quote:
Aangetekend zegt niks, dus is ook niet nodig. Als je dan perse bewijs wil hebben van verzenden, stuur dan een fax en gooi er meteen een mail tegen aan en stuur de brief per reguliere post. Kost een paar cent en je kan er ook de lol van inzien omdat je iemand met allerlei leuke argumenten om de oren kan slaan.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:24 schreef Tha_Duck het volgende:
Officieel zou je ze een aangetekende brief moeten sturen denk ik. Met daarin dat je nooit iets bevestigd of getekend hebt en of ze dat dan maar even willen bewijzen.
Maar ik ben ertegen om geld te besteden aan zulke dingen. Kost je zo weer 6 euro om aan te tekenen. Ik zou het lekker negeren en kijken wat er gebeurd. Zolang ze niets zwart op wit hebben kunnen ze je niets maken lijkt me.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:38 schreef Lundegaard het volgende:
Mail ze en schrijf: "Pics or it didnt happenend"
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:38 schreef Lundegaard het volgende:
Mail ze en schrijf: "Pics or it didnt happened"
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:50 schreef hydra77 het volgende:
En laat helemaal geen adres... achter bij iemand aan de ... deur.
Deze wijze raad onthoud ik! Als er iemand voor een fotoshoot aan de deur komt geef ik gewoon m'n adres gegevens nietquote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:50 schreef hydra77 het volgende:
Wat heb je nu geleerd:
Koop -nooit- iets aan de telefoon, of aan de deur. En laat helemaal geen adres of bankrekeningnummer achter bij iemand aan de telefoon/deur.
ik zou de spellingscontrole er wel eerst ff overheen halen...quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:38 schreef Lundegaard het volgende:
Mail ze en schrijf: "Pics or it didnt happened"
quote:Het hoofd juridische zaken
PWNEDquote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:12 schreef Noisiv het volgende:
[..]
Deze wijze raad onthoud ik! Als er iemand voor een fotoshoot aan de deur komt geef ik gewoon m'n adres gegevens niet
Als een mailtje vol met zulk foutief gebruik van het Nederlands staat, dan weet je gewoon dat het klets isquote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:20 schreef Toeps het volgende:
Je kan die zooi gewoon weggooien hoor. Heb er ook last van gehad, een of andere geinponem had met mijn gegevens gereageerd, ik heb ook nooit een shoot afgesproken (heb je gezien hoe lelijk die foto's zijn), en ze hebben me werkelijk bestookt met onzin.
Lees:
http://toeps.web-log.nl/toeps/2008/06/en-ook-jij-bent.html
Waarna even later nog dit volgde:
[ afbeelding ]
Heb ze toen nog even gemaild dat een kort geding sowieso niet ontvankelijk zou zijn (kort geding is voor spoedzaken en zo...), maar goed, nooooit meer wat van gehoord.
Het is een smerige organisatie, die houdt van moeilijke woorden, en het bang maken van minderjarigen en hun ouders. Op het Kassa forum is er ook al genoeg over te vinden. Maar laat je niet bang maken, alle post enkeltje kliko.![]()
Haha... echt... 'Het Hoofd Juridische Zaken'quote:
Moet je die brieven op mijn blog eens lezen. Ze hebben mijn PC identificatie nummer!quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:29 schreef Pinterman het volgende:
[..]
Haha... echt... 'Het Hoofd Juridische Zaken'![]()
Nog meer weggevertjes:
- 'uiterlijk vandaag'
- het gebruik van 'ik'
- 'as' ? --> a.s.
- 'de rechtbank'
Onprofessioneel.
quote:WIJ HEBBEN JE ONLINE AUDITIE ONTVANGEN.
HARTELIJK BEDANKT !
Je Online Auditie wordt binnenkort kritisch door ons bekeken.
Je hoort binnen uiterlijk 12 maanden of je bent geselecteerd ...
Wanneer je door ons bent geselecteerd, ontvang je van ons bericht binnen 12 maanden na je aanmelding. Ontvang je binnen 12 maanden geen bericht, dan betekent dit, dat je helaas niet door ons bent geselecteerd.
Over de uitslag kan door ons wegens tijdgebrek en het grote aantal aanmeldingen niet worden gecorrespondeerd. Wij vragen hiervoor je begrip.
Hou er wel rekening mee, dat wij een groot aantal aanmeldingen per dag ontvangen. Kijk bovenaan de aanmeldingspagina om te controleren hoeveel aanmeldingen wij alleen vandaag al ontvingen !
WIJ PASSEN DAAROM EEN ZEER STRENGE SELECTIE TOE !
Je bent tijdens je aanmelding akkoord gegaan met de voorwaarden om mee te doen met deze Online Auditie. Wij raden je aan de voorwaarden goed te lezen. Je kunt de voorwaarden nogmaals downloaden en bekijken op: http://fotosessie.com/pdf/voorwaarden_online_auditie.pdf
WE WENSEN JE VEEL SUCCES MET JE ONLINE AUDITIE BIJ FOTOSESSIE.COM !
Vriendelijke groeten,
JE TEAM VAN FOTOSESSIE.COM
afdeling: INSTREAM NEW TALENTS
PS:
Geef een tip aan je vrienden en vriendinnen over deze unieke aktie van fotosessie.com !
quote:Je hoort binnen uiterlijk 12 maanden of je bent geselecteerd ...
Wanneer je door ons bent geselecteerd, ontvang je van ons bericht binnen 12 maanden na je aanmelding. Ontvang je binnen 12 maanden geen bericht, dan betekent dit, dat je helaas niet door ons bent geselecteerd.
quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:52 schreef Toeps het volgende:
Ik ga nu vast voorspellen dat je wordt geselecteerd!
Heb ze net gelezen; wat een clowns.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:31 schreef Toeps het volgende:
[..]
Moet je die brieven op mijn blog eens lezen. Ze hebben mijn PC identificatie nummer!
Achteraf nog de voorwaarden goed lezen?quote:Je bent tijdens je aanmelding akkoord gegaan met de voorwaarden om mee te doen met deze Online Auditie. Wij raden je aan de voorwaarden goed te lezen.
En ondertussen wel een rekening krijgenquote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:57 schreef Toeps het volgende:
[..]
Zit je daar een fucking jaar te wachten met je carrière...
Ik verbaas mij daar ook altijd weer over. Als je programma's zoals opgelicht bekijkt hoe die mensen er altijd maar weer mee wegkomen. Kan je geen rechtzaak starten tegen zo'n bedrijf wegens (poging tot) oplichting met een paar mede gedupeerde?quote:Op zaterdag 21 februari 2009 17:30 schreef John.Milton het volgende:
Dit soort bedrijven moeten ze gewoon eens flink aanpakken. De handelswijze hiervan is gewoon erg triest.
Bronquote:Rekening voor ongewenste fotosessie
Zwolle – Er is bij de politie gemeld dat een bedrijf uit Zwolle via Internet jongeren benadert om foto’s te laten maken en daarna opdrachten te doen.
Jongeren die hier over na willen denken en later toch aangeven niet geïnteresseerd te zijn krijgen toch de rekening gepresenteerd. De politie adviseert iedereen om alert te zijn op dit soort praktijken en hier niet op in te gaan. Mensen die deze problematiek herkennen en niet weten hoe ze hier mee om moeten gaan kunnen zich melden bij de politie.
quote:ATTENTIE GRAAG!!!
0
Beste mensen,
Naar aanleiding van een mail welke wij hebben ontvangen, vragen wij u op geen enkele wijze meer de naam van het bedrijf in de reacties te plaatsen. Wij verzoeken u in uw reacties voor een andere vertaling te kiezen en zo, dat het bedrijf hiervan geen schade zou kunnen ondervinden of in diskrediet kan worden gebracht. Doet u dit niet, dan zou dat voor Weblog Zwolle vervelende consequenties kunnen hebben. Daar is niemand bij gebaat! U niet en Weblog Zwolle niet. Ik hoop op uw begrip en medewerking.
Team Weblog Zwolle
Politie-onderzoek duurt altijd erg langquote:
Dat is bij mij in de buurt. Industrie terrein Marslanden Zwollequote:Op zaterdag 21 februari 2009 15:53 schreef tuxepux het volgende:
Ghehe. Hier maken ze volgens de site hun foto's:
[ afbeelding ]
En dat mooi getekende gebouw zou dan hier staan:
http://tinyurl.com/b2mpr5
Blijkbaar vinden ze de tekening mooier dan een foto. Best apart voor fotografen, dat ze niet even met een camera naar buiten gaan als 't kantoor af is. Zou het gebouw er eigenlijk wel echt staan?
Is je ma overleden, mag je eerst nog ff gaan bewijzen dat ze echt wel dood isquote:Sub. D – Verzetten van uw afspraak wegens overlijden.
Indien plotseling een familielid of bloedverwante van u overlijdt, of indien u een begrafenis dient bij te wonen, dan kunt u de
afspraak in alle gevallen verzetten, indien sprake is van een familielid uit de eerste of tweede of derde graad. Het betreft hier een
van de volgende bloedverwanten: partner, ouders, kinderen, broer, zus, opa, oma, oom of tante. Indien de overledene geen
bloedverwante van u is uit de eerste tweede of derde graad, dan kunt u de afspraak niet verzetten en uw verzuim wordt dan in
rekening gebracht. Bij verzetten wegens overlijden van een persoon uit de eerste of tweede of derde graad, wordt een bedrag
van 25 euro als verzetkosten in rekening gebracht, indien u tevens met een overlijdensbericht de reden van uw verzuim kunt
aantonen. Indien het overlijden geen persoon uit de eerste, tweede of derde graad betreft, dan wordt in alle gevallen uw verzuim
geheel aan u in rekening gebracht. Advertenties uit dagbladen worden niet als bewijsstuk geaccepteerd. U dient als bewijsstuk
een gedrukte overlijdenskaart op te zenden. De 25 euro extra verzetkosten betaalt u op het moment dat uw volgende afspraak
plaatsvindt in de studio. De originele overlijdenskaart (geen kopie) dient door fotosessie.com te zijn ontvangen binnen de termijn
van 7 dagen na het verzuim van uw afspraak. Bij overschrijden van deze 7 daagse termijn wordt uw verzetting niet meer in
behandeling genomen en ontvangt u een factuur wegens ongefundeerd verzuim van uw afspraak. U kunt de overlijdenskaart per
post toesturen aan : Fotosessie.com, Juridische Zaken, Baileystraat 12, 8013 RV, Zwolle, Nederland. Indien u uw afspraak verzet,
dan dient uw volgende afspraak plaats te vinden binnen de termijn van 1 maand gerekend vanaf het moment van uw
voorafgaande afspraak. Indien u geen afspraak kunt vastleggen binnen de termijn van 1 maand, dan kunt u uw afspraak niet
meer verzetten en worden aan u de kosten van uw verzuim in rekening gebracht.
quote:100.000 euro boete voor Fotosessie.com
Den Haag - De Consumentenautoriteit heeft het bedrijf Fotosessie.com een boete opgelegd van EUR 100.000 voor het op misleidende en agressieve wijze aanbieden van fotoshoots via internet.
Foto: fbf
Jongeren werden benaderd via netwerksites zoals Hyves om een afspraak te maken voor een fotoshoot. Hierbij werd de suggestie gewekt dat de 'kandidaat' speciaal was geselecteerd vanwege zijn uiterlijk en dat de fotoshoot een opstap zou zijn voor een modellencarrière. Tevens werd gesuggereerd dat de 'gelukkige' een speciale aanbieding werd gedaan tegen een gereduceerd tarief en dat het een eenmalig aanbod betrof met een beperkte geldigheid.
In de praktijk bleek dit allemaal niet het geval te zijn. Er was daarmee sprake van misleidende en agressieve werving. Ook de voorwaarden waaronder de diensten werden aangeboden voldeden niet aan de regels. De Consumentenautoriteit legt deze hoge boete op aan dit bedrijf voor een misleidende en agressieve praktijk die zich richt op een kwetsbare groep. De toezichthouder geeft daarmee ook een signaal af aan consumenten dat zij alert moeten zijn op deze praktijken die zich op sociale netwerksites afspelen.
De zaak is bij de Consumentenautoriteit onder de aandacht gekomen via klachten bij haar informatieloket ConsuWijzer. De Consumentenautoriteit heeft overtredingen geconstateerd van diverse bepalingen van de Wet op de oneerlijke handelspraktijken. De werving van de geselecteerde kandidaten gebeurde op een misleidende en agressieve manier. De verstrekte informatie over de voorwaarden waaronder de dienst werd geleverd was onvoldoende en in strijd met de regels. Consumenten werden geconfronteerd met aanmaningen, invorderingen en prijsverhogingen als men niet kwam opdagen bij de gemaakte afspraak.
Die zoekt een nieuwe advocaatquote:Op donderdag 4 februari 2010 13:23 schreef tho_Omas het volgende:
Hoe zal het gaan met "Het Hoofd Juridische Zaken".
inmiddels is alleen de indexpagina van hun site nog bereikbaarquote:Op donderdag 4 februari 2010 13:33 schreef Skv het volgende:
http://fotosessie.com/pdf/voorwaarden_online_auditie.pdf
Dat is ook écht niet rechtsgeldig. Hebben ze zelf op een vrijdagmiddag in elkaar geknutselt. De breinen.
Hehe, 2 minuten. Danny lurkt actief mee.quote:Op donderdag 4 februari 2010 14:26 schreef johanmulder het volgende:
En we hebben een match!
- geen privegegevens aub. link is ok. -
Duidelijk, hier de infoquote:Op donderdag 4 februari 2010 14:26 schreef johanmulder het volgende:
En we hebben een match!
- geen privegegevens aub. link is ok. -
Kan niet anders inderdaadquote:Op donderdag 4 februari 2010 14:53 schreef GasTurbine het volgende:
Die hans is vroeger dan ook vreselijk gepest met die achternaam, gok ik.
Dus doorlopen en niks aan de hand jongens. Komt door z'n jeugd.
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:09 schreef terror623 het volgende:
[..]
Is je ma overleden, mag je eerst nog ff gaan bewijzen dat ze echt wel dood is![]()
Doe hetquote:Op donderdag 4 februari 2010 18:24 schreef Toeps het volgende:
Haha ik werd net gebeld door de Spits, ze wilden mijn ervaring om daar morgen in de krant een stukje over te zetten.
jij hoopt hier ook even wat goedkope reclame te scoren?quote:Op donderdag 4 februari 2010 20:17 schreef Renefotografie het volgende:
hallo
ik ben zelf hobbyfotograaf
..
Haha, die nummerplaten worden normaal gezien toch onleesbaar gemaakt?quote:Op donderdag 4 februari 2010 14:47 schreef Danny het volgende:
[..]
links in het hoekje, verdekt opgesteld
Street view heeft wel beeld klik!quote:Op zaterdag 21 februari 2009 15:53 schreef tuxepux het volgende:
Ghehe. Hier maken ze volgens de site hun foto's:
[ afbeelding ]
En dat mooi getekende gebouw zou dan hier staan:
http://tinyurl.com/b2mpr5
Blijkbaar vinden ze de tekening mooier dan een foto. Best apart voor fotografen, dat ze niet even met een camera naar buiten gaan als 't kantoor af is. Zou het gebouw er eigenlijk wel echt staan?
Oh my godquote:Op donderdag 4 februari 2010 22:34 schreef Unbreakable72 het volgende:
Iets soortgelijks was ooit een keer in het programma van Alberto Stegeman, waarin een fotograaf een meisje probeerde vast te leggen m.b.v. het volgende contract:
Geachte isabella
Hierbij delen wij u / jou mede dat jij nu per direct onder ons valt .
U voorlopig contract is dus in gegaan .
Alle voor waarden heb u door gelezen.
En heb u goed gekeurd.
Verder willen wij u zeggen .
Welkom in de wereld van model.
Hoop dat wij veel gebruik van u mogen maken.
En dat u veel prezier in u werk zult hebben.
Dir.P.V.F.F.PRODUKTIES
Ach.. dat schandpaalgedoe. Hij is al netjes beboet.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:25 schreef Teeno het volgende:
Waar is FOK!tv of Rutger nu als je ze nodig hebt, waarom zijn deze oplichters nog niet voor de camera geconfronteerd?
* Teeno ziet het best zitten om met een camera naar Zwolle te rijden
Het is een BV, de directeur zal zijn zakken wel goed gevuld hebben, iemand met zulke overduidelijk slechte praktijken kan mij niet hard genoeg gestraft worden.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:35 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ach.. dat schandpaalgedoe. Hij is al netjes beboet.
Waarom bel je Willibrod of Pieter niet meteen even?
Blijkbaar verdienen ze genoeg, want ze gaan doodleuk weer verder onder een andere naam.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:57 schreef SicSicSics het volgende:
Maar... Hoeveel hebben ze er mee binnen weten te harken! Dat is de vraag!
100.000 euro boete maar wel 500.000 euro winst (bijvoorbeeld) zou ik de moeite waard vinden! Fuck morals!
Dat logo lijkt wel erg veel op het logo van google picasa.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 17:42 schreef PankPinther het volgende:
[..]
Blijkbaar verdienen ze genoeg, want ze gaan doodleuk weer verder onder een andere naam.
Nu heten ze http://nationalefotostudio.nl
De website is vrijwel identiek, het adres, telefoon, btw en KvK nummer zijn het zelfde.
Ze zijn zelfs vergeten het e-mail adres te veranderen op de nieuwe site.
Maar waar het om gaat, ze sturen nog steeds de zelfde misleidende brieven.
[ afbeelding ]
Die 125 euro kan wel gebruikt worden voor een cursusje Nederlands.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 14:54 schreef NaomyJean het volgende:
k werd vanmiddag gebeld door Richard
Dat ik een mooie uitstraling heb en dat ik mocht komen op de datum van Dinsdag 19 Okt om 3 uur in Zwolle,
Nu ik allemaal dit gelezen heb zijn dit allemaal praatjes , dus heb ik met zin al afgebeld en heb ik ze gezegt dat ze mij geen bevesteging hoeven te sturen om dat ik t echter niet vertrouw.
en kreeg een wijf aan de lijn en ze lachte me staalhard uit.
ik zou der eerst ingetrapt wezen , en ze moesten me moeder aan de lijn hebben omdat ik minder jarig ben (17 jaar)
me moeder antwoorde met ja ja ja is goed enz en moest 125 euro betalen eenmalig.
Nou ik dacht laat ik t maar niet doen , heb me moeder het allemaal laten lezen deze forum en gelijk gebeld,
maar wat een vieze donderstralen zeg als je zo word genaait + dat t adres ook niet klopt!!!!
trieste personen!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |