quote:Op vrijdag 27 februari 2009 00:22 schreef Breathtaking het volgende:
Ik kan aan niets anders meer denken dan aan pijpenik fantaseer dagenlang over hoe ik een man het liefst zou verwennen, ik lees er alles over dat ik maar kan vinden en ik masturbeer zelfs bij de gedachte.
Is dit normaal?
Dagoduck is kennelijk nog niet uitgerukt.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 09:29 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Moet hier echt nog een deel 2 van komen?
Terwijl ie voor slowchat met Breathtaking gewoon in [ KLB SC # 972] Waar Emimich zijn eigen kast bouwt.. terecht kanquote:
Ja, maar dat is niet in een seksuele context, Remmie.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Terwijl ie voor slowchat met Breathtaking gewoon in [ KLB SC # 972] Waar Emimich zijn eigen kast bouwt.. terecht kan
quote:
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:43 schreef NJ het volgende:
[..]
Ja, maar dat is niet in een seksuele context, Remmie.
Daar wordt meer over seks gepraat dan hierquote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:43 schreef NJ het volgende:
[..]
Ja, maar dat is niet in een seksuele context, Remmie.
Dus, de laatste posts van jou bestaan alleen uit kansloze verzoeken.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 11:01 schreef maxson het volgende:
IK heb vandaag een neuk bui..Dus dames, meld je maar aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |