moest ff spieken hoe oud ze nu was, maar misschien nog net iets te jong, al hoewel leeftijd niet veel zegt. er zijn spelletje te vinden die heel makkelijk zijn en voornamelijk uit bewegingen bestaan, als je moet vliegen moet je ook vliegen, springen is echt springen etc etc. Juist de spelletjes die echt voor de Wii gemaakt zijn en niet de spelletjes die alleen maar aangepast zijn voor de wii, doen het hier goed. En ach het gaat niet altijd foutloos maar de jongste van mij red zich aardig, ook vorig jaar al. Vorderingen zien we natuurlijk wel maar niet alleen door de motoriek die verbeterd maar ook door herhaling.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:25 schreef Jarno het volgende:
Ik denk dat de Wii met kleine kids (maar niet zo klein als Anna dus) echt een hit kan zijn ja.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:28 schreef Liejannuh het volgende:
Kickfit
Is dat net zoiets als dat als een idiooit op een hometrainer tekeer gaan tegenwoordig spinnen heet?quote:Beetje tegen zo'n bokszak aan staan rammen gedurende een uur
Nee! Dat is heel anders.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:30 schreef Jarno het volgende:
[..]
[..]
Is dat net zoiets als dat als een idiooit op een hometrainer tekeer gaan tegenwoordig spinnen heet?
Ze zeggen altijd zelf: 'een combinatie van yoga, pilates en tai chi'quote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:58 schreef Fuente het volgende:
Is bodybalance een soort yoga?
bijna 20 KG onderquote:Op dinsdag 10 februari 2009 09:53 schreef Jarno het volgende:
Op je 30e het maatje wat je had toen je 18 was proberen te halen is ook niet echt realistisch natuurlijk (uitzonderingen daargelaten) - hoe jammer dat soms ook is.
Nee, doe maar niet. Dagen zijn lang genoeg zo!quote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:20 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hoezee voor deze uitspraak! Ik ben geheel vóór een uitbreiding van het aantal uren
Graag met daglicht.
Klinkt goed!quote:Op dinsdag 10 februari 2009 11:11 schreef computergirl het volgende:
[..]
Ze zeggen altijd zelf: 'een combinatie van yoga, pilates en tai chi'
Ik doe het of voor mijn werk of ik heb alle tijd om vroeg te eten, dus dat is wel prettigquote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:56 schreef Liejannuh het volgende:
Ik ga meestal gelijk na mijn werk en om dan van 6 tot 8 te gaan sporten, dat vind ik weer een beetje teveel van het goede.Dan zit ik pas om half 9 te eten.
Helaas, dat is voor mij geen optie.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 13:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik doe het of voor mijn werk of ik heb alle tijd om vroeg te eten, dus dat is wel prettig
quote:RIJSWIJK - Te magere peuters zijn een bron van zorgen voor consultatiebureauartsen. Ouders die bang zijn voor overgewicht, onthouden hun kinderen soms belangrijke voedingsstoffen.
Dat bevestigt Elise Buiting, voorzitter van de Artsenvereniging Jeugdgezondheidszorg naar aanleiding van berichtgeving in het AD.
Het zou vooral gaan om onverzadigde vetten. Peuters hebben deze nodig om te groeien en weerstand op te bouwen. Dieet- en lightproducten bevatten te weinig van deze vetten.
Boterham
Buiting krijgt veel meldingen van consultatiebureauartsen over te lichte kinderen. ''De kinderen eten met de pot mee en krijgen halvarine in plaats van margarine op brood. Of ouders smeren de boterham helemaal niet.''
Het probleem is volgens Buiting onbekend bij het grote publiek maar de consultatiebureaus zijn er alert op.
Vlees
Ook diëtiste Renée Nijtmans krijgt regelmatig te maken met peuters die door het dieet van hun ouders te licht blijven. Zij adviseert ouders van opgroeiende kinderen boterhammen juist wel te besmeren met margarine en met beleg te variëren. ''Ook raad ik ouders aan vloeibaar vet te gebruiken voor het bereiden van vlees en eventueel wat olie toe te voegen aan groentes'', aldus Nijtmans.
Onderzoeksinstituut TNO verzamelt elke 10 jaar cijfers over de groei van kinderen. Volgens een woordvoerder is over te lichte kinderen nog weinig bekend omdat er vooral aandacht was voor overgewicht.
De laatste cijfers over groei stammen uit 1997 en de nieuwe moeten nog worden verzameld. ''We hebben in de oude cijfers al wel de eerste signalen gezien van kinderen met ondergewicht. In de nieuwe cijfers zullen we er bijzondere aandacht aan besteden.''
Dan moet je voor jezelf echt een ritme gaan aanleren.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 15:10 schreef omearos het volgende:
tussendoortjes gaan mis. Die vergeet ik steeds, waardoor ik tijdens een maaltijd veel meer eet, of juist vlak daarvoor alsnog teveel tussendoortjes eet, en dan ook niet gezond (snoepen)
Vandaag bij de lunch 6 boterhammen en 2 koppen soep. Ik had geen eten mee naar practicum, dus tot half 2 geleefd op een bak brinta en een kop koffie met melk en suiker. En dan maar aanvallen bij de lunchEten waar ik zin in heb in plaats van gezonde keuzes maken, ook omdat ik ontzettende honger heb.
Is dat gebruikelijk dan?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:03 schreef Miss_S het volgende:
Aangezien hier toch een paar leraren zitten? Weten jullie misschien een leuk kleinigheidje voor iemand die net voor het eerst een werkgroep heeft gegeven?
Is inderdaad een ernstig probleem. Maar het CB is ook ontzettend tegenstrijdig hierin. Mijn oudste was een hele mollige baby en peuter, en ze adviseerden me om magere melk etc te gaan gebruiken. Altijd maar zeuren over haar gewicht, terwijl ze geen snoeper is, maar wel een goede eter.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 15:15 schreef omearos het volgende:
Peuters te mager door dieet ouders
[..]
Nee niet mijn docentquote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:06 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Is dat gebruikelijk dan?Die persoon heeft toch gewoon zijn/haar werk gedaan?
Nja, dat is het probleem niet heel erg, ik fiets wel waar het kan, maar dat zijn hoogstens 10 minuten omdat alles gewoon zo dicht bij is hier..quote:Op dinsdag 10 februari 2009 09:15 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ken hetVooral door de OV-jaarkaart die ik kreeg fietste ik amper meer.....zo slecht.
Alsnog wil ik het gewoon niet m'n huisgenoten en vrienden vertellen (misschien later een keer toevallig of wat, maar ik wil het niet aan de grote klok hangen) Mijn vriend weet het en wil ook afvallen. Misschien dat ik in ieder geval kan beginnen om met hem meer te sporten (zo'n hardloopschema ofzo?)quote:[..]
Hmm, je zit in een vervelend dilemma. En ik begrijp dat je niet wilt vertellen dat je wilt afvallen, mensen kunnen dan zo lacherig reageren en je juist gaan pesten met lekker eten. Is me altijd een raadsel geweest waarommaar dan blijf je dus eten krijgen boordevol kcal en kan je het lijnen of vergeten of je valt een ons per week af en dat is ook afvallen, alleen dan in slakkentempo. Mijn suggestie is: zoek een bondgenoot. Is er iemand in de groep die ook klaagt over te strakke broeken of waarvan je weet dat hij/zij een beetje van gezond eten/sporten houdt? Ik zou oppassen met 'hey, jij kan ook wel wat afvallen, doe je mee?!'
En als er geen bondgenoot is, dan zou ik toch proberen om op een avond te vertellen dat je sommige lievelingskleren niet meer past en dat je dus je best gaat doen daar weer in te passen en of ze misschien heel lief daar rekening mee kunnen houden. Stel eventueel voor dat jij elke keer helpt met koken. En vooral met z'n allen blijven eten, veel te gezellig.
Ik weet niet of ik het bier wil laten staan, minderen misschien wel. Of alleen tijdens het uitgaan. Bier is gewoon iets wat ik lekker vind en wat er bij hoort. s Avonds met z'n allen een biertje. Ik denk dat het wel goed is om door de weeks sowieso minder te drinken en er meer op te letten tijdens het uitgaan.quote:[..]
Tsja, dat zou je eigenlijk zoveel mogelijk moeten schrappen. In alcohol zitten veel kcal en je hoeft natuurlijk niet te zwichten voor groepsdrang. Eén biertje is het probleem niet (alhoewel er best veel kcal in een flesje bier zitten), maar 'redelijk wat' zou ik voorlopig niet meer doen en zeker niet elk weekend. Ga cola light drinken (water bestellen in een kroeg is ook een beetje idioot). Jammer dat je altijd al gezellig meedeed. Ik dronk nooit bier en er was altijd fris voor mij aanwezig en ook bij het uitgaan werd er altijd fris besteld, dat was heel normaal. Het lijkt me een beetje een drempel om van 'altijd in voor een biertje' over te gaan op 'nee, ik drink geen bier meer'. Succes, het gaat ook een beetje om karakter en refereer anders aan die te strakke lievelingskleren.
Ik zwem, baantjes trekken. Maar 3x per week sporten vind ik toch best vaak, al ben je niet veel tijd mee kwijt je moet het wel ergens tussen proppen. Ik kan in ieder geval proberen om naast mijn zwemmen een keer hard te lopen per week (met zo'n schema lijkt me dan wel goed te doen).quote:[..]
Wat doe je voor sport? En wat het ook is, 1x per week zet geen zoden aan de dijk. Hup, opvoeren dat sporten. Hardlopen kan je al met 3x per week toe en kost je een half uurtje per keer, 40 min incl douchen. Die tijd heeft iedereen wel ergens. Sporten helpt je enorm bij het afvallen en zorgt er voor dat je spierweefsel zoveel mogelijk intact blijft. Wederom: kan er iemand met je mee sporten? Samen is vaak motiverend. Kan je sportcursussen volgen via je universiteit/hoge school? Ook leuk! En pak vaker de fiets, ga lopend ergens naar toe, ga eens squashen/roeien/dansen. Allemaal extra beweging
Hunkeren naar zoet? Niet echt.. Chips vooral ja.. Zoet valt erg mee. Ik begin maar met minderen.quote:[..]
Misschien valt het reuze mee![]()
En je zegt dat je hunkert naar zoet, maar dat je niet veel snoept. Wat is dan precies het probleem? En ik heb geen idee hoelang dat afkicken duurt, iemand anders misschien wel.
Ow! Zeg dat dan!quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:09 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Nee niet mijn docentmaar mijn vriend gaat dat voor het eerst doen en vind het wel leuk om hem te laten merken dat ik het niet vergeten ben.
Ik ben dingen aan het afslaan nu (Geen slagroom in m'n koffie en toetje, zolas m'n huisgenoten deden en aanboden gisteren, geen appeltaart toen ze me er een aanboden) Verder ga ik echt minder tussendoortjes eten (niks halen in een pauze ofzo maar 't gewoon bij mijn eigen fruit en crackers houden..)quote:Op dinsdag 10 februari 2009 21:49 schreef dyna18 het volgende:
Zelf vind ik de groepsles body-combat erg leuk. Ga gewoon wat lessen op je sportschool uitproberen. Grote kans dat er wat tussen zit wat je leuk vind. En groepslessen zijn een stuk makkelijker vol te houden.
@Reflectionne Als minder kcal moeilijk is, moet je misschien wat meer gaan denken aan meer sporten en bewegen?
Genoeg studenten sportverenigingen lijkt me.
Echt fijn om verbetering te zien he?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 21:57 schreef YPPY het volgende:
Net weer gaan lopen, het gaat nu zoveel makkelijker dan de eerste keren.
Je hebt vast wel zo'n moment dat je denkt 'barst met dat stomme correctiewerk!' Dat is hét moment om niet te gaan theedrinken of lunchen, maar te gaan hardlopen.quote:Op woensdag 11 februari 2009 08:58 schreef teigan het volgende:
Ik hoop vandaag nog aan hardlopen toe te komen, maar ik heb nog een stapel correctiewerk liggen wat ik het liefst ook voor vrijdag af heb zodat ik er in de vakantie niet meer aan hoef te denken...
En vanavond moet ik op de open dag staan, dus het wordt druk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |