betalen. Ik woon zelf in Londen dus dat is geen probleem
Ik heb me aangemeld voor die presale, maar don't get your hopes up. De kans dat je erbij zit is gewoon te klein.quote:Op zondag 8 maart 2009 19:03 schreef Fok_Fok het volgende:
[..]
wie heeft zich al aangemeld voor de presale?
Met 0031 en dan de 6[rest van je telefoonnummer] moet voldoende zijn lijkt me? Als je dat vanuit hier in de uk zou bellen moet dat lukken. Volgensmij zit er geen verschil tussen +316 of 0031 6quote:Op zondag 8 maart 2009 19:07 schreef kevootzz het volgende:
[..]
Dan kan jij mij vast wel vertellen hoe ik een nederlands nummer op ticketmaster moet opgeven.
Bijv. 0251-843235 en 06-13429528. Moet je dat zo laten? Of +316 ervoor? Of wat anders?
Danku
Houd ik je aanquote:Op zondag 8 maart 2009 16:56 schreef Rnnz het volgende:
Beter gaan we niet stressen mensen, als we het willen krijgen we echt wel een kaartje.
20 concerten x 20.000 plaatsen = 400.000 tickets. Als dat binnen 10 minuten uitverkocht is vreet ik m'n schoen op.
Hehe, ik heb voormezelf wel een beetje besloten dat ik toch echt tickets wil hebben. Al acht ik de kans groot dat veel zakenbedrijven hier in de city in londen wel tickets uitdelen qua management. Dat gebeurt wel vaker. Zakenrelaties en dergelijke.quote:
Presale heb je geen UK-telefoonnummer voor nodig, want kan ook met alleen een emailadres.quote:Op zondag 8 maart 2009 19:09 schreef sitting_elfling het volgende:
Haha, ik zie net dat er alleen UK Mobile Numbers Only zijn. Heb ik ff mazzel![]()
![]()
Zo bijzonder is dat toch niet?quote:Op zondag 8 maart 2009 16:56 schreef Rnnz het volgende:
Beter gaan we niet stressen mensen, als we het willen krijgen we echt wel een kaartje.
20 concerten x 20.000 plaatsen = 400.000 tickets. Als dat binnen 10 minuten uitverkocht is vreet ik m'n schoen op.
Weet niet, geen ervaring met zulke aantallen.. maar het lijkt me sterk toch?quote:
quote:Op maandag 9 maart 2009 00:50 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ik ga in ieder geval tot 500 euro voor een ticket als het zover moet komen.... hoop gewoon normale prijs maarja...
Hehe, en dan nog een keer dunnetjes over doen met Get Itquote:Op maandag 9 maart 2009 00:46 schreef DrDentz het volgende:
Slechtste nummer van Bad, vind ik.Twee legendes, en dan dat maken.
Zeker wel, maar dat geouwehoer met een creditcard staat me ook niet erg aanquote:Op maandag 9 maart 2009 00:50 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ik ga in ieder geval tot 500 euro voor een ticket als het zover moet komen.... hoop gewoon normale prijs maarja...
Mwah, ik lees net even hun algemene voorwaarden door... Dat is niet geheel conform bepaalde wettelijke regelsquote:Op maandag 9 maart 2009 13:07 schreef mmetje41 het volgende:
4all tickets schijnt veilig te zijn en hebben ook een winkel in Rotterdam,ik kom er zojuist achter dat ik een vrijdag de hele dag weg moet voor schooluitje,dacht dat het donderdag was...shit kan ik vrijdag niet mezelf achter de pc instaleren om 7.00 om proberen tickets te bemachtigen,by the way bij 4all tickets betaal je rond de 350/400 per ticket...
Bekijk Wirecard.com eens.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:10 schreef KingOfPop het volgende:
[..]
Zeker wel, maar dat geouwehoer met een creditcard staat me ook niet erg aan![]()
quote:Op maandag 9 maart 2009 13:13 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Mwah, ik lees net even hun algemene voorwaarden door... Dat is niet geheel conform bepaalde wettelijke regels![]()
quote:Op maandag 9 maart 2009 17:34 schreef Karina het volgende:
Die kaartjes zijn niet eens zo heel erg duur. Ik zou er wel naar toe willen en een weekendje London is natuurlijk ook altijd leuk.
Is al gepost door sommigen in dit deelquote:Op maandag 9 maart 2009 18:22 schreef KingOfPop het volgende:
Welke liedjes zal ie allemaal gaan zingen? Ja, diegene die wij willen horen ! En welke willen wij allemaal horen dan? Mensen, doe eens suggesties welke hij allemaal zou moeten 'zingen'
Nohquote:Op maandag 9 maart 2009 20:03 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Is al gepost door sommigen in dit deel
Ongeveer zelfde playlist als bij de HIStory tour zekerquote:
Ik mag hopen dat Michael deze fout niet gaat maken, maar jah, hij staat bekend om zijn luiheidquote:Op maandag 9 maart 2009 20:37 schreef KingOfPop het volgende:
[..]
Ongeveer zelfde playlist als bij de HIStory tour zeker
Wat is er mis met de History tour playlist?quote:Op maandag 9 maart 2009 20:39 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat Michael deze fout niet gaat maken, maar jah, hij staat bekend om zijn luiheid
Michael lui? Volgens mij vooral in de jaren '80 was hij een workaholic. En hij moet huilen als hij een dag niks nuttigs gedaan heeft, zegt ie.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:39 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat Michael deze fout niet gaat maken, maar jah, hij staat bekend om zijn luiheid
Op zich niet veel, maar Dangerous en HIStory tour hebben op sommige vlakken nogal wat van elkaar weg...quote:Op maandag 9 maart 2009 20:49 schreef Cavalier1 het volgende:
[..]
Wat is er mis met de History tour playlist?
Heb je onder een steen gelegen de afgelopen paar jaren?quote:Op maandag 9 maart 2009 20:51 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Michael lui? Volgens mij vooral in de jaren '80 was hij een workaholic. En hij moet huilen als hij een dag niks nuttigs gedaan heeft, zegt ie.![]()
Ben ook wel benieuwd of hij Blood On The Dancefloor en/of Invincible nummers gaat zingen.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:55 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Op zich niet veel, maar Dangerous en HIStory tour hebben op sommige vlakken nogal wat van elkaar weg...
Dat publiek is er ook zo mooi van wat concerten bij mekaar geplakt.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:49 schreef Cavalier1 het volgende:
Ik zit het Boekarest concert te kijken. Wat ik me af vraag: Wat gebeurt er met die meisjes die afgevoerd worden? Is toch vrij zonde eigenlijk. Hebben ze MJ nog geen nummer zien zingen en kunnen ze al vertrekken? Of mogen ze achteraan gaan staan ofzo?
Kan je, wanneer je bij het Boekarest concert te zien bent maar eigenlijk bij een andere was, mooi zeggen dat je bij meerdere concerten wasquote:Op maandag 9 maart 2009 21:03 schreef KingOfPop het volgende:
[..]
Dat publiek is er ook zo mooi van wat concerten bij mekaar geknipt.
quote:Op maandag 9 maart 2009 21:05 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Kan je, wanneer je bij het Boekarest concert te zien bent maar eigenlijk bij een andere was, mooi zeggen dat je bij meerdere concerten was![]()
![]()
Das ook wel sad.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:51 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Michael lui? Volgens mij vooral in de jaren '80 was hij een workaholic. En hij moet huilen als hij een dag niks nuttigs gedaan heeft, zegt ie.![]()
Ik ben het met je eens hoor, moet het ook nog maar zien. Het is niet voor niets dat er geen nieuwe muziek (toch?) meer komt.quote:Op maandag 9 maart 2009 21:22 schreef Zapato het volgende:
Het is denk ik al heel wat als ie iets live zingt. Kan niet zeggen dat ik er heel veel vertouwen in heb
Maar daar ken ik nog geen nummers van.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 00:02 schreef DrDentz het volgende:
Nee nee, eerst een paar nieuwe tracks van zijn album dat in juni dit jaar uitkomt.
Die nummers moet het volk dan een beetje kennen, en zo'n album breng je dan rond juni uit, wanneer de concertenhype oplaait.quote:The news keeps getting better for Michael Jackson fans. Randy Phillips of AEG Live announced to CNN, on video, that "Michael Jackson's going to do all the hits--the way people want to see it, with some fabulous new productions that we're in the process of designing." Even more importantly, Phillips confirmed that "there will be a couple of new songs and some new music, which I've heard, and it's spectacular."
Ik denk dat je die code inderdaad op woensdag moet gebruiken om deel te kunnen nemen aan die presale. Tenminste, dat lijkt mij het meest logische.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 09:15 schreef mmetje41 het volgende:
Vrijdagochtend heb ik maar 20 minuten de tijd om enentueel kaartjes te kunnen bemachtigen, moet de hele dag met mijn zoontje zijn klas mee voor excursie...balen..enorm balen maar kan het niet meer afzeggen.
Maar wat denken jullie stel dat je die code al krijgt toegestuurd,moet je er dan ook echt als één van de allereersten bij zijn op die site...zal wel natuurlijk maar het is allemaal nogal vaag in mijn ogen dan
Ik ga zo vroeg mogelijk, maar dat zal iedereen wel willen denk ikquote:Op dinsdag 10 maart 2009 00:15 schreef Rnnz het volgende:
Ja, okee, dat wist ik al.Wat ik ook weet, en wat hier volgens mij nog niet gepost is: de datums van de concerten!
Wednesday, July 8th
Friday, July 10th
Sunday, July 12th
Tuesday, July 14th
Thursday, July 16th
Saturday, July 18th
Wednesday, July 22nd
Friday, July 24th
Sunday, July 26th
Tuesday, July 28th
Tuurlijk, je mag die van mij wel hebben:quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |