Inderdaadquote:Op zondag 1 februari 2009 18:49 schreef Dos37 het volgende:
WTF die grensrechterwat een faalhaas dat was rood.
Dramatisch gefloten inderdaad. Paar weekjes Championship voor Riley denk ikquote:Op zondag 1 februari 2009 18:57 schreef Yi-Long het volgende:
Riley is en blijft nu eenmaal een ongelooflijk waardeloze scheidsrechter. Onbegrijpelijk dus dat hij dit soort wedstrijden mag fluiten.
Die heeft ie nu ook.quote:Op zondag 1 februari 2009 19:05 schreef onlogisch het volgende:
Dat record van v/d Sar he... Da's best imponerend....
Maar iemand enig idee wat het absolute record is?
quote:Op zondag 1 februari 2009 19:05 schreef onlogisch het volgende:
Dat record van v/d Sar he... Da's best imponerend....
Maar iemand enig idee wat het absolute record is?
quote:Waar het Engelse record en het Premier League-record reeds gesneuveld zijn, kan de doelman nu proberen om Dany Verlinden te overtreffen. De Belg kreeg tussen 3 maart en 26 september in het jaar 1990 geen enkele tegentreffer. Dat is een Europees record.
Ik heb meer schrik van Chelsea dan van Liverpool, als je over schrik mag spreken. Maar na vandaag zitten "we" natuurlijk 'n stuk beter in positie.quote:Op zondag 1 februari 2009 19:04 schreef Cyberia18 het volgende:
Maar Demon. Denk je nu serieus nog steeds dat Chelsea de grootste bedreiging voor Manchester is?
Liverpool maakt gewoon geen indruk op me. Maar de situatie is nu wel anders dan voor de wedstrijd natuurlijk. Voor Man Utd kan het nog wel fout als je thuis van Liverpool zou verliezen, maar je hebt in ieder geval die wedstrijd nog om eventuele misstappen te corrigeren. Ten opzichte van Chelsea heb je dat niet meer.quote:Op zondag 1 februari 2009 19:04 schreef Cyberia18 het volgende:
Maar Demon. Denk je nu serieus nog steeds dat Chelsea de grootste bedreiging voor Manchester is?
Eerste helft had LFC ook al een (licht) overwicht ...quote:Op zondag 1 februari 2009 18:48 schreef Eric_Cantona het volgende:
Mja verdiend? Op basis van 't (niet meer dan logische) overwicht wel ..
Riley is een pruster. Maar LFC speelde toch ook daarvoor met wat meer overtuiging dan CFC...quote:
Plan van Chelsea was inderdaad de 0 te houden, en dan kijken of er een doelpunt in zat. Het was richting de goal van Reina inderdaad slecht van Chelsea, en er zijn genoeg problemen die niets met de arbitrage te maken hebben.quote:Op zondag 1 februari 2009 19:36 schreef Doc het volgende:![]()
[..]
Eerste helft had LFC ook al een (licht) overwicht ...
[..]
Riley is een pruster. Maar LFC speelde toch ook daarvoor met wat meer overtuiging dan CFC...
Als een team zou zijn dat de overwinning verdiende dan was het LFC denk ik. Maar goed - overwinningen verdien je alleen door te scoren en dat deed LFC eindelijk weer eens. Ook prettig om aan de goede kant te staan van een doelpunt in de laatste minuten ...quote:Op zondag 1 februari 2009 19:44 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Plan van Chelsea was inderdaad de 0 te houden, en dan kijken of er een doelpunt in zat. Het was richting de goal van Reina inderdaad slecht van Chelsea, en er zijn genoeg problemen die niets met de arbitrage te maken hebben.
Maar na die absurde beslissing van Riley, nam de druk alleen maar toe, hij was er eigenlijk continu. Dan is het nog goed dat ze het zo lang volhielden. Je moet het verschil in balbezit maar eens kijken tussen de eerste en de tweede helft.
Ik ben er niet een van de complottheorieen, maar elke keer als Lampard eraf wordt gestuurd in de competitie slaat het nergens op, dit is alweer de derde keer.
Dat kan toch gewoon nietquote:
Dat het niet opgemerkt is neem ik wel aan. Maar die grensrechter kan niet met een stalen gezicht beweren dat ie het niet heeft gezienquote:Op zondag 1 februari 2009 22:36 schreef Eric_Cantona het volgende:
't Is niet opgemerkt verder he, videobeelden dan? Hoe werkt dat in Engeland?
Bosingwa moet echt flink lang zitten, dat kan toch niet anders?
quote:Tal Ben Haim zet zijn carrière op huurbasis voort bij Sunderland. De 26-jarige verdediger was pas zeven maanden in dienst van Manchester City, maar verruilt die ploeg voor The Black Cats, waar hij de eerste nieuweling is deze winter.
Matig voor jarig was het beter, mede doordat Arsenal langer meedeed om de prijzen.quote:Op zondag 1 februari 2009 22:47 schreef PimPamPetten het volgende:
Hoe vinden jullie de entertainment waarde van de EPL dit seizoen?
The Bossquote:
Dat is echt niet normaalquote:
In de tweede helft misschien maar in de eerste helft niet. Het zou waarschijnlijk 0-0 gebleven zijn als Lampard er niet was uitgestuurd want dan zou het middenveld niet openliggen. Liverpool heeft gewonnen dankzij de scheidsrechter.quote:Op zondag 1 februari 2009 23:41 schreef GieJay het volgende:
Eindelijk een keer aan de goeie kant van de score in de laatste minutenMocht ook wel natuurlijk, met 11 tegen 11 had liverpool al een gigantisch overwicht en kansen.. Nu deze kansen eindelijk een keer benut..
![]()
Wat die bosingwa aan het doen was snap ik niet helemaal maar dat die grens niet even een seintje geeft is wel heel erg raar..
quote:Op zondag 1 februari 2009 22:35 schreef Yi-Long het volgende:
Drogba kijkt ook zo achterom van 'WTF!?'
Ben benieuwd wanneer de eerste; THIS IS .... SPARTA!!!!' gifjes komen
En hij blijft die reputatie houden onder de pers als een goudeerlijke spelerquote:Op maandag 2 februari 2009 00:06 schreef BliksemSchigt het volgende:
Bizar hoeveel schwalbes Gerrard eigenlijk maakt.
Weer zo'n speler waarvan je normaal gesproken zou zeggen: "heeft tie helemaal niet nodig"quote:Op maandag 2 februari 2009 00:06 schreef BliksemSchigt het volgende:
Bizar hoeveel schwalbes Gerrard eigenlijk maakt.
Was te verwachten jaquote:Op zondag 1 februari 2009 23:59 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
[quote]Op zondag 1 februari 2009 22:35 schreef Yi-Long het volgende:
Drogba kijkt ook zo achterom van 'WTF!?'
Ben benieuwd wanneer de eerste; THIS IS .... SPARTA!!!!' gifjes komen
quote:
Dat van Gerrard was meer rood dan Lampard, die ging in ieder geval nog meer voor de bal. Optelsom ook nadat hij ook Bosingwa zonder reden een bal tussen de benen knalde, al kan t me niet voorstellen dat Bosingwa zo'n grote lul hebtquote:Op zondag 1 februari 2009 19:13 schreef Sven92 het volgende:
Als je Lampard rood geeft dan moet je wel consequent blijven en Gerrard ook rood geven voor hetzelfde
Thanks voor het opzoekenquote:
quote:Clubs vragen om uitstel transferdeadline
Vertegenwoordigers van de Premier League hebben bij de Engelse voetbalbond FA en wereldvoetbalbond FIFA een verzoek ingediend de transferperiode die maandag afloopt te verlengen.
Dat heeft te maken met de slechte weersomstandigheden in West-Europa, die verhinderen dat voetballers naar hun nieuwe werkgever reizen voor een medische keuring of contractondertekening.
De transferperiode loopt maandag om 18.00 uur af. Op de laatste dag worden traditiegetrouw nog vele deals afgesloten. "We zijn aan het overleggen of er uitstel kan worden verleend", bevestigde een woordvoerder van de Premier League.
quote:1704: Breaking news: The Football Association has confirmed that no disciplinary action will be taken against Chelsea defender Jose Bosingwa for his challenge on Liverpool's Yossi Benayoun on Sunday.
So, physical assault on the football field is acceptable, but winning a tackle (Frank Lampard) is a red card offence. Pathetic.
Dan mag de grens/scheids wel vervolgd worden omdat ze niks gedaan hebben.quote:Op maandag 2 februari 2009 18:08 schreef mcyodogg het volgende:
Bosingwa komt ermee weg ook
De grensrechter heeft het voorval gezien, maar geen actie ondernomen. Dan kan je een speler dus niet vervolgen.
Als die grensrechter dit echt heeft gezien, mag ie nooit meer vlaggen lijkt me.quote:Op maandag 2 februari 2009 18:08 schreef mcyodogg het volgende:
Bosingwa komt ermee weg ook
De grensrechter heeft het voorval gezien, maar geen actie ondernomen. Dan kan je een speler dus niet vervolgen.
Denk dat MU, Chelsea en Liverpool nog lang mee gaan doen voor de titel en Everton, Arsenal en Villa gaan vechten voor Europees voetbal.quote:Op zondag 1 februari 2009 22:49 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Matig voor jarig was het beter, mede doordat Arsenal langer meedeed om de prijzen.
Statement van de FA is dit:quote:Op maandag 2 februari 2009 18:32 schreef DemonCleaner het volgende:
[..]
Als die grensrechter dit echt heeft gezien, mag ie nooit meer vlaggen lijkt me.![]()
Bosingwa komt inderdaad gigantisch goed weg, zelden zoiets belachelijks gezien.
quote:The FA has confirmed that no disciplinary action will be taken against Chelsea defender Jose Bosingwa.
Bosingwa was involved in an incident with Liverpool's Yossi Benayoun during the Premier League match at Anfield on 1 February.
Referee Mike Riley has informed The FA that, while he did not see the incident himself, it was seen by his assistant Mo Matadar. No action was taken against Bosingwa by the officials.
Under the FIFA Laws of the Game, The FA is prohibited from taking disciplinary action when incidents are seen at the time by the match officials.
Het spelniveau vind ik ook wat lager dan vorig jaar ja. Met name omdat een aantal teams ultra verdedigende tactieken toepast. Zelfs een aantal clubs die erg goed presteren (Everton, Aston Villa) doen dat met zwaar defensief voetbal.quote:Op maandag 2 februari 2009 18:33 schreef PimPamPetten het volgende:
[..]
Denk dat MU, Chelsea en Liverpool nog lang mee gaan doen voor de titel en Everton, Arsenal en Villa gaan vechten voor Europees voetbal.
Ik had het alleen niet echt over de spanning, maar meer over het spelniveau en entertainment waarde
Ik kijk een wedstrijd of 2,3 per speelronde maar ik vind het echt zwaar onder de maat. Er zijn echt weinig wedstrijden die makkelijk een 7 krijgen
Kan me niet voorstellen dat de clubs volgend jaar, mede door de recessie, niet terug moeten in hun inkomsten
De laatste anderhalve maand ofzo is het steeds raak hoor. Afgelopen weekend was wel beter trouwens. En het was ook wel te verklaren, Carew lag er heel lang uit en dan heb je als je Harewood even niet meerekent (en dat kan je beter ook niet doen want het is bepaalt geen wereldspits) alleen Agbonlahor voorin. En daarmee kan je perfect op de counter spelen. Niet dat countervoetbal niet mooi kan zijn, maar ik vond Villa aan het begin van het seizoen leuker om naar te kijken.quote:Op maandag 2 februari 2009 18:39 schreef Smeich het volgende:
Nah, dan moeten ze die regel maar aanpassen want dit is echt, om het maar in het Engels te noemen, preposterous!
Zeg mannetje hierboven, Villa zwaar defensief? Welke wedstrijden heb jij gezien?
Het is ook wel te verklaren, maar Engelse ploegen, ook de minder goede, namen tot kort geleden over het algemeen toch wel vrij veel risico. Een beetje net als hier in Nederland. Dat naïeve is er wel een beetje af bij veel ploegen. En dan denk ik vooral aan Sunderland, Newcastle en ook Wigan en Fulham. Bolton en Stoke spelen niet zo zeer verdedigend of aanvallend, maar puur fysiek. En Everton heeft inderdaad wel een redelijk excuus zo zonder spitsenquote:Op maandag 2 februari 2009 18:40 schreef PimPamPetten het volgende:
Ik vind Aston Villa dan wel mooi voetbal spelen(zoals bijvoorbeeld ook AZ in Nederland) ondanks dat ze verdedigend spelen
Ik ben ook wel fan van het type voetbal dat Everton speelt, maar ze hebben gewoon geen spits, dus ze moeten wel bijna zo voetballen. Hopelijk wordt het wat beter als Jo komt. Daar ben ik wel gecharmeerd van.
Kleine ploegen zoals Wigan, Fulham, Stoke, Hull, West Brom, Bolton, West Ham etc kan je natuurlijk niet kwalijk nemen dat ze verdedigend spelen maar het is wel heel erg onaantrekkelijk.
Denk dat veel ploegen opzeggingen gaan krijgen, dat de prijzen omlaag moeten en verder zal het TV en sponsorgeld ook wel dalen.
Ik denk dat ik iedere ploeg toch wel een keer of 4 gezien heb. Ik heb wel min of meer een voorkeur voor de big 4, dus ik zie ze waarschijnlijk vaker tegen hun spelen dan een mede club uit het rechterrijtje maar ik vind de tendens toch wel heel verdedigendquote:Op maandag 2 februari 2009 18:44 schreef Smeich het volgende:
Kijk ik nu de verkeerde wedstrijden ofzo... West Ham en Bolton verdedigend? Ik vind West Ham (Bolton niet) juist een leuk uitgebalanceerd elftal hebben die de nadruk niet zozeer op de verdediging heeft (ok, tegen Arsenal wel counterend) met een zeer dynamisch afwisselend passend en bewegend middenveld.. ook met Bolton, Fulham, Wigan en Hull heb ik dat idee dus niet echt.. maar zoals gezegd, wellicht heb ik de verkeerde wedstrijden gezien...
Daarom heb ik ook een gruwelijke hekel aan die bloedhond.quote:Op zondag 1 februari 2009 23:10 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
The Boss![]()
Hem schorsen en Lampard vrijspreken.
Mooie dive van Gerrard weer. Een van de weinige dingen waar hij vandaag niet mee wegkwam.
[ afbeelding ]
Wat een mongool die grens, staat er echt met de neus bovenop. Stond het toen al 2-0?quote:
Entertainment en EPL in één zin:quote:Op zondag 1 februari 2009 22:47 schreef PimPamPetten het volgende:
Hoe vinden jullie de entertainment waarde van de EPL dit seizoen?
1-0.quote:Op maandag 2 februari 2009 19:46 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Wat een mongool die grens, staat er echt met de neus bovenop. Stond het toen al 2-0?
quote:Op zondag 1 februari 2009 19:05 schreef onlogisch het volgende:
Dat record van v/d Sar he... Da's best imponerend....
Maar iemand enig idee wat het absolute record is?
quote:Waar het Engelse record en het Premier League-record reeds gesneuveld zijn, kan de doelman nu proberen om Dany Verlinden te overtreffen. De Belg kreeg tussen 3 maart en 26 september in het jaar 1990 geen enkele tegentreffer. Dat is een Europees record.
Niemand?quote:Op maandag 2 februari 2009 12:13 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Thanks voor het opzoeken
Maar eigenlijk zegt dit nog niets. Als je maar 5 wedstrijden speelt tijdens die periode
Iemand enig idee wat het absolute record is qua minuten?
Modric speelt bij Spurs.quote:Op maandag 2 februari 2009 22:06 schreef One_conundrum het volgende:
En hopen dat Arshavin beter aard dan Modric
Zo, alweer de derde rode kaart die wordt ingetrokken bij een Chelsea speler binnen 12 maanden. Dat de scheidsrechters voortaan beter nadenken voordat ze iemand onterecht eraf sturenquote:FRANK CLEARED
Posted on: Tue 03 Feb 2009
The Football Association has announced that Frank Lampard's claim for wrongful dismissal following his sending-off on Sunday has been successful.
An FA statement reads:
At an independent Regulatory Commission hearing today, a claim for wrongful dismissal from Chelsea midfielder Frank Lampard was upheld.
As a result, Lampard's three-match suspension has been withdrawn.
Lampard was shown a red card for serious foul play during Sunday's Premier League match against Liverpool.
Dit is Engels voetbal geen spaans/italiaans. En het is ook gewoon terecht teruggetrokkenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:51 schreef ktnxbye het volgende:
Ze zullen wel weer eens iemand omgekocht hebben
Dan kunnen we achteraf vast ook nog wel rood geven voor die andere knakker die zonodig voor de ogen van de grensrechter een ferme duw loopt uit te delen, maar de FA meet weer eens met twee maten.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:58 schreef Sven92 het volgende:
[..]
Dit is Engels voetbal geen spaans/italiaans. En het is ook gewoon terecht teruggetrokken
Dat Bosingwa niet gestraft is, is de schuld van de grensrechter die de situatie totaal verkeerd ingeschat heeft. Doet hij ook niet expres, want nu staat hij voor lul. De FA had Bosingwa maar graag geschorst.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:59 schreef ktnxbye het volgende:
[..]
Dan kunnen we achteraf vast ook nog wel rood geven voor die andere knakker die zonodig voor de ogen van de grensrechter een ferme duw loopt uit te delen, maar de FA meet weer eens met twee maten.
Toevallig altijd als het om chelsea gaat
Ik krijg er bijna medelijden mee.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:05 schreef mcyodogg het volgende:
Die laatste insinuatie gaat ook weer nergens over, ik kan zo een hele lijst noemen waar Chelsea minder goed wegkwam bij arbitrale beslissingen. Waarvan al een handvol dit weekend alleen al.
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:09 schreef Sven92 het volgende:
Ik kan Bosingwa eigenlijk best begrijpen. Als bijna de hele wedstrijd in jouw nadeel gefloten word en je staat met 1-0 achter en er probeert nog iemand tijd te rekken dan zou ik ook denken van fuck it
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:09 schreef Sven92 het volgende:
Ik kan Bosingwa eigenlijk best begrijpen. Als bijna de hele wedstrijd in jouw nadeel gefloten word en je staat met 1-0 achter en er probeert nog iemand tijd te rekken dan zou ik ook denken van fuck it
Dan beuk je hem toch even om ofzo, maar met je voet?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 19:02 schreef Yi-Long het volgende:
Het is natuurlijk belachelijk dat hij niet voor een paar wedstrijden geschorst wordt voor zo'n actie, maar inderdaad, het is ook wel weer enigzins te begrijpen dat je iemand die tijd loopt te rekken een koekie geeft.
Als een scheidsrechter echt de hele wedstrijd al erbarmelijk slecht is, dan kun je daar knap gefrustreerd door raken.
Dan nog valt het niet goed te praten wat hij doet, en ik zeg nergens dat hij niet gestraft zou moeten worden, maar ik kan me zijn actie wel enigzins indenken.
FA CUP 2008-2009 #1: Gaat hij weer niet naar de 'top 4'? .quote:Op woensdag 4 februari 2009 13:11 schreef Sven92 het volgende:
Vanavond Everton-Liverpool FA cup
quote:Sky betaalt 1,1 miljard voor tv-rechten
Uitgegeven: 4 februari 2009 12:02
Laatst gewijzigd: 4 februari 2009 12:01
LONDEN - De Engelse tv-zender Sky heeft naar verluidt 1,1 miljard euro betaald om in de periode 2010-2013 de belangrijkste voetbalwedstrijden van de Premier League rechtstreeks uit te zenden.
De Premier League-organisatie maakte woensdag bekend dat Sky vier van de zes beschikbare pakketten heeft verworven, zonder een mededeling te doen over de financiële kant.
Volgens de Engelse krant The Times, net als Sky onderdeel van News Corporation, heeft de tv-zender ruim 1 miljard euro betaald om jaarlijks 92 van de 138 beschikbare liveduels te kunnen uitzenden.
''In de tweede ronde zullen we de twee andere beschikbare pakketten veilen'', sprak een woordvoerder van de Premier League.
quote:Wright-Phillips faces FA charge
The Football Association has charged Manchester City winger Shaun Wright-Phillips with violent conduct after an incident in Saturday's defeat by Stoke.
Delap was shown a straight red card at the Britannia Stadium after kicking the ball at Wright-Phillips while he lay on the floor.
Wright-Phillips then appeared to kick out at Delap in return but it was missed by referee Martin Atkinson.
The 27-year-old has until 1800 GMT on Thursday to respond.
Atkinson has told the FA that, having subsequently watched video footage of the incident, he would have shown Wright-Phillips a red card if he had seen the incident at the time.
quote:Engelse clubs zetten vraagtekens bij transfer Arshavin
Na lang onderhandelen kwam de transfer van Andrei Arshavin van Zenit Sint Petersburg naar Arsenal er uiteindelijk toch. Verschillende clubs uit de Premier League willen echter opheldering over deze overgang, die zo'n 24 uur na het sluiten van de transferdeadline officieel rond kwam.
The Sun bericht dat de Premier League donderdag een bijeenkomst zal beleggen om de mysteries rondom de transfer van Arshavin op te helderen. Paul Faulkner, afgevaardigde van Aston Villa, rekent op een flink verzet.
Bij diverse clubs uit de Engelse hoogste afdeling vraagt men zich nu af hoe deze overgang toch is toegestaan. Arsenal heeft al verklaard dat alle noodzakelijke papieren voor de deadline van maandag 18.00 uur waren getekend. De Engelse voetbalbond FA heeft dit bevestigd.
Wat is het probleem dan? Aston Villa zal wel doodsbang zijn dat ze hun vierde plek kwijtraken door deze transfer.quote:Arsenal heeft al verklaard dat alle noodzakelijke papieren voor de deadline van maandag 18.00 uur waren getekend. De Engelse voetbalbond FA heeft dit bevestigd.
Het feit is dat ze te laat waren.. Ik kan het me in Aston Villa's geval voorstellen dat ze hem nu een beetje beginnen te knijpen'.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:56 schreef Chuck_Norris het volgende:
En er waren die dag nog veel meer transfers bekend gemaaktMaar dat is geen probleem natuurlijk. Fucking huillies.
Ze waren niet te laat. Ze hadden al het papierwerk voor 5 uur opgestuurd.quote:Op donderdag 5 februari 2009 18:24 schreef Grimm het volgende:
[..]
Het feit is dat ze te laat waren.. Ik kan het me in Aston Villa's geval voorstellen dat ze hem nu een beetje beginnen te knijpen'.
Dat zeggen ze ja. Kan toch geen kwaad dat ze hier achteraan zitten, als het papierwerk inderdaad op tijd is opgestuurd is er niks aan de hand.quote:Op donderdag 5 februari 2009 18:25 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Ze waren niet te laat. Ze hadden al het papierwerk voor 5 uur opgestuurd.
Kom op hey. Wat is je probleem?? Arsenal zegt dat de papieren op orde waren voor 1700 en de FA bevestigd dit. Dan heb je dat maar aan te nemen of geef op z'n minst bewijs dat het niet zo wasquote:
Opgelost en nu stoppen met zeiken. Stelletje droeftoeters.quote:Clubs satisfied on Arshavin deal
By Nigel Pankhurst
BBC Sport
All 20 Premier League clubs are satisfied Andrey Arshavin's transfer to Arsenal was above board.
The Russian playmaker moved from Zenit St Petersburg on Tuesday, almost 24 hours after the transfer window closed.
But BBC Sport has been told there were no complaints over the deal at a meeting of Premier League chairmen.
Premier League spokesman Dan Johnson said: "There was no extension to the transfer window because all the paperwork was in on time."
Premier League rules say its board can ratify a transfer at its discretion as long as all the relevant documentation is lodged before the window closes.
Johnson told BBC Sport: "We clarified the process ahead of the meeting and the clubs were entirely satisfied."
Story from BBC SPORT:
Zoals ik één zin verder al postte, als dit gewoon klopt is er niks aan de hand. En dat blijkt nu zo te zijn. Het ging allemaal gewoon op een hele rare manier en de aankondiging van de transfer liet nogal op zich wachten, dan is het toch niet meer dan normaal dat daar vraagtekens bij gezet worden?quote:Op donderdag 5 februari 2009 20:11 schreef Gunner het volgende:
[..]
Kom op hey. Wat is je probleem?? Arsenal zegt dat de papieren op orde waren voor 1700 en de FA bevestigd dit. Dan heb je dat maar aan te nemen of geef op z'n minst bewijs dat het niet zo was
[..]
Opgelost en nu stoppen met zeiken. Stelletje droeftoeters.
quote:Op zaterdag 7 februari 2009 13:33 schreef One_conundrum het volgende:
Iemand al opstellingen voor City Boro?
quote:1215: MANCHESTER CITY v MIDDLESBROUGH LINE-UPS
Man City: Given, Richards, Onuoha, Kompany, Bridge, Zabaleta, De Jong, Ireland, Wright-Phillips, Bellamy, Robinho. Subs: Hart, Elano, Vassell, Garrido, Fernandes, Caicedo, Evans.
Middlesbrough: Jones, Wheater, Riggott, Huth, Pogatetz, Adam Johnson, Bates, Digard, Downing, Alves, King. Subs: Turnbull, Hoyte, O'Neil, Emnes, Shawky, Sanli, Arca.
Referee: A Mariner (Coventry)
Wel een voorspelbare ronde. Dik gedrukt zijn de winnaars in mijn voorspellingquote:Op vrijdag 6 februari 2009 13:18 schreef Eric_Cantona het volgende:
Programma komend weekend:
13:45 Manchester City - Middlesbrough
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa
16:00 Chelsea - Hull City
16:00 Everton - Bolton Wanderers
16:00 Sunderland - Stoke City
16:00 West Bromwich Albion - Newcastle United
16:00 Wigan - Fulham
18:30 Portsmouth - Liverpool
14:30 Tottenham Hotspur - Arsenal FC
17:00 West Ham United - Manchester United
Kan weer 'n leuk weekend worden
Ik vind hem goed spelen. Tenminste, hij is een van de betere van Chelsea. Als je dat referentiekader neemt. Veel directer dan Maloiuda. Hij had dan wel binnen 3 minuten een schwalbe, maar met wat meer geluk had hij al een goal+assist.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 17:00 schreef jorienvdherik het volgende:
Hoe speelt quaresma?
Jo speelde lekker zegquote:Op zaterdag 7 februari 2009 17:52 schreef Schimpie het volgende:
Penalty Everton, Jo schiet hem erin.
Bij alle 3 goals betrokken geweest.
Een voorbeeld van hoe je niet eens wedstrijden ka winnen.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 17:56 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Een voorbeeld van hoe je niet kampioen wordt?
Everton is 3-0 geworden.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 17:58 schreef borisz het volgende:
16.00 Blackburn Rovers Aston Villa 0-2 (0-1) Tweede helft
16.00 Chelsea Hull City 0-0 (0-0) Einde wedstrijd
16.00 Everton Bolton Wanderers 2-0 (1-0) Einde wedstrijd
16.00 Sunderland Stoke City 2-0 (0-0) Einde wedstrijd
16.00 West Bromwich Albion Newcastle United 2-3 (1-3) Einde wedstrijd
16.00 Wigan Athletic Fulham 0-0 (0-0) Einde wedstrijd
Hadden ze sowieso niet gedaanquote:Op zaterdag 7 februari 2009 18:49 schreef Sven92 het volgende:
Chelsea gaat zo echt niet van Juventus winnen
Die laten ze weer spelen tot dat het verkeerd gaatquote:Op zaterdag 7 februari 2009 19:57 schreef mcyodogg het volgende:
Torres had toch een lichte blessure overgehouden aan de wedstrijd tegen Everton?
Idd ze zijn flink aan t zakken na het vertrek van Redknapp.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 20:28 schreef BliksemSchigt het volgende:
Doodzonde voor Pompey.
Inderdaad. Op Middlesbrough na was het denk ik ook tegen geen enkele andere ploeg mogelijk geweest om nog te winnen.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 20:26 schreef Ludacriss het volgende:
Wat een geluk voor Liverpool hoor. Ze hebben hier echt gewonnen dankzij de klasse van Kuyt en Torres. Hij mag echt hopen dat die 2 niet geblesseerd raken.
Ik ook welquote:Op zaterdag 7 februari 2009 20:37 schreef mcyodogg het volgende:
haha, ik kan er zelfs wel de humor van al die late overwinningen in zien.
Inderdaad.. >>>>>>>>>>>>>>>>quote:Op zaterdag 7 februari 2009 20:37 schreef mcyodogg het volgende:
haha, ik kan er zelfs wel de humor van al die late overwinningen in zien.
Tjsa, zo kan je over ieder team wel de twee / drie beste spelers noemen die het verschil maken (en Kuyt hoort niet bij de drie beste spelers van LFC) ...quote:Op zaterdag 7 februari 2009 20:26 schreef Ludacriss het volgende:
Wat een geluk voor Liverpool hoor. Ze hebben hier echt gewonnen dankzij de klasse van Kuyt en Torres. Hij mag echt hopen dat die 2 niet geblesseerd raken.
Wat een miezerig gepiep - ik loop toch ook niet te zeiken dat SCUM een kutclub als ze weer eens een wedstrijd in de laatste minuut winnen, of zeik toch ook niet over EFC omdat ze in de 118e minuut scoren.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 20:54 schreef Paaskonijn het volgende:
Gadverdamme wat een kutclub is Liverpool toch.![]()
Als ze bij EFC niet altijd zo liepen te janken over LFC dan zou ik nog hopen dat ze de FA cup zouden winnen ook. Van dat soort gebaartjes naar het uitvak mooi vinden - trieste zooi.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 19:56 schreef EvertonPride het volgende:
Eerst het 1-0 gebaar richting het uitvak en nu tegen zijn rivaal Liverpool de 1-0 maken, held Nugent
quote:Op zaterdag 7 februari 2009 22:24 schreef Doc het volgende:
[..]
Wat een miezerig gepiep - ik loop toch ook niet te zeiken dat SCUM een kutclub als ze weer eens een wedstrijd in de laatste minuut winnen, of zeik toch ook niet over EFC omdat ze in de 118e minuut scoren.
quote:Op zaterdag 7 februari 2009 22:24 schreef Doc het volgende:
[..]
Wat een miezerig gepiep - ik loop toch ook niet te zeiken dat SCUM een kutclub als ze weer eens een wedstrijd in de laatste minuut winnen, of zeik toch ook niet over EFC omdat ze in de 118e minuut scoren.
[..]
Als ze bij EFC niet altijd zo liepen te janken over LFC dan zou ik nog hopen dat ze de FA cup zouden winnen ook. Van dat soort gebaartjes naar het uitvak mooi vinden - trieste zooi.
Benitez zal met zijn systemen en rouleren ook geen kampioen wordenquote:Op zondag 8 februari 2009 02:48 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Als ze nou eens gaan voetballen als 'n topclub, in plaats van 6-3-1 gaan voetballen. Dit is toch niet "kampioensploeg" waardig?
Benitez heeft de ballen niet om wat risico te nemen, 't liefste zou hij met 9 man voor de kiet liggen en in de 88e minuut met 'n goal de 3 punten mee naar huis nemen.
Wel een 3-5-2 met 6 verdedigers.quote:Op zondag 8 februari 2009 09:45 schreef stevengerrard het volgende:
weet niet of je hebt opgelet hoor, maar het was toch echt een 3-5-2 opstelling. Dats toch wat anders dan een 6-3-1
quote:Op zondag 8 februari 2009 02:48 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Als ze nou eens gaan voetballen als 'n topclub, in plaats van 6-3-1 gaan voetballen. Dit is toch niet "kampioensploeg" waardig?
Benitez heeft de ballen niet om wat risico te nemen, 't liefste zou hij met 9 man voor de kiet liggen en in de 88e minuut met 'n goal de 3 punten mee naar huis nemen.
Het is gelukkig wel gedaan tegen een van de weinige teams op dit moment waar de kans bestaat dat je het later nog recht kan zetten. Met de verse blessure van SG in het achterhooofd snap ik de keuze op zich wel in deze wedstrijd. Tuurlijk had ik zwaar gevloekt als het niet gelukt was - maar rationeel snap ik het wel. Het punt is dat de selectie niet zo breed is als wsl wenselijk. Dat Keane verkocht is snap ik wel (hij had imho niet gekocht hoeven te worden - geen verbetering tov Crouch had ik het idee), maar het moment en zonder vervanging, dat vond ik wat wonderlijk. Had ik liever anders gezien. Ook de ervaren kracht Pennant weg (al snap ik dat ook gezien de relatie met Rafa). Wat denk ik ook echt wel meespeelt is het geld. Volgens mij gaat het financieel niet echt lekker bij LFC (en met de eigenaars...).quote:Op zondag 8 februari 2009 10:49 schreef DemonCleaner het volgende:
Wel een 3-5-2 met 6 verdedigers.
Dat Aurelio centraal op het middenveld komt omdat Gerrard geblesseerd is en Lucas geschorst, dat snap ik dan nog wel. Maar dat je verder je hele systeem om gaat gooien is natuurlijk raar en beginnen met dit soort opstellingen (laat staan het spel op zich) straalt nu niet uit dat je kampioen gaat worden.
volgens mij zit hij nog op de bank uit voorzorgquote:Op zondag 8 februari 2009 14:36 schreef Dos37 het volgende:
Gomes is nu dus reserve benieuwd of ie zich daar in kan vinden.
Op 2 weken na een jaar. Veel te lang.quote:Op zondag 8 februari 2009 15:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
Best snel gegaan toch met Eduardo?
Is 't weer eens zover.quote:
Zou kunnen. Sowieso een hele domme rode kaart. Eerste geel was vanwege praten. Verder geen harde wedstrijd.quote:Op zondag 8 februari 2009 15:12 schreef Eric_Cantona het volgende:
Mja, zou dat dan later nog ingefluisterd zijn door de 4e man of zo? Want 't leek er niet op dat hij geel zou gaan krijgen.
Hij houdt de bank lekker warmquote:Op zondag 8 februari 2009 15:34 schreef Sven92 het volgende:
Hoe doet Arshavin het?
Ik vind het uit toch nogal een risico hoor, zelfs tegen Portsmouth. Wat je zegt over de financiën vraag ik me ook weleens af, Keane was misschien inderdaad geen broodnodige aankoop maar je zou toch zeggen dat het een bruikbare speler is al is het maar als invaller. En dat geldt eigenlijk ook wel voor Pennant. Stel dat je die twee gister nog had, dat had denk ik enorm gescheeld ook omdat je dan een normale opstelling kunt hanteren. Benitez is natuurlijk ook niet gek, dus je zou inderdaad gaan denken dat het financieel wel zo moet.quote:Op zondag 8 februari 2009 13:55 schreef Doc het volgende:
Het is gelukkig wel gedaan tegen een van de weinige teams op dit moment waar de kans bestaat dat je het later nog recht kan zetten. Met de verse blessure van SG in het achterhooofd snap ik de keuze op zich wel in deze wedstrijd. Tuurlijk had ik zwaar gevloekt als het niet gelukt was - maar rationeel snap ik het wel. Het punt is dat de selectie niet zo breed is als wsl wenselijk. Dat Keane verkocht is snap ik wel (hij had imho niet gekocht hoeven te worden - geen verbetering tov Crouch had ik het idee), maar het moment en zonder vervanging, dat vond ik wat wonderlijk. Had ik liever anders gezien. Ook de ervaren kracht Pennant weg (al snap ik dat ook gezien de relatie met Rafa). Wat denk ik ook echt wel meespeelt is het geld. Volgens mij gaat het financieel niet echt lekker bij LFC (en met de eigenaars...).
Inderdaad, ik snapte de wissels ook niet erg. Aan Pavluchenko heb je tegen 10 man thuis toch veel meer dan aan Bent? Gemiste kans, al is gelijk tegen Arsenal vooraf gezien een goed resultaat.quote:Op zondag 8 februari 2009 16:29 schreef Ludacriss het volgende:
Ongelovelijk balen dit. Tottenham had in de 2de helft gewoon niet de lef om eens hard door te drukken. Ik moet het daarnaast Arsenal wel nageven ze hebben een goede verdediging staan.
quote:West Ham: Green, Neill, Collins, Upson, Ilunga, Behrami, Parker, Noble, Collison, Cole, Di Michele. Subs: Lastuvka, Nsereko, Boa Morte, Kovac, Spector, Tristan, Sears.
quote:Man Utd: Van der Sar, Rafael Da Silva, Ferdinand, Vidic, O'Shea, Ronaldo, Scholes, Carrick, Giggs, Tevez, Berbatov. Subs: Foster, Park, Nani, Welbeck, Fabio Da Silva, Fletcher, Eckersley.
quote:Referee: Phil Dowd (Staffordshire)
1 2 3 4 5 6 | 2 Liverpool 25 25 54 3 Aston Villa 25 16 51 4 Chelsea 25 29 49 5 Arsenal 25 13 44 6 Everton 25 6 40 |
1 2 3 4 5 6 | 16 Portsmouth 24 -16 24 17 Stoke 25 -19 24 18 Blackburn 24 -13 23 19 Middlesbrough 25 -18 22 20 West Brom 25 -23 22 |
Mooie goal, hij doet es wat met z'n rechtervoetquote:Op zondag 8 februari 2009 18:23 schreef mcyodogg het volgende:
0-1 trouwens. Giggs.
Nope, en dat is nu al 10+ jaar het verschil tussen Arsenal en de meeste andere ploegen in de PL al zou ik er voor het eerst weinig problemen mee hebben.quote:Op zondag 8 februari 2009 17:53 schreef jojomen4 het volgende:
Zal Wenger ontslagen worden als die 4de eindigd?Wat een wanprestatie zeg.
Na hoeveel wedstrijden? 10 ofzo?quote:Op maandag 9 februari 2009 00:19 schreef Dos37 het volgende:
Adams wordt morgen gesacked.
Als Wenger NIET vierde eindigt, dan zit zijn tijd erop. Of niet, de 'Big Four' gaan nog uit van langetermijnprojecten.quote:Op zondag 8 februari 2009 17:53 schreef jojomen4 het volgende:
Zal Wenger ontslagen worden als die 4de eindigd?Wat een wanprestatie zeg.
quote:
quote:Adams set to make Portsmouth exit
Portsmouth are to announce that they have parted company with boss Tony Adams after just over three months in charge, BBC Sport understands.
Portsmouth have won just two of their 16 Premier League matches since Adams, 42, took charge back on 28 October.
On Saturday, Pompey were beaten at home by Liverpool despite leading 2-1 with just five minutes to go.
Former West Ham manager Alan Curbishley and ex-Chelsea boss Avram Grant have been touted as possible replacements.
Prior to the defeat to Liverpool - their seventh in eight games - Adams had insisted he had the backing of the club chiefs.
Portsmouth are currently 16th in the table, one point above the relegation zone, with 14 games to play.
Adams was appointed at the end of October when Harry Redknapp, who guided Pompey to FA Cup glory last season, decided to take the Tottenham job.
The former Arsenal and England captain was named as Redknapp's number two in 2006, after an ill-fated spell in charge of Wycombe and coaching jobs in the Netherlands with Feyenoord and Utrecht.
At Wycombe, the Gunners legend won only 12 of his 53 games in charge, losing 20.
Portsmouth have yet to make any official comment about their managerial situation but a statement is expected on Monday.
Goeie keuze van hem geweestquote:
De verdediging van Pompey is anders dramatisch. Al ligt dat er denk ik meer aan dat met name Campbell een dagje ouder wordt.quote:Op maandag 9 februari 2009 14:43 schreef ktnxbye het volgende:
Kan beter misschien assistent worden bij Arsenal. Daar zal de verdediging niet slechter van worden.
Ja af en toe komen er clubs voorbij die hun beste spelers wegkapen. Schandelijk is dat.quote:Op maandag 9 februari 2009 15:02 schreef DemonCleaner het volgende:
Toch veel veranderd bij die club in een jaar, teveel kwaliteit vertrokken denk ik.
Tony is een held.quote:Op maandag 9 februari 2009 11:56 schreef Grimm het volgende:
Je had het kunnen zien aankomen.. zo'n on ervaren trainer als Adams voor de groep te zetten.. Wel jammer, ik vindt Adams altijd wel sympatiek
Niet meer dan terecht.quote:Manchester City's Shaun Wright-Phillips has been suspended for three matches by the Football Association.
The 27-year-old midfielder will miss Premier League games at Portsmouth, Liverpool and West Ham.
Wright-Phillips kicked Stoke's Rory Delap in the game on 31 January but it was missed by referee Martin Atkinson.
He was cleared to play against Middlesbrough on Saturday after the FA delayed taking disciplinary action against the midfielder.
Delap was shown a straight red card at the Britannia Stadium after kicking the ball at Wright-Phillips while he lay on the pitch. Wright-Phillips retaliated by lashing out at the Stoke midfielder.
Atkinson told the FA that, having subsequently watched video footage of the incident, he would have shown the England international a red card if he had seen it at the time.
Als dat nu eens zou kunnenquote:Op maandag 9 februari 2009 17:38 schreef jorienvdherik het volgende:
Marco van Basten naar Chelsea hoor ik net als gerucht
200 miljoen uitgeven en degraderenquote:Op maandag 9 februari 2009 17:38 schreef jorienvdherik het volgende:
Marco van Basten naar Chelsea hoor ik net als gerucht
quote:Op maandag 9 februari 2009 17:36 schreef Grimm het volgende:
Ik denk eerder rijkaard
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |