pfff... gedoe...quote:Op maandag 26 januari 2009 08:33 schreef Nielez het volgende:
Je kunt bij t vorige topic quoten, maar dan moet je de dubbele afbeeldingtags weghalen.
Wordpad vervangen ftwquote:Op maandag 26 januari 2009 08:56 schreef Nielez het volgende:
Jij wel blijkbaar, bravo, mag je als kadotje een tipo maken
quote:Op maandag 26 januari 2009 00:22 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Ik ken niemand behalve Yasha en m'n zusje die dit soort kansloze spelletjes net zo graag spelen als ik
quote:Op maandag 26 januari 2009 09:45 schreef Sander het volgende:
Koffie en brinta. Als je érgens een grafsmaak van in je bek krijgt, is het wel die combinatie
Gewoon in een map doen in een vak van je tas waar je verder niet aan zit, dan is er niks aan de handquote:Op maandag 26 januari 2009 09:46 schreef Yashaaaaa het volgende:
Waar ik dus nu niet over nagedacht heb is dat ik degene ben die verantwoordelijk is voor de boardingpasses.. Ik notabene
Dan ga je je daar dus echt compleet op zitten vreten, ik weet het nu alquote:Op maandag 26 januari 2009 09:46 schreef motorbloempje het volgende:
alleen Brinta is daarvoor ook wel genoeg hoor
zo maar 's naar het vragenuurtje van DM
ik had de heren gemailed, of er uberhaupt iemand kwamen onze grote vriendin zou ook komen, stond er met
.......... ; - )
maar ik bijt me er even doorheen
In mn tas doen indeed en dan zodra ik mijn best dinnetje zie het aan haar gevenquote:Op maandag 26 januari 2009 09:48 schreef Mikkie het volgende:
[..].
[..]
Gewoon in een map doen in een vak van je tas waar je verder niet aan zit, dan is er niks aan de hand.
Door modpowerz, verder geen idee neequote:Op maandag 26 januari 2009 08:27 schreef HostiMeister het volgende:
En waar de wiki stuk is... Pietje, hoe hossel je een OP zonder wiki?
Nope, enkel de boarding passes voor heen- en terugvlucht. En je paspoort uiteraardquote:Op maandag 26 januari 2009 09:52 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
In mn tas doen indeed en dan zodra ik mijn best dinnetje zie het aan haar geven
Misschien dat ik ze ook 2 keer uitprint of is dat onzin? En Mik, de bevestigingsmail die je toen gehad hebt.. heb je die ook nog nodig?
Gewoon altijd een final check doen: paspoort, boarding pass, bankpasje. Mocht je dan iets vergeten zijn, weet je je toch altijd te redden.quote:Op maandag 26 januari 2009 10:24 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ja dat ga ik dus zo allemaal inmn tas stoppen want ik zie dat al fout gaan
ik ookquote:Op maandag 26 januari 2009 09:49 schreef Sander het volgende:
[..]
Dan ga je je daar dus echt compleet op zitten vreten, ik weet het nu al
Jij ook succes en thnx!quote:Op maandag 26 januari 2009 10:26 schreef Mikkie het volgende:
Ik ga naar m'n tentamen. Yashi, als ik je niet meer spreek: succes vanmiddag en veel plezier!
ik gisteren Ger mailen om te vragen of het zin had te komen als in: als er niemand komt, kom ik ook nietquote:
Over wie heb je t nouquote:Op maandag 26 januari 2009 10:36 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik gisteren Ger mailen om te vragen of het zin had te komen als in: als er niemand komt, kom ik ook niet
dus kreeg ik terug..."Ik weet alleen dat <insert naam> heeft beloofd te komen................ ; - )
Vriend van mij z'n deoquote:Op maandag 26 januari 2009 10:26 schreef Mikkie het volgende:
Owh en tip: geen vloeistoffen in verpakkingen groter dan 50ml meenemen. Vriend van me had een grote verpakking lenzenvloeistof bij zich die bijna leeg was, maar die moest 'ie dus toch weggooien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |