Ik zou hem hoger aanslaan als hij dat ook gewoon hardop zou zeggen, want dat is uiteraard een van de redenen dat hij wel steeds aan die smakeloze flauwekul mee doet.quote:Op maandag 11 januari 2010 21:04 schreef Apache4U het volgende:
Zelf het antwoord bedenken : Zal wel geld zijn
Het is zijn bestaansrecht. Niemand is geïnteresseerd in 'serieuze' muziek van hem.quote:Op maandag 11 januari 2010 21:13 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ik zou hem hoger aanslaan als hij dat ook gewoon hardop zou zeggen, want dat is uiteraard een van de redenen dat hij wel steeds aan die smakeloze flauwekul mee doet.
hij bedoelde meer financieel onafhankelijk volgens mij en dat heeft ie wel gefliktquote:Op maandag 11 januari 2010 21:14 schreef Ringo het volgende:
Hij zei in het begin dat ie volstrekt onafhankelijk wilde zijn maar hij ketent zich voortdurend vast. Rare kwast.
Je wil eik ook stoppen met de Toppers?quote:Op maandag 11 januari 2010 21:14 schreef Oidale het volgende:
GordonAandoenlijke man.
En zo herkenbaar
quote:Op maandag 11 januari 2010 21:16 schreef Ringo het volgende:
Die Rotterdamse lawaaihumor van Wilfried is tof.
Daarom is geen enkele relatie voor hem houdbaar.quote:Op maandag 11 januari 2010 21:17 schreef Ronaldsen het volgende:
hij bedoelde meer financieel onafhankelijk volgens mij en dat heeft ie wel geflikt
Dat is in zekere gevallen het enige dat overblijft.quote:Op maandag 11 januari 2010 21:17 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
hij bedoelde meer financieel onafhankelijk volgens mij en dat heeft ie wel geflikt
Gordon bezit accessoires die véél smakelozer zijn.quote:Op maandag 11 januari 2010 21:21 schreef DrDentz het volgende:
Er is niets smakelozer dan dat en hij moet het hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |