Graag gedaanquote:Op maandag 23 februari 2009 08:46 schreef Damzkieee het volgende:
Pfoe dat was nog effe zweten, gelukkig hebben jullie gewonnen. Ik maak me steeds meer zorgen
Viel dat even tegen hè, thewishmaster!?!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 10:50 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Dat je uberhaupt hoop koestert op een resultaat bij Ajax uit. Als Ajax slecht speelt wordt het 3-0, als het een beetje loopt wordt het gewoon 6-0.
Als ik een grote mond opzet moet ik inderdaad op de blaren zitten nuquote:Op maandag 23 februari 2009 10:28 schreef Maja het volgende:
[..]
Viel dat even tegen hè, thewishmaster!?!![]()
Doordat Suarez kansen bleef missen, bleven wij hoop houden. Jammer dat onze spitsen het laatste kwartier ook niet scherp waren...
Ik deel jouw cynisme over het spel van Ajax dit seizoen voor een groot gedeelte, maar als je niet eens meer een ruime overwinning kan verwachten voor een thuiswedstrijd tegen de hekkensluiter is het einde zoek.quote:Op maandag 23 februari 2009 10:33 schreef HeatWave het volgende:
Sja, dit had je toch kunnen zien aankomen? Echt, als je nou nog had verwacht dat Ajax na 1 redelijke pot meteen de pannen van het dak zou spelen heb je niet zo goed opgelet dit seizoen he?.
Dat is het dus ookquote:Op maandag 23 februari 2009 10:36 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Ik deel jouw cynisme over het spel van Ajax dit seizoen voor een groot gedeelte, maar als je niet eens meer een ruime overwinning kan verwachten voor een thuiswedstrijd tegen de hekkensluiter is het einde zoek.
Wat je in je eerste stukje zegt klopt ook. Als je maar de helft van die open kansen erin schiet, sta je met de rust voor met 3-1 of 4-1 en is er weinig aan de hand en wordt er juist gezegd dat Ajax zo vlak na een Europees duel het heel goed heeft gedaan. Ook al is het voetbal hetzelfde.quote:Op maandag 23 februari 2009 10:33 schreef HeatWave het volgende:
Sja, dit had je toch kunnen zien aankomen? Echt, als je nou nog had verwacht dat Ajax na 1 redelijke pot meteen de pannen van het dak zou spelen heb je niet zo goed opgelet dit seizoen he?.
Voor de derde keer dit jaar was er blijkbaar sprake van onderschatting.quote:Op maandag 23 februari 2009 10:46 schreef Suijk het volgende:
Klopt. Volgens mij had Volendam uiteindelijk ook evenveel goede kansen als Fiorentina afgelopen week. Ook vreemd.
[oude LP modus]quote:Op maandag 23 februari 2009 10:46 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Voor de derde keer dit jaar was er blijkbaar sprake van onderschatting.
Nee, en dat is heel jammer, maar de laatste keer dat ik voetbal keek was een team meer dan 1 spelerquote:Op maandag 23 februari 2009 10:49 schreef Scorpie het volgende:
Tja Suarez is overduidelijk nog niet in vorm.
Heb je z'n uittrappen zeker niet gezienquote:Op maandag 23 februari 2009 10:47 schreef TheClown1 het volgende:
zou het geluk op zijn of kunnen we er nog op rekenen tot volgende week zondag. vond stekelenburg op zich wel goed spelen. hij begint weer zijn vertrouwen terug te krijgen
Nogmaals Borst gisteren:quote:Op maandag 23 februari 2009 11:07 schreef Jajong het volgende:
Ach, om na zo'n superbeladen wedstrijd in Florence 3 dagen later te pieken tegen de hekkensluiter lijkt me ook nogal onmogelijk. Winst = winst.
Alleen had hij het over Twente, die wel eens slechte wedstrijden mogen spelen blijkbaarquote:Als je 3 dagen na een Europese wedstrijd een slechte wedstrijd speelt, en deze weet te winnen, dan ben je een topploeg
Met jou discussieren heb ik jaren geleden al opgegeven. Het is voor jou toch nooit goed genoegquote:
Op dit moment heeft hij wel recht van spreken lijkt mij zo.quote:Op maandag 23 februari 2009 11:14 schreef Jajong het volgende:
[..]
Met jou discussieren heb ik jaren geleden al opgegeven. Het is voor jou toch nooit goed genoeg
3 punten zijn mooi, maar voor de rest was het niet goed genoeg nee. Als het nou gewoon een moeizame overwinning was soit. Je geeft in de laatste 10 min nog 3 keer bijna de winst uit handen, hell ja had nog kunnen verliezen. Puur door mazzel win ja, nee, dat is voor mij tegen Volendam, thuis, niet goed genoeg nee.quote:Op maandag 23 februari 2009 11:14 schreef Jajong het volgende:
[..]
Met jou discussieren heb ik jaren geleden al opgegeven. Het is voor jou toch nooit goed genoeg
Had het overgenomen van het ajax.netwerk.to/forumquote:Op maandag 23 februari 2009 02:44 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik heb iemand nog nooit zo grappig 'klaarblijkelijk' zien schrijven.
Tuurlijk is het niet goed genoeg, maar wat Hugo Borst zegt is gewoon waar. En dat we met geluk winnen mag ook wel eens een keer, het zit dit seizoen zo goed als altijd tegen.quote:Op maandag 23 februari 2009 11:16 schreef HeatWave het volgende:
[..]
3 punten zijn mooi, maar voor de rest was het niet goed genoeg nee. Als het nou gewoon een moeizame overwinning was soit. Je geeft in de laatste 10 min nog 3 keer bijna de winst uit handen, hell ja had nog kunnen verliezen. Puur door mazzel win ja, nee, dat is voor mij tegen Volendam, thuis, niet goed genoeg nee.
Helemaal mee eens. Iedereen heeft 't achteraf over Suarez en zijn gemiste kansen, maar ik had het nog wel eens willen zien als Suarez helemaal niet mee had gespeeld gisteren. Hij was echt de enige die wat wist te creëren in de voorhoede. Leonardo, Kennedy en Sulejmani zijn volgens mij niet eens tot een doelpoging gekomen.quote:Op maandag 23 februari 2009 10:02 schreef Cheiron het volgende:
Ontevreden over Suarez.. hmm.. Wel een van de weinige spelers die er al wedstrijden lang 90 minuten op klapt. Elke keer weer de actie proberen te maken, constant dreiging. Je weet dat hij geen typische afmaker is, waarom dan in de spits en niet op rechts of links (hij is mijlen beter dan Kennedy en Leo). Dan zet je Bodul in de spits... Maar nee.
Als Marco hem maar niet demotiveert met dit soort gepraat. Hij kan beter kritisch naar vd Wiel kijken, die al wedstrijden lang gewoon slordig speelt. Geen kwestie van een foutje, gewoon niet opletten en je werk niet doen. Hupsakee; Silva erin svp!!
Whehe, waarom hoor ik jou nou altijd negatief? Terwijl er ook regelmatig positieve dingen gebeuren.quote:Op maandag 23 februari 2009 10:55 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, en dat is heel jammer, maar de laatste keer dat ik voetbal keek was een team meer dan 1 speler. Komop, zelfs zonder Suarez moet Ajax thuis toch geen problemen hebben met Volendam?
Er zijn gewoon geen excuses vind ik, dit kan en mag niet, maar gebeurt toch...
Je bedoelt de hekkensluiter waarvan je dit seizoen al 1 keer hebt verloren, en 1 keer met de grootste moeite hebt gewonnen? Ik zou gemotiveerd zijn tot op het bot om te laten zien dat die wedstrijden off-days waren en dat mijn ploeg beter is dan dat. Maar dat is blijkbaar teveel gevraagd.quote:Op maandag 23 februari 2009 11:07 schreef Jajong het volgende:
Ach, om na zo'n superbeladen wedstrijd in Florence 3 dagen later te pieken tegen de hekkensluiter lijkt me ook nogal onmogelijk. Winst = winst.
Als er wat te vieren valt hoor je het wel!quote:Op maandag 23 februari 2009 11:25 schreef Breach het volgende:
[..]
Whehe, waarom hoor ik jou nou altijd negatief? Terwijl er ook regelmatig positieve dingen gebeuren.
Volgens mij zijn er alleen nog kaarten te koop van + ¤50,= en zijn er 40.000 plaatsen verkocht.quote:Op maandag 23 februari 2009 11:38 schreef Suijk het volgende:
Is de kaartverkoop na die winst vorige week nog wat omhoog gegaan?
Ik zie Ajax gewoon verliezen met 0-3 ofzo. Fiorentina had echt een off-day vorige week.quote:
Mensen werken nou eenmaal zo. Dat is bij veel mensen inderdaad teveel gevraagd.quote:Op maandag 23 februari 2009 11:26 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Je bedoelt de hekkensluiter waarvan je dit seizoen al 1 keer hebt verloren, en 1 keer met de grootste moeite hebt gewonnen? Ik zou gemotiveerd zijn tot op het bot om te laten zien dat die wedstrijden off-days waren en dat mijn ploeg beter is dan dat. Maar dat is blijkbaar teveel gevraagd.
Positieve nooit: Ik vond Anita de eerste helft uitstekend spelen. Natuurlijk nog een paar foutjes, maar speelt de bal tenminste strak in. Mag wel wat meer opkomen
het is vooral de verdediging die gaten laten vallen waardoor stekelenburg gewoon hulpeloos moet toekijken. de verdediging moet gewoon op orde en op zijn italiaans naar de volgende ronde....quote:Op maandag 23 februari 2009 11:45 schreef Eppie_NL het volgende:
[..]
Ik zie Ajax gewoon verliezen met 0-3 ofzo. Fiorentina had echt een off-day vorige week.
Mutu en Gilardino gaan echt wel scoren. Daarnaast zie ik Stekelenburg gewoon weer blunderen.
Maar Ajax mag mij verrassen.
En dat vind jij acceptabel, bij werk waarbij er elke week tienduizenden mensen komen kijken hoe jij van je hobby je heel dikbetaalde beroep hebt gemaakt? Waar mensen als Stekelenburg in 1 jaar meer verdienen dan zo'n beetje elke toeschouwer in zijn hele leven nooit zal verdienen?quote:Op maandag 23 februari 2009 11:45 schreef Jajong het volgende:
[..]
Mensen werken nou eenmaal zo. Dat is bij veel mensen inderdaad teveel gevraagd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |