abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 6 februari 2009 @ 17:47:17 #1
202348 Susi
Temple of Love
pi_65807071


Inleiding

Je bevindt je samen met de andere deelnemers in een dorp waar je leven niet zeker is. Twee groeperingen, de maffia leden en de weerwolven hebben besloten dat de laatste dagen van het dorp geteld zijn, en er is een heftige strijd ontstaan tussen gewone dorpelingen, weerwolven en maffiosi.

De maffialeden en weerwolven doen zich overdag voor als dorpsbewoners, en komen iedere nacht langs om dorpelingen te vermoorden. Iedere nacht krijgen beide groepen de mogelijkheid tot het doden van 1 man.
Mocht een groep er voor kiezen om ’s nachts een slachtoffer te maken, dan laten ze daarbij aanwijzingen achter naar de leden van de groep. Op basis van deze informatie, psychologie en sommige speciale rollen kunnen de dorpelingen iedere dag proberen iemand te lynchen, maar pas op: De maffialeden en weerwolven kunnen ook gewoon meestemmen en discussiëren. Zorg dus dat je niet iedereen vertrouwd.

Sommige dorpelingen hebben naast hun mogelijkheid tot het stemmen voor de lynch, het oplossen van hints en het mee discussiëren nog een of meerdere extra vaardigheden, deze staan verderop in deze post beschreven. Lees ze goed door, want sommige rollen kunnen een grote impact hebben.
Welke rol je hebt (maffia, weerwolf, gewone dorpeling of een van de speciale dorpeling rollen) wordt vermeld in de Pm die je als het goed is ontvangen hebt aan het begin van het spel. Heb je geen PM ontvangen, laat het ons dan even weten en je krijgt een nieuwe PM.


Stemregels
1. Iedere dag om 19:00 word er iemand gelyncht, post je stem hier in het topic volgens de onderstaande regels, degene die om 19:00 te meeste stemmen heeft word afgemaakt.
2. Alle stemmen na 18:59 worden ongeldig verklaard.
3. Geef duidelijk aan op wie je wil stemmen, doe dit door “##vote naam” te posten in de thread, voeg ook je naam aan het stemmen-lijstje toe.
4. Als je je stem wilt wijzigen, zeg dan: “##unvote” in dit topic, verwijder ook je naam uit het lijstje.
5. Je mag niet op jezelf, een dode, of iemand die niet mee doet aan het spel stemmen.
6. Als om 19:00 twee mensen gelijk bovenaan staan, dan word degene gelyncht die als eerste het aantal stemmen heeft bereikt.
7. De spelleiders houden zich het recht voor om de dagpost wat later te posten dan 19:00, maar alle stemmen na 18:59 blijven ongeldig. Als de dag-post veel te laat komt, kan de nacht-deadline opgeschoven worden.
8. In sommige gevallen kan er een dubbele lynch komen, wanneer dit gebeurd worden er 2 dorpelingen gelyncht, en iedere inwoner van het dorp krijgt 2 stemmen (je mag 2 keer op 1 persoon stemmen).


Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig. Als je 2 volledige dagen niet post (een 24 uur cyclus) dan kan de spelleider je modkillen, maar er zijn vaak uitzonderingen op deze regel.
4. En ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit. Let’s keep it gezellig
5. Er mogen geen kopieën van je rol Pm, screenshots ervan, of wat dan ook, doorgestuurd worden of in de topic geplaatst worden. Roepen dat je een rol hebt is natuurlijk wel toegestaan (ook als je deze niet hebt)
6. De spelleider kan je modkillen als je, je overduidelijk niet aan de regels houd, maar dit komt niet heel vaak voor.

Deadlines

1. Alle lynchstemmen en dagvaardigheden moeten voor 19:00 binnen zijn.
2. Alle nachtvaardigheden moeten voor 21:40 binnen zijn.
3. Zijn de Spelleiders een keer veel te laat dan kunnen deadlines wat opgeschoven worden

Rollen

De volgende rollen zijn onder de dorpelingen verdeeld tijdens deze ronde, alle (levende) spelers kunnen stemmen, discussiëren en hints oplossen.

Maffia rollen (spelers met deze rol winnen als alleen spelers met maffia rollen nog over zijn):

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je hebt geen speciale krachten. Je kunt slechts meedoen en stemmen. Je wint als alle maffia dood is gegaan, dit kun je bereiken door de hints van de nachtkills zo goed mogelijk op te lossen.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Maffia Hoer (Rolblokker) - De Maffia hoer gaat elke nacht op pad om een dorpsbewoner bezig te houden.Deze speler zal die nacht zijn rol niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar 1 keer worden geblokkeerd.

Bruce Willis / Chuck Norris - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar mij PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn. Er zullen 2 bodyguards zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is. Je weet niet of je de Velddoctor bent of de Zwakke

Cupido - De Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelovelijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De geliefden krijgen elkaars rol niet te horen. De Cupido moet voor het einde van de burgemeester verkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt. Liefst zo snel mogelijk.

Spion - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt, wordt je toegelaten tot de maffia!

Busdriver - De Busdriver kiest elke nacht twee mensen die met elkaar van plek verwisselen. Deze twee mensen wisselen alleen deze nacht.
Als Persoon A door de mafia wordt doodgeschoten, is het Persoon B die dood gaat. Voor bescherming/nachtwakerattack/ed geldt hetzelfde. Op deze manier kan de mafia zichzelf ook per ongeluk afmaken, en dat is grappig. De busdriver mag niet 2 keer dezelfde spelers switchen

Gekke dokter - De gekke dokter kiest net zoals de normale dokter elke nacht iemand uit om te beschermen. Bij de gekke dokter is er alleen één probleem: hij heeft 50% kans om diegene te vermoorden ipv beschermen. Er wordt niet vermeld of je gek bent of niet.

''Additionele Rollen''

''Burgemeester'' ; het dorp kiest de eerste dag voor een vader die als hij wilt 2 lynches kan invoeren

Wiki
We hebben ook een kleine wiki opgestart (word aan gewerkt) deze is te vinden op :http://fokmaffia.wikispaces.com/


Voorbeeld

Voor men die wilt weten hoe het spel gaat, hier is een voorbeeld -> Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo

Uw spelleiders
Syb-rund. & Susi

Deelnemerslijst:
1. Trevland (Jeu de Bouler)
2. Isdatzo (Boes Willes)
3. Tripack
4. Sheepcidus (Tuc Norris)
5. Clesar03 (Dorpoudste)
6. CaLeX (Bodyguard)
7. Wouser
8. Etcetera(Spion)
9. -SG- (Bodyguard)
10. Lekiamh (Maffiahoer)
11. SiestaGuru (Dokter)
12. Harajuku.
13. ajf Busdriver
14. FastFox91
15. BeamofLight
16. Ladidadida (Maffia)

Belangrijke gebeurtenissen:
Dag 1
Nacht 1
Dag 2
Nacht 2
Dag 3
Nacht 3
Dag 4
Nacht 4
Dag 5

[ Bericht 49% gewijzigd door Susi op 06-02-2009 19:04:37 ]
  vrijdag 6 februari 2009 @ 17:47:49 #3
202348 Susi
Temple of Love
pi_65807093
Sorry, mijn TT's zijn om te janken zo slecht
pi_65807119
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 06:58 schreef tripack het volgende:

[..]

##vote ajf

Ajf(3): FastFox91, tripack

swwy ajf
  vrijdag 6 februari 2009 @ 17:48:45 #5
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_65807129
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 17:47 schreef Susi het volgende:
Sorry, mijn TT's zijn om te janken zo slecht
Vind de OP slechter
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 6 februari 2009 @ 17:52:15 #6
202348 Susi
Temple of Love
pi_65807219
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 17:48 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Vind de OP slechter
Het duurde even
  vrijdag 6 februari 2009 @ 17:53:50 #7
216586 Clesar03
Let's go OILERS!
pi_65807253
tvp enzo
"More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
  vrijdag 6 februari 2009 @ 17:54:23 #8
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65807268
opzich valt de reeks wel mooi samen met je schema suus, je wilde 7 feb toch weg?
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  vrijdag 6 februari 2009 @ 17:59:01 #9
202348 Susi
Temple of Love
pi_65807376
Ik ga overmorgen op vakantie idd
  vrijdag 6 februari 2009 @ 18:00:35 #10
166508 ajf
Ik vind van niet
pi_65807409
Ah, zie je wel ik had al 3 stemmen

##vote Fastfox91 en Tripack

Ajf(3): FastFox91, tripack
Fastfox91 (1) ajf
Op donderdag 4 februari 2010 23:33 schreef suikertaartje het volgende: ajf, poppekontje, ik hou van je!
Op zaterdag 30 april 2011 23:01 schreef Huppelmuts het volgende:
ajf is de enige kakkerlak waar ik een uitzondering voor maak :9~
  vrijdag 6 februari 2009 @ 18:02:48 #11
202348 Susi
Temple of Love
pi_65807457
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 17:54 schreef Syb-rund. het volgende:
opzich valt de reeks wel mooi samen met je schema suus, je wilde 7 feb toch weg?
En volgens mij heeft een spel nog nooit langer dan een week geduurd
  vrijdag 6 februari 2009 @ 18:18:21 #12
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_65807752
TEEFEEPIE
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_65808238
Wie is de busdriver eigenlijk?
pi_65808262
pi_65808504
tvp
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  vrijdag 6 februari 2009 @ 19:00:18 #16
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65808903

Het werd donker buiten, en iedereen maakte zich gereed om te thuis te dineren (met bijv. lekkere zelfgemaakte omeletten). in een wat verlaten steeg, treffen wij een snikkend figuur aan die eenzaam boven zijn glas sterke drank hangt. het is Ajf, die zich zat te bezatten. Zijn einde kwam in zicht, en er was geen manier om nog te overleven, en zijn tumtummetje was recent vermoord. het was teveel.. teveel
Hij was niet de enige verstekeling, want een wat labiele vrouw met wat spastische trekjes zat ook in een hoekje te krassen en schreeuwde allemaal rare dingen. ''VERMOORD MIJ DAN VERMOORD MIJ HAHAHAHAHA!!!1''
De deur kraakte open, en twee gestaltes liepen naar binnen.
Ajf (busdriver) wist dat zijn tijd was gekomen, en nam een laatste slok van zijn breezer voordat er een kogel door zijn hoofd gejaagd werd
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  vrijdag 6 februari 2009 @ 19:03:18 #17
202348 Susi
Temple of Love
pi_65808983
Oh kut sorry Syb. Bedenk nu dat mijn laptoptijd op NLtijd staat
  vrijdag 6 februari 2009 @ 19:04:07 #18
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65809007
ik moet zo weg, dus ik denk dat mijn hints wat later post
fijna vakantie suus
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  vrijdag 6 februari 2009 @ 19:04:39 #19
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65809019
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 19:03 schreef Susi het volgende:
Oh kut sorry Syb. Bedenk nu dat mijn laptoptijd op NLtijd staat
no problemo, feest ze
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  vrijdag 6 februari 2009 @ 19:05:29 #20
202348 Susi
Temple of Love
pi_65809041
Heb jij hints ?
  vrijdag 6 februari 2009 @ 19:06:19 #21
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_65809061
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 19:00 schreef Syb-rund. het volgende:
een wat labiele vrouw met wat spastische trekjes zat ook in een hoekje te krassen en schreeuwde allemaal rare dingen. ''VERMOORD MIJ DAN VERMOORD MIJ HAHAHAHAHA!!!1''
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_65809086
"treffen wij"
Volgens mij heeft Syb hier iets mee te make?.

Sterke drank -> breezer moest ik ook om lachen.
  vrijdag 6 februari 2009 @ 19:18:38 #23
166508 ajf
Ik vind van niet
pi_65809436
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 19:07 schreef FastFox91 het volgende:
"treffen wij"
Volgens mij heeft Syb hier iets mee te make?.

Sterke drank -> breezer moest ik ook om lachen.
Ik moest er heel hard om lachen. Maar als je had opgelet, had je geweten dat ik de busdriver was. Net als dat ik weet wie wie is. Nou, schat, zet de koffie maar aan op ons wolkje. Ik kom naar boven
Op donderdag 4 februari 2010 23:33 schreef suikertaartje het volgende: ajf, poppekontje, ik hou van je!
Op zaterdag 30 april 2011 23:01 schreef Huppelmuts het volgende:
ajf is de enige kakkerlak waar ik een uitzondering voor maak :9~
pi_65809974
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 19:00 schreef Syb-rund. het volgende:
[ afbeelding ]
Hij was niet de enige verstekeling, want een wat labiele vrouw met wat spastische trekjes zat ook in een hoekje te krassen en schreeuwde allemaal rare dingen. ''VERMOORD MIJ DAN VERMOORD MIJ HAHAHAHAHA!!!1''
  vrijdag 6 februari 2009 @ 19:43:21 #25
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_65810317
Spannend dit. En keileuk.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 6 februari 2009 @ 19:53:01 #26
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_65810657
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 19:18 schreef ajf het volgende:

[..]

Ik moest er heel hard om lachen. Maar als je had opgelet, had je geweten dat ik de busdriver was. Net als dat ik weet wie wie is. Nou, schat, zet de koffie maar aan op ons wolkje. Ik kom naar boven
* Ladidadida zet de koffie aan

waar blijf je?
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  Redactie Frontpage vrijdag 6 februari 2009 @ 19:53:52 #27
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_65810695
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 19:06 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Eensch
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  vrijdag 6 februari 2009 @ 20:50:24 #28
166508 ajf
Ik vind van niet
pi_65812856
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 19:53 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

* Ladidadida zet de koffie aan

waar blijf je?
Kijk eens achter je
Op donderdag 4 februari 2010 23:33 schreef suikertaartje het volgende: ajf, poppekontje, ik hou van je!
Op zaterdag 30 april 2011 23:01 schreef Huppelmuts het volgende:
ajf is de enige kakkerlak waar ik een uitzondering voor maak :9~
  vrijdag 6 februari 2009 @ 21:47:03 #29
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_65815093
quote:
Op vrijdag 6 februari 2009 20:50 schreef ajf het volgende:

[..]

Kijk eens achter je
Wil je me niet laten schrikken, straks val ik eraf

Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 6 februari 2009 @ 22:02:13 #30
202348 Susi
Temple of Love
pi_65815741
''Avond
  vrijdag 6 februari 2009 @ 22:05:23 #31
202348 Susi
Temple of Love
pi_65815874
Ik zit te twijfelen of ik nu wat moet typen, volgens mij had Syb wat
  vrijdag 6 februari 2009 @ 22:41:42 #32
114477 tripack
Om nom nom nom
pi_65817173
spannend
Het leven is net ganzenborden. Je kunt steeds weer opnieuw beginnen, tenzij je in de put blijft zitten.
Je mag hier werken, je moet het niet.
Pencil & Paper really is the top WYSIWYG app!
myminicity
  zaterdag 7 februari 2009 @ 00:30:14 #33
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_65820622
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 7 februari 2009 @ 00:30:51 #34
202348 Susi
Temple of Love
pi_65820639
  zaterdag 7 februari 2009 @ 02:16:56 #35
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65822185
euh.. het is nu toch voorbij.. tripack heeft een dubbele vote = 3 vs 2
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  zaterdag 7 februari 2009 @ 02:18:02 #36
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_65822195
Ooohh, nu ineens wel? Wouser is week niet online geweest, het is 3 tegen 1.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 7 februari 2009 @ 02:18:23 #37
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_65822198
Gaaaaaaaaaawdddddddddddd
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 7 februari 2009 @ 02:22:58 #38
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65822222
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 02:18 schreef Harajuku. het volgende:
Ooohh, nu ineens wel? Wouser is week niet online geweest, het is 3 tegen 1.
wouzer kon nog online komen..
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  zaterdag 7 februari 2009 @ 02:23:44 #39
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_65822228
8 dagen weg
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 7 februari 2009 @ 02:24:31 #40
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65822236
én ze konden evt nog jou killen
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  zaterdag 7 februari 2009 @ 03:14:40 #41
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65822540
De hints!

Nacht 1
He Toni, welke wapens zullen we deze keer meenemen? Schreeuwde de ene spaghetti slurper richting de ander.
‘’Aman, chill man, ik wil eerst effe mijn mail bossen G’’ ‘’Wat praat je moeilijk, zit je weer in je midlife-crisis ofzo!?, kom hier met je luie kont en help me’’ .’’ma swa, deze shit is belangrijk weetje’’ Man, je doet ook altijd hetzelfde, kun je nou een keertje anders aanpakken; het is al lastig genoeg! aight, aight heb geen zin in een trobbie man; doe maar een slagersmes een uzi en een silencer!
Nadat alles gereed was liepen ze beiden naar hun trouwe bolide toe en reden naar adres waar zij hun moord zouden plegen.
Eenmaal aangekomen bij het adres maakten zij zich gereed en liepen langzaam naar de voordeur.. Binnen zagen ze een fors gespierde, enigszins wat transpirerende vent zitten, die zijn cavia blijkbaar aan het verschonen was.
‘’ok zoals we eerder hebben besproken, rustig naar binnen en zo min mogelijk ….’’
Voordat de ene mob wist wat er gebeurde liep stormde de gangstermob naar binnen en schoot in het wilde weg, met zijn laaghangende broek.
De gespierde vent was op een of andere manier ontkomen aan de kogelregen en gooide agressief een pak zoutjes richting de mobs. Terwijl de gespierde man het gooide dacht hij eraan dat Harry de hamsters hok wel erg in de buurt
Ze konden het nog net ontwijken, maar toen de rook opklaarde een forst gat in de muur.
‘’De gespierde vent slaakte een opluchting uit ‘’fieuw, gelukkig heb ik harry net gemist
‘’Natuurlijk, de cavia, de cavia! dat is zijn enige zwakke punt’’; en paniekerig renden de mobs richting het hokje en leegden hun resterende kogelclips op het arme diertje. ‘’Echt veel over was er niet van het arme beestje, maar het had wel effect want langzaam zakte Sheepcidius (Tuc Norris) in elkaar.
‘’Ah jakkes, men hele hand zit onder resten van die hamster…’’ jezus man soms denk ik echt dat je uit het jaar nul komt’’ geef me een sigaret, ik moet ff roken.

‘’Aman, chill man, ik wil eerst effe mijn mail bossen G’’ -> Tripack heeft een gmail
Man, je doet ook altijd hetzelfde, kun je nou een keertje anders aanpakken; het is al lastig genoeg! -> Tripack post alleen maar in geen reet te doen op je werk, dat maakt het voor ons sl’s erg lastig=( ;p
‘’Ah jakkes’’ Lekiamh ’s msn heeft een email met afc erin
geef me een sigaret, ik moet ff roken. -> tripack heeft gamer status rookie

Twee frisgewassen maffiosi gingen naar de andere kant van het dorp, alwaar zij al gauw een zachtjes neuriënde CaLeX (bodyguard). Opeens barstte die in luid gezang uit, waardoor een van de mobs schrok. ‘Nee !’ fluisterde de ander. ‘Nog niet, hou je koest en voer niets uit !’ De andere maffia zette zijn almachtige zonnebril op en ging even dichter bij kijken. Ze zagen Calex luid ‘Had ik maar een tijdmachine’ zingen en heen en weer wiegen. Door al het geluid was Calex vergeten de voordeur dicht te doen. Hij was er immers nog nooit bij de voordeur geweest.
Opeens voelde Calex zich door een tweebenige voetballer onderuitgehaald. Deze wilde nog een stuk dichterbijer gaan staan, maar de andere maffia verboodt het hem opnieuw. Deze maffia schopte met zijn rechterbeen een gat in het hoofd van Calex, gooide er wat frituurvet op en Calex kon opeens een hoge Fis produceren.
De maffiosi glimlachten naar elkaar en besloten het op een rennen te zetten. Calex leefde nog kort en ongelukkig.
Ladi
Zong een liedje (ladidadida)
Rechterbeen (studeert rechten)
Nooit bij de voordeur geweest (geen posts op de frontpage)
FF91
Deed een stap dichterbij (Mensen die geen afstand houden)
Nee + Nee (Twee keer geweigerd)
Douchen (Elke dag douchen)
Nooit bij de voordeur geweest (geen posts op de frontpage)

Nacht 2


De maffia wilden dit keer geen spelfouten maken, dus reden ze gedrieën richting een flat. In de stad waarschuwde de ene mob de ander: ‘Je rijdt 41 kilometer per uur te hard !’ Waarop de ander antwoordde: ‘Nou en ? Daar moeten we toch nog wachten totdat we een ons wegen, dus ik maak het plan nu.
Etcetera (spion) werd een heus tussendoortje, want één van de maffialeden had trek in een calorie-arm stuk eten.
Zoals het echte fokmaffia betaamt, togen ze direct na de moord terug naar hun huis, alwaar eentje snel de fipo postte. ‘Deed jij dat gisteren ook niet ?’ vroeg de ander. ‘Dat was eergisteren, lul !’ riep de fipoplayer en hij maakte snel nog een actie door een poll over Etcetera te starten.
Inmiddels had het derde maffialid het zich gemakkelijk gemaakt. Hij had een omeletje gebakken. Al smikkelent en smakkelent gingen de drie maffialeden de ochtend tegemoet…

Startte een poll --> POL is het favo forum van Lekiamh
Fipo --> eerste post in dit topic is van Lekiamh
Wachten --> Wachten tot je een ons weeg -->

Je in de dag vergissen --> FastFox91
Reed 41 kilometer te hard in een dorp --> 41 + 50 = 91

Liefde --> Ladidadida
Eitje met weinig calorieën (lowlife uitsmijter/KLB) --> Ladidadida
Spelfout er in met d t (topic met een d of t..) --> Ladidadida


In die andere lap tekst zaten geen hints, behalve een subtiele verwijzing voor het feit dat tripack was omgewisseld met clesar door de busdriver(tripack wilde isdatzo omleggen die nacht)

Nacht 3


Het was koud buiten, zelfs voor zijn doen, dus hij was na half uurtje met zijn vertrouwde ballen te hebben gespeeld er al behoorlijk klaar mee. Het was zelfs zo koud, dat hij niet eens brandweerwagentje kon naspelen met zijn genotknots, het lukte hem gewoon niet. ‘’Mèrde ook dat niet!’’ en boos was hij met een stokbrood onder zijn arm naar zijn huis gelopen.
Teneergeslagen zat hij dan voor de tv met een warme choco, naar pinguïn-tv van Nance te kijken.
‘’Het is vandaag woensdag.. blabla’’ well au secours, mijn ógen, wat une wangoûte heeft le nance af en toe!
Hij probeerde zo min mogelijk naar het apenpakje van nance te kijken en focustte zich op de woorden.
Omdat Nederlands niet zijn sterkste punt was, en zelfs Marokkanen hiermee hun taalachterstand inhaalden, deed hij trouw mee met het spelgedeelte. ‘’erger’’ Ergérruh e- erru – gu –e – erru – hash
TRING TRING.
fou le camp, kunnen gents ne rien oprotten !!
Een duister figuur stond alleen voor de deur, en drukte 50 cent in de handen van trevland.
‘’Je bent uitgenodigd voor een party… in de hemel’’ zei de man gekleed in zwart, waarna hij trevland (jeu de bouler) kapotstampte.

’Het is vandaag woensdag.. blabla’’ well au secours, mijn ógen, wat une wangoûte heeft le nance af en toe!-> Goedemorgen op 21 januari - Wansmaakwoensdag! 2 posthistory tripack
Het was zelfs zo koud, dat hij niet eens brandweerwagentje kon naspelen met zijn genotknots, het lukte hem gewoon niet niet kunnen pissen -> posthistory tripack
‘’erger’’ Ergérruh e- erru – gu –e – erru – hash -> [GRTDOJW# 663] Zelfs spellen lukt ze niet.... 2 3 4 5 6 7

Deze maffia wilde niet meer met de mobs van vorige keer op stap, en ging dus daarom solo. De uitsmijter van gisteren was niet zo goed gevallen, dus hij moest haast maken. Het is niet voor niets racekak. Hij tastte naar de pook, maar zijn robuuste hand greep mis. In de verte hoorde hij iemand lachen: ‘Hihi, mispoes !’ lachtte een schelle stem. Het bleek Isdatzo (Broes Willes) te zijn. In eerste instantie leek de maffia hem uitnodigend zich af te vragen of Isdatzo bij hem in de auto kwam zitten, maar toen speelde er plots een idee op in zijn hoofd. Isdatzo zag dat en zijn ogen werden zo groot als die een hertje voor koplampen. Woest stopte de maffia de auto, sprong er uit en voor dat Isdatzo het wist lag hij met zijn nek tussen de schuifdeuren van een warenhuis. Zo, weer een eervolle moord gepleegd, dacht de mob en ging op weg naar zijn moppie.

Op het moment dat Lekiamh (maffiahoer) terugkeerde van zijn moord en zich bij zijn medemoppies in de armen had gevlijd, ging de bel. Lekiamh keek verbaasd op zijn horloge: na tienen kwamen de hoeren toch niet meer ? Of was het zaterdag ? Omdat de bel voortdurend af bleef gaan, stond Lekiamh zuchtend op en opende de voordeur.
Voordat hij het wist had hij een vuist in zijn gezicht. Te verbaasd om nog wat uit te brengen, bleef Lekiamh staan. Dat had hij beter niet kunnen doen. ‘Die hard, you motherfucker’ grijnsde Isdatzo. ‘I see dead people’ was het enige wat Lekiamh nog uit kon brengen. Het was niet het laatste wat hij uit bracht. Dat waren namelijk de resten van zijn ingewanden, die Isdatzo vakkundig in de knoop legde. De dertienvingerige darm van Lekiamh legde hij expres zo, dat de middelste vinger keurig omhoog stak.
Isdatzo draaide zich om, en voelde opeens al de krachten uit zijn lijf stromen. Hij was net op tijd geweest.

Ik word er schijtziek van. Hoe kom ik er van af --> topic in R&P
Mispoes --> gepost in topic over Missverkiezing
Welkom Isdatzo --> topic in FOT
Groot warenhuis --> bij de laplace werken.
Eervolle moord --> Maffia top tien

Nacht 4 :

Geen mens had dit kunnen voorzien. Radeloos zwierven de resterende maffialeden door het dorp. Tot één van de maffialeden plotseling iets in de verte zag. Op nummer 314 brandde nog een lichtje. ‘Jouw buurman, of niet ?’ vroeg de een. ‘Woont die er nog ?’ riep de ander verbaasd uit.
Verder hield ervan zij ervan haar zinlose geranium bestaan af en toe op te fleuren daar wat lijm te snuiven; ALTIJD high on lijm waaah’’ Terwijl ze dat riep stormden de mobs binnen, en zagen (Clesar) dromerig boven de plakkerige substantie hangen ‘’Gadver vieze ouwe oma, bah’’ zei een van de mobs wat verbouwereerd terwijl de andere mob clesar bij zijn lurven pakt en haar hoofd op de tafel ramde.

-> G.R.T.D.O.J.W tripack
314 -> 3 + 14 zijn de nrs op de deelnemerslijst van tri & ff
Oma, bah - > [CENTRAAL] Obama complaints 2 3 ff posthist
ALTIJD high on lijm waaah -> User die ALTIJD online zijn. 2 '' posthist ff
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  Moderator zaterdag 7 februari 2009 @ 03:19:28 #42
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_65822558


Als de nieuwe ronde begint doe ik mee
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  zaterdag 7 februari 2009 @ 10:44:14 #43
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_65824522
Goeie hints jongens
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_65824648
Zo, die waren erg sterk. Bedankt voor het organiseren van deze ronde.
  zaterdag 7 februari 2009 @ 10:59:26 #45
202348 Susi
Temple of Love
pi_65824676
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 10:44 schreef Ladidadida het volgende:
Goeie hints jongens
Merci
  zaterdag 7 februari 2009 @ 13:08:31 #46
166508 ajf
Ik vind van niet
pi_65826906
Ja Susi en Syb bedankt voor het leiden van dit spel. Goed gedaan!
Op donderdag 4 februari 2010 23:33 schreef suikertaartje het volgende: ajf, poppekontje, ik hou van je!
Op zaterdag 30 april 2011 23:01 schreef Huppelmuts het volgende:
ajf is de enige kakkerlak waar ik een uitzondering voor maak :9~
  zaterdag 7 februari 2009 @ 15:28:12 #47
202348 Susi
Temple of Love
pi_65829363
Ondanks wat opstartproblemen
  zaterdag 7 februari 2009 @ 15:46:59 #48
216586 Clesar03
Let's go OILERS!
pi_65829651
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 13:08 schreef ajf het volgende:
Ja Susi en Syb bedankt voor het leiden van dit spel. Goed gedaan!
"More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
  zaterdag 7 februari 2009 @ 15:52:40 #49
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65829738
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 15:28 schreef Susi het volgende:
Ondanks wat opstartproblemen

there were no opstartproblemen between the sl's
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
  zaterdag 7 februari 2009 @ 15:54:29 #50
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_65829771
Wanneer mag de volgende ronde plaatsvinden? ik wil stiekem weer een keertje meedoen
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')