Dat is dan in elk geval iets waar we het over eens zijnquote:Op vrijdag 13 februari 2009 12:11 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik vind het wel een smakelijk hapje
Van mij mag ze met Ludo trouwenquote:Op vrijdag 13 februari 2009 16:37 schreef alors het volgende:
Ik vind Lorena een van de leukere personages. Gigi is echt stukken beter gaan acteren. En ze speelt gewoon met iedereen, dat mag ik wel. Nu nog wat sluwe streken uithalen dan is het helemaal mooi.
zonder haar handen te wassenquote:Op donderdag 12 februari 2009 20:14 schreef DaMart het volgende:
Sinds wanneer gaan de personages in GTST zo overduidelijk naar het toilet? Van de week Jef al, vandaag Charlie die van de pot kwam....
Vroeger ging er niemand naar de wc terwijl de camera's draaiden, volgens mij.
quote:Op vrijdag 13 februari 2009 05:21 schreef Perico het volgende:
Ik heb van een louche bron de volgende spoilers opgevangen. Dat wordt weer meer van hetzelfde gebagger!![]()
quote:Op vrijdag 13 februari 2009 22:26 schreef Starlie het volgende:
Er zal ook wel een romance aankomen met tussen Noud en Nina...
Daar dacht ik ook al aan.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 00:03 schreef alors het volgende:
Iemand met een kapsalon is niet zo moeilijk op te sporen, lijkt me.
Dat gevoel heb ik dus ook.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 22:26 schreef Starlie het volgende:
Er zal ook wel een romance aankomen met tussen Noud en Nina...
Fos, Florien, Noud, Vicky, ?. Sinds de introductie van kinderen in hoofdrollen eind 2005 is de GTST verjonging een begrip. Meer gepuber met de bijbehorende cliché lijn coming up. Wat vinden wij hier nou eigenlijk van? Persoonlijk heb ik een afkeer tegen het veelvuldig te jong hoofdrol casten in GTST. Tiener perikelen dienen geen boventoon te voeren. Een alternatief in jongerensoap staat, GTST hoeft er zelf geen te worden.quote:Exclusief: Tienerjongen in Goede tijden Slechte tijden
Na het vertrek van Koertjan de Bruijn (Dennis), Sabine Koning (Anita), Chris Comvalius (Dorothea) én Ruben Lürsen (Floris) kan Goede tijden Slechte tijden wel weer wat 'nieuw bloed' gebruiken. Daarom werd afgelopen donderdag Jan Kooijman al geïntroduceerd als Danny, het verloren broertje van Rik de Jong. Maar naast Jan Kooijman (bekend van o.a ONM) zal er nog een nieuwkomer zijn opwachting maken..
Zo zal er in de lente een nieuwe tienerjongen zijn entree maken in Neerlands langstlopende soapserie. Harry Klooster Casting is momenteel namelijk druk bezig met het houden van screentesten voor een nieuwe rol in Goede tijden Slechte tijden. Welke 16 à 17-jarige acteur zal binnenkort gebombardeerd wordt tot hét nieuwe soapidool? U leest het - enkel en alleen - op de GTSTCourant...
Kan Noud lekker naast Morris in de inrichting/cel (waar eigelijk) zitten.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 10:24 schreef Marrije het volgende:
Noud en NinaHét stel van het jaar
Noud en Ludo kunnen nu al niet met elkaar overweg, laat staan dat Noud het vriendje is van Nina. Die romance zal niet lang duren.
Inderdaad ja, dan heb je weer zo'n tiener die een tijd rondhangt en dan opeens de achterneef van Barbaara blijkt te zijnquote:Op zaterdag 14 februari 2009 18:04 schreef MikeTuinstra het volgende:
[..]
Fos, Florien, Noud, Vicky, ?. Sinds de introductie van kinderen in hoofdrollen eind 2005 is de GTST verjonging een begrip. Meer gepuber met de bijbehorende cliché lijn coming up. Wat vinden wij hier nou eigenlijk van? Persoonlijk heb ik een afkeer tegen het veelvuldig te jong hoofdrol casten in GTST. Tiener perikelen dienen geen boventoon te voeren. Een alternatief in jongerensoap staat, GTST hoeft er zelf geen te worden.
Ja of Lucas komt naar Nederland? Die is toch ook rond de 17 nu? Hij had eindexamens toch? En ik hoop dat Stefano snel volgt danquote:Op zaterdag 14 februari 2009 19:47 schreef alors het volgende:
[..]
Inderdaad ja, dan heb je weer zo'n tiener die een tijd rondhangt en dan opeens de achterneef van Barbaara blijkt te zijnLike we care
Of hij heeft in de gevangenig gezeten met Morris oid.
Beter halen ze Inge Iepenburg terug en anders recasten ze Martine maar. Zij moet echt terugkomen, in bontjas graag.
Inderdaad....quote:Op maandag 16 februari 2009 20:31 schreef JufMariska het volgende:
Jahoor, Jack met z'n 1000 afspraken heeft een zakformaat papieren agenda, zoals alle zakenmannen in nederland
Dat was ook het eerste wat ik dacht....quote:Op maandag 16 februari 2009 20:31 schreef JufMariska het volgende:
Jahoor, Jack met z'n 1000 afspraken heeft een zakformaat papieren agenda, zoals alle zakenmannen in nederland
Volgens mij gaat elke vrouw in de serie achter Danny aanquote:Op dinsdag 17 februari 2009 21:00 schreef Michellee het volgende:
Die verhaallijn dat Charlie en Ronja dezelfde man leuk vinden
Pfff ik ben veel knapper dan die Dannyquote:Op dinsdag 17 februari 2009 21:01 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Volgens mij gaat elke vrouw in de serie achter Danny aan
en valt die op dexquote:Op dinsdag 17 februari 2009 21:32 schreef Marrije het volgende:
Waar 2 honden vechten om 1 been gaat de 3e ermee heen, kortom, Charlie en Ronja kunnen het shaken en Sjors is de gelukkige.
Of hij is homo. Kan ook nog.
Hete sex scene tussen Danny en Dexquote:
Dat was wel grappig idd.quote:Op woensdag 18 februari 2009 10:03 schreef bobjuh het volgende:
[..]
Charlie die zich gewoon het huis uit laat zetten door Danny![]()
Zou wel grappig zijn, in ONM speelde hij ook een homo, hahaquote:Op dinsdag 17 februari 2009 21:32 schreef Marrije het volgende:
Waar 2 honden vechten om 1 been gaat de 3e ermee heen, kortom, Charlie en Ronja kunnen het shaken en Sjors is de gelukkige.
Of hij is homo. Kan ook nog.
Uh help me ff...ik herkende hem niet.quote:Op woensdag 18 februari 2009 16:49 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Zou wel grappig zijn, in ONM speelde hij ook een homo, haha
Hij speelde Just, maar dat was -voor zover ik weet- niet een hele grote rolquote:Op woensdag 18 februari 2009 16:52 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Uh help me ff...ik herkende hem niet.
Ohja die.quote:Op woensdag 18 februari 2009 19:35 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Hij speelde Just, maar dat was -voor zover ik weet- niet een hele grote rol
Z'n haar is nu ook langer, dus vandaar denk ikquote:Op woensdag 18 februari 2009 19:37 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ohja die.![]()
Staat me vaag iets van bij, weet niet meer hoe hij er toen uitzag, vandaar dat ik 'm niet herkende.![]()
Oh ja ik weet het weer!quote:Op woensdag 18 februari 2009 19:43 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Z'n haar is nu ook langer, dus vandaar denk ik
[ afbeelding ]
Hij staat er al op hoor.quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:34 schreef WHATSHESAID het volgende:
Vanaf hoe laat staat de aflevering van vanavond op internet? Heb het net gemist
Ja hoor, plus Noud die raaskalde dat als Jef maar boos genoeg doet in de rechtzaal en amok maakt, dat de rechter dan ziet dat het menens is en Jef compleet gelijk geeft..quote:Op donderdag 19 februari 2009 01:56 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
"Maar je moet jezelf wel even opfrissen voor je naar de rechter gaat" "Of juist niet! Dan ziet ie gelijk dat ie in de war is!"
Dat meen je niet. Haha, dat kan geen toeval zijn, hij ís gewoon homoquote:Op woensdag 18 februari 2009 16:49 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Zou wel grappig zijn, in ONM speelde hij ook een homo, haha
quote:Op donderdag 19 februari 2009 07:46 schreef alors het volgende:
Vicky als modelEen model zonder goed bureau
Maar een vriend die opeens agent is en alles van het vak weet
Een casting op het kantoor van het bedrijf
De directeur die een model voor een campagne persoonlijk opbelt
gtst lijnen van tegenwoordigzeker bedacht door een mbo-stagiaire die haar fantasie op een dergelijke verhaallijn projecteert
quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:04 schreef Ticootje het volgende:
vicky model? Ze heeft echt een poephoofd. Ze kijkt altijd alsof ze enorm nodig moet.
Belachelijke indd. Sowieso dat Vicky binnen 3 dagen ofzo een casting heeft en nog wordt gekozen ook.quote:Op donderdag 19 februari 2009 07:46 schreef alors het volgende:
Vicky als modelEen model zonder goed bureau
Maar een vriend die opeens agent is en alles van het vak weet
Een casting op het kantoor van het bedrijf
De directeur die een model voor een campagne persoonlijk opbelt
gtst lijnen van tegenwoordigzeker bedacht door een mbo-stagiaire die haar fantasie op een dergelijke verhaallijn projecteert
Haar hoofd is net een vloertegel en ze kijkt altijd zo bang. Net een Maankrater met die deuken erin. Lijkt wel of ze vroeger in een pak met spijkers is gevallen.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:37 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ze heeft zo'n raar plekje op d'r voorhoofd, dat leidt me altijd af. Wanneer gaat ze nou weer eens op straat zwerven, zoals ze deed toen ze de serie inkwam?
Controle verloren, onhandige houding. Beter zou Jack de leiding over Janine nemen i.p.v. zich door de verliefdheidsemotie te laten leiden. Ludo, Frits laten zich niet door emoties leiden. Jack heeft hier wat van zijn moeder, Trix.quote:Op donderdag 19 februari 2009 20:31 schreef Michellee het volgende:
Ik vind Jack ook irritant worden...
Omdat GTST volzit met watjes die eigenlijk niks durvenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:32 schreef Liquidist het volgende:
Wat is dex een vreselijk mannetje geworden.. "willen jullie soms zeggen dat ik loop te pushen ?!?!?!?" nee hoor dex hoe kom je erbij. Gatverdamme. Waarom krijgt zo'n personage niet eens de ram voor zn bek die hij verdient?
Nah, ik vind haar een van de meest interessante en leuke personages van dit seizoen...quote:Op vrijdag 20 februari 2009 09:03 schreef Starlie het volgende:
Maxime is echt vreselijk... ze leest haar tekst echt op... althans zo komt het uit haar stort uit.
Ja oke interessant is ze dan wel, want ik kan me echt NIET bedenken wat ze nu van plan is... normaal is het wel voorspelbaar allemaal maar nu zou ik het echt niet weten.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 11:06 schreef Liquidist het volgende:
[..]
Nah, ik vind haar een van de meest interessante en leuke personages van dit seizoen...
Dat korte staat hem veel beter!quote:Op woensdag 18 februari 2009 19:43 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Z'n haar is nu ook langer, dus vandaar denk ik
[ afbeelding ]
In een zin het probleem waar de soap mee kampt inderdaadquote:Op vrijdag 20 februari 2009 09:01 schreef James1988 het volgende:
[..]
Omdat GTST volzit met watjes die eigenlijk niks durven
Ik denk dat we dat bedrag moeten onthouden, ik durf met enige zekerheid te zeggen dat dit bedrag nog een rol gaat spelen.quote:Op donderdag 19 februari 2009 20:39 schreef Zipportal het volgende:
50.000 euro contract voor Vicky de vloertegel.
Komt Jef straks niet precies dat bedrag te kort om de koning terug te kopen, nu hij het aan Bing heeft uitgeleend?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 13:30 schreef politiekforever het volgende:
[..]
Ik denk dat we dat bedrag moeten onthouden, ik durf met enige zekerheid te zeggen dat dit bedrag nog een rol gaat spelen.
Als je het mij vraagt is nick expres akkoord gegaan met zo hoog bedrag.
kut, tuurlijk ja.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 13:32 schreef DaMart het volgende:
[..]
Komt Jef straks niet precies dat bedrag te kort om de koning terug te kopen, nu hij het aan Bing heeft uitgeleend?.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |