Dat is ook wel zo, maar dan kan hij toch wel gewoon de juiste 11 op het veld zetten? Dat heeft geen moer met tijd te maken.quote:Op zondag 1 februari 2009 14:44 schreef RayMania het volgende:
[..]
Dat heet tijd geven.
Zie FC Twente, zie Heerenveen, zie NEC na december 2007, zie AZ nu.
Wat een muurquote:
Ach, je hebt te maken met een geschorste Vertonghen en de geblesseerde Enoh en Lindgren. Schilder had nooit opgesteld moeten worden (het hele seizoen niet, komt kwaliteit te kort), De Jong had nóóit in de spits gemoeten, Leonardo moet je niet inbrengen als je alleen maar de lange bal speelt.quote:Op zondag 1 februari 2009 14:52 schreef HeatWave het volgende:
Dat is ook wel zo, maar dan kan hij toch wel gewoon de juiste 11 op het veld zetten? Dat heeft geen moer met tijd te maken.
Oleguer en Sno zijn nieuw, je weet nooit hoe zij het er vanaf gaan brengen. De laatste tijd komen ze gelukkig weinig aan spelen toe en ik denk ook wel dat Van Basten ze nu weer kwijt wil.quote:De Jong hoort niet in de spits Oleguer en Sno horen niet bij Ajax, Sarpong is niet het breekijzer, Leonardo kan het niet elke week in 14 min in zijn eentje. Vermeer is op dit moment beter dan Stekelenburg.
Sja, mar er zijn nu al zoveel dingen die je kan noemen. Ik noem bijv het opstellen van ene Zeegelaar tegen Volendam waarmee je je selectie gewoon min of meer wil vertellen dat "we toch wel winnen van Volendam", dus ik begin met een debutant" etc. Onderschatting creeren noem ik dat.quote:Op zondag 1 februari 2009 14:55 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ach, je hebt te maken met een geschorste Vertonghen en de geblesseerde Enoh en Lindgren. Schilder had nooit opgesteld moeten worden (het hele seizoen niet, komt kwaliteit te kort), De Jong had nóóit in de spits gemoeten, Leonardo moet je niet inbrengen als je alleen maar de lange bal speelt.
[..]
Oleguer en Sno zijn nieuw, je weet nooit hoe zij het er vanaf gaan brengen. De laatste tijd komen ze gelukkig weinig aan spelen toe en ik denk ook wel dat Van Basten ze nu weer kwijt wil.
Zekerquote:Op zondag 1 februari 2009 15:00 schreef Silaz het volgende:
AZ laat nog wel steekjes vallen komende tijd.
Ja, ik heb er ook genoeg van. Sommige keuzes snap ik echt niet. Tot de winterstop vond ik het op zich nog wel meevallen, maar de wissels in de laatste wedstrijden, De Jong in de spits, Schilder opstellen, etc, zijn ronduit belachelijk.quote:Op zondag 1 februari 2009 14:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, mar er zijn nu al zoveel dingen die je kan noemen. Ik noem bijv het opstellen van ene Zeegelaar tegen Volendam waarmee je je selectie gewoon min of meer wil vertellen dat "we toch wel winnen van Volendam", dus ik begin met een debutant" etc. Onderschatting creeren noem ik dat.
Hij rotzooit maar wat aan en dat kost je nu al de titel zoals het er nu naar uitziet en de beker dus al zeker.
Met een beetje normale trainer hadden we misschien niet 100% gegarandeerd hoger gestaan etc, maar ik durf wel te beweren dat het geexperimenteer van MvB ons onnodig punten gekost heeft.
Schilder deed het prima.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:02 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ja, ik heb er ook genoeg van. Sommige keuzes snap ik echt niet. Tot de winterstop vond ik het op zich nog wel meevallen, maar de wissels in de laatste wedstrijden, De Jong in de spits, Schilder opstellen, etc, zijn ronduit belachelijk.
We moeten gewoon nog knokken voor de voorronde CL ook nog.
Gewoon frustratie na een wedstrijdquote:Op zondag 1 februari 2009 15:03 schreef Dr.Daggla het volgende:
Is het alweer crisis?
Schiet iedereen Van Basten alweer af?.
Bij ajax pakt ie 450.000 euroquote:Op zondag 1 februari 2009 15:03 schreef RayMania het volgende:
Wielaert zal wel denken nu...
Met FC Twente had hij nog Europees kunnen spelen, zat-ie nog in de beker en zou hij hoog staan in de Eredivisie. Thuis rolde hij nog Heerenveen op. En wie weet speelt FC Twente volgend seizoen voorronde CL in plaats van Ajax.
quote:Op zondag 1 februari 2009 15:02 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ja, ik heb er ook genoeg van. Sommige keuzes snap ik echt niet. Tot de winterstop vond ik het op zich nog wel meevallen, maar de wissels in de laatste wedstrijden, De Jong in de spits, Schilder opstellen, etc, zijn ronduit belachelijk.
We moeten gewoon nog knokken voor de voorronde CL ook nog.
quote:Op maandag 26 januari 2009 21:13 schreef RayMania het volgende:
En zonder Cruijff doet Van Basten het ook gewoon prima, in ieder geval beter dan ik van tevoren had verwacht.
Interesseert me niets. Hij heeft voor Ajax gekozen en moet nu niet zoveel nadenken over hoeveel beter het bij Twente zou zijn.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:03 schreef RayMania het volgende:
Wielaert zal wel denken nu...
Met FC Twente had hij nog Europees kunnen spelen, zat-ie nog in de beker en zou hij hoog staan in de Eredivisie. Thuis rolde hij nog Heerenveen op. En wie weet speelt FC Twente volgend seizoen voorronde CL in plaats van Ajax.
Dat is voetbal. De ene week worden we kampioen, de andere week zijn we bagger.quote:
En deze kan in de bookmarks voor de eerst volgende keer dat we twee keer achter elkaar punten laten liggen.quote:Op maandag 19 januari 2009 20:13 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ongelooflijk bizar eigenlijk dat het nog maar een jaar geleden is dat het zo'n grote puinhoop was. Ik zat toevallig een beetje door die oude topics te scrollen en te lezen, maar je kan je haast niet meer voorstellen wat voor sfeer er rondom deze tijd vorig jaar hing rond Ajax, fans, spelers, trainer, bestuur. En dan nu die complete rust.
Voor wie het ook nog eens wil herlezen
[CENTRAAL] Wie wordt na dit seizoen trainer/coach van Ajax? #1
Ajax-commissie (olv Coronel) komt met rapport
Marco van Basten nieuwe coach Ajax
AFC Ajax-topic #916: Frank Rijkaard, welkom terug? en verder
En natuurlijk hoe Montana wel niet tegen de komst van Marco was.
In het stadion mag je subjectief zijn, daarbuiten niet meerquote:Op zondag 1 februari 2009 15:07 schreef RayMania het volgende:
[..]
Dat is voetbal. De ene week worden we kampioen, de andere week zijn we bagger.
En mijn mening ook.
IK BEN EEN VISIONAIR.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:08 schreef Dr.Daggla het volgende:
Op maandag 19 januari 2009 20:39 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
En deze kan in de bookmarks voor de eerst volgende keer dat we twee keer achter elkaar punten laten liggen..
Ze zijn nog niet super bezig tegen Sparta, maar goed ze zullen wel winnen.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:00 schreef Silaz het volgende:
AZ laat nog wel steekjes vallen komende tijd.
Voor iedereen met een beetje realiteitsbesef is er geen crisis hoorquote:Op zondag 1 februari 2009 15:08 schreef Dr.Daggla het volgende:
Op maandag 19 januari 2009 20:39 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
En deze kan in de bookmarks voor de eerst volgende keer dat we twee keer achter elkaar punten laten liggen..
Laat daar nou net een gebrek aan zijn hier.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:10 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Voor iedereen met een beetje realiteitsbesef
Hij is nog jong, het komt vanzelf wel.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:12 schreef RayMania het volgende:
Ik weet ook wel dat we Van Basten tijd moeten geven, maar over sommige dingen baal ik gewoon ontzettend. Vooral Sulejmani die niet uit de verf komt, hoe komt dat toch?
Geen kampioen worden okay, ik denk dat je dat ook niet gelijk mag verwachten, maar als we zelfs geen tweede gaan worden (Twente nadert), dan zit ik toch te billenknijpen hoor.
De reactie van die jongen belichaamt het gevoel dat iedereen had na de wedstrijd en misschien nog steeds wel heeft. Dan kunnen we wel met z'n allen moeilijk gaan lopen doen of hij wat heeft gezopen of gesnoven, maar de passie spuit er vanaf. Ik had graag gezien dat Ajax gisteren ook maar de helft van die passie had getoond, dan was het misschien anders gelopen.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:03 schreef N.i.c.k het volgende:
ja coke snuiver is een mongool. Van de andere kant, hij lat geen onvertogenwoord vallen en toont wel passie voor de club. Misschien dringen zulke fans eens een keer door tot de spelers.
En heeft opgeleverd, of ben je Twente uit nu alweer vergeten?quote:Op zondag 1 februari 2009 14:59 schreef HeatWave het volgende:
Met een beetje normale trainer hadden we misschien niet 100% gegarandeerd hoger gestaan etc, maar ik durf wel te beweren dat het geexperimenteer van MvB ons onnodig punten gekost heeft.
AZ zal wel op z'n PSV's winnen helaasquote:Op zondag 1 februari 2009 15:15 schreef MaxC het volgende:
Nou ja tot nu toe doen Twente en AZ het niet veel beter
Natuurlijk heeft ie ook wel eens iets goed gedaan jaquote:Op zondag 1 februari 2009 15:15 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
En heeft opgeleverd, of ben je Twente uit nu alweer vergeten?
En behalve dat, waren z'n voorgangers abnormaal ofzo?
Oeh, die hadden we nog niet gezien. Dank je!quote:
Passie voor je (enige) club, dat ken jij niet he?quote:
Ach, beide 2 goals had ie misschien kunnen hebben, maar Sulejmani liet tegen grunn zijn man Holla lopen en gisteren doken Urby en schilder weg. Dat zijn gewoon ook dingen die niet mogen.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:21 schreef ikvalopdikkewijven het volgende:
Hoe lang moet dit nog doorgaan voordat Vermeer z'n basisplaats krijgt. Sinds Stekelenburg terug is gaat het kut. En je kan nou niet zeggen dat Stekelenburg goed staat te keepen.
Sinds Oleguer niet meer in de basis staat gaat het kutquote:Op zondag 1 februari 2009 15:21 schreef ikvalopdikkewijven het volgende:
Hoe lang moet dit nog doorgaan voordat Vermeer z'n basisplaats krijgt. Sinds Stekelenburg terug is gaat het kut. En je kan nou niet zeggen dat Stekelenburg goed staat te keepen.
Tuurlijk, maar bij Stekelenburg weet je dat het een tegengoal zal worden. Bij Vermeer weet je dat ie er nog vol voor gaat.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, beide 2 goals had ie misschien kunnen hebben, maar Sulejmani liet tegen grunn zijn man Holla lopen en gisteren doken Urby en schilder weg. Dat zijn gewoon ook dingen die niet mogen.
Ik vind het ook raar dat Stekelenburg gelijk die plek kreeg. Vermeer heeft gewoon uitstekend gekeept en alleen op Utrecht thuis geen fout gemaakt.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:27 schreef HeatWave het volgende:
Ik vind het idd wel raar dat Vermeer er meteen naast stond, als ie nou echt slecht speelde ok, maar hij had zijn plekkie toch gewoon verdiend? Stekelenburg had in de " achtervolging"gemogen wmb.
Dat gaat inderdaad weer Schilder worden op links. En Vertonghen zal ook niet op tijd fit zijn vermoed ik. Dus Alderweireld of Oleguer achterin. Ik zou toch voor 2 gaan. Ik vind het heel toevallig dat als Oleguer niet mee doet het meteen dikke poep is. Heel vreemd.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:29 schreef RayMania het volgende:
En nu Vermaelen geschorst is, moeten we weer improviseren. Ik heb liever Vermaelen linksback en Vertonghen + Wielaert in het centrum, maar dat kan nu weer niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |