Ik heb zelf nooit getemperatuurd, maar schijnbaar heb je thermometers met geheugen. Da's fijn als je niet direct de temperatuur wilt opschrijven, maar je eerst nog even lekker om wilt draaienquote:Op zondag 1 maart 2009 21:06 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Dat wist ik helemaal niet, dat ze bij jou ook niks vinden konden
iig weet ik wat ik vanaf morgenvroeg ga doen hoor haha pen en papier naast bed
Ik denk dat dat een winkel is die niet overal zit,ik heb er iig nooit van gehoord.Kijk van de week even bij de apotheek.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:07 schreef maffemuts het volgende:
*maffe even inbreekt*
de Kalisvaart eigen merk ( ydill ) zijn met 2 cijfers achter de komma en kosten rond de ¤7,-
quote:Op zondag 1 maart 2009 19:52 schreef mefke79 het volgende:
judes, normaal vind ik dat een prima advies, maar als je al zo lang uberhaupt geen menstruatie hebt, lijkt me dat signaal genoeg.
En natuurlijk leef ik ook mee met de rest van de meiden hier, maar ja, Mijsje en Poppejans, ik 'ken' jullie nou al een tijdje en dan hoop je gewoon dat jullie mij ook een keer achterna komen. Succes allemaal !
Tja, iedereen lichaam is anders natuurlijk. Ik heb nooit dat gehad als ik zwanger was, maar sommige krampjes komen wel zeer overeen.quote:Op maandag 2 maart 2009 09:22 schreef Bucko het volgende:
even een vraagje;
donderdag zou ik mijn menstruatie moeten krijgen, normaal heb ik drie dagen bruine afscheiding van te voren...maar zou je dat ook kunnen hebben terwijl je zwanger bent?Dit is onze eerste poging dus we zitten in spanning.
wachten wachten...:) we zijn net een maand bezig en ik wil al niet meer wachten!!! ik ben echt te erg. Even afwachten dus of de bruine afascheiding doorzet...ik meen wat gezien te hebben, maar ebn nu even niet meer zeker. Vorige keren had ik het beide keren 2/3 dagen voor menstruatie dus ga dara nu ook vanuit.quote:Op maandag 2 maart 2009 13:32 schreef judes het volgende:
Bucko, het zou kunnen dat je een innestelingsbloeding krijgt, maar dat is eigenlijk pas achteraf vast te stellen. Op het moment dat je bloed of gekleurde afscheiding ziet kun je er dus nog weinig over zeggen. Het klinkt vast afgezaagd, maar je kunt niet veel anders doen dan afwachten.
Niet dat ik nou de rust zelve ben, hoor... De laatste 2 maanden had ik een luteale fase van 10 dagen, en meestal had ik op dag 9 en 10 al duidelijke voortekenen van naderende menstruatie. Zit nu op dag 9 en nog geen tekenen gezien... Heb wel een rare pijn in mijn onderrug, die ik normaal niet heb... Ik probeer echt tot zaterdag te wachten, maar ik vraag me echt af of ik dat ga halen!
Dankjewel! Ook voor de andere die in spanning zitten!quote:Op maandag 2 maart 2009 13:51 schreef Troel het volgende:
Een innestelingsbloeding kan ook later nog voorkomen (maar volgens mij komt dat meer omdat alle onverklaarbare bloedingen ook zo genoemd worden).
Succes met afwachten!
Jeetje, nu krijg ik weer wat hoopquote:Op maandag 2 maart 2009 15:35 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Bucko, ik had dat ook vaak een paar dagen voordat ik ongesteld werd, soms was het ook roze van kleur.
De laatste keer dat ik ongesteld had moeten worden had ik op NOD ook wat bruine afscheiding, echt een heel klein beetje, maar toen bleek ik wel zwanger te zijn.
Hopelijk werkt het bij jou ook zo.
Ik heb begrepen dat je altijd op hetzelfde tijdstip moet testen en dan altijd 's morgens, omdat je anders een vertekend beeld krijgt. Of is dat niet zo?quote:Op maandag 2 maart 2009 17:39 schreef prinseszondererwt het volgende:
Spannend bucko en judes!!
Temperaturen werkt me nu op de zenuwen hoor. Ik had vanmorgen heel vroeg 36,8 (laag in vergelijking met de dagen ervoor) dus ik gaf de moed al langzaam op. Meet ik net nog een keer: 37,5! Jeetje, da's toch wel hoog. Ben benieuwd naar morgen.
Klopt, tempen kan het beste elke dag op dezelfde tijd net voor je uit bed stapt...quote:Op maandag 2 maart 2009 17:58 schreef CrazyPrincess het volgende:
Ik heb begrepen dat je altijd op hetzelfde tijdstip moet testen en dan altijd 's morgens, omdat je anders een vertekend beeld krijgt. Of is dat niet zo?
Doe ik wel, gek dat ik ben... haha..quote:Op maandag 2 maart 2009 22:04 schreef mijsje het volgende:
maar ik kan me wel voorstellen dat 6 uur echt te vroeg is als je er niet uithoeft...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |