Hij zou idd indrukwekkender over kunnen komen dmv dat wijdse maar dan moet je nog iets meer van de bovenkant afhalen en iets meer voorgrond erbij denk ik. Een paar stappen naar rechts zou dan ook een optie zijn. Zoals je hem nu hebt is-ie het net niet.quote:Op zondag 22 februari 2009 20:23 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Heb ik gedaan
Kon moeilijk kiezen welke hier neer te zetten, vandaar. Jij denkt dat die portrait beter is? Ik dacht, ik kies maar voor de weidsheid, dat komt indrukwekkender over. Interessant dat jij precies andersom denkt
+ sfeer, het ideequote:Op maandag 23 februari 2009 18:33 schreef Roi het volgende:
@Noxa:
+ Goed de sfeer neergezet, door de toning ruik ik de koffie bijna!
- De knop van de molen lijd af, het is net te vaag.
Mijn foto van vandaag:
[ afbeelding ]
hoe heb je dat voor elkaar gekregenquote:Op woensdag 11 februari 2009 18:17 schreef ElizabethR het volgende:
FWcable
+ Mooi lang shot, prima perspectief, dat nog eens doorloopt in de toren. Fraaie belichting ook.
- Had de torenspits er net niet bijgekund??
mijne, kvdv: ik heb een nieuw truukje geleerd. Shopstreet in Galway in Dickens style
[ link | afbeelding ]
Beetje stoeien met tonemapping in Photomatixquote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:46 schreef wise het volgende:
[..]
hoe heb je dat voor elkaar gekregen. very nice
+prachtige kleurenquote:Op maandag 23 februari 2009 18:57 schreef Chicolate het volgende:
[..]
+ sfeer, het idee
- Trap is nét niet in het midden. Linksonder heb je echt de hoek van de trap, rechtsonder mis je een stuk. Bij zo'n lijnenspel had ik he wel mooi gevonden als het helemaal symetrisch was, met enkel die vent om het te verbreken.
Crosspost uit wedstrijdtopic:
[ afbeelding ]
Schitterende pijlen! Veel werk? En hangen deze als deco aan de muur of schiet je er ook mee?quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:13 schreef woid het volgende:
[..]
+prachtige kleuren
+ vorm verloop is nteressant
- het spijt me.... ik zie gewoon niet wat het is......
mn eigen gemaakte pijltjes
hoorne nokken ingelegd
buizerd veren
[ afbeelding ]
+Koffie!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:43 schreef Noxa het volgende:
[..]
Schitterende pijlen! Veel werk? En hangen deze als deco aan de muur of schiet je er ook mee?
Wat betreft de foto, compositie is leuk. Die kleuren op de achtergrond pakken ook wel aardig uit (geflitst?)
Alleen de foto is niet scherp mijns inziens (heb je ene link naar groter plaatje, dat kijkt vaak wat beter)
Ik heb de mijn even een revisie gegeven. Die vervelende knop zit niet meer in beeld.
[ afbeelding ]
El grando
+Mooie compositiequote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:09 schreef Erasmo het volgende:
[..]
+Koffie!![]()
+ De knop zit nu goed
-Een kopje senseo naast een koffiemolen zetten
[ afbeelding ]
Damnit u got me!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:09 schreef Erasmo het volgende:
[..]
-Een kopje senseo naast een koffiemolen zetten
[ afbeelding ]
+ mooie kleurenquote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:17 schreef ElizabethR het volgende:
Debsterr
+ Het is een mooie foto, fijn sprankelende kleuren, mooi scherp, je hebt de aandacht van het kleutertje goed te pakken want die kijkt met van die grote ogen recht je camera in. De compositie is fijn omdat het kindje niet precies in het midden zit, en ergens mee speelt, dus de handjes zijn ook bezig. En het kind barst van het speelgoed zo te zien
- Door de hele berg speelgoed komt de foto een heel klein beetje rommelig over. Ook de onrustige achtergrond werkt daar een beetje aan mee. Maar voor een 'gewoon in de huiskamer geschoten portret' is deze toch zeker alleszins de moeite waard. Ik denk voor de ouders al helemaal!!![]()
De mijne is getiteld:
"Moehoeeeeeewotverdorie! De buurvrouw is niet thuis en ik heb zin in koffiie!!"
[ afbeelding ]
+ sfeertje! warm plaatje.quote:Op woensdag 25 februari 2009 10:33 schreef woid het volgende:
[..]
+ mooie kleuren
+ik ruik het natte gras/hooi
-wat is nou het onderwerp, de koe? of het bouwvalletje
ik had mn scherpte diepte verminderd en gefocust op de koe.
[ afbeelding ]
Ik sluit me aan bij Sugarquote:
Wauw, erg bedanktquote:Op donderdag 26 februari 2009 23:32 schreef ElizabethR het volgende:
Zooooooo zeg, wat mooi Neo-Mullen!!
Heel fijne panorama, mooi zwart wat zwart moet, en die lichies
Waar stond jij als ik vragen mag? Heel hoog ergens?
Ik heb totaal niets op deze foto aan te merken, hij spreekt me juiist erg aan, en ik zie hem zo als megamega-afdruk ergens in een kamer een hele wand bedekken. Erg fraai!!!
Mijne
[ link | afbeelding ]
Ennuh woid, het onderwerp van mijn foto is een koe die door een raampje kijkt of de buurvrouw thuis is![]()
![]()
I know, maar de touristen betalen goed voor dit soort foto's. En ik maak echt nog wel "gewone" foto's ook.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:55 schreef Roi het volgende:
@ElizabethR, jammer dat je nu definitief alleen maar voor de HDR foto's gaat. Je andere(/oudere) kwamen veel natuurlijker over!
Dankjewel.quote:Bij deze foto komen wel mooi alle structuren uit. Ook heb je het interessant in beeld gebracht, complimenten want dat is lastig.
De sfeer, de lichtval, de regen allemaal erg fijn aan de foto, maar ik vind hem toch ook wat te donker, vooral aan de linkerkant bij de bus en de persoon die daar loopt.quote:
Zonder eens in de verdediging te schieten: IMO zijn de handen en de bal scherper dan het hoofd. Dat kan aan de verlichting liggen of aan de nabewerking, maar het is wel degelijk een puntje.quote:Op zondag 1 maart 2009 11:26 schreef snakelady het volgende:
Niet scherp? weet niet wat voor scherm jij hebt maar hier is hij haarscherp en als afdruk ook.
En deze foto is in de studio gemaakt, dat is in opdracht geweest van de ouders.
Ben het met je eens dat een natuurlijke omgeving vaak heel leuk is maar ouders willen graag wat afwisseling door bv studiofoto's te laten maken.
Best leuke shot, maar er mist een boel contrast in je foto. Ik weet niet hoe bekend je met photoshop bent, maar probeer eens wat nabewerking. Een simepele "Auto Levels - Auto Contrast - Auto Color" geeft je een veel fijnere foto. Er zit nu een beetje een grijzige waas over de foto.quote:Op zondag 1 maart 2009 13:14 schreef zwarteduiker het volgende:
+ compositie
+ belichting en scherpte achterste persoon
- persoon rechs voor vind ik wat te donker
[ afbeelding ]
Sorry, maar het gezicht van het ventje is gewoon echt onscherp, ik bedoel niet onscherp onscherp, maar nét niet in focus. Kijk maar naar zijn handen, die zijn nét wat scherper, of naar dat balletje. Pak 't origineel er maar bij, even inzoomen op de vingers, en vervolgens op 't gezicht.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:28 schreef snakelady het volgende:
dat zou kunnen dan inderdaad, ik zie het alleen niet.![]()
Bedankt, ik heb de foto in raw geschoten en vond dat ik er al redelijk wat verschil zat voor en na bewerken. Maar er kan dus nog (veel) meer uitgehaald worden.quote:Op zondag 1 maart 2009 13:27 schreef Ronalld het volgende:
[..]
Best leuke shot, maar er mist een boel contrast in je foto. Ik weet niet hoe bekend je met photoshop bent, maar probeer eens wat nabewerking. Een simepele "Auto Levels - Auto Contrast - Auto Color" geeft je een veel fijnere foto. Er zit nu een beetje een grijzige waas over de foto.
Thanx!quote:Op zondag 1 maart 2009 13:59 schreef ChatChewbacca het volgende:
[..]
@hierboven, idd nogal flets.Je kan 't mooier maken zonder de hooglichten te vernietigen door de zwarten wat donkerder te maken, dat doe je dmv de blacks slider in ACR/Lightroom, of het onderste punt naar rechts te schuiven in een curve.
Ik ben zo vrij geweest zelf even wat knopjes in te drukken, om te laten zien wat je had kunnen doen:quote:Op zondag 1 maart 2009 16:03 schreef zwarteduiker het volgende:
[..]
Bedankt, ik heb de foto in raw geschoten en vond dat ik er al redelijk wat verschil zat voor en na bewerken. Maar er kan dus nog (veel) meer uitgehaald worden.
[..]
Thanx!
+ Wow, mooie toning, , mooie kadering.quote:Op maandag 2 maart 2009 20:33 schreef Row-1 het volgende:
@zwarteduiker
+Leuk onderwerp, al weet ik niet precies wat het is, maar het ziet er wel mooi uit, zie hier niet zo vaak onderwater foto's voorbij komen volgens mij, of ik kijk niet goed genoeg.
-Wat er boven mij ook al is genoemd, en ik vind dat je boven net iets teveel gecropped hebt
De mijne:
[ afbeelding ]
Radio kootwijk, indrukwekkend gebouw
+ Leuk contrast!quote:Op maandag 2 maart 2009 22:40 schreef Marc H het volgende:
[..]
+ Wow, mooie toning, , mooie kadering.
- Dat bordje met "fietsers" even wegschoppen.
Mijn Foto:
[ link | afbeelding ]
Oef, je bokeh is hier wel heel.. Nietszeggend. Het hoofd krijgt er een heel zweverig geheel door. Voor de rest vind ik het een leuk shot, mooie blik en scherp op het oog.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 17:38 schreef Noxa het volgende:
@ Row 1, dit lijkt verdacht veel op de set van de film "Mindhunters". Mooie foto, mooi breed. Alleen iets te veel kleur voor zwart wit, en te weinig grijs voor zwart wit.
@ Marc H, wat voor beestje is het? Op zich een leuke foto. Het onderwerp springt er alleen niet echt uit (figuurlijk gesproken that is). Meer DOF, of onderwerp uit het midden? En scherpte kan beter.
@ Pizzahut, vind de vignetting juist wel wat toevoegen! Dof is nice, had voor mijn smaak kleiner gemogen. Lekker scherp en goed nabewerkt. Stem knoppen zijn alleen beetje bruinig.
Mijn shot, afgelopen week gemaakt en ff lopen kloten met kleuren (of het ontbreken daarvan)
[ afbeelding ]
Flickr
Beetje jammer van de auto's op de achtergrond. En misschien had je de linker ook helemaal erop moeten zetten. Verder is de compositie leuk, lekker kleurrijk. Krijg alweer zin in de lente.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 18:35 schreef dragonrider het volgende:
@noxa Leuke foto, voor zoverre ik er verstand van heb. Ogen vind ik zelf altijd lastig goed op de foto te krijgen, dat is hier iig goed gelukt. Ik zit nog te denken over de rimpels in het voorhoofd, maar dat moet kunnen denk ik.
Hieronder mijn bijdrage, eerste tekenen van de lente. Ik hoop wat constructieve reacties.
[ afbeelding ]
Het gebouw/omgeving is ook idd gebruikt voor die filmquote:Op dinsdag 3 maart 2009 17:38 schreef Noxa het volgende:
@ Row 1, dit lijkt verdacht veel op de set van de film "Mindhunters". Mooie foto, mooi breed. Alleen iets te veel kleur voor zwart wit, en te weinig grijs voor zwart wit.
Ziet er leuk uit. Voor de rest heb ik er geen verstand van maar ik wou toch even een van mijn vakantiefoto's laten zien die ik zelf wel goed gelukt vindquote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:07 schreef Row-1 het volgende:
[..]
Het gebouw/omgeving is ook idd gebruikt voor die film. Goed gezien!
@Sugar:
+Mooie "trieste" foto, met een andere omgeving zou het een trieste foto kunnen zijn van een oorlogskind, tenminste, daar doet het mij aan denken.
-Misschien was het mooier geweest als het kind haar armen gewoon naast zich had gehad.
Mijne:
[ afbeelding ]
KLIKBAAR
Is dat alles wat je er verder over te zeggen hebt?quote:Op woensdag 4 maart 2009 21:08 schreef QFX23 het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit. Voor de rest heb ik er geen verstand van maar ik wou toch even een van mijn vakantiefoto's laten zien die ik zelf wel goed gelukt vind
[ afbeelding ]
Ik zal in zijn plaats wat opnoemen... sommige users hierquote:Op vrijdag 6 maart 2009 20:18 schreef Row-1 het volgende:
[..]
Is dat alles wat je er verder over te zeggen hebt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |