Ha ha ha, er staat paddy's, wat grappig. Jeetje.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:43 schreef Frutsel het volgende:
[ afbeelding ]
Boze FB-fokkertjes koelen woede op moderator-café, politie grijpt in
Altijd al geweest; het valt nu alleen iets meer op dan eerder:quote:Op woensdag 25 februari 2009 00:34 schreef Ryan3 het volgende:
Je bent wel square, elf.
Ga je nou huilen joh.quote:Op woensdag 25 februari 2009 00:38 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Altijd al geweest; het valt nu alleen iets meer op dan eerder: [ afbeelding ]
Ik grijp meteen maar de gelegenheid om te melden dat het Wilders Fox-topic op slot blijft. Het is te veel off-topic gebagger om nog te gaan opruimen.
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:43 schreef Frutsel het volgende:
[ afbeelding ]
Boze FB-fokkertjes koelen woede op moderator-café, politie grijpt in
Doe eens niet zo arrogant en open een SC ofzo, baggerpuberquote:Op woensdag 25 februari 2009 00:48 schreef Ryan3 het volgende:
Op zich iets nieuws twee mods die huilen..
Is geen arrogantie hoor, waarom zou ik in godsnaam arrogant zijn?quote:Op woensdag 25 februari 2009 00:50 schreef paddy het volgende:
[..]
Doe eens niet zo arrogant en open een SC ofzo, baggerpuber
Moet ik ff de SC van de mods gaan quoten? Inconsequent noemt men dat dus verwacht ook niet dat users zich ooit aan de policy gaan houden.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 15:51 schreef sp3c het volgende:
hey!!!
dit topic gaat dus niet over de Islam he!!!
het is feedback of slowchat ... en slowchat mag niet meer
Ik ben geen voorstander van sluiting. Het is een actueel nieuwsonderwerp. Enkele opmerkingen zijn verwijderd. Ik zie niet in waarom iemand niet mag oproepen tot kolonisatie van het gebied, wanneer daar goede argumenten voor zijn. We zullen wél letten op racisme.quote:Op woensdag 25 februari 2009 10:18 schreef Zith het volgende:
Is het niet eens tijd om dat albino/afrika topic te sluiten? Het lijkt stormfront wel met oproepen voor slavenhandel, kolonizatie, genocide, inferioriteit van andere rassen.
dank je, is wegquote:Op woensdag 25 februari 2009 16:51 schreef jorienvdherik het volgende:
Vliegtuigcrash Schiphol: 9 doden, 50 gewonden (deel 9)
soort doodverwensing
geen idee, ga ik niet overquote:Op woensdag 25 februari 2009 17:04 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Heeft dat nog gevolgen voor hem of haar?
Ik weet niet waar je op doelt, maar boven elk bericht dat je op dit forum plaatst, staat dezelfde mededeling. En die geldt ook gewoon in topics die Meki heeft geopend.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:17 schreef Wheelgunner het volgende:
Sinds wanneer moeten we ons gedragen in Meki-topics?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |